Letní kemping

kemping-003 To léto jsme si s Mirkou vyrazili na víkend jen tak nazdařbůh. Hlavně ven z města. Naložili jsme do auta stan, nějaké jídlo, a vyrazili jsme. Tábor jsme rozbili na opuštěném místě, kam nevedly žádné turistické značky a užívali si aspoň těch pár hodin příjemného lenošení. V sobotu jsme vyrazili do nejbližší vesnice která, byla jen pár kilometrů daleko. Podle očekávání to žádná velká atrakce nebyla, ale zato jsme si tam koupili krásný meloun. Sluníčko pálilo jako o závod a my se těšili, jak si na něm hezky ve stínu smlsneme.

kemping-009 Když jsme přišli ke stanu, rozložili jsme si kempingový stolek a meloun jsme slavnostně nakrojili. Všude byl takové ten ospalý letní klid, kdy se vám nechce vůbec nic dělat. Tedy abych byl přesný, tak téměř nic. Mirka měla na sobě takové dva lehounké kousky látky, které nezakrývaly téměř nic z jejího krásného těla. A když si udělala pohodlí a osvobodila svá krásná pevná ňadra ze sevření toho jednoho kousku látky, který pro nedostatek jiných pojmenování můžeme nazývat „topem“, nedivte se, že jsem si při porcování melounu málem ublížil.

„Na, dej si!“ zasunul jsem Mirce do úst… kus melounu. Labužnicky a zároveň smyslně ho začala žužlat. Přivřela rozkošnicky oči a žmoulala ten kus ovoce mezi rty, až jí šťáva stékala po bradě.

„Jak to jíš? Máš úplně mokrou bradu!“ naklonil jsem se k ní abych slízal z její brady sladké pramínky melounové šťávy. Naše rty se setkaly a její jazýček zaplul do mých úst. Přisála se ke mně a zašeptala: „…a nejen bradu!“

kemping-010 kemping-014 Přitiskl jsem se k ní a zajel rukou přes její pevné bříško níž, až k jejímu klínu. Nadzvedl jsem ten druhý kus látky který měla na sobě a kterému by se při troše dobré vůle dalo říkat sukně. Podle šířky to sice mohl být i opasek, ale opasek to nebyl. Opasek totiž mívá vepředu přezku.

Ať tak nebo tak, pod tím už neměla vůbec nic. Jen mou nedočkavou ruku. Pohladil jsem ji po mušličce a cítil jak je mokrá a nedočkavá. Vzal jsem do ruky další kousek melounu a zakousli jsme se do něj společně. Žádostivě jsme ho slupli, abychom se mohli znovu políbit.

kemping-013 Dalším kouskem melounu jsem jel Mirce po těle. Přejel jsem od brady dolů po krku a obkroužil jsem její malé bradavky, které se okamžitě postavily do pozoru. Po melounu zůstávala lesklá sladká stopa, kterou jsem vzápětí následoval svým jazykem. Líbal jsem místečko po místečku a obzvlášť jsem si dal záležet na těch krásných vzrušených bradavkách.

kemping-020 Mirka si s přivřenýma očima vychutnávala mé laskání a zrychleně dýchala. „Nezlob, rošťáku!“ vyrazila ze sebe a vyskočila. Ale bylo znát, že to nemyslí tak docela vážně. Aspoň to, jak se ke mně přitiskla a jak zajela rukou do mého klína kde stiskla mé naběhlé mužství svědčilo o tom, že kdybych teď přestal, tak bych byl asi vzápětí znásilněn. Ale já neměl v úmyslu s něčím přestávat. Opatrně jsem Mirku položil na vratký kempingový stolek. Povážlivě se viklal, ale vydržel. Roztáhl jsem její krásná hladká stehna a olízl jazykem její mušličku. Přejel jsem jazykem její škvírku pěkně po celé délce a užíval si chuť jejího vzrušení, která sice nebyla tak sladká jako meloun, ale zato daleko rajcovnější.

Projížděl jsem jazykem záhyby jejího klína a poslouchal steny, které se jí draly z úst. Můj nástroj už byl také pěkně nachystaný a říkal si aspoň o malé polaskání.

kemping-029 Vysunul jsem svůj tvrdý klacek ze šortek a nabídl ho Mirce k ústům. Zasvítily jí oči a lačně ho polkla. Ležela pohodlně na zádech na kempingovém stolku, kouřila moje péro a přitom si laskala kundičku rukou. Co víc si přát!

Zajížděl jsem svým žaludem stále hloub a hloub, mmmm…

Bylo to úžasné, ale změna je život. Shodil jsem ze sebe šortky a zamířil svůj úd na místo, kam patřil. Totiž Mirce do kundičky. Říkejte si co chcete, ale já tvrdím, že každá věc má své místo. A moje místo bylo právě tady!

kemping-041 Přejel jsem penisem po mokré škvírce, aniž jsme se zasunul dovnitř. Často jsme hráli tuhle hru „kdo déle vydrží“. A Mirka věděla co mi dělá dobře a brzy se začala hlasitě dožadovat pořádného šoustání:
„Mmmm… už mi ho tam vraž, prosím! Zaraž mi tam ten tvůj klacek a pořádně mi to udělej!“ zasténala vysokým hlasem.

Chytil jsem ji za boky a vrazil své kopí hluboko do ní až hlasitě vykřikla.
„Aaah… jooo… to je ono!“ kemping-052 Zarážel jsem svůj nástroj do její rozmočené kundičky dlouhými pravidelnými tahy. Pokaždé jsem se vysunul ven, abych si mohl vychutnat tu slast pronikání do nadržené mušličky, při kterém se mi předkožka pokaždé přehrnula přes žalud, aby se při dalším vysunutí shrnula opět zpátky. Začal jsem přirážet prudčeji, ale stolek se začal nebezpečně viklat.
„Pojď do stanu, než se to s tebou složí!“ pomohl jsem Mirce vstát a během okamžiku už ležela ve stanu a já za ní a částečně v ní.

kemping-057 Teprve teď jsem se do toho mohl pořádně opřít. Pevně jsem sevřel to krásné žádostivé tělo a divoce jsem se jej zmocnil. Vrážel jsem do ní zezadu svůj úd jako buchar, až začala přerývavě dýchat a hlasitě vykřikovat „Jo… jooo… ještě… dělej… nepřestávej… já… já… ooooh!“

kemping-061 Její vyvrcholení mne vždycky neskutečně vzrušilo. Celá se roztřásla a musel jsem ji držet vší silou, aby se mi nevysmekla. Když přišla trochu k sobě, obrátila se ke mně a vášnivě mne políbila na ústa. Pak její rty sjely na můj krk, hrudník, břicho, a pokračovaly níž. Zmocnila se ústy mého přirození, labužnicky z něj slízávala své šťávičky a slastně přitom vrněla.

Zavřel jsem oči a vychutnával si to báječné laskání. Její jazyk přejížděl mé mužství od špičky až ke kořenu. Její ústa občas zabloudila do mých slabin, pohrála si jazykem s mýma kulkama aby se po chvíli vrátila zpět k mému žaludu.

kemping-068 Užíval jsem si to se zavřenýma očima, když jsem náhle vycítil, že se něco děje. Přivřenýma očima jsem sledoval, jak se Mirka natáhla po tašce a něco z ní bere. Zamířila rukou mezi své nohy a já cítil jak je její laskání divočejší, ale méně soustředěné. Po chvilce mi to došlo. Zatímco mne kouřila, zasouvala si do zadečku anální kolík! Vzal jsem její hlavu do dlaní, přitáhl si ji k sobě a políbil. „Copak to tam děláš?“
Podívala se na mne přivřenýma očima a usmála se. Překulil jsem se, abych byl za ní a už jsem viděl jenom koneček kolíku. Měla ho už zavedený v sobě!

kemping-070
„Tak tohle se ti líbí?“ zeptal jsem se a zlehka zasunutým kolíkem pootočil. Odpovědí mi bylo jenom lehounké mazlivé zavrnění. Mirka se prohnula v kříži a rukou si pohladila již opět mokrou mušličku. Chopil jsem se kolíku a začal s ním jemně pohybovat. Očividně si to užívala.

kemping-075 Vysunul jsem kolík ven, plivnul na něj a pomaloučku ho zasouval zpátky. Mirka se jen slastně prohýbala v bocích a tichounce sténala. Tak jsme si hráli ještě chvíli a ve mně rostla touha zmocnit se dnes i jejího zadečku. Mirka byla už hezky vydrážděná a její zadeček si už natolik zvykl, že to zvládneme i bez lubrikačního gelu.
Mirka jakoby vytušila o čem přemýšlím. Postavila se ke stanové tyčce zády ke mně, vyšpulila na mne zadeček a vyzývavě se usmála. Nasadil jsem žalud na uzounkou dírku jejího zadečku a zlehka přitlačil.
„Oooh…!“ nedočkavý sten se nám vydral z úst téměř současně. Chytil jsem Mirku za boky a neustálým tlakem se propracovával dál. Fascinovaně jsem sledoval, jak můj úd mizí milimetr po milimetru v jejím konečníku. kemping-084 Konečně jsem v ní byl celý. Až po koule! Hlasitě jsem vydechl, objal ji a pevně stiskl. Vysunul jsem se kousek zpět a znovu zajel do ní. Bylo to úžasné! Její prdelka těsně obepínala mé mužství které pronikalo hluboko do jejích útrob. Vykřikl jsem slastí a začal přirážet, až Mirka zapotácela. Lehnul jsem si zpátky do stanu na zmuchlané deky stáhnul Mirku s sebou. Lehl jsem si a Mirka si nasedla na mne. Můj úd zaplul už jakoby samozřejmě do jejího zadečku.

kemping-093 kemping-094 Mirka se začala zvedat nahoru a dolů. Vysouvala se vzhůru, aby se pak cestou zpět mohla prudce nabodnout na mé vztyčené kopí.

„Aaah! Aaah!“ při každém přírazu jsem vzrušeně vykřikl slastí. Chytil jsem ji za boky a pomáhal jí v tom nádherném šoustání. V téhle poloze, když byla nahoře, se mé mužství dostalo ještě o kousek hlouběji. Mirka hlasitě sténala, když jsem chytil za stehna a začal aktivně přirážet do ní.

Divoce jsem se zarážel do její uzounké prdelky a cítil jak mé vzrušení nezadržitelně stoupá ke svému vrcholu. „Obrať se, ať na tebe vidím!“ poručil jsem. „Za chvilku už budu… nastříkám ti to hezky do zadečku! Chceš?“

Mirka se jen poslušně otočila. Políbila mne na ústa a hned si nasedla svou úzkou dírkou na můj vztyčený pyj.

Fascinovaně jsem hleděl na její tvář staženou vzrušením a rozkoší. Při každém přírazu hlasitě zasténala a já se už nedokázal déle ovládat. Divoce jsem zarážel svůj kolík do jejího zadečku, stále rychleji a rychleji, až… „AAAAH!“ vykřikl jsem, když mi tělem projela první vlna rozkoše. Zaryl jsem prsty do jejího oblého zadečku a vystříkl první dávku horkého spermatu do její prdelky. A za ní další a další! „Oooooh…. JO JO JOOO! křičel jsem hlasitě a vrážel do ní v divokých křečích svůj úd.

Mirka mne sledovala rozzářenýma očima. Sklonila se ke mně a políbila mne na ústa. Pak se ke mně přitulila a oba jsme vyčerpaně usnuli. Takhle si představuju letní výlet do přírody!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 71 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář