Moje drahá sestřenka

Když mě bylo 19 let, byl jsem u příbuzných na zahradě pod stanem. Byla to velká rodina. Tedy ve stanu jsem byl sám, a vedle mě byly ještě dva další, v nichž byli bratranci.

Před spaním jsem si ho vždycky honil a myslel při tom na hezkou holku, co bydlela v domu před zahradou. O rok mladší sestřenice se mě líbila už když měla 12, to byl pěknej kousek, ale teď? Pro tu krásu jsem nenašel ani slova.

Jedno ráno jsem vstal a zjistil, že bratranci jeli na ryby a dřív než za dvě hodiny se nevrátí, teta se strejdem byli v práci a jediný kdo zůstal doma byla ta překrásná princeznička. Věděl jsem, že jestli s ní chci strávit aspoň hodinu v posteli, tak ten den nadešel. Přešel jsem tedy trávník a zezadu vstoupil do domu. Zamířil jsem do kuchyně, kde by mohla být, ale nic, určitě jsem věděl, že byla doma, ale kde… z pokoje jsem zaslechl televizi. Nepatřili mezi chudé lidi, jinak by si nemohli dovolit širokoúhlou plazmovou obrazovku.

sestrenka-01 „Ahoj Zdendo,“ pozdravila mě a otočila se ke mně bokem.
„Čauky,“ byl jsem maličko v rozpacích jak jí říct co chci udělat, přece jen pomilovat se se svou sestřenicí nebylo jen tak.

„Co je? Seš nějakej zarudlej,“ chichotala se sexy hláskem a i na ní bylo vidět, že je jaksi nadržená.

sestrenka-02 „Víš Nikolo, já bych tě chtěl…“ zastavil jsem se uprostřed věty a hledal správná slova.
„Ošukat?“ Zašeptala a nadzvedla si svoje tričko. Byl jsem v úžasu a jen jsem pokýval hlavou.

Pak si lehla na koženou pohovku, sundala si jeansovou minisukni a začala s kalhotkama. „Nepudeš mi pomoct, to mám všechno udělat sama?“ Škádlila mě čím dál víc.

Už jsem to nevydržel, hbitě se zbavil oblečení a začal jí lízat kundičku. Měla ji nádherně upravenou a ačkoliv neměla nijak velké poprsí, její nádherné tělo a překrásný obličej s blond vlasy vše vynahrazoval. Roztahoval jsem jí pysky a jazykem hbitě útočil na její poštěváček i mezírku.

sestrenka-05 „Ach, jo, takhle sem to od tebe chtěla,“ sténala a napínala tělo. Hladil jsem ji po bříšku a přejížděl po zádech k prdelce a zpátky ke krku, občas sem ji laskal bradavky a ona jen předla jako kotě.

„Tak už mě netrap a vykuř mi ho,“ tentokrát jsem žadonil já a měl ptáka v pozoru. Zavrtěla zadečkem, já se posadil na opěradlo trochu roztáhl nohy a čekal, až ke mně po čtyřech přileze. Napřed se jazykem dotkla žaludu, podívala se na mě modrýma očima a pak si ho strčila hluboko do pusy. To byla rozkoš, kdybych se ale pustil, asi přepadnu dolů. Hlavou dělala pohyby nahoru a dolů a pomalu, někdy rychle mě ho honila v pusince.

„Tak jak to chceš zkusit?“ Optal jsem se blahem.

Penis jí vyklouzl z pusy a jen se na mě podívala. „Na koníčka, chtěla bych si tě pěkně osedlat,“ k tomuhle jsem neměl žádné výhrady.

Netrvalo dlouho a už mi seděla na tvrdém ptákovi. Pěkně skákala nahoru a dolů za mé malé pomoci a zřejmě si to užívala stejně jako já, soudě podle vzdechů, které vydávala. Chytil jsem ji za kozičky a stále jí je mnul dokud sama nesesedla. Pak mi ho znova vykouřila, až jsem se skoro udělal, ale v pravý okamžik přestala a nechala mě odpočinou.

„Niky… to bylo… úžasný,“ okomentoval jsem její výkon.

Jako protiodpověď jsem dostal: „Ale tygře, tohle ještě neskončilo. Usmála se a klekla si na pohovku. Chtěla abych si ji vzal zezadu a já neměl jediný důvod tak neučinit.

Přiložil jsem žalud k její jeskyňce a pomale do ní vjížděl. Zasténala a já zrychlil tempo. Pohyby pánve se zrychlovali a já ji držel za boky a ještě víc si ji nabodával na můj kolík. Poplácal jsem ji po prdelce a zrychlil tempo přírazů Když už jsem nemohl jen jsem ho z ní vysunul a žaludem poplácal vchod do její kundičky. Pak jsem ji ještě vylízal a spolu jsme skončili ve vášnivém polibku. „Tak, ještě tady mám něco já,“ položil jsem si ji zády na hrudník a ptákem ji zajel do pičky. Párkrát jsem přirazil a vystřídal polohu. Teď ležela zády na pohovce a já si ji bral pěkně zepředu, napřed pomalu, pak rychleji a nakonec jsem přidal tak, že téměř křičela. Když jsem přestal, jenom si mě k sobě přivinula, vykouřila mě ptáka a nechala si ode mě pocákat prsa.

Ještě jsem ji párkrát olízl mušličku a pak ji dal vášnivou pusu, naše jazyky se propletly a ona řekla: „Díky Zdendo, bylo to nádherný.“

To samý bych mohl říct i já, tak to byla moje drahá sestřenka.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 230 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “Moje drahá sestřenka” (celkem 2)

Napište komentář