Dámská jízda

damska-jizda-001 My holky co spolu kamarádíme si jednou za čas dopřáváme čistě dámskou jízdu. Daly jsme se dohromady ještě na střední škole, kdy jsme byly všechny zblázněné do modellingu. Byly jsme všechny u jedné agentury a tam jsme se taky poznaly. damska-jizda-004 Po pár letech se naše cesty začaly rozcházet. Většina z nás poznala že jsou i jiné věci než se nechat okukovat na molu, a dnes už se živíme úplně jinak. Ale jsme pořád dobrá parta, a párkrát do roka se scházíme. damska-jizda-007 Nejsme lesbičky – aspoň většinou. Ale dělá nám dobře, když si můžeme nejen popovídat, ale také se vzájemně dotýkat, hladit se.

Tentokrát jsme se sešli u Michaely. Ta nechala modellingu jako první, a teď je z ní úspěšná právnička. Manžela měla na služební cestě, takže nás pozvala na večírek k sobě.

damska-jizda-010 Na pozvánce stálo: „Oblečení – růžové“. Na právničku má tedy docela ztřeštěné nápady. Hned jak jsme se sesedly, začala „kontrola prádla“. Samozřejmě jsme si pomáhaly ze šatů. Byl to pěkný a nenásilný úvod do dalšího mazlení. Netrvalo totiž dlouho, a neměly jsme na sobě ani šaty, ani prádlo. damska-jizda-013 Brzy z nás bylo nádherné klubíčko propletených těl. Naše parfémy se začaly vzájemně mísit, ale brzy ustoupily vůni našich klínů.

Je to skvělé když se sejde pár holek které si vzájemně dělají dobře. Stačí se jenom rozhlédnout, vybrat si volnou kundičku, políbit ji nebo pohladit, a sledovat jak se kamarádka prohýbá do slastného oblouku. Slyšíte její dech, a zatímco se s ní takhle mazlíte ucítíte na vlastním těle jemný dotek.

damska-jizda-016 Cítíte na pokožce horký jazyk který po vás jede, a míří oklikami k vašemu klínu. Tam se na chvilku zastaví, jako by se rozhlížel a pak přijde útok! Prudce zajede do vzrušené štěrbinky, sliny se mísí s milostnými šťávičkami a společně stékají jako jeden horký pramínek po stehně. Cítíte blížící se rozkoš, stačí už jediný dotek, a… Aaaaah… přichází orgasmus který třese tělem, stahuje svaly… sténám, křičím… ještě, ještě… JEŠTĚ!!!

 

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 142 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Komentáře na téma “Dámská jízda” (celkem 6)

  1. Nádhera,připadá mi to jak v ráji. Taky bych brala takovou dámskou jízdu a byla bych pořádně aktivní. Mám mladého zajíčka,který mě šuká s malými přestávkami čtyři hodiny. Ale tohle bych si taky nechala líbit. Lízat a být lízána,laskat a být laskána, žužlat bradavky a zkusit,jestli jiné ženy vzrušuje co mě a naopak. Zatím si to pro dnes udělám sama a budu koukat na tyto krásné fotky.

    1. Tak to je má představa, sukat starší ženu, někdy dokáže byt hezčí než mladší a navíc, když ji vzrušuje lesbicky sex, vrrr Anicko

Napište komentář