Čistota, půl zdraví

sprcha-01 Moc ráda svého přítele dráždím. Dělá mi dobře když vidím jak ho vzrušuji. Stačí když se kolem něj projdu nahá. Nebo raději jenom mírně odhalená. Jako tenkrát když se sprchoval. Měla jsem na sobě svou oblíbenou košilku a krajkové punčochy. Usmála jsem se na něj a zavlnila se v bocích.

Ale tehdy mne dostal. Chytil mne za ruku a zatáhl pod sprchu.

sprcha-05 sprcha-03 Cítila jsem na těle jeho zvědavé ruce a úplně přestala myslet na to, že bych se mohla bránit. Proč taky? Na lopatky jsem ho dostala raz dva. Stačilo trošku mu pokouřit toho jeho výstavního ptáka a on se sám položil na záda a udělal si pohodlí…

Jakmile jsem cítila že pod mými doteky ztvrdnul na kámen, hned jsem si na něj vyskočila. Nasměrovala jsem si jeho žalud na ústí své štěrbinky a pomaličku si na něj nasedla.

Hmmmm… to je přeci nádhera. Cítím jak se napichuji na jeho penis a přitom za sebou slyším jeho vzrušený dech.

sprcha-11 Tak už pojď. Vezmi si mne! Chci abys mi to pořádně udělal!

Emancipace je dobrá věc, ale občas potřebuju aby mi chlap ukázal že ON je tady pánem. Dělá mi dobře když cítím jak si mne bere. Tvrdě a nekompromisně. Cítím že i kdybych se chtěla bránit, neubránila bych se. A to mi dělá dobře. Je to nádherný pocit ležet pod chlapem který do mne buší jako o život. Proniká do mne svým naběhlým ptákem hloub a hloub… ještě… ano… ANOOO!!!

sprcha-08 Sotva dozní jedna vlna orgasmu už cítím že… ooooh! Udělám se několikrát za sebou, hlava se mi točí rozkoší… je to krásné až k zbláznění.

A nakonec, když mne několikrát přivede až na vrchol, toužím přivést ho sama až k orgasmu. Vymaním se z jeho sevření a vrhnu se na jeho žilnatý klacek.

Hraju si s ním, je krásně tvrdý a mohutný. Laskám jej prsty, ústy a poslouchám jak jeho sténání sílí a sílí. TEĎ! Pevně stisknu jeho ptáka a z jeho úst se ozve výkřik rozkoše. Cítím jak mi pulsuje v dlaních, nastavuji ústa jeho horkému výstřiku. Mám na jazyku jeho semeno, další výstřik mi málem zalepí oko, jeho sperma mi stéká po prstech do jeho klína.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 112 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Komentáře na téma “Čistota, půl zdraví” (celkem 6)

  1. S tebou bych byl v sedmim neby já jsem něžnej ženská musí být stále ve vyvrcholení musí stoho úplně blouznit nepřestávám dokut neni úplně hotová až na dně

Napište komentář