Sendvič bez chlapa

Jednou jsme takhle byly s Majkou u Kiki a povídaly si o klucích. Vyprávěly jsme si naše nejnovější zážitky a zkušenosti, prostě drbárna jako obvykle. Majka se pochlubila svým novým přítelem, který je prý v posteli k neutahání a pořád chce zkoušet něco nového. strap-on-002 Já jsem nezůstala pozadu a dala jsem k lepšímu svůj čerstvý zážitek ze squashového kurtu. Nebudu teď zabíhat do podrobností. Snad stačí když řeknu, že na kurtech jsme byli s přítelem sami, že jsme si moc nezahráli, a že jsem z toho měla odřená kolena.

Jenom Kiki toho moc nenamluvila. Vždycky byla z nás tří na nejcudnější. Ne, že by byla panna, ale nějak se zdálo, že o něčem přemýšlí. A taky že jo. Najednou z ničehož nic prohlásila: „Já bych ráda někdy zkusila trojku… ale bojím se, co na to ten můj.“

Tak takhle tedy! Podívaly jsme se s Majkou na sebe, a potom se naše hlavy obrátily na Kiki. Chvilku jsem nevěděla, co říct, ale předešla mne Majka.
„A to myslíš jako přibrat do trojky holku nebo kluka?“ a dodala „Protože to je zatracenej rozdíl!“. Teď jsem se pro změnu podívala pátravě na Majku. Tvářila se, že její zájem je čistě akademický. Ale Kiki pokračovala: „No, já myslím trojku se dvěma chlapama. Protože by mně zajímalo jaké to je, mít obě dírky… no… víte co!“

strap-on-010 „Nojo… dva kluci… to by se tomu tvýmu asi moc nelíbilo, co?“ poznamenala jsem a všechny jsme se odmlčely. Přítel, kterého Kiki momentálně měla, byl takový žárlivější Othellův brácha.
„A zkoušelas to s vibrátorem? Stačí dva a máš to to samý!“ poučovala Majka.
„Mám jen jeden.“ stěžovala si Kiki „A i ten musím před Jindrou schovávat.“

strap-on-016 „A od čeho máš kamarádky, že?“ pohodila hlavou Majka. „Jestli chceš, tak ti pučím… odlož si!“
„Počkej… to jako… To je blbý…!“ začala Kiki couvat. Ale Majka nebyla ten typ, který poslouchá námitky ostatních. Ostatně tu poslední akci, která skončila vzájemným lízáním kundiček, tu vyprovokovala taky ona. Někde jsem četla, že v každé holce je kus lesbičky. V Majce těch kousků*) bylo asi víc. „Ostatně – Erika si to určitě taky ráda zkusí, viď?“ mrkla na mne. „A my se můžeme taky svlíknout, aby ses tak nestyděla.“ a hned si rozepnula mikinu a vybalila na nás svoje prsa.

„Majko, ty se chceš zase mazlit, viď?“ došlo mi. Ale i ve mně se probudil ten kousek lesbičky a přitulila jsem se zezadu k Majce. Jakmile jsem ji pohladila, vydral se jí z úst vzrušený vzdech. Pokud někdo z nás tří potřeboval akutní pomoc, tak to byla rozhodně Majka. Pochopila to i Kiki, která se přidala k mému laskání toho věčně neukojeného blonďatého těla.

strap-on-040 Postupně a za neustálého mazlení jsme Majku svlékly. Nenechala si ani kalhotky. Kiki se pořád ještě trochu upejpala a tak jsem si odložila i já. Přeci jen jsem najednou pocítila akutní potřebu něžného doteku. A bylo mi vcelku jedno, jestli to bude kluk nebo holka, kdo mi udělá dobře.

Majka s Kiki mi pomáhaly a přitom mne krásně hladily po bříšku i po bradavkách. Miluju, když mi někdo hladí prsa. Nemám je sice zvlášť velká, ale zato pevná a především jsem tam hrozně citlivá. Stačí se jich dotknout a už teču.

strap-on-059 Tím vzájemným svlékáním a hlazením jsme se všechny tak vzrušily, že i Kiki se přestala bránit a ochotně si stáhla tričko. Přejela jsem jí dlaní po hladkém pevném bříšku a zajela až dolů do kalhotek. Páni, tam bylo vlhko! I když se Kiki naoko tvářila jako největší upejpavka, na špičkách prstů jsem jasně cítila jak je vzrušená.

„Sundej si to, nebo se nám oprudíš!“ zažertovala jsem. Ale to nebylo ani potřeba. Kiki TO chtěla rozhodně taky a ochotně ze sebe stáhla šortky i tanga.

strap-on-091 Ještě chvíli jsme se takhle mazlily, když se Kiki z ničeho nic zeptala: „A ty máš dva uměláky?“
Majka beze slova sáhla do šuplíku a v ruce se jí objevil parádní připínací penis. Krásně vypracovaný, v tělové barvě, no, jako živý. A s perfektním koženým postrojem na připnutí. Prostě radost pohledět. Kiki na tu věc nedůvěřivě zamžourala. „Není to nějak moc velký?“

Chudinka – pomyslela jsem si v duchu. Ale Majka ji ubezpečila, že tohle je úplně normální velikost a hned se ochotně nabídla, že jí to předvede.

strap-on-075 „Ale musíte mne ještě trošku víc rozdělat!“ poprosila „Nějak se nemůžu dostat do nálady.“ To zjevně nebyla pravda. Majka byla z nás nadržená nejvíc a šťávičky jí pomalu zašínaly stékat po stehnech. Ale tím spíš bylo potřeba, abychom ji ukojily jako první. A nebylo důležité, pod jakou záminkou se tak stane.

Rozdělily jsme si s Kiki to rozpálené tělo napůl. Já jsem se mazlila s jejím poprsím, zatímco Kiki opečovávala rozpálený klín. Napřed rukou a pak…. neodolala a klekla si mezi její roztažená stehna.

Majka zpočátku jenom spokojeně vrněla, ale postupně začala hlasitě sténat a vykřikovat. „Jo… jooo… to je ono! Hezky mi lízej tu mou kundičku!“ Zvedla roztažené nohy do výšky a vychutnávala si jemné doteky dívčího jazýčku na své mušličce.

strap-on-092 „Kiki je šikulka, viď?“ pošeptala jsem Majce do ucha. „Ale teď tě hezky ošukáme!“ vzala jsem do ruky tu připínací nádheru.

Majka vzrušeně přikývla „Zasuň mi ho napřed do kundičky!“ klekla si na všechny čtyři a vystrčila na nás vyzývavě zadeček. „Hmmm… takže napřed do kundičky! Takže potom…“ poznamenala jsem významně.

strap-on-102 Kiki se chopila připínáku a přejela s ním Majce po zadečku. Chvíli s ním kroužila, jako by se rozmýšlela co s ním udělá, a nakonec ho přitlačila žaludem na vlhké ústí úzké jeskyňky. Majka slastně zavrněla a celým tělem vyšla vstříc té plastové náhražce. Kiki sice zpočátku trochu zlomyslně uhýbala, ale nakonec zarazila umělý penis do promočené mušličky až po kožený postroj. Majka mi na klíně vzlykala štěstím a dožadovala se „tvrdšího ošukání“.

Tohle přání jí Kiki celkem ochotně splnila. Vzala nástroj pevně do ruky a prudkými pohyby jej zarážela dovnitř. hezky po celé délce, až na dno! „Oh… oh… oh…“ hekala Majka při každém přírazu. „A ještě… ještě… do druhé dírky!“

Kiki se na mne podívala. Měla takový vzrušený výraz, který jsem u ní ještě neviděla. „Takhle nasucho to přece nepůjde!“ řekla naoko bezmocně. Chvíli hladila Majce půlky, pak je roztáhla, sklonila se, a… jazýčkem pomalu přejela po rýze mezi půlkami zadečku až skončila na rozetě jejího análku. Lehounce tam jazykem zakmitala, až Majka zakvílela vzrušením.

Chvíli laskala ústí její zadní dírky a když ji dostatečně naslinila, vzala opět do ruky dildo. „Tak teď hezky opatrně, ano?“ řekla tiše.

strap-on-106 strap-on-107 „Jen se neboj, hezky mi ho tam dej!“ zavrněla nedočkavě Majka. Kiki se soustředěné propracovávala hloub a hloub a z výrazu její tváře bylo znát, jak si to užívá. Opravdu si to užívala! Blesklo mi hlavou, jaký je to paradox. Kiki byla z nás tří v otázce sexu vždy ta nejvíc stydlivá. A teď se s potěšením dobývá do zadečku své nejlepší kamarádky. Nu, a já je přitom sleduju a dělá mi to dobře, doteklo mi hned poté.

Opravdu jsem cítila jak vlhnu. A to jsem jen sledovala, jak Kiki ojíždí Majku. A nutno říct, že si počínala skutečně zručně. Majka se slastně prohýbala v kříži a občas si rukou pohladila mušličku. Bylo znát, že je na vrcholu blaha. Nebo možná by stačilo jen to na vrcholu. Ostatně Majka nám později potvrdila, že se skutečně udělala několikrát za sebou. Byla tak citlivá, že i dildo v zadečku ji dovedlo až na samotný vrchol rozkoše. Proto také, když ta krása skončila, objala Kiki a dala jí pořádného francouzáka. „Kiki… to bylo úžasný“ zašeptala jí vášnivě do ucha.

Až jsem se cítila tak trochu nadbytečná. Ale Majka se na mne usmála „Bylo to strašně rajcovní, vědět, že se na nás díváš. Počkej, opláchnu ho a čeká tě sladká odměna!“ Navlékly jsme Majku do postroje, takže se z ní stal nádherný hermafrodit. Vzrušující dívčí tělo s pořádným chlapským údem. Však také Kiki když uviděla tu přeměnu tak neodolala a začala Majku kouřit.

strap-on-134 „Počkej! Ty seš stydlivka, teď jsem na řadě já!“ řekla jsem rázně. „Hezky si Majku osedlám“ protože polohu na koníčka miluju asi nejvíc. A taky jsem chtěla být raději nahoře, protože jsem se tak trochu bála, aby mne to od toho umělého krasavce nebolelo. Ne, že bych měla obavu z té velikosti. Už jsme měla v sobě jinačí kousky! Ale přeci jen je to umělá hmota a Majka v tom jaksi nemá cit.

Ale bála jsem se zbytečně. Jakmile jsem si nasedla, necítila jsem žádnou bolest. Jenom ten vzrušující pocit pronikání, až na samotné dno mé mušličky.

Byla to nádhera! A to jsem nevěděla, že zatímco si takhle rajtuju, Majka navedla Kiki aby sáhla do jejího oblíbeného šuplíku. strap-on-150 Když se vrátila, měl v ruce další hračku. „Hezky se uvolni!“ zašeptala Kiki a olízla velké fialové dildo. Polkla jsem. Když Kiki říká abych se uvolnila, tak to asi znamená… Nestačila jsem dokončit myšlenku. Kiki byla jako blesk.

Pořádně naslinila fialového uměláka opatrně ho přiložila k mému análku. Cítila jsem tlak, zprvu trochu nepříjemný, ale pak jsem si vzpomněla, jak hezky to udělala Majce. Uvolnila jsem se a lup! Najednou byl začátek ve mně a pak už to šlo hladce.

Nejsem na anální hrátky nějak vysazená, ale když vám to dělá holka, je to zase něco úplně jiného. A znovu jsem musela ocenit, jak hezky to Kiki umí. To bych do Kiki nikdy neřekla. Opravdu jsem si to užívala. Při tom pronikání jsem se sice neudělala, ale… Když ze mne vysunula dildo, krásně mne hladila a pak… cítila jsem na svém zadečku napřed její horký dech, pak dotek rtů a nakonec… její jazýček mne pošimral přesně tam, kdy byl před chvilkou ten fialový umělák! Lízala mi zadní dírku a bylo to tak perverzní a oplzlé, že se mi rozkoší zatočila hlava.

strap-on-170 Teď jsme pochopila, proč Majka po svém vyvrcholení tak vášnivě políbila Kiki. Udělala jsem instinktivně totéž.

Objala jsem ji a cítila teplo jejího krásného těla, které mi dalo tolik něhy a rozkoše. Když jsem ji políbila, její mrštný jazýček mi zajel do úst, bleskově tam zarejdil a hned byl pryč. Bylo to všechno jako ve snu.

strap-on-180 Ještě jsem se ani pořádně nevzpamatovala, když se Majka posadila na zem před gaučem na kterém jsme dováděly. „Kiki je šikulka, viď?“ mrkla na mne. „Musíme jí teď splnit ten její sendvičový sen!“.

Kiki se už nerozpakovala a opatrně si nasedla na úd, který klíčil z Majčina klína. Zblízka jsem sledovala, jak plastový penis zajíždí centimetr po centimetru do její kundičky. Kiki spokojeně zavrněla.

strap-on-186 strap-on-188 „Mmm… to je krásný!“ a začala sama zlehka nasedávat. To už jsem se ale chopila fialového dilda a přiblížila se k jejímu análku. „Počkej, opatrně…“ zašeptala jsem a zlehka přitlačila. Kiki ale byla krásně uvolněná, dildo do ní zajelo… skoro jako po másle. Určitě tohle nebyla ani první, ani největší věc, kterou měla ve svém zadečku. I když dnes měla asi poprvé souseda ve vedlejší dírce.

„Oooh…“ zasténala slastně Kiki. „Líbí se ti to?“ zeptaly jsme se s Majkou téměř současně. A obě jsme si přály, aby řekla „Ano“. Obě jsme chtěly nějak oplatit to krásné mazlení, které nám poskytla. „To je paráda, mít takhle zaplněné obě dírky!“ vzdychla Kiki a slastně zavrtěla pánví. Chvilku jsem jí protahovala análek, pak se zase ona sama narážela na kolík, který měla v kundičce a blaženě se přitom usmívala.

A já i Majka, obě jsme ji hladily a líbaly, stále ještě plné těch krásných okamžiků, které jsme prožily. Kiki se udělala… ne jednou nebo dvakrát. Prostě mnohokrát. Jeden vrchol přicházel za druhým, jako vlny na mořský břeh. Pokaždé vykřikla a její štíhlé tělo se roztřáslo rozkoší. strap-on-211 Nemohly jsme se toho nabažit. Ani jedna z nás nechtěla být ta, která nakonec řekne „holky, já už fakt nemůžu“. Ale Kiki se sama po posledním vrcholu přitiskla k Majce a nehýbala se. Postupně srovnávala dech a já jsem opatrně vysunula fialové dildo z jejího zadečku. Když bylo venku, Kiki hluboce vydechla a políbila Majku na ústa. Pak se skulila vedle ní a stáhla si mne k sobě, aby se pomazlila i se mnou.

„To bylo… nádherný!“ řekla tiše. A její rozzářené oči to říkaly ještě výmluvněji. „Nikdy jsem si nemyslela, že to bude takový. Ani nevím, jestli má cenu tohle zkoušet s chlapama.“ Blaženě se rozvalila na koberec a broukla si jakoby sama pro sebe „No… možná jo.“


*) Tohle nebylo míněno jako dvojsmysl. Nakonec se nám Majka přiznala, že ona taky ještě trojku se dvěma chlapama nezažila.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 79 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Komentáře na téma “Sendvič bez chlapa” (celkem 4)

Napište komentář