Brigáda

Když se člověk rád podívá na pěkný holky, musí vědět, jak na to! Nechci se chlubit, ale jsem hlava otevřená. Když jsem zjistil, že u nás bude v létě soutěž „Miss World“, hned mi to začalo v hlavě šrotovat. Jasně, mohl jsem si koupit lístek, ale co bych tím získal? Za těžký prachy bych se mohl akorát tak z koukat z padesátý řady! Ale dostal jsem jinej nápad! Na každý takový soutěži je potřeba spousta lidí, co se staraj, aby to všechno hladce šlapalo, ne? Někdo to musí organizovat aby všechny ty kočky byly správně ustrojený a napudrovaný, aby pro ně jezdily dlouhatánský limuzíny, a když jsme u toho, tak ty limuzíny musí taky někdo řídit. BINGO!

Naklusal jsem do agentury, která tohle měla pod palcem a podařilo se mi sehnat docela prestižní místo. Naznačoval jsem, že umím perfektně řídit dlouhý auta, ale co přesně budu dělat a na který trase budu jezdit, to jsem z nich nedostal. Prý se ještě uvidí.

Nastoupil jsem přesně v určenou hodinu, ale k mému zklamání jsem nedostal funkci „řidič limuzín“, dokonce ani „řidič“. Ta moje funkce vlastně ani neměla nějaké přesné pojmenování, protože kdyby ho měla, bylo by to asi „holka pro všechno“. A můj první úkol byl umejt hajzly. Trochu rozladěný jsem se vlekl chodbou a teprve přede dveřmi mi to došlo. Já nebudu uklízet jenom mužský hajzly, ale taky ženský! Kdy já byl naposledy na dámské toaletě? Chvíli jsem zpytoval svědomí, ale ať jsem přemýšlel sebevíc, pořád mi vycházelo, že to muselo bejt už hodně dávno. Tak dávno, že si na to už ani pořádně nevzpomínám. Jediná hooodně mlhavá vzpomínka která mi bleskla hlavou byla, že jsem se strašně moc bál… máma tam byla se mnou, zrovna čůrala, a když zatlačila tak jsem nějak propadl panice že vypadnu do mísy! Křečovitě jsem se chytil pupeční šňůry, a jenom jsem drmolil „Kurva ještě nééé! Ještě měsíc, doprdele práce!“

Tak… tentokrát to bude určitě lepší! Usmál jsem se a vešel do dveří s obrázkem holčičky na nočníku. A málem jsem hned zacouval zpátky. Ona tam fakt seděla! tedy nebyla to už holčička a neseděla na nočníku, ale prostě blondýnka jako z pohádky pro dospívající chlapce seděla na míse a listovala si v nějakém časopise! Přitom kouřila a debatovala s kamarádkou, která na sebe před zrcadlem špulila pysky.

brigada3-006 „Nazdar fešáku!“ přitočila se hned ke mně ta s těmi pysky. „Copak nám neseš?“ usmála se na mne a zamrkala řasami tak dlouhými, až se zvedl vítr a rozcuchal mi pěšinku. Měla krásné kaštanové oči, a zorničky jako špendlíkové hlavičky.

„Jdu uklízet, nevidíte?“ zvedl jsem koště a bruneta se hned chytila. „Hele, Mílo, on jde uklízet! A má s sebou nástroj!“ Smyslně pohladila smrkovou násadu. „To je ale pořádně dlouhej nástroj!“ A aby bylo úplně jasné jak to myslí, políbila koště na konec násady tak, že jsem se celý orosil. Vypnula hruď a dostrkala mne těmi svými nárazníky až ke své kolegyni, která si stále ještě lebedila na porcelánové míse. Podle všeho ani ona nevěděla, jak se věci vyvinou, takže nechala kalhotky kolem kotníků. Jako chytrá horákyně – ani oblečená, ani nahá.

brigada3-008 Bruneta nechala strkání, přitiskla se ke mně a kolenem mi zajela do podpaží. Moje potní žlázy to vzdaly. Víc se člověk prostě nezpotí. Když se k vám přitiskne kočka, která balancuje na kramflekách tak vysokejch, že je vyšší než vy, a přitom je tak štíhlá, že ji svou paží omotáte dvakrát dokola, tak prostě… není jiné cesty, než ji omotat paží dvakrát dokola.

„Hele, cukrouši… nechceš si odložit?“ ozvalo se mi za zády a potom „cvak cvak“ – ulítly mi kšandy od montérek dozadu. Zatímco bruneta vypadala spokojená s tím, že se ke mně vine jako svízel přítula, blondýnka odhodila svou nerozhodnost. Neodhodila sice kalhotky (ty si nechala alibisticky na kotnících), ale o to víc se dobývala do mých kalhot. A nutno říct, že úspěšně!

Veškerý můj odpor byl marný, proto jsem se vlastně ani nebránil. Ostatně kdo by se bránil, když mu chce kočka s luxusním tělem vykouřit kalumet?

A že jí to tedy šlo! Její rty se doslova mazlily s mým nástrojem, který pod dojmem té slavnostní chvíle bytněl a tvrdnul nevídanou rychlostí.

Moje nová blonďatá kamarádka si mne zasunula pěkně hluboko, až skoro nemohla dýchat. Pak mne náhle vysunula zpět a lačně se zhluboka nadechla. A zasténala. Příčinu jsem zjistil, když jsem se podíval dolů. Brunetka se uvelebila mezi jejíma nohama a jazýčkem jí zpracovávala štěrbinku. Holky si to fakt užívaly! Ostatně – já taky. Dokonce mne pustily sednout a vyměnily si místa. Brunetka mi hezky pokouřila, zatímco blondýnka jí roztáhla půlky a jazykem jí projížděla štěrbinku.

brigada3-027 brigada3-028 Tedy nevím jestli vás nenudím, když tohle popisuju takhle do detailů. Já sám jsem se nemohl dočkat, až ty kočky začnu prozkoumávat svým hloubkoměrem. Byly pořádně žhavé a musím říct, že taky dost zručné. Takovýhle kouření jsem nezažil už hezky dlouho.

„Tak co, kočky? Která z vás ho tam chce mít první?“ zeptal jsem se. Ale holky byly úplně mimo. Jenom vzdychaly a mazlily se. Tak jsem chytil blondýnu a posadil si ji na klín. V tu ránu začaly spolupracovat. Jako by mávnul kouzelným proutkem. Tedy… spíš pořádně ztopořeným prutem. Ale ať tak nebo tak, bruneta pěkně nasměrovala můj nástroj do růžové mušličky své kamarádky a ta si na něj se slastným zasténáním nasedla. Páni, to byla jízda! Napřed jsem šoustal blondýnu, zatímco druhá jí pomáhala držet balanc, pak se vyměnily a bruneta mi nastavila svou lasturku zezadu a zatímco jsem ji zpracovával, lízala hezky svou kamarádku. brigada3-060 Šoustali jsme ostošest, ve všech možných i nemožných polohách. Holky se o mne spravedlivě střídaly, protože i když zmůžu dost, marná sláva – ptáka mám jen jednoho. Ale holky to doplňovaly jazýčky a prstíky, prostě pohoda. Když si blondýna lehla na záda, bruneta šla hned na ni – jako by ji chtěla sama opíchat! Mazlily se holky, jako by mne snad ani nepotřebovaly. Ale to bylo jenom na první pohled. Na ten druhý pohled už brunetka špulila zadeček, jako by říkala: Kdepak tě mám? Proč mi ho tam nestrčíš?

Nu, dlouho se neptala. Přiskočil jsem k ní a zajel tam až po koule!

brigada3-065 Píchal jsem tu její vyšpulenou kundičku, přidržoval si ji za boky a narážel hezky důkladně na svýho nadrženýho ptáka. Při každém přírazu jenom slastně hekla.

Pak jsem ji pro zpestření obešel a nabídnul svůj oj těm dvěma hladovým tlamičkám. Nechaly líbání a začaly se doslova prát, která mi ho bude kouřit! Páni… tak tomu já říkám odvaz!

No, stihli jsme toho spoustu! Protáhl jsem ty jejich slaďoučké kundičky dokonale! Holky nemluvily, místností se ozývalo jenom naše sténání a pleskání těla o tělo. Cítil jsem, jak mi začíná hučet v kládě. Ještě chvíli, a já vybouchnu! „Pojďte, kočky! Pěkně si klekněte, zavřete oči a otevřete pusinky!“ zavelel jsem a obě si poslušně klekly přede mne. Právě včas! Tělem mi projel blesk a… AAAH! To bylo něco! Vystříkal jsem se na ty krásné tvářičky pode mnou. Tývole! Ulevil jsem si a unaveně se posadil na zem, abych se vydýchal. Holky se na mne usmály a začaly se upravovat jakoby nic. To by člověk neřekl, jaký jsou tyhlety missky žhavý.

Záhada se vyřešila za chvíli, když jsem s koštětem přes rameno a připitomělým úsměvem na tváři procházel chodbou a zastavil se před plakátem téhleté skvělé akce. Nu, vpodstatě jsem si to tehdy přečetl správně, vypadlo mi jenom jedno slovíčko: Miss Porn World.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 64 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Jeden komentář na téma “Brigáda”

Napište komentář