Vysokohorský anál

Alena a Míša jsou dvě prima holky, které nezkazí žádnou legraci. Neztratí se na plese v opeře ani v zaplivané hospodě. A k mému překvapení se okamžitě přihlásily, když jsem hledal někoho na výlet na hory. Brzo se ale ukázalo, že pod pojmem „lyžařský výlet“ si všichni představujeme něco jiného.

sexshop Růžový slon Ála sice měla „nějaký ty lyže“ pečlivě zabalené v obalu, ale netušila jestli jsou to sjezdovky nebo běžky. A Míša? Ta si moji zprávu na Facebooku přečetla nějak špatně, spletla si „lyže“ a „líže“… no, prostě ze sportovní výbavy měla jenom kulicha s velkou bambulí.

Tak jsem ty dva dárečky naskládal do auta a vyrazili jsme. Lyžovat jsem chodil sám, holky chodily v hotelu do bazénu, kde dráždily svými miniplavkami postarší německy mluvící hosty, a hlavně do sauny, kde je svým chováním bez plavek vystavovaly nebezpečí infarktu. U snídaně jsem byl v ohnisku závistivých pohledů mužů a opovržlivých pohledů žen, jejichž věk a především vzhled nemohl oběma holkám konkurovat.

horsky-anal-011 Aby holky úplně nezvlčily, vydal jsem jednoho dne rozkaz, aby se oblékly, že vyrazíme na lyže a sám jsem se vydal najít půjčovnu. Zatímco Ála se začala spořádaně oblékat, Míše se do toho moc nechtělo. „Hele, co kdybysme se rači válely?“ navrhla Ále, ve snaze získat ji na svou stranu pro lenošení. Ale Ála – překvapivě – na její straně byla už dávno. „Víš… já bych taky zůstala raději v teploučkém pelíšku a mazlila se“ připustila a přitulila se k pokušitelce Míše. „No tak to sme dvě!“ vítězoslavně prohlásila Míša a dala Ále francouzáka.

No a pak to šlo ráz na ráz. Míša svlékla Álu, Ála zase Míšu, a přitom se stihly ještě hladit a mazlit. „Když jsi mne tuhle v sauně tak hladila po kundičce, tos chtěla toho dědu co se na tebe tak koukal poslat kardiologovi na lopatu?“ zeptala se Ála své blonďaté kamarádky. „To taky“ připustila Míša. „Pořád mi koukal až do krku.“

horsky-anal-021 „No, možná, kdybys neměla v sauně tak roztažený nohy…“ zapřemýšlela Ála, které v hlavě utkvěly nějaké ty střípky z kurzů společenského chování. „Ale hlavně tě ráda hladím!“ dodala Míša a tím utnula veškero další debatu. „Mhmm… a taky tě ráda lížu!“ dodala s plnými ústy.

„aaaa…. a taky to moc dobře umíííš!“ vyrazila ze sebe Ála, která si roztaženýma nohama užívala laskání své kamarádky. „Ty máš tak hebký jazýček…. mmmm…“ kvílela blahem a vrtěla pánví, aby si té rozkoše užila co nejlíp.

horsky-anal-025 Takhle se holky vzájemně oblažovaly a dostávaly se pěkně do ráže. Chvíli lízala Míša Álu, pak zase Ála Míšu. Ta si sedla na opěradlo lenošky a dala stehna pořádně od sebe, aby se k ní Ála dobře dostala. Ála ležela pod ní a jazýčkem pátrala v mušličce i blízkém okolí. Přejela špičkou dohladka vyholenou hráz a dostala se až k uzounkému análku. „Jooo… to je něcooo…. mmm….“ zasténala Míša a začala si hladit opuštěnou mušličku. „Tohle miluju, když mi lížeš prdelkuuuu!“ horsky-anal-031 Někdy v téhle fázi jsem na pokoj dorazil i já. Holky byly tak zabrané, že mne vůbec nevnímaly. Ála si naslinila ukazováček a začala s ním dráždit ústí análku. Sledoval jsem, jak se Míša vzrušením kousla do rtu a začala zrychleně dýchat. „Jo… jo… ještě… prosimtě ještě… ummm…“ hekala přerývavě a nepřestávala si masírovat poštěváček.

„Tak slečny dostaly chuť na análek?“ vmísil jsem se když jsem si uvědomil, že tyhle kočky je snazší dostat do postele, než na lyže.

„Hele… svlíkni se a neruš“ odbyla mne Míša. „Odvezeš nás bůhvíkam do hotelu plnýho důchodců a co my tady? Chuděry?!“

horsky-anal-038 No, po tom, co jsem před chvilkou viděl, mne nemusely přemlouvat. A vlastně mne ani nepřemlouvaly. Strhaly ze mne oblečení a hned začaly zahřívat moje údy prokřehlé mrazem. Tedy… hlavně některé. „Týjo, ten je studenej!“ vykvikla nadšeně Míša. „Ukáž!“ odstrčila ji Ála. „No jo… jako zmrzlinka!“ a začala mne kouřit a zahřívat současně.

horsky-anal-045 Díval jsem se na ty dvě hlavičky, které se střídaly v mém klíně a povzbuzoval je. „Tak co, která si chce zajezdit na koníčkovi?“. Posadil jsem se do křesla a než bys řekl „sex“, už jsme měl na penisu napíchnutou Álu. Bylo znát, že už tady nějakou dobu laškovaly, protože byla mokrá jako sjezdovka na jaře. Míša ji kamarádsky povzbuzovala, hladila a líbala po celém těle. Ála jela jako dračice. Napichovala se na mne divoce, jako o závod. Držel jsem ji za boly, abych jí pomohl udržovat stabilitu, protože po chvíli se náhle zarazila a její tělo se roztřáslo v záškubech orgasmu. horsky-anal-055 horsky-anal-053 Míša se dívala chvíli na Álu, pak zase na mne a bylo vidět, že chce taky. Lehl jsem si na pohovku a Míša si hned vyskočila na koníčka. I na ní byla znát ta lesbická předehra. Miluju, když se nemusím starat o mazání! Ála se rozkročila nad mými ústy a nechala se chvilku lízat, ale pak se zase přesunula k Míše. Líbala ji, hladila jí zadeček, prostě bylo vidět, že obě holky mají rády sex a je jim skoro jedno, s kým ho provozují. Chlap nebo ženská…. co na tom záleží?

Álu jakoby neodolatelně přitahoval Míšin zadeček. Pořád ho hladila a líbala, a její doteky se víc a více blížily k sevřené zadní dírce. Míša se na chvíli přestala hýbat a Ála svými prstíky pokračovala v průzkumné anální misi. Sám jsem cítil na svém penisu, jak se v sousední dírce děje něco vzrušujícího. „Chceš to do zadečku?“ zeptal jsem se Míši. Neodpověděla, jen se na mne usmála takovým tím způsobem „Miluju to, ale jako slušné děvčátko si to přece nemůžu říct!“

horsky-anal-061 horsky-anal-066 horsky-anal-069 horsky-anal-064 Posadil jsem se a Míša hned zaujala moje místo. Roztála žádostivě nohy, ale Ála mne předběhla. Přisála se svými lačnými ústy na promočenou mušličku a sama mi nastavila svou prdelku. Klekl jsem si za ni a… „Teď je na řadě análek!“ prohlásil jsem pevně a přitlačil svůj naběhlý žalud na ústí zadní dírky.

Alenka jenom zavrtěla zadečkem a něco nesrozumitelně zahuhlala. „Máš ji pořádně ojet!“ hlásila Míša, která byla přeci jen o něco blíž. Naslinil jsem si nástroj a zatlačil. „Oooo…!“ ozvalo se a pak… můj penis začal roztahovat zadeček a postupně vnikal dovnitř. „Joooo!“ zasténal jsem vítězoslavně, zatímco pode mnou se ozvalo „Ty kanče…. to je ale macek!“.

Začal jsem opatrně přirážet, ale Ála byla divoška! Narážela se na mne prudce a nespoutaně, že jsem měl co dělat, abych nezačal stříkat. Šoustal jsem jí zadeček v různých polohách, Míša nás chvíli sledovala a pak se přidala k nám. Líbala Álu, pak zase mne a nakonec se uvelebila mezi mýma nohama a jazýčkem mne laskala ve slabinách. Oblízla moje kulky a přitom pěkně zblízka sledovala, jak můj úd mizí v zadečku její kamarádky. „Já chci taky!“ zakňourala po chvíli.

horsky-anal-070 „Neboj, na všechny se dostane!“ slíbil jsem a hned si ji překulil pod sebe. Než se nadála, měla i ona zadeček plný mého mužství. „Jo jo joooo….!“ zařičela slastí s očima obrácenýma v sloup. Teď zase pro změnu Ála laskala naše spojená těla, která šukala jako stroj. Byl to úžasný pocit, když jsem zajížděl do těsného zadečku nadržené Míši a přitom na těle cítil laskání její kamarádky.

horsky-anal-074 horsky-anal-078 Ála si lehla pod nás a chvíli vzrušeně pozorovala naše neřestné pojímání. Změnil jsem polohu, aby se naše klíny dostal níž, na dosah jejích úst. A Ála toho hned využila! Začala lízat vlnou mušličku nad sebou a přivedla Míšu na samotnou hranu bouřlivého orgasmu. Stačilo několik pohybů a… „Aaaah! Joooo!!!“ zařičela Míša a já sledoval, jak se jí rozklepaly nohy.

Když se uklidnila, pomaloučku jsem se vysunul z její prdelky. Holky si jako na povel klekly a já se pevně rozkročil nad nimi. Ála se chopila mého penisu a začala mne honit. Ale byl jsem už tak nadržený, že stačilo pár pohybů a… Ještě dnes mi cuká v kalhotách, když si vzpomenu na ten gejzír, který ze mne vystříkl! Alá pokropila Míšu a zbytek smetánky slízala sama.

Když jsem se podíval dolů, viděl jsem jejich rozzářené a spokojené obličeje pocákané mým semenem. Šťastně se usmívaly a vzájemně se hladily. Tenhle den jen tak neskončí!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 144 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Komentáře na téma “Vysokohorský anál” (celkem 4)

    1. Taky jsem si všiml, že ještě nejsou zhojené… ale holt je to investice a silikony musejí vydělávat. Mně osobně vadila spíš finální úprava fotek, je to hodně umělé (víc než ty silikony). Ale pak jsem si uvědomil jedno. Tady NEJDE o umění 😉

Napište komentář