Právo první noci

Jel jsem se svou družinou celé dny a noci převzít své nové panství. Muži byli utrmácení dlouhou cestou, navíc napadl první sníh a v lesích se ozývalo vytí vlčích smeček. V noci jsme drželi stráž u ohně, jediný prostředek jak odehnat případný útok vlků. Dvanáctý den v mrazivém ránu jsme konečně přijeli k vysokým zdem hradu. Přejeli jsme padací most a vjeli na nádvoří. Nastal shluk služebnictva, ze dveří vyběhl Šafář, aby nás uvítal. Sesedli jsme z koní, a vešli do hodovní síně. Nařídil jsem připravit večerní hostinu a nechal se uvést do svých komnat. Shodil jsem cestovní oblečení, oblékl si čisté, a protože jsem byl vyhladovělý, těšil jsem se na jídlo.

Sešel jsem do síně, stoly se prohýbaly pod množstvím různých jídel, muži z  mojí družiny plnili poháry vínem, jedli a vládlo všeobecné veselí. Do toho předstoupil mladík, za ruku vedl dívku. Dívka byla překrásná. Černé havraní vlasy spletené ve dva tlusté copy, sahající až do půli zad, vysoké štíhlé postavy, vosí pas, výstřih živůtku odhaloval nádherná bělostná ňadra, a ty oči! Zelené oči jako kočka, rudá nádherně vykrojená ústa… mávla řasami a já ucítil takový žár, takovou mučivou touhu!!! Šafář předložil jejich žádost o sňatek, a řekl: “Jako nový vládce panství máš, pane podle zdejších zvyků právo první noci.“ Mladík zbledl, dívka zrudla a couvla, jako kdyby dostala ránu. Potěšeně jsem přikývl…

Celý týden mne mučila a spalovala touha po oné dívce. Až nadešel den svatby, přiblížil se večer. Nařídil jsem, aby dívku uvedli do mojí komnaty, a počkala tam. Zdržel jsem se ve stájích, do komnaty jsem přišel později. V  krbu hořel oheň, vydával příjemné teplo, vrhal záblesky do místnosti. Dívka ležela na široké posteli, spala… přišel jsem blíž.

Černé lesklé dlouhé vlasy pokrývaly její paže, její plná ňadra, zakrývaly bříško a její lůno. Měla vystrčený zadek, tak oblý a bílý… potichu jsem se svlékl, byl jsem nesmírně vzrušený… Pomalu jsem se přiblížil k ní. Čichal jsem vůni jejího těla – voněla panenstvím, mladostí, mýdlem a mateřídouškou, moje erekce začínala být nesnesitelná! Viděl jsem černé chloupky začínající pod zadečkem, tak vzrušující, hladká bílá záda, odhrnul jsem jemně dlouhé kadeře – ňadra… nádherná běloskvoucí ňadra, na vrcholcích s tmavými dvorci a pevnými rudými bradavkami. Pomalu se zvedala v rytmu dechu, na krku jemně tepaly žilky od jejího srdce, smyslná pootevřená rudá ústa s řadou bílých zoubků a dlouhé řasy opřené o tváře jemně se chvějící… neudržel jsem se, nevydržel jsem tu palčivou svírající touhu, zvedl jsem ruku a pohladil oblý bok.

Ten dotyk mne rozpálil ještě víc! Dívka se zavrtěla a obrátila se na záda. Odhalila černý chlupatý klín, čichl jsem k němu… vůně mateřídoušky a ženského pižma… tak rád bych zabořil nos do té nádhery! Sklonil jsem se nad její ňadra, a vystrčeným jazykem přejel vztyčenou bradavku. Dívka spala dál… vzal jsem ji tedy do úst a jemně stiskl mezi zuby. Dívka zamžikala řasami a otevřela oči. Jakmile mne spatřila, se strachem se posadila a přitiskla si paže na ňadra a do klína. Ovládajíc se chraplavým hlasem jsem řekl: “Neboj se já ti neublížím. Jak se jmenuješ?“ Smyslným hlasem odpověděla: “Daniela“. „Neboj se Danielo, budu něžný.“ Vztáhl jsem ruku a pohladil rameno.

Dívka se zachvěla… z očí jí začaly padat slzy, třpytivé korálky dopadaly na její ňadra, potlačil jsem touhu je slízat. Věděla, že je zcela v mé moci. Musí se podvolit. Pomalu si lehla, oči dokořán otevřené a vyděšená. Natáhl jsem se výš a začal ji líbat na ústa. Zpočátku zavřená, ale postupně se otevírala. Zajel jsem jazykem dovnitř. Trhla sebou, ale pak se zcela poddala laskání. Prozkoumal jsem každý koutek jejich, opětovala mé polibky. Sevřel jsem rukou ňadro, sklonil hlavu a vzal bradavku do úst. Vlhký žár se sevřel kolem bradavky, dívka zaúpěla a vydechla. Laskal jsem bradavky jazykem a prsty až byly tak naběhlé!

Přejel jsem rty po břiše, roztáhl dívce nohy a zabořil hlavu do jejího klína a kousek níž jsem našel rty poštěváček a začal jej jemně kousat a jezdit po něm jazykem. Dívka vzdychala touhou a zároveň se mne snažila odstrčit, ale držel jsem pevně její stehna. Naléhavě jsem zajížděl jazykem níž, mezi fazolky až do její horké a panenské jeskyňky. Stěží jsem se ovládal. Když byl můj jazyk hluboko v ní, a rejdil všude kolem, cítil jsem, že dívka je na pokraji orgasmu. Posunul jsem se výš, vzal svůj stojící a toužící penis a nasadil na začátek panenské kundičky. Ten pocit že jsem první, kdo objeví její tajemství! Neudržel jsem se a chlípně zajel dál do té čekající neposkvrněné roury.

Narazil jsem na odpor a prudce vyrazil kupředu. Cítil jsem, jak se panenská blána trhá a dívka křičí, buší do mě pěstmi a chce se vysmeknout. Ale držím ji pevně, ležím na ní celou svojí vahou a začínám se pohybovat tam a zpět. „Ššššš, vydrž, důvěřuj mi“, šeptám jí do ucha… cítím, jak se se vzlyky uvolňuje a její pánev začíná odpovídat na moje přírazy. Netrvá dlouho a kloužu v ní jako na horské dráze.

Je tak roztoužená, mokrá a žhavá, cítím žár jejího těla, nádhernou hladkost, sevřenost a další návaly orgasmu, svírá mne pevně, sotva se protáhnu… neodolám, vyklouznu z ní, překlopím ji na břicho, roztáhnu nohy a pokračuji zezadu. Můj penis do ní zajíždí hloub a hloub, nenasytný, důsledný, až po kořen vniká a vyjíždí, aby mohl zase vjet dovnitř, dřít o stěny její kundičky, vnímat gejzíry šťáv – neovládám se již a stříkám mohutný horký pramen spermatu nejdříve do ní, pak vyklouznu a na její krásný bílý zadek a záda…

Když už nemám co, potřísněným palcem zvolna obkroužím její koláček a vniknu na okraj análku. Dívka vykřikne a já zajedu hlouběji. Dívka slastí vzdychá, skloním se a olížu koláček i kousek urousané zmáchané kundičky, jazyk mi kmitá v té záplavě šťávy, vychytám ten poslední proud a nastane zklidnění… položíme se vedle sebe, hladím jí po břiše, ňadrech, bělostném krku a cítím, že ji chci zase. „Přijdeš zítra?“ zeptám se s nadějí. „Ano, každý večer, pane“ řekne dívka…

Ráno jsem procitl, dívka byla pryč. Její návštěvu dokazovala loužička krve na prostěradle. Oblékl jsem se, zavolal Šafáře a nařídil zrušit dávný zvyk práva první noci…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 109 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Komentáře na téma “Právo první noci” (celkem 2)

Napište komentář