Plavčíkům je hej!

Už to bude pár let, kdy jsem si v létě přivydělával v jednom hotelu. Dělal jsem takovou „holku pro všechno“. Opravoval kapající kohoutky, sekal trávník před hotelem, objednával taxíky, a protože v hotelu byl i bazén, měl jsem i hrdý titul plavčíka a zachránce tonoucích.

S tím zachraňováním to ovšem nebylo tak velkolepé, protože když se člověk začal topit, tak úplně stačilo aby se postavil. Byl to prostě takový hotelový bazén spíš pro osvěžení než aby se v něm dalo pořádně plavat. Ale bylo příjemné že jsem si tam mohl ve volných chvílích poležet, opalovat se, a když bylo horko skočit si do vody ochladit se.

Pozorovat hosty nebylo mým oblíbeným koníčkem. Většinou to byli důchodci, takže nebylo na co koukat. Ovšem výjimky se vyskytují. Ta Výjimka s velkým „V“ dorazila na recepci jednoho letního odpoledne, a ubytovala se na týden. Byla krásně snědá, takový trochu exotický typ. Pod sněhobílou blůzkou se jí rýsovalo výstavní poprsí, které se při chůzi ladně pohupovalo. Prostě kočka! Našel jsem její rezervaci a požádal ji o doklady. Otevřela kabelku a začala se v ní přehrabovat jako člověk, který ztratil doklady. Na jejím krásném čele se nakrabatily vrásky.

„Byla jsem u klienta a tam jsem ještě doklady i peněženku měla. Musela jsem to nechat tam.“ řekla docela přesvědčivým hlasem. U klienta? Proběhlo mi hlavou. A hned mne napadlo jaké služby asi ženská s takovýmhle tělem svým klientům poskytuje. Škoda. Taková pěkná holka, a dělá to za peníze. Tohleto zrovna nemusím.

Nevím jestli myslím nahlas, ale ona najednou dodala: „Bylo to dlouhé jednání, zastupuji jednoho podnikatele z vašeho města v dědickém řízení a je to hodně komplikovaný případ. Byla jsem ráda že to skončilo, a teď tohle.“

Právnička! Ta ženská s tělem na který by měla mít zbrojní průkaz byla právnička! A podle oblečení a klientely musela být dokonce úspěšná právnička. Moje libido zařadilo zpátečku. „Můžete mi půjčit peníze na taxíka?“ poprosila. Prosila nejen hlasem ale i očima. A uměla to tak, že každý chlap by jí s radostí dal ne na taxíka, ale na Rolls-Royce. I se šoférem.

„Ne, to nemůžu.“ řekl jsem tvrdě. Chvilku jsem počkal až se jí v těch očích objevil údiv, a pak jsem dodal: „My totiž hostům nepůjčujeme. Já vás tam zavezu.“. „A nebudou vás hosté postrádat?“ zeptala se trošku škodolibě. „To záleží na vás. Jste totiž náš jediný host. Měli jsme tady skupinku turistů, ale ti před hodinou odjeli, a další várka dorazí zítra.“ vysvětlil jsem. Popadl jsem klíče a za chvíli jsme seděli v autě.

Doklady jsme našli bez problémů a bylo vidět jak se jí ulevilo. Chystali jsme se k návratu do hotelu, když najednou řekla. „Díky. Jak se jmenuješ?“. Uvědomil jsem si, že mi začala tykat. „Rádo se stalo, a jmenuju se Pavel. Můžu tě pozvat někam na večeři?“ „Ne, díky. Potřebuju spíš studenou sprchu. Dnes je strašné vedro a mám toho za celý den dost.“ řekla a protáhla se. „V hotelu máme bazén.“ nadhodil jsem. „Prima!“ řekla, a usmála se na mne tak, že jsem se až zpotil. Cesta do hotelu nám při povídání rychle utekla. Jmenovala se Monika, a vyklubala se z ní nejen krásná a úspěšná právnička, ale především příjemná a milá holka.

V hotelu jsem jí dal klíče a utíkal se převléct do plavek. Cestou jsem ještě vyplenil kuchyni. Naházel jsem na misku nějaké ovoce, vyšťoural z lednice vychlazené šampaňské a při té příležitosti tam našel i docela použitelné chlebíčky. Takže když Monika přišla k bazénu, našla na stolku přichystaný docela obstojný raut pro několik desítek osob.

„Kdo ještě přijde?“ zeptala se nevinně při pohledu na tu spoustu jídla. „Už nikdo. Hotel je dnes prázdný.“ řekl jsem s důrazem na to slovo prázdný. Přitom jsem v duchu trochu zklamaně konstatoval, že se nepřevlékla do plavek. Přišla ve stejném oblečení ve kterém přijela do hotelu. Rozložila se do lehátka, zavřela oči a bylo vidět jak se celá uvolnila. Asi měla doopravdy za sebou perný den. Šel jsem k ní a začal jí masírovat šíji. Slastně vydechla a zavrněla jako kočka. Po chvíli otevřela oči a obdařila mne zase tím svým přepychovým úsměvem.

„Dík. Máš jemné ruce. Přesně tohle jsem potřebovala.“ „Půjdeme si zaplavat?“ nadhodil jsem. „Ráda. Ale nemám s sebou plavky.“ řekla, a zase měla na tváři ten záhadný úsměv Mony Lisy, ze kterého se nedalo poznat kam míří. Risknul jsem to. „Můžeš i bez plavek. Mně to vadit nebude.“

Zázraky se stávají. Vstala, protáhla se, a než jsem stačil zamrkat shodila ze sebe šaty a byla ve vodě. Dlouho jsem nepřemýšlel, shodil plavky a skočil za ní.

Začala po mně cákat vodu, já ji honil, a ona se ani nesnažila uniknout. Najednou jsem ji držel v náručí. Nevím už kdo políbil koho. Bylo to vzájemné. Přitiskl jsem ji k sobě ještě pevněji, a cítil jak se můj penis probouzí k životu. Musela to cítit stejně jako já, protože jen přivřela oči a začala mne líbat ještě vášnivěji. Přitom trochu zavrtěla boky, aby se můj nástroj dostal mezi její stehna. Lehce jej sevřela.

Začal jsem se lehce pohybovat mezi jejími stehny a pozoroval jak ji to vzrušuje. Odtrhla se od mých úst a hlasitě zasténala. Byla menší než já, a já si uvědomil že narozdíl ode mne nestojí na dně bazénu ale že ji vlastně držím v náručí. Přitiskla se ke mně a objala mne stehny kolem boků. Cítil jsem jak se můj ztopořený penis lehce dotýká její klína. Voda ji krásně nadnášela, a já požitkářsky vychutnával doteky našich pohlaví. Ještě kousek… ještě malinko… TEĎ! Pevně jsem ji stiskl, a doslova si ji nasunul na svůj pyj. Čekal jsem že to bude ve vodě pěkně drhnout, ale zajel jsem do ní jako po másle. Cítil jsem, jak jejím tělem projelo zachvění.

Bylo znát jak jí to děla dobře, hned začala sama přirážet. Cítil jsem stisk jejích stehen, jak se napichovala na můj kolík. Rozkročil jsem se abych udržel rovnováhu a pozoroval její obličej. Měla přivřené oči, ve tváři soustředěný výraz. Ale brzy jsem viděl jak se její tvář mění. Celá zčervenala, začala přerývavě dýchat, kousala se do rtů a bylo vidět že její vyvrcholení na sebe nenechá dlouho čekat.

„Dělej, takhle… dělej… ještě, ještě, JEŠTĚ!!!… Aaaahhhhhhh!“ Vykřikla a já cítil jak se její nehty zarývají křečovitě do mých zad. Držel jsem ji pevně, dokud se neuvolnila.

Chvíli jakoby přicházela k sobě. „Bylo to božské.“ řekla a políbila mne. Její sevření povolilo. Políbila mne a uvolnila se z mého objetí. Lehla si na vodu a já tiše pozoroval její nádherné tělo které se lesklo v paprscích letního odpoledne.

Připlaval jsem k ní a políbil ji na krk. Usmála se a já pokračoval níž a níž. Podplul jsem ji a vynořil se mezi jejíma nohama. Lehce je roztáhla a mé rty ochutnávaly její mokrou kůži na vnitřních stranách stehen. Posunoval jsem se výš a výš, až k jejímu klínu. Zdálo se mi, že dosud hoří po té nádherné rozkoši kterou prožil. Teprve teď jsem si mohl prohlédnout její klín. Měla hlaďoučce vyholenou pičku, křovíčko jemných chloupků krylo jenom malý trojúhelníček v jejím klíně.

Nedočkavě jsem se přisál k její mušličce. Na povrchu byla krásně studená, ale když jsem vsunul jazyk hluboko do ní, byla tam doslova horká. Lízal jsem tu báječnou kundičku a poslouchal vzdechy, které se Monice řinuly z úst. To už jsem nevydržel, a vytáhl ji z bazénu na břeh.

Položil jsem si ji na záda a doslova se vpil do její škebličky. Teprve tady jsem poznal, proč jsem do ní napoprvé tak báječně vklouzl přesto, že to bylo ve vodě. Stačilo totiž aby se Monika trochu vzrušila, a byla hned mokrá. Ne vlhká, ale doslova mokrá. Fascinovaně jsem pozoroval tenounký pramínek milostné šťávičky který se řinul z jejího klína, a pak jsem jej lačně slízal. Její tělo se vzepjalo do oblouku.

„Ano.. takhle… ano… oooo… ooohhhh!“ zasténala a stiskla mi v milostné rozkoši hlavu mezi svými stehny. Když povolila, slyšel jsem jak říká: „..a teď já!“.

Vyrazila proti mému klínu a lačně oblízla jazykem můj nástroj. „Mhmmmm… ten je ale parádní.“ Zavrněla uznale. Cítil jsem na žaludu její horký dech. Mazlila se s ním, hrála si s ním, a on v jejích ústech stále rostl a tvrdnul. Cítil jsem touhu proniknout do ní, narvat jí svůj klacek mezi nohy a pořádně ji ošoustat. Přestal jsem se ovládat.

Položil jsem ji na záda, klekl si mezi její nohy a uchopil je za kotníky. Roztáhl jsem je doširoka od sebe, a dopřáp si krátký pohled na tu věčně žíznivou štěrbinku, která se leskla jejím báječným nektarem. Nasadil jsem svůj žalud k ústí její pičky a zlehka zatlačil.

pool-28

„Dělej… no tak dělej prosím! PROSÍM!“ skoro zakřičela. Nalehl jsem na ni a tvrdě se zabodl do jejího klína. Bože, to byla nádhera. Při prvním vniknutí se mi zatočila hlava, ale pudově jsem ji šukal jako o závod. Když jsem se trochu vzpamatoval, bušil jsem do ní prudce a rychle, zatímco ona jenom, hekala a sténala… vlasně nesténala. Křičela. Doslova křičela vzrušením a rozkoší. Udělala se několikrát za sebou a já toužil dělat jí to pořád znovu a znovu.

pool-30

Mám dost dobrou výdrž, takže jsme za to odpoledne stihli všechny možné i nemožné polohy. Bral jsem si ji zepředu i zezadu, pomalu i rychle, něžně i vášnivě, vleže i vestoje…

pool-31 A když jsem cítil že už to déle nevydržím, postavil jsem se, Monika si klekla přede mnou a vzala mne hluboko do úst. Stiskla mne mezi svými rty, a já jenom zalapal po dechu. Rozkoš mi prošlehla celým tělem a já cítil jak tryskám do těch krásných horkých úst, plním je, a pokrývám svým semenem její tvář i ňadra. Chvíli jstem tiše stál se zavřenýma očima a cítil jak mne Monika čistí svým jemným jazýčkem. Podívali jsme se na sebe a usmáli se. Monika sklopila oči na můj penis který jí stále trčel před tváří, vzala ho něžně do dlaní a políbila.

„Díky.“ řekla docela potichu. Nebylo poznat jestli mluví ke mně, nebo k mému nástroji. Ale není to jedno?

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 122 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář