erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Cigarety a sex

Lindu jsem znal dva roky. Ona byla starší a já mladší. Byl jsem tak trochu podivín se zálibou v IT, matematice a fyzice, ona byla atletka se štíhlou postavou, dlouhými blond vlasy a spousty kamarádů, takže se naše zájmy zrovna neprotínaly. Ale oba jsme chodili na stejný odpolední povinné volitelný předmět, a to pokročilá biologie. Ale mimo školu jsme se nevídali, jen jsem jí obdivoval z dálky.

To vše se změnilo, když jsme oba postoupili z okresního kola školní olympiády. Tehdy jsme oba jeli do dalšího kola do krajského města.

Všechno mělo začít ve dvě odpoledne, takže jsem měl ještě kupu času. Linda přišla ke mně a vyhrkla: „Musíme si promluvit.“

Nebyl jsem si jistý, co se děje, ale pokud to bylo možné, nechtěl jsem s tím mít nic společného.

„Hele, učitelka mi v kapse bundy našla krabičku cigaret.“

„No a co? To není můj problém.“

„Koukni se. Oba máme stejný bundy. Prostě jí řeknu, že jsme si je prohodili. Tobě to projde, ale já už mám nahnutou dvojku z chování kvůli tomu maléru na školním koncertu.“

„Opět to není můj problém,“ řekl jsem jí.

Linda byla rozrušená a její další slova mě ohromila.

„Když to pro mě uděláš, tak ti ho vykouřím!“

Stál jsem tam úplně šokovaný. Byl jsem tak zmatený, že jsem nic neřekl. Jen jsem na ni zíral a… začínal cítit, že mám erekci.

„Hned ti ho vykouřím. Tak uvidíš že nelžu!“

Linda převzala kontrolu nad situací. Chytila mě za ruku a odtáhla mě od ostatních. Šli jsme opuštěnou chodbou neznámé školy a zapadli do dveří na konci. Byla to menší místnost s nemocničním lůžkem. Netuším k čemu to tam měli, ale bylo to strašidelné a vzrušující zároveň.

Zul jsem si boty, ona mi stáhla kalhoty a já si lehl na tvrdou vinylovou postel. Linda si klekla, schoulila se mezi mé nohy a vzala moje péro do pusy.

Obtočila prsty kolem mého ztopořeného ptáka a vzala mne mezi rty. Klouzala ústy nahoru a dolů po mém péru. Používala jazyk po spodní straně mého údu způsobem, který byl naprosto úžasný. Všechno, co dělala její ústa, se zvuky, které vydávala, mne neskutečně vzrušilo. Šlo vidět, že orální sex nedělá poprvé.

Snažil jsem se ovládat. Chtěl jsem, aby moje první kouření trvalo déle než pár sekund, ale neměl jsem nad svým tělem žádnou kontrolu.

Pak se Linda zastavila. Ukázalo se, že vzrušení nepřemáhá jenom mne. Vstala, zvedla si sukni, sundala si kalhotky a řekla: „Proč by ses měl bavit jen ty?“

Vylezla na postel, ale tentokrát dala svá kolena k mým uším. Spustila se dolů tak, že její kundička byla pár centimetrů od mých rtů. „Lízal jsi někdy kundičku?

Zavrtěl jsem hlavou, že ne.

Trochu jsem zvedl hlavu, abych na ni dosáhl. Nádherně voněla. Trochu pižmově a trochu sladce. Nejprve jsem olízl její štěrbinu, kde se její kundička spojovala, pak jsem věnoval pozornost jejím vnějším pyskům.

Když jsem se dostal k jejímu klitorisu, začala sténat. „Mám chuť tě teď šukat. Chceš šukat?“

Zvedla se a obkročmo si na mě sedla.

Byl jsem ochromený a vzrušený zároveň. Myslím, že jsem byl poslední panic ve třídě. Nezmohl jsem se na jediné slovo, ale asi jsem ani nechtěl nic říkat, abych to nezkazil. Nemohl jsem uvěřit, že šukám tak krásnou holku.

Vzala mé ruce a vedla je ke svým poskakujícím prsům.

Najednou, nevím, co se to se mnou stalo, chytil jsem ji za ramena a převalil. Chtěl jsem být nahoře, chtěl jsem to řídit. Zajel jsem svým ptákem hluboko do její kundičky.

„Ach můj, můj bože,“ zakřičela. S každým přírazem byla hlasitější.

Cítil jsem další vlnu vzrušení. Věděl jsem, že to dlouho nevydržím. Chytil jsem ji za jednu nohu a složil si ji pod rameno. Nebyl jsem si jistý, kde se vzala touha to udělat, ale něco ve mně vědělo, že bych se mohl dostat hlouběji do její kundičky.

Na tom, jak jsem Lindu šukal, nebylo nic jemného, ale moc se jí to líbilo. Zašeptala: „Kousni mně do bradavky… kousni… silně!“ Tahala mne za vlasy a já ji kousal do bradavky, až se jí začaly objevovat modřiny.

„Pleskni mě do zadku“ přikázala. „Tvrdě mi naplácej.“

Začal jsem ji plácat.

„Ne, řekla jsem tvrdě.“

Rozmáchl jsem se a přitlačil. Na zadečku jí naskákaly červené skvrny ve tvaru mých dlaní. Linda křičela bolestí a extází. Po deseti minutách přirážení, plácání a kousání se Linda začala svíjet dalším orgasmem.

„Vystříkej do mě, hluboko do mé kundičky. Udělej se!“

Nemusela mne pobízet. Už jsem to nevydržel a a vystříkl jsem všechno do její promočené kudičky.

Spadl jsem na ni zpocený a těžce dýchal. Chvíli jsme tam spolu leželi a lapali po dechu. Hlava se mi točila prožitou slastí. Zavřel jsem oči bylo mi blaze. Probudilo mě zaklepání na dveře.

Našel nás školník.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 60 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář