Pláž

Sedíme s kámošem na baru blízko pláže a právě jsme dopili jeden z našich oblíbených drinků. Kámoš zrovna objednává další a já pozoruju cvrkot na pláži. Koukám po ženskejch a za tu dobu co jsme tady už je znám skoro všechny. Některý jsou nic moc, ale je jich tu hodně, se kterejma by si člověk rád něco začal, ale ty tu zase nejsou samy, takže nám nezbývá než sedět na baru , upíjet dobré pití a slintat po těch, které se před námi vyzývavě producírují. Pití ještě není hotový a kámoš se baví s barmanem…

Jak neustále projíždím okolí svým bystrým zrakem, všimnu si na druhém konci baru docela pěkný kočičky, kterou jsem tu ještě neviděl. Naše pohledy se setkají a ona se na mě pěkně usměje a mě se při pohledu na ní začíná ozývat něco pod šortkama. Raděj se otočím a dám si tu dobrotu, kterou nám namíchal barman.

plaz-01 V zádech ale cítím stále její vyzývavý pohled a tak se na ni otočím zpátky. Opírá se o trámek, upřeně se na mě dívá a přejíždí si prstem po smyslných rtech. “Ta provokatérka“, říkám si a jdu k ní. Má z toho očividně radost a já cítím ten žár, který z ní sálá. Na sobě má akorát zavinovací sukni a takovou malou podprsenku od plavek, která je ale tak volná , že jí prsa prakticky nezahaluje a já mám možnost si je prohlédnout pěkně zblízka. Je si toho plně vědoma, že jí pohledem sjíždím ty její, sice menší ale tuze pěkný, kozičky.

Odchází blíž k moři a s úsměvem mě nechává, abych ty její kůzlátka laskal svýma rukama. Je tak horká a příjemná na dotek a já myslím, že ty moje šortky už brzy prasknou pod náporem mého klacku, který se klube ven.

Všimla si toho a vjela mi svou malou ručkou pod šortky a cítím jak mi ho hladí a zálibně přede. Úplně jsem zapomněl na kámoše, který to všechno pozoroval od baru a teď je najednou tady a jeho šortky evidentně ukrývají také něco, co by mohlo tuhle neznámou krásku zajímat.

Když vidí, že tam je ještě jeden volnej kolík, vůbec jí to nerozhodí spíš naopak, druhou rukou si pro něj dojde a za chvíli už je máme oba venku a ona nám je honí jemnými pohyby jejích ruček.

Její bradavky prozrazují, že je určitě příjemně vzrušená a s rozkoší nám teď na střídačku jednoho vždycky kouří, zatímco druhého svírá v ruce. Zdá se, že si konečně užijeme. Ta rozkoš , jakou dokáže rozdávat svým jazykem a rty, je nesmírná.

plaz-04 plaz-05 Nechávám jí kouřit kámoše, já bych to už asi dlouho nevydržel .

Skláním se nad její voňavou pičkou, laskám jí jazykem na stehnech a pomalu se blížím jeho špičkou k té voňavé skulince . Laskám ji nejdřív jenom u vchodu a postupně se propracovávám dovnitř. Lížu její šťávičku a ona se tetelí blahem a slyším jenom blažené mručení , jak se jí to líbí. Kámoš je skoro hotovej a tak jí ho najednou vyndavá z pusy . Ona se mi chce asi odvděčit za to pěkné vylízání. Kleká si a bere si do pusy zase mě. Je fakt úžasná. Kámoš jí teď hladí po zadečku a zálibně se jí dívá na zadek, jehož půlky má pěkně rozevřené. Sklání se nad ní a laská jí tam ústy a jazykem.

Tomu říkám pěkně pokouřit, mám co dělat abych to ještě udržel. Kámoš jí pomalu sune svého ptáka do zadečku a ona se na něj pomaličku nabodává a dává si pozor, abych se jí přitom neudělal. Potvora.

plaz-07 Zase to trochu prostřídáváme… zatímco se ona rozkošnicky napichuje na můj kolík , v puse už má zase kámošovo péro. Trochu si jí natáčím na bok , ale ona nechce přijít o hračku pro svou pusinku, tak se jí alespoň pěkně pevně drží , když jí pěkně ošukávám v chladivých vlnkách. Vzdychá blahem a já si potřebuji trochu odpočinout.

plaz-09 Vytáhli jsme ji na nedaleký kámen a kámoš do ní začal pěkně tvrdě ládovat toho svého klazana. Dal jsem mu na hlavu svoji kšiltovku se slovy „Ať nedostaneš úpal“ a opřel jsem se o nedalekou skálu a poslouchal její sténání.

Určitě zas dostala chuť a její pusinka teď zahálí. Kámoš je celej rozhicovanej a tak ji bereme zpátky do vody. Ona se mi hned vrhá na ptáka a dělá s ním opravdu neuvěřitelný věci v té její tlamičce. Aby taky ne, když jí kámoš zezadu projíždí postupně obě dírky.

Oba už jsme pěkně zralý a ona nás dráždí ještě víc. Svíjíme se ve slastně sténajícím klubku ve vlnách a ona si strká mého ptáka snad až do krku. Pomalu se od ní odtahujeme a vstáváme. Sleduje mě s úsměvem a vidí mého naběhlého ptáka , kterému stačí jenom málo. Dívá se něj a lačně otevírá tu svojí krásnou pusinku. Beru svůj klacek do ruky, ale stačí abych se ho lehce dotkl a cítím neodvratné vyvrcholení. Jenom stáhnu předkožku z naběhlého žaludu, a už z něj tryskají proudy horkého spermatu. Zalévají její vzrušenou tvář, a ona se jenom mlsně olizuje.

plaz-14 Kámoš už to má taky na krajíčku. Pohled na krásná ústa lapající po stříkancích mého semene ho jaksepatří vyrajcoval. Počkal až poctivě spolykala mou dávku, a pak se jí vycákal do úst sám. Naše krásná svůdnice byla na vrcholu blaha, když si přidržovala jeho nástroj, aby ho mohla ještě dosucha očistit. Po tvářích jí stékaly zbytky našich výstřiků, a ona sama zářila spokojeností nad tím vydařeným šoustáním.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 85 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář