erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Pořádnej odvaz

Když mne kámoš pozval na mejdan, vypadalo to zpočátku docela nevinně. Jenom se zmínil o tom, že minule u Luboše to bylo docela fajn, a jestli bych si to nechtěla zopakovat. Popravdě řečeno jsem zi z toho večera pamatovala jenom to, že jsem pekelně opila, a že jsem měla v tříslech modřiny. Ale tak nějak jsem tušila že jsem si to pěkně užila. Takže jsem bez váhání přikývla, jako že to bylo fajn, a že si to ráda zopakuju.

odvaz-01 To jsem ovšem netušila co se na mne chystá. Láďa – to je ten kluk co mne zval – na mne jenom lišácky mrknul, a se slovy „Tak přijď v devět!“ se se mnou rozloučil.

Tak jsem přišla v devět. V bytě u Ládi už bylo plno, zábava v plném proudu. Když jsem vstoupila do obyváku, hlaholení trochu utichla, a Láďa mně představil ostatním. A to už mi začalo postupně docházet. Nestává se mi často že by mi při představování tleskali. A eště jedna věc mi přišla zvláštní. Vzala jsem si Láďu trochu stranou.

„Hele… vy jste tady jenom samí chlapi?“
„No!“ přikývl radostně Láďa.
„A hele,“ pokračovala jsem, „Nejsou oni to… ?“
„Myslíš teplí?“ rozchechtal se Láďa. „Tak to se neboj!“

Měl pravdu. Když jsem se vrátila mezi ty chlapy, hrozně rychle jsem poznala jak se věci mají. Nemuseli nic říkat, jejich ruce to řekly za ně. Než bys řekl „sex“, už ze mne stahovali šaty a strkali mi k obličeji nadržené ptáky.

Přebírala jsem se rukama v té chobotnici chlapského masa která byla všude kolem.
„Tak kdo půjde první?“ zasmála jsem se vesele. „Kdopak je zvás dneska nejvíc nadr… humgh-mhumgh… enej… ghm“. No prostě nečekali až si vyberu a normálně mi ucpali pusu!

Byli to prostě normální nadržení nedočkavci. Místo aby si to pěkně vychutnali, tak mi jeden vrazil ptáka do krku a druhej si ho honil a čekal až na něj přijde řada. No a třetí nečekal a rovnou mi ho vrazil do kundičky.

Ten co jsem ho měla v puse najednou strnul. „Páni,“ pomyslela jsem si, „Neříkej mi že už budeš tříkat!“. No a taky že jo! Zařval jako tur, a už jsem v puse cítila první výstřik. Vytáhl mi ptáka z pusy a zbytek si vyhonil na mou tvář. Někdo mi hodil ručník abych se mohla trochu utřít, ale než jsem se vzpamatovala, už se jelo dál. Zkoušela jsem ty nadržence spočítat, ale bylo to nad moje síly. Jenom jsem vychutnávala jaké to je, mít pro sebe takovou hromadu trvdejch čuráků. Protože i když se někteří za chvilku vystříkli, hned na jejich místo nastoupili další. A ti o se už udělali se pohodlně rozložili vedle, odpočívali se a koukali jak si užívají jejich kámoši. Ale dlouho je to očumování nebavilo. Za chvilku jim ty péra zase stály, a jakmile jsem měla volnou ruku, pusu, kundičku… prostě cokoli, hned byli zase u mně. No, je fakt, že mně nadržený chlapi docela rajcujou. A tak netrvalo dlouho, a já to měla už taky na krajíčku. Vlastně už pěkně dlouho. Jenom tím, jak se pořád střídali, jsem se jaksi nemohla v klidu udělat. A tak se to ve mně střádalo a střádalo, až… „Týýý bejku! Zaraž mi tam toho čuráka! Dělej! Pořádně!“ zařvala jsem a polkla dalšího připraveného ptáka. „Oooh… ještě… ještě…!“ Ten co jsem ho měla v kundičce se do mně zabořil až po koule, až se mi udělaly hvězdičky před očima. Orgasmus mne úplně zkroutil… nevěděla jsem co dělám. Házela jsem sebou v tom lese ztopořených ptáků kteří neměli nejmenší šanci zavrtat se mi do nějaké dírky. Chlapi jenom zírali jak si to užívám a honili si je rukou. Však taky než jsem stačila trochu rozdejchat ten svůj skvostnej orgáč, ozvalo se nade mnou mnohohlasné sténání, a tváš, břicho, prsa, kundičku… prostě všude začaly dopadat cákance semene. Vypadalo to jako když prší. „Tak pojďe kluci. Trochu si vás zase pokouřím!“ vybídla jsem je. A hned jsem měla kolem sebe další dávku čerstvého masa. Stačilo jen natáhnout ruku, a… A už jsem cítila jak se mi někdo dobývá do kundičky. Nojo, „dobývat se“ asi není to správné slovo. Prostě do mně zajel jako po másle. Byla jsem prostě mokrá od svých šťáviček i od spermatu tak, že o nějakém dobývání fakticky nemohlo být řeči. Teď už nikdo nemyslel na nějaké otírání ručníkem. Měla jsem pocit, že vlastně pořád někdo stříká. Co chvíli se ozvalo něčí zasténání, a pokoj se naplnil vůní chlapského semene. Měla jsem ho všude. Stékalo mi po tvářích, po ňadrech i po stehnech, měla jsem ho i ve vlasech, a ruce? No ty byly doslova ulepené! Bylo to prostně náramné pošoustáníčko. Byla jsem tak vyrajcovaná, že stačilo přivřít oči, a hned jsem se udělala. Ke konci už jsem doslova nemohla, cítila jsem že snad padnu a vstanu až tak za týden, až si trochu odpočinu. Ale nechtěla jsem to vzdát! řekla jsem že ty chlapy prostě utahám! Moc jsem si přála aby začali sami škemrat, aby to byli oni kdo tenhleten šílenej kolotoč orgasmů ukončí. Ale byla jich fakticky přesila. Nakonec jsem byla ráda že jsme si dohodli remízu.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 169 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář