Reklama nebo gang-bang?

Minulý týden mi zavolali z mojí modellingové agentury, že pro mně mají nějaké focení reklamy. Abyste rozuměli, modellingem se neživím, ale je to fajn přivýdělek. Není to často, ale občas je z toho nějaká ta koruna. Tohle mělo být někde v ateliéru, prý kosmetika nebo něco podobného.

Focení začalo docela zajímavě, protože zatímco mně vybírala vizážistka sexy červené prádlo, další tři kluci co tam bylo fotit tam pobíhali naostro v županech. Abyste tomu rozuměli, tak když se fotí akty, tak se člověk musí nějakou dobu předem svlíknout, aby neměl na kůži vytlačené proužky od podprsenky… tedy v tomhle případě spíš od trenýrek 🙂

gang-bang-004 gang-bang-008 Trochu mne to znejistělo. Když se na nás přišel podívat fotograf, pro jistotu jsem jen tak mezi řečí zmínila, že akty ani porno nefotím, maximálně v prádle (mám to tak ve smlouvě). Ale prý je to v pohodě, zůstanu v prádle, má to být nějaké reklama na dámský parfém.

Tak jo. Vyšli jsme na plac, a začalo se fotit. Já jsem tam jen tak seděla, fotograf honil spíš ty kluky kolem dokola, pořád se mu nelíbilo, jak stojí nebo jak se tváří. Po očku jsem po nich pokukovala, byli to docela sympaťáci. Na jednoho jsem se usmála… on na mne mrknul. Pak jsem se koukla na druhého… taky se mi líbil. Ten třetí byl taky fešák, pořád fotografovi říkal, že se nemůže pořádně soustředit, když na něj kouká taková sexy kočka. Tou kočkou myslel mne a docela mne to potěšilo. Popravdě řečeno, když se kolem mne proháněli ti kluci s pěkně rostlým nářadíčkem, měla jsem co dělat abych nezačala slintat. Chlapa jsem už pěknou dobu neměla a to co měli tihle mezi nohama, to fakt stálo za hřích. Uklidňovalo mne jenom to, že vizážistka mi před odchodem řekla, že prádlo co mám na sobě si už můžu nechat. Kdybych měla vracet ty promočené kalhotky, tak opravdu nevím…

A pak fotografovi zazvonil telefon. Zasakroval, chvilku s někým mluvil, pak zasakroval ještě víc a vyšel z ateliéru. Zůstala jsem tam s těma klukama sama. Ten nejhezčí hned začal řeč, a že jestli si prý může přisednout. Další se přidal, prý mu úplně zdřevěněly nohy. „Nojo… koukám!“ dala jsem jim za pravdu, když jsem se jim podívala na ty jejich macky. No a aby toho nebylo málo, začali se hádat, kdo ho má většího! Nakonec to rozštípl Franta (ten hezoun a vazoun). Prohlásil: „Tak ať nás tady… jak se jmenuješ? Erika? Ahoj, já jsem Franta! Tak ať nás Erika rozsoudí!“

gang-bang-018 gang-bang-020 To teda byla výzva! Chytila jsem jednoho ptáka vlevo, jednoho vpravo… a… najednou bylo ticho. Takové to dusné ticho které nastane, když někdo udělá trapas a všichni to vidí, kromě toho jednoho.

Rukama jsem svírala ty teplé chlapské údy a cítila jak tvrdnou a mohutní. Sakra! Franta hlasitě polkl a trochu nuceně nenuceným hlasem pronesl: „No… já myslel, že nás jen tak skoukneš očima… ehm… no… ale takhle je to taky fajn!“

No prostě trapas! Trapas takového kalibru, že jsem nevěděla co dělat. Jen jsem tam seděla a svírala rukama ty naběhlé tepající ptáky. A jediný pohyb, kterého jsem v tom šoku byla schopná, byl… nahoru – dolů -nahoru – dolů… Instinkty zapracovaly a já je začala normálně honit!

gang-bang-033 Kluci se hned začali hádat. David, který stál ze mnou, chudáček, si začal stěžovat, že ti dva mají výhodu a takhle že on nemůže vyhrát. No, tak jsem přidala ještě pusinku aby byli nějak zapojení všichni.

gang-bang-048 No a pak se to celé nějak zvrtlo. Jirka se ukázal z těch tří jako nejvíc akční. Jen jsem se k němu otočila zády, hned mi stáhl kalhotky a už byl ve mně! Zatímco jsem obdělávala Frantu s Davidem, normálně mně začal šoustat zezadu. gang-bang-066 A aby toho nebylo málo, ucítila jsem jak mi prstem zajíždí i do druhé dírky. Chtěla jsem ho okřiknout, ale měla jsem zrovna plnou pusu Franty, tak jsem byla zticha.

A po chvilce… mmm… už jsem cítila, jak se mi do análku dere něco podstatně většího, než jen prst. Ale to už jsem byla tak rozdrážděná, že mi to bylo jedno. Vlastně spíš naopak! Už jsem sama chtěla, aby mi to pořádně udělali… a klidně do všech dírek!

gang-bang-085 Lehla jsem si na záda a roztáhla před Frantou nohy. Moc jsem toužila, aby mne šukal právě on, líbil se mi ze všech nejvíc. Ukázalo se ale, že je to stejnej bejk jako ti ostatní. Zvedl mi nohy a strčil mi ho rovnou do zadku! Už mi to bylo jedno. Ať mně hlavně pořádně vymrdají, potřebovala jsem to už jako prase drbání! A kluci se snažili. Už mi bylo jedno, kterou dírku mi protahujou, byla jsem tak rozdělaná, že jsem na to nekoukala. Nakonec když jsem si osedlala Davida, sama jsem si ho zavedla do prdelky, abych mu udělala radost. gang-bang-126 Došlo i na sendvič, mít obě dírky zaplněné naráz, to je panečku něco! Zatímco mne Franta s Jirkou takhle pěkně vyplňovali, Davidovi jsem aspoň kouřila. gang-bang-157 Ale nemusel litovat. Po chvilce se kluci vystřídali a já nasedla mokrou kundičkou na Davidova ptáka a pořádně ho ojela. Jirka pro změnu obsadil mou zadní dírku a já málem omdlela rozkoší, když se do mne zarazili oba současně.

Jirka se opět ukázal jako největší prasák, zkoušeli mi s Davidem nacpat ty svoje klády do análku oba zároveň. Bylo to… no… strašně rajcovní. Ale tohle jsem už nedala: „Kluci, pojďte, já vás vykouřím!“ nadhodila jsem a kluci neodolali. Vzala jsem je pěkně jednoho po druhém a za chvilku jsem byla celá ulepená od jejich slaďoučkého mlíčí.

Než přišel fotograf zpátky, dala jsem se trochu do pořádku. Neříkal nic, ale stejně si myslím, že to poznal. Nevím jestli mne prozradily rozmazané oční stíny, kalhotky pohozené v koutě nebo cákanec ve vlasech. Ale z focení už nebylo nic a agentura mi za to focení nic nezaplatila. Ale zůstalo mi krásné červené prádélko a pěkná vzpomínka.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 202 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Jeden komentář na téma “Reklama nebo gang-bang?”

Napište komentář