Dárek k výročí

Když se mě můj manžel zeptal, co bych ráda k našemu pětiletému výročí, dlouze jsem se zamyslela, poté sebrala odvahu a odpověděla mu: „Abys mi přivedl ženu, v jejíž očích se bude lesknout strach, s kterou si to společně rozdáme na nějakém bohem zapomenutém místě!“ Čekala jsem jakoukoliv reakci, avšak můj muž jen tiše zamručel a řekl: „To zní dobře.“ A tak se stalo, když nadešel onen den a já se vrátila domů z práce, že mi zazvonil telefon, v němž mi můj drahý sdělil, abych se dostavila do opuštěného a polorozpadlého hotelu na konci města. Naskočila jsem do auta a uháněla k tomu místu. S každým ujetým kilometrem jsem cítila, jak jistě vlhnu.

darek-vyroci-011 Když jsem se dostala na místo určení a vyběhla do třetího patra, jak mi bylo nařízeno, nalezla jsem tady matraci a deku, která svou novotou absolutně nezapadala do zchátralé podoby této ruiny. Po několika minutách, kdy jsem nedočkavě přecházela kolem matrace a vyhlížela svého muže, se za mnou najednou objevil a po jeho boku stála potetovaná černovláska, která po nás házela své vyděšené oči. Byla strašně sexy. Úplně jsem tekla.

darek-vyroci-023 Přistoupila jsem k ní a pohladila ji. Poté jsem si stáhla mokré kalhotky a odhodila je stranou. Pevně jsem ji popadla za vlasy a donutila ji kleknout, můj muž si mezitím rozevřel poklopec a vytáhl své naběhlé mužství. Její hlavu jsem nasměrovala přímo k tomu trčícímu velikánovi. Vzala jej do pusy a začala sát. Já se naklonila ke svému drahému, který zašeptal: „Krásné výročí, zlato.“ „Tobě taky, miláčku,“ odpověděla jsem mu a jemně jej políbila na ústa.

darek-vyroci-031 Byla jsem tak neskutečně nadržená, když jsem viděla její hlavu, jak se zmítá v mužově rozkroku, že jsem ji prudce odstrčila stranou, otočila se zády k muži, vyhrnula šaty a vrazila si tam to jeho péro. Zajel do mě jedna radost a začal zběsile přirážet. Ta dívka tam stála a dívala se na nás s ohromeným výrazem.

Hluboko v očích bylo však jasně vidět, že se jí to líbí a že by chtěla taky. Nevím, kde ji muž sebral. Zřejmě to byla šlapka. Bylo mi to v podstatě jedno. Chytila jsem ji a přitáhnula k sobě, klekla si. Vyhodila jsem nohu do vzduchu, kterou mi manžel přichytl, takže se před dívčiným obličejem krásně otevřel výhled na mou mrdanou kundičku. Nevydržela přihlížet a přisála se na ni. Její jazyk si hrál s mým klitorisem. Bylo to úžasné. Moje hlasité vzdechy se ozvěnou nesly po celém polorozpadlém hotelu.

darek-vyroci-063 Chvíli jsme tak dováděli, avšak pak jsem dostala chuť, vidět její nahé tělo. Vyprostila jsem se s manželova sevření a jedním rychlým tahem ze sebe stáhla šaty. Pak jsem se pustila do oblečení té dívky. Nejprve jsem ji zbavila kráťásků a poté i černých tang.

Můj muž se mezitím dobýval do její podprsenky. A když se mu to konečně podařilo, začal olizovat a sát její velká prsa. Já jsem přistoupila k dívce zezadu a rukou jí projížděla kundičku. Byla stejně vlhká jako já. „Líbí se ti to, co?“ zeptala jsem se jí v rozechvění a pak jsem dodala: „Teď tě hezky ošukáme!“ „Ano, prosím!“ špitla a já cítila, jak se její tělo chvěje.

darek-vyroci-081 darek-vyroci-08 Manžel si stáhl kalhoty a lehl si na připravenou matraci. Dívka jej osedlala a tentokrát se její vzdechy odrážely od stěn a ozvěnou nesly po celém objektu. Chvíli jsem obdivovala její výdrž, s jakou dováděla na mém muži. Avšak nevydržela jsem to dlouho a nabídnula jsem dívčině moji kundičku k laskání. Její jazyk se toho ujmul se vší vervou. A sem tam zabloudil i k zadečku.

Po chvíli jsme změnily polohu. Manžel si položil dívku na bok, ale nepřestával ji tvrdě šukat. Bylo na něm vidět, že už by i stříkal, avšak snažil se vydržet. Já jsem si hrála zatím sama se sebou a nechala manžela, aby si pořádně užil s tou kráskou. Občas jsem vytáhnula prstíky ze své kundičky a ochutnala se. Takhle jsme chvíli pokračovali, až už jsem to nevydržela a musela jsem ho mít znovu vevnitř.

darek-vyroci-111 Tentokrát jsem si já osedlala svého muže. Dívka si mezitím hrála s kundičkou a svými velkými prsy. Její ruce, kterými si přejížděla po těle, mě doháněli k šílenství. Snažila jsem se z manžela vyšukat duši. Pomalu ale jistě se blížil k vrcholu. To však já také! Onen nádherný pocit začal pulzovat mým tělem. A s každým dalším přírazem jsem se blížila k vytouženému finále. A když jsem tomu pomohla lehkými doteky své ruky, můj řev zazněl hotelem. darek-vyroci-12 darek-vyroci-131 Poté jsem se připojila k dívčině a hrála si s jejím tělem. Zajížděla jí prsty hluboko do kundičky a chutnala její šťávičku. Hrála si s jejím klitorisem, zatímco si ona hrála se svými prsy. Za chvíli i ona vybuchnula v orgasmové extázi!

To jako by bylo symbolem pro mého muže, prudce mě srazil ze sebe, postavil se nad nás a s hlasitým sténáním nám vychrlil na obličej horkou dávku semene. Nic sladšího jsem zatím neochutnala! Dívčina se ke mně naklonila a začala mě líbat. Naše jazyky se proplétaly a z úst do úst jsme si předávaly mužovu šťávu.

A pár chvil na to, tak jak se objevili, se i ztratili. Vše probíhalo mlčky. Dívčina si setřela sperma z obličeje a prsou, obléknula se, stejně tak jako můj manžel, a poté společně odešli. Venku zarachotil motor automobilu a pak jsem už jenom poslouchala, jak se jeho zvuk ztrácí v dáli. Já ležela na matraci a nechala po svém těle stékat manželovo semeno. Bylo to to nejlepší výročí, jaké jsme doposud měli! V hlavě jsem si přehrávala ty kouzelné okamžiky, když mě z mého zadumání vyrušil mladík s fotoaparátem kolem krku a s napnutými kalhotami. „Páni, urbex je super!“ zahlaholil, když očima sjížděl mé tělo zalité semenem.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 164 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář