erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Znovu a znovu

„Ale copak, kočičko. Nějak se chvěješ. Snad ti není zima? ;-)“ Podívám se ti do tváře a vidím jak se usmíváš. Nevím jestli tě víc miluju nebo nenávidím. Dala bych nevím co za to abych ti mohla číst myšlenky. Jsi pro mě záhadou. Ostatně jako každý chlap jen s tím rozdílem, že tebe miluju. Snad to víš, snad to tušíš. Ale tohle už nemá cenu řešit. Při sexu se nemá nic řešit. Má se prožívat. A my jsme tohle vždycky taky dodržovali. Zbožňuju ty tvoje jiskřičky v očích, které máš vždycky, když se milujeme.

Teď už se ale chvěju opravdu zimou a ne vzrušením. Gentleman se v tobě nezapře. Okamžitě mi začneš třít paže a zahřívat mě svým tělem. „Nedala by sis koupel? Teplá voda, vonná esence, vířivá vana?“ Pomalu vyjmenováváš přednosti tvojí koupelny a mezi každým slovem mě políbíš. Ráda souhlasím. Přesuneme se do koupelny, Nakloníš se nad vanu a snažíš se namíchat tu správnou teplotu. Zima mě roztřese a rozdrkotá mi zuby. Chci se obléci a tak se vracím do chodby. Jdeš za mnou a než stačím cokoli udělat posbíráš moje oblečení a jen zakroutíš hlavou. Vezmeš svoje tričko a oblečeš mě do něj. „Jdi do koupelny, už se tam dělá docela teplo!“ Pak si mě jen políbil, pohladil po zádech a zmizel nahoře v domě i s mými věcmi. Dům je studený, takže se otočím a zamířím do koupelny, kde už je opravdu krásné teploučko.

sex-ve-vane

Sedím na vaně, rukou čeřím teplou vodu a přemýšlím… A najednou si to uvědomím. Co to proboha dělám? Proč jsem mu tohle dovolila? Musím pryč, tohle je šílený. Nebudu mu přece dělat holku do postele! Tu bolest z rozchodu už jsem si jednou prošla. Proč do toho jít znovu? Zase brečet po večerech jak malá holka a myslet na tebe, na to co jsme spolu prožili a jak to bylo krásný. Tohle ne, to už nemám zapotřebí. Zvednu se a vyběhnu nahoru po schodech, kde se s tebou srazím. „Co se děje? Už jdu, tak dlouho jsem přece pryč nebyl!“ Usmíváš se, myslíš si, že ti jdu naproti. Všimneš si, že mi po tvářích stékají slzy. Rychle postavíš šampus a skleničky co si měl v ruce na zem a jdeš za mnou do pokoje, kde se už oblékám do spodního prádla. „Odvez mě domů, hned!!! Už tady nebudu ani minutu!“ Znáš mě a rychle pochopíš co mi teď letí hlavou. Jdeš ke mně a ještě mi pomáháš oblíknout se do svetru. Nejradši bych ti teď vrazila facku. Odstrčím tě od sebe. Ty si sedneš na postel, natáhneš se a za zápěstí si mě stáhneš na klín.

„Zlatíčko, nikam nechoď! Chci aby si tu se mnou dneska zůstala, prosím.“ „Proč? Abys mi ráno připomněl, že jsme jenom kamarádi? Ne díky! Připomenu ti to já a teď, Odvez mě domů!“ Pohladíš mě po vlasech. Vezmeš mě do náručí a odnášíš mě i přes moje námitky zpátky do koupelny. Celou dobu mě chlácholíš, abych už neplakala. V koupelně mě postavíš na zem, přitáhneš si mě k sobě. Pohladíš mě po tváři, něžně mě políbíš a jen zašeptáš. „Nechci kamarádku. Chci tě zpátky!!“

„Co …?“ Umlčíš mě dalším polibkem. Nejsem si jistá jestli se mi to jen nezdálo! „Zopakuj to!“
„Nechci kamarádku. Chci tě zpátky!!“ Zalije mě neskutečný pocit štěstí. Jen tak se líbáme. Ani nevím jak, ale jsem už zase nahá. Na nic nečekám a taky tě zbavím zbytku oblečení. Sedneme si do vany proti sobě. Otevřeš šampus a naliješ nám, přiťukneme si a jen tak mlčky na sebe koukáme. Nevydržím to. Nahnu se nad tebe a začneme se líbat. Naše jazýčky rozehrají úžasnou nekonečnou hru. Je to malý něžný zápas. Hladím tě po těle. Dotyk těl pod vodou nás oba vzrušuje. Hladím tě na hrudníku, lehce ti jedu po kůži nehty.

Zastavím se u tvých bradavek, nejdřív kroužím jen tak okolo, pak zaútočím přímo. Zalechtám tě na pupíku, pomalu sjíždím ke slabinám. Nehnutě sedíš a pozoruješ moje počínání. Záměrně se vyhnu tomu nejcitlivějšímu místu ve tvém rozkroku. Přes třísla sjedu na vnitřní stranu stehen a zase zpět. Slastně mručíš, přivíráš oči, hladíš mě po zádech. Zrychluje se ti dech. Otočím se a sednu si ti mezi nohy. začneš mi masírovat záda. Zasypáváš mi ramena něžnými polibky. Jsem o tebe opřená a cítím dole na zádech tvoje vzrušení. Tvoje ruce se přesunou na moje prsa. Nejdřív jemně mnou bradavky. Potom jedna sjede níž a níž až k mému rozkroku.

Pohladíš mě a začneš se znovu dobývat tam, kde už si dnes jednou šmejdil jazýčkem. Jsi nedočkavý, postupuješ rychle a odhodlaně. Prsty mi masíruješ poštěváček, občas zajedou tvoje prsty dovnitř. Důvěrně znáš každý centimetr mého těla, víš jak jsem citlivá na záda a na krk. Maximálně toho využíváš. Přerývavě dýcháš, tvoje vzrušení se stupňuje. Nadzvednu se a podívám se ti do očí. Pochopíš a snažíš se spolu se svým „kamarádem“ najít otvor v mém klínu. Konečně. Konečně jsme zase jedno tělo. Nikam nespěchám. Pomalými pohyby nahoru a dolů si tě vychutnávám. To tě rozvášní ještě víc. Netrvá to dlouho, chytneš mě za boky a naposledy přirazíš. Stále mě držíš a vychutnáváš si orgasmus. Tvoje sevření mi nedovolí jediný pohyb. Zhluboka oddychuješ.

Rukou zabloudíš ještě k mému poštěváčku a dovedeš mě taky na vrchol. Hladíš mě a něžně líbáš. „Miláčku, nevím jak jsem mohl být tak dlouho bez tebe. Promiň mi to byl jsem hlupák, když jsem tě opustil.

Vyklouzneš ze mě. Jemným tlakem ruky mě přinutíš opřít se ti o hruď. Podáš mi skleničku se šampaňským, připustíš trochu teplé vody a už si jen tak povídáme. Užíváme si tu intimitu, to, že jsme sami.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 34 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Jeden komentář na téma “Znovu a znovu”

Napište komentář