erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Hazardní hra

Bylo to takové uvolněné letní nedělní odpoledne. S kamarádem Jirkou jsme zašli posedět na zahrádku naší oblíbené hospůdky, kde jsme si dali pár pivek. Po chvíli se k nám také přidala Magda – moje fešná a blonďatá sousedka, která se právě vracela domů. Takže jsme poseděli ve třech, popíjeli chlazené pivko a klábosili. Pořád jsme se nějak nemohli rozloučit a nakonec jsme skončili u mně doma. A tam někdo navrhl, že bychom si mohli zahrát karty.

Byli jsme už trošku picnutí a začali se hádat, co budeme hrát. Já jsem navrhoval licitovaný mariáš, protože to je podle mne jediná pořádná hra pro chlapy. Ale Jirka s Magdou byli proti. Jirka proto, že mariáš neumí, a Magda proto, že není chlap. A kromě toho ani Magda mariáš neumí. Pak Jirka navrhl, abychom si zahráli Bridge. To se nám všem líbilo, ale ukázalo se, že to neumí hrát nikdo. Ani Jirka, který to navrhl jen proto, že se mu líbil ten název. Magda navrhla, abychom hráli prší. To se ukázalo jako naprostý nesmysl. Všichni tři jsme sice prší uměli a dokonce bychom si ho i rádi zahráli. Ale já jsem si uvědomil, že doma nemám vůbec žádné karty! Inu, takové nápady může mít jen ženská!

Všechny nás to pořádně vzalo, protože jsme se už těšili, jak si pěkně zahrajeme. Tak jsme si dali panáka domácí slivovice, kterou mám doma v záloze pro podobné případy. A ukázalo se, že to byl dobrý nápad. Magda si totiž vzpomněla, že má karty doma. Dali jsme si tedy ještě jednoho panáka na cestu a vydali se k Magdě. Bydlela na stejném patře jako já, takže jsme přesun zvládli poměrně rychle a bez problémů. Až na to, že si Jirka spletl tlačítko zvonku paní Borovičkové s tlačítkem osvětlení chodby. Vůbec nechápu, proč si chtěl rozsvítit ve čtyři hodiny odpoledne. A ani paní Borovičkové jsme nedokázali dostatečně věrohodně vysvětlit, proč Jirka zapíná světlo třemi krátkými stisky tlačítka, následované třemi dlouhými stisky, a to celé završené třemi stisky krátkými.

„Jak to, že tomu nerozumí?“ zlobil se Jirka, když se zouval na chodbě Magdina bytu. „Každý skaut přeci ví, jak se signalizuje SOS. To se signalizuje v nouzi. A já jsem přece byl v nouzi, když jsem si potřeboval rozsvítit! Copak ta ženská nezná morseovku?“ a se slovy „Já se jí raději zeptám!“ se začal sápat ven. Naštěstí nenašel kliku u vchodových dveří, takže jsme ho s Magdou poměrně snadno odvedli do obýváku a ukonejšili ho slibem, že se paní Borovičkové zeptáme sami.

„Tak budeme hrát?“ zeptala se Magda, když jsme se konečně usadili.
„Jasně!“ ozval se Jirka. „Svlíkací prší!“
„A jak se to hraje?“ zeptala se Magda, zatímco já jsem rozdával.
„To je jednoduchý. Je to jako normální prší, ale když prohraješ, musíš dát fant.“ vysvětlil Jirka a vynesl, protože byl na forhontě.
„Jo jasně…“ Magda se soustředěně zadívala na vynesenou kartu, pak do karet v ruce, pak zase dolů… „A když teď nemám stejnou hodnotu ani barvu, tak si musím líznout, jo?“
„Přesně tak!“ pochválil jsem ji. „Musíš si líznout a dát fant.“
„Už teď?“ podivila se Magda, zatímco se svlékala z blůzky. „Já myslela že až když prohraju.“
„To nic, to se naučíš.“ chlácholil jsem ji. Jirka na mne spiklenecky zamrkal. Magda má opravdu nádherně tvarovaný hrudník. Ňadra má sice drobnější, ale krásně oblá a pevná. Prostě – akorát do ruky. Po chvíli ticha, které jsme s Jirkou vyplnili prohlížením právě odkrytých nových obzorů se ozval Jirka:
„Ještě jednou!“ upozornil Magdu a podávali jí kartu z balíčku. „Na sedmičku se líže dvakrát.“ nasadil omluvný úsměv a rychle dodal: „A dva fanty, samozřejmě.“
„Ach jo…“ povzdechla si Magda a sundala sukni.

hazard-005 To byla víceméně formalita, protože její sukni by si méně pozorný divák mohl snadno splést s opaskem, a Magda mezi námi seděla velmi uvolněně a nenuceně, takže jsme si nápis na jejích kalhotkách přečetli už dávno.

Vynesl jsem eso a Jirka přidal další. „Stojíš?“ zeptal jsem se a Magda na mne upřela vlhký pohled.
„Mně? To snad tobě, ne?“
„To sem teď nepleť.“ zavrtěl jsem hlavou. „To se tak říká, že když nemáš eso, tak sice nelížeš, ale taky nehraješ.“
„A samozřejmě musíš dát fant!“ doplnil rychle Jirka a upřel žádostivý pohled Magdě do klína.

„Ale stojí ti, viď?“ nedala se Magda odvést od myšlenky, která jí uvízla v hlavě.
„No, stojí“ připustil jsem. „Ale ty musíš dát fant.“
Magda upřela prázdný pohled na protější zeď. „Tak mi sundejte pravou botu.“ prohlásila rezignovaně.
„Boty se neberou!“ vyhrkl Jirka.
„No tak mi sundejte levou botu.“
„Boty ani ponožky se neberou!“ upřesnil jsem pravidla.
„No tak mi sundejte kalhotky.“ pravila Magda odevzdaně. „Ale pak už nebudu mít žádný fant! To už nemůžu hrát dál?“

hazard-008 hazard-009 „To by byla škoda, kdybys s námi nehrála.“ řekl jsem popravdě. Čekal jsem, co na to Jirka, ale ten byl příliš zaměstnán vybíráním fantů. „Zvlášť, když máš tak pěkný zadeček.“

To zabralo. Lichotka potěší každou ženu, bez ohledu na věk, barvu vlasů a promile alkoholu v krvi.

hazard-011 hazard-012 „Jo? Líbí se vám?“
Vzali jsme si s Jirkou každý jednu půlku a hladili jsme ty krásné obliny, zatímco Magda se pod našima rukama vlnila jako moře v přílivu.

„Když vy jste na mně kluci tak hodní.“ libovala si Magda, zatímco naše prsty propátrávaly stále skrytější a skrytější místečka. „Máš ji krásně vyholenou.“ pochválil jsem Magdě úpravu klína „Nemáš tam ani chloupek!“. Magda se zachichotala a pak prudce vydechla. To jí Jirka přejel prstem po hlaďoučké štěrbince.

Magda strnula a přestala se vlnit. Jen se jí začal zrychlovat dech, jak do ní Jirkův prst pronikal hloub a hloub. S přivřenýma očima si vychutnávala naše hlazení, a především doteky našich prstů na citlivých místečkách v hladce vyholeném klíně.

hazard-017 Cítili jsme jak se celá chvěje. Úplně se jí podlomily nohy a musela si kleknout. Jirka nepřestával hladit její roztouženou štěrbinku, zatímco Magda se začala dobývat do mých šortek.

„Tak ukaž co tam máš!“ vybízela mne hlasem zastřeným chtíčem. „Ukaž co ti tam stojí!“ A zatímco osvobozovala můj naběhlý nástroj, kterému už byly trenky malé, Jirka se přitiskl k jejímu zadečku a začal se třít o ty krásné oblé půlky.

Magda mne vzala do úst a nechala si ho zasunout hluboko do krku. Chvilku si mne tam podržela a pak si ho spokojeně prohlédla. „Mmmm… ty máš ale fešáka!“ prohlásila uznale. „A kdo je to tady vzadu?“.

hazard-029 Otočila se a políbila Jirkův nástroj. „No namouduši… jeden lepší než druhý!“. Bleskově jsem ze sebe shodili šortky a Magda se bez dlouhého otálení dala do kouření Jirkovy chlouby.

Já jsem se ujal její štěrbinky, ktará už byla hezky vlhká a připravená.

hazard-036 Magda se slastně prohnula v kříži a vystrčila na mne svůj zadeček. Roztáhl jsem jí půlky a přejel jazykem po štěrbince. Ucítil jsem na jazyku chuť jejího vzrušení. Stiskl jsem její obliny v dlaních snažil jsem se jazykem dostat co nejhlouběji. Zasunul jsem do ní palec pravé ruky a jazykem laskal poštěváček.

Magda měla plná ústa Jirkova údu a vydávala ze sebe neartikulované zvuky. Když na chvíli přestala Jirku kouřit aby se mohla zhluboka nadechnout, Jirka se překulil na záda a nabídl jí místo k sezení. Na koníčka.

hazard-050 Magda se nenechala pobízet a hned si Jirku osedlala. Nasedla si obkročmo na jeho trčící kolík a slastně přitom zavrtěla boky. A ani já jsem nezůstal stranou. Nastavil jsem jejím ústům svůj penis a Magda ho vděčně přijala.

Chytil jsem ji za vlasy a přitáhl si ji k sobě. Vláčnými pohyby jsem zajížděl do jejích úst, která mne jemně laskala. Vysunul jsem se ven a okamžitě ucítil její jazýček, kterým mi oblízla žalud a lákala ho zpět. Nemusel věru lákat dlouho. Vsunul jsem svůj penis do jejích horkých úst až po mandle a začal jemně přirážet.

hazard-068 hazard-065 Po chvíli jsme se prohodili. Lehl jsem si na záda a Magda se opatrně nabodla na můj ztopořený penis. Cítil jsem jak do ní zajíždím, cítil jsem jak si razím cestu její mokrou žádostivou kundičkou. Chytil jsem ji za boky a narazil si ji pěkně pevně na sebe. Jenom vyhekla a zatápala rukama kolem sebe. A pak už jsme střídali jednu polohu za druhou. Chvilku byla Magda nahoře, chvilku dole, s Jirkou jsme střídavě protahovali její lačnou kundičku nebo vášnivá ústa, které uměla tak nádherně kouřit. „Ještě že máš kromě kundičky takhle šikovnou pusinku!“ liboval si nahlas Jirka „A že to máme kam strkat!“ Magda neříkala nic, protože měla momentálně plná ústa Jirkova tlustého klacku. Ale mne Jirkova poznámka inspirovala.

hazard-100 „Já myslím, že Magda by toho zvládla ještě víc!“ řekl jsem přesvědčivě, vysunul jsem se z její kundičky a nasměroval svůj nateklý žalud na uzounké ústí jejího análku. Magda nato neříkala nic – ze stejných důvodů jako před chvilkou. A tak jsem začal pomalu pronikat do její uzounké zadní dírky.

Když se Magda konečně dostala ke slovu, vypadlo z ní jenom hlasité zasténání:
„Aaaah… ty bejku… takhle mi šoustat mojí prdelku!“ což se nedalo považovat za protest. To jsem v ní byl už celý až po koule a začal jsem hezky tvrdě přirážet.

Těsné sevření jejího zadečku mne dohánělo k šílenství. Vnikal jsem do ní stále tvrději a prudčeji, držel jsem ji za boky a narážel si ji na své mohutné mužtví, kterým jsem pronikal do jejích útrob.

Magdě se to očividně líbilo, protože se najednou překulila na mně, aby si ho tam mohla zarážet sama.

Když to viděl Jirka, nedokázal stát dlouho stranou. Vklínil se Magdě mezi stehna a vrazil svůj úd do její kundičky.

hazard-138 hazard-137 Magda jen zařvala rozkoší. „Bože, to je krása! Mít v sobě dva takovýhle ptáky najednou!“ zařičela a její tělo se zkroutilo v křečích rozkoše.

Sendvič jí dělal zjevně dobře a nám taky. Měla obě dírky naplněné k prasknutí a dávala hlasitě najevo, jak moc se jí to líbí. Překulili jsme se na Jirku. Ten ani vleže na zádech nepřestával přirážet do její kundičky. Já jsem se sklonil nad Magdou a teď už jediným přírazem pronikl zpět do jejícho zadečku.

„To se ti líbí, viď? Ty kundičko naše nadržená. Však my tě pěkně ošukáme, neboj!“ vyrážel jsem ze sebe mezi jednotlivými přírazy.

A Magdě se to opravdu líbilo. Téměř se nemohla ani pohnout, sevřená mezi dvěma chlapskými těly která ji nabodávala do obou dírek.

Ale to už přišla i naše chvíle. Magda si lehla na záda a já s Jirkou jsme si klekli nad ní. Cítil jsem jak mi po páteři přebíhají armády mravenců, sbíhají se v tříslech a pak… hazard-145 „Aaaah!“ zvířecí zařičení se vydralo z úst mně i Jirkovi téměř současně. Stříkal jsem proudy horkého semene na Magdu, na její tvář, do úst, na ňadra.

A Magda s blaženým výrazem v tváři se doslova topila v záplavě našeho spermatu, kterou zčásti polykala a zčásti si roztírala po tváři a po těle.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 66 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář