Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše

Pamela

Jmenuju se Bedřich. Celkem na nic jméno. Bohužel fantazie mých rodičů dosáhla v době mého narození pouze k animovanému medvědovi. Kámoši a chlapi v práci přistoupili na to říkat mi „Ben“. Bohužel většina lidí to nechápe a snaží se o nějaký familiární tvar mýho jména. Čím víc pracuje jejich kreativita, tím víc mi vstávaj vlasy hrůzou na hlavě.

No a k tomu na nic jménu jsem měl zrovna i na nic den. V telce kulový a moje staromládenecká lednička hlásila stejně prázdno. Tak jsem se vydal do obchoďáku, abych napravil aspoň to druhý. A tam jsem potkal Janu. Jana je moje sestřenice. I když ne opravdová. Zjevila se u nás v rodině až tehdy, když si můj strejda vzal její mámu. To už byla Jana skoro dospělá a měla už tehdy perfektní kozy. Na ty jsem se nemohl přestat koukat a v její přítomnosti se nedalo myslet na nic jinýho. Až při našem třetím setkání jsem si všiml, že má i pěkný zrzavý vlasy. A od tý doby se na rodinejch akcích držím poblíž Jany a přemejšlím o dvou věcech – o těch kozách a jestli je zrzavá i tam dole. Vlastně ne, kecám, ještě je třetí věc. Janin hlasový projev. Ten se totiž nedá snést. Jednak kvůli obsahu a za druhé díky tónině kvílící převodovky. No a mě by zajímalo, jestli by tou pusinkou zvládla i něco rozumnějšího.

Když jsem ji uviděl v tom obchoďáku, skoro brečela a kozičky se jí nešťastně třásly. Mlela něco o tom, že se na ni vykašlala kamarádka. Že jí měla pomoct vybírat šaty na svatbu nějaký jiný kamarádky nebo co. Což je prý strašná tragédie, protože to musí koupit dneska, a když jí nikdo neodkýve, jak jí to úžasně sluší, nastane konec světa. Neměl jsem ten den co na práci. Takže ač to zní sebevražedně, nabídl jsem se, že s ní půjdu ty šaty vybírat. Což jsem viděl jako prima příležitost moct nějakou dobu čumět na ty super dudy. Pomalu jsem se naladil na kvílící převodovku a vyrazili jsme.

Jmenuji se Jana. Měla jsem příšerný den. Kámoška mi měla pomoct vybrat šaty a vykašlala se na mě. Naštěstí mi samo nebe seslalo Bédíka. Bédík je můj bratranec. Je to takové sluníčko naší rodiny. Na všech akcích si hodně povídáme a rozumíme si. Je prima vědět, že jsou i chlapi, kteří nemyslí jen na sex. Bédík je opravdový gentleman. Bez ohledu na svůj program mi nabídl pomoc a vyrazili jsme na nákupy společně.

V butiku byla nějaká zmatená prodavačka, kvůli které jsme tam strávili o chvilku déle. Ale to nikomu nevadilo, Bédík je prostě skvělý.

Říkám si, jestli existuje nějaká závislost, že čím má žena větší kozy, tím má menší mozek. Asi po hodině zkoušení všemožnejch hadrů (Kdy jsem se pokoušel ji zahlídnout nahou, ale tak debilní kabinku s dveřma jsem ještě neviděl, tak se mi to nepovedlo.) z Jany vypadlo, že neshání šaty na svatbu, ale na rozlučku se svobodou.

„Ale tak to hledáme úplně jiný styl, musíme začít znovu,“ řekla prodavačka.

Nasucho jsem polkl. Nevím, jestli mi tohle mučení za ty zahalený kozy stálo.

Konečně se nám povedlo vybrat ty šatičky. A to jen díky Bédíkovi, který mi řekl, že mi to v nich úžasně sluší. Bohužel tím moje problémy neskončily. Když jsem pak přišla domů, zjistila jsem, že pod ty šaty budu muset mít hladkou podprsenku. Krajka je vidět. Ale ta hladká je zas vyšší po stranách. Aby to nebylo vidět. Jsem zoufalá. Kdo mi poradí? Je jen jediná možnost. Volám Bédíkovi.

Sotva jsem trápení s Janou v butiku a nákupu jídla došel domů, zvoní mi mobil. Jana. Kvílí v ještě vyšších otáčkách něco o podprdě. Nepochopil jsem to. Ale asociace podprda – kozy mi dovolila souhlasit, že za mnou Jana přijde domů.

Přišla jsem k Béďovi v těch nových šatičkách. Znovu pochválil, jak mi to sluší. Kavalír.

„Tak co myslíš, Bédíčku, nečouhá mi ta podprsenka na boku?“

Tak to je poprvé, co mi při takovém oslovení nevstaly vlasy hrůzou, ale úplně něco jiného. Jana je totiž neskutečně sexy. Teď u mě doma mi to došlo ještě o to víc. Ty jo, já ji chci ojet!

„No možná by bylo lepší, kdybys pod tím tu podprsenku raději ani neměla,“ navrhl jsem jí.

Ovšem její reakci jsem nečekal. Jana si rovnou přede mnou bez rozpaků tu podprdu svlékla.

Krve by se ve mně nedořezal. Teda jak kde. V čurákovi jí mám až až. V ostatních částech těla chybí.

„Co se děje, Bédíku?“

Co by se dělo: Chci tě píchat, mrdat Tě, až budeš křičet. Projet ti pořádně kundu a pak se Ti vycákat na ty super dudy. Ne, takhle to říct nemůžu.

„Jsi velmi krásná a přitažlivá. A já dlouho neměl ženu.“

Bédíček mi dnes opravdu pomohl. Je moc fajn. A vypadá to, že teď touží po romantickém milování, tak bych se mu mohla trochu odvděčit.

Rozepnu mu kalhoty a vyndám jeho chloubu. Je pěkně pevný a nažhavený. Vůbec jsem netušila, že se mu tak líbím. Vezmu ho do pusy. To se určitě bude líbit jemu.

Pěkně pomalu kolem jeho žaludu. Krásně voní a mě to taky vzrušuje. Béďa je moc fajn.

Tak a je to jasný. Má tu pusu k něčemu rozumnýmu. Umí báječně kouřit. Jsem nadrženej jako bejk, tak když si mě zastrčila až někam do krku, musel jsem uhnout, abych se hned nevystříkal.

Naštěstí Janička už byla povolná a nemusel jsem mlít žádný kecy. Prostě jsem jí šoupl ty gaťky na stranu a ochutnal její kundu. Moc dobrá.

Ve chvíli, kdy mi Bédík políbil nežně lasturku, vystřelilo mě to někam do výšin slasti. Bylo to tak neřestné a tak krásné. Jen mi překážely kalhotky, tak jsem se nakonec odhodlala je odložit.

Další záhada odhalena. Má zrzavou i kundu. I když ne tak moc. Důležitý ovšem je, že už se vůbec nebránila, když jsem jí ho tam šoupnul.

Vůbec by mě dřív nenapadlo, že je Béďa tak jemný a šikovný a že má tak pěkné mužství. Zajel do mě jako klíč do té správné dírky. Vzdychám rozkoší a ocitám se v sedmém nebi. Milujeme se zezadu.

Jana je fakt rajcovní kočička a šťávy z ní tečou jako z pramene. Paráda, takhle jsem si potřeboval zašukat. Ještě by to chtělo zepředu. Ty kozy jsou prostě boží. Má je tak pevný a velký.

Plujeme spolu s Béďou na vlnách rozkoše někam do neznáma. Jeho doteky ve mně probouzí oheň. Už se nedokáži bránit slastnému sténání. Každý náš pohyb je v dokonalé souhře. Bédík mě něžně hladí po ňadrech. Já najdu svůj růžový knoflíček lásky a trochu ho pomačkám. V kombinaci s tím, jak do mě zajíždí, je to přímo nebeská slast.

Janča se nezdá. Nakonec si na mě sedla a začala se mi po ocase pěkně vozit sama. Během toho si aspoň můžu s jejíma kozama pěkně pohrát. Je to divoká klisnička. A prdelku má taky moc sexy a pevnou. Dneska už to asi dlouho nevydržím, ale příště jí ho strčím i tam.

Bédík mě svým mužstvím naplňuje úplně celou. Vozím se po něm nahoru a dolů. Přivírám oči a sténám. Najednou se začnu celá chvět a nahromaděná láska v mém těle musí ven. Nevnímám svět kolem sebe, jen svoje vyvrcholení a Bédíkovo vzrušující hlazení mých ňader.

Tak tohle už fakt nevydržím. Naštěstí je Jana svolná a tentokrát i chápavá. Klekne si přede mě a nastaví mi ty svoje melouny, abych je mohl zcákat. Jo, paráda.

Nečekala jsem, že se dnešní den nakonec tak vydaří. Šatičky mám konečně vyřešené a navíc takové nádherné milování. Bédík je moc milý kluk.

Tak nakonec super šukec. Tak to byl celkem prima den. Snad mi Janča ještě někdy dá.

Zavřu na chvilku oči, abych si odpočinul. Když je otevřu, padne mi v poličce zrak na knihu „Muži jsou z Marsu, ženy v Venuše“. Tu tady nechala moje psycho-bejvalka. Ale je to pravda. A sešli se na Zemi, aby mohli šukat, protože to chtěj všichni.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 204 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář