erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Zahrada

Léto je v plném proudu. Konečně mám jeden víkend jen a  jen pro sebe a  nemusím být zavřená v té mrňavé kanceláři. Lenoším proto na zahradě. Chvíli se opaluju a& nbsp; pak si zalezu na houpací pohovku pěkně do stínu, poslouchám rádio a  usrkávám džus. Nikde nikdo. Celý dům je prázdný. Dostanu chuť na sex. Chvíli to přemáhám a& nbsp; pak mi to nedá a  začnu se hladit. Pohladím svoje prsa, zlehka se šimrám na bříšku, hladím vnitřní stranu stehen. Moje ruka po chvilce zamíří do rozkroku, chvíli se laskám jen tak přes plavky, potom zamíří můj prst pod ně a  začne hladit můj poštěváček. Tiše zamručím a  trošku se prohnu v zádech. a  najednou jakoby z dálky slyším… Ehmm ehmm.. vnímám to jen povrchově a 

zahrada-01 pokračuju v tom příjemném laskání. a  znovu… EHMM EHMMM… teď už si to uvědomuju víc. Otevřu oči a  vidím chlapa… docela pohlednýho… jak stojí na mojí zahradě a  kouká na mě. Pobaveně se usmívá, ale jeho plný kalhoty prozrazujou žě to není jedinej dojem, který z toho co viděl má. Cítím jak celá rudnu. Vyndám ruku ze svých kalhotek a  sklopím pohled. Bože to je trapas!!!! To musí být ten zahradník co jsem si ho minulý týden objednala… dočista jsem na to zapomněla. Po chvíli se na něho znovu podívám… hledíme si do očí. Pak už se jen dívám na svůj prst, který mu naznačuje, aby si šel ke mně přisednout. Co se to…??? Ale nakonec proč vlastně ne? Kouká na mě, nevěří tomu co viděl a  vidí, udělá gesto „Já mám jít tam k tobě?“ jakoby tam byl ještě někdo jiný.

zahrada-03 Sedne si vedle mě. Prohlédne si mě od hlavy k patě. „Ahoj krásko!“ Jeho ruka se mě nesměle dotkla na bříšku a  začala hladit mou jemnou kůži. Začalo mě mrazit v zádech. Letmo mě políbí. Vystrčím proti němu jazyk, okamžitě pochopí moji hru a  přidá se. Chvilku se takhle škádlíme. Potom se mi lačně přisaje k ústům a  laská jazyk tentokrát v mých ústech. Dlaň klouže po bříšku, prsty laskají pupík, občas jakoby náhodou zajedou dovnitř.

zahrada-04 Nevydržím a  propnu se v zádech. Je to to neodolatelné nutkání udělat jakýkoli pohyb, aby se to vzrušení rozprostřelo po celém těle. I ten nepatrný pohyb zaznamená, ďábelsky se ušklíbne a  jeho prsty mi začnou zajíždět za lem podprsenky. Pořád se vášnivě líbáme. Ruka se dostane tam kam se dobývala. Bradavky jí jdou naproti. Jsou naběhlé a  lační po doteku. Ucítím kroužící ukazovák na bradavce, který během chvilky vystřídá horký jazyk. Zakmitá, zakrouží a  pak už ji horké rty celou pohltí. Tiše zasténám. Moje nehty mu opisují křivku zad. Když jeho rty znovu obejmou mojí bradavku nehty se mu zatnou do zad a  to se zasténání vydere i z jeho hrdla. Ve chvíli kdy jsem se dostane až na zadek tak najednou prudce vstane. “ Prosím vem ho do pusinky“ a  před obličej mi nastaví jeho obrovské plné kalhoty. Kleknu si a  začnu jazykem kroužit okolo pupíku, pomalu se mu dostávám do kalhot. Moje rty pomalu kloužou níž a  níž. On stojí, přidržuje se houpačky a  vychutnává si moje laskání.

Vysvobodím jeho penis, projedu ho rukou, vtisknu polibek na jeho špičku a  pomalu ho začnu polykat. Kouřím ho, pomalu, mučivě, jazykem kroužím okolo žaludu, saju ho, přestanu si ho usměrňovat rukou a  zpracovávám ho jen pusou.

zahrada-08 Pomalu přejíždím od žaludu až ke kořeni a  zase zpátky. Nechám ho skoro vyklouznout, ale na poslední chvilku ho nasaju zase celý do pusy. Jeho dech se zrychluje, tichounce sténá. Jeho ruce se natáhnou k mému zadečku. Chytí mě za obě půlky a  přirazí si mě ke svému kopí, které se tím ponoří celé do mojí pusy. Roztáhne je od sebe a  začne si s  nimi hrát. Jeho prsty zajíždí pod okraj plavek a  hladí obě moje dírky. Mravenčí mě v podbřišku, kopíruju zadečkem pohyby jeho dlaní. Trošku mi kalhotky stáhne, aby měl lepší přístup. Laská prsty mojí mokrou kundičku. Zajede dovnitř jedním a  pak dvěma prsty. Ahhhh, ahhh… sténám a  zrychluju tempo. Pořád ho mám v puse. Je krásný, velký, horký. Povalí mě zpátky na pohovku, tak aby měl ke mě co nejlepší přístup. Svůj penis mi strčí zpátky do pusy. Jeho prsty se začnou nořit do mojí kundičky. Cukne mu zlehka dvakrát v penisu.

zahrada-09 Sundá mi kalhotky a  klekne si mezi moje rozkročené nohy. Palcem přejíždí po mém rozkroku. Zlehka, jen tak letmo mě šimrá jeho palec na mé vstupní brance… občas zlehka zazvoní na můj poštěváček. Začne mě líbat od zadní dírky přes moje závojíčky až k poštěváčku. Každý centimetr této cestičky ocení polibkem. Když dorazí nahoru vrátí se zase dolů a  celou cestičku projede znovu tentokrát špičkou jazyka. Hlasitě sténám… laskám si prsa…moje kundička pod jeho dotyky vlhne. Roztahuju nohy jak jen to jde… on zase roztahuje mojí kundičku a  boří se do ní jazykem. Rty obejmou poštěváček a  nasajou ho. Dlouze, něžně se ho drží, prostředníček mezitím už rejdí v mém rozkroku… a  další prst. Chvěju se po celém těle, sténám. Prsty mám propletené v jeho vlasech.

zahrada-10 Najednou mě prudkým pohybem narovná na pohovku, obnaží obě moje bradavky naráz a  přitiskne se ke mě. Zvlhnu ještě víc. Rty drtí moje, prsty mě tahají za bradavky a  penis se mi nekompromisně tlačí do rozkroku. Zatnu opět nehty do jeho zad, jeho žalud se o mě opře. Tře se o mojí kundičku a  pak prudce vpadne dovnitř.

zahrada-11 Vyjede až na okraj a  znovu prudce dovnitř… sténám mu do úst. Vezme mě do náruče, pohodlně se posadí a  usadí si mě na klín. Pomalu se na něj nabodávám, svoje bradavky mu cpu střídavě do pusy. Cítí, že už pomalu nevnímám co se okolo mě děje. Nasliní si prst a  zatlačí bříškem na můj zadeček. Bříško prostředníčku zajede do mého zadečku jak po másle. Sténám… hlasitě vzdychám. Jsem na vrcholu, svíjím se mu v náručí, orgasmus mě naprosto pohlcuje. Drží mě a  pokaždé, když už to začne odeznívat zakrouží prstem v mém zadečku a  zasune ho hlouběji. Znovu se prohnu ve slastné křeči…

zahrada-15 Jeho silné ruce si mě otočí zády k sobě. Pomalu se začnu napichovat na jeho penis. Za chvilku už se milujeme v pěkně svižném tempu. Na koníčka, zezadu a  pak zase zboku. Penis se stará o mojí kundičku, jazyk o bradavky… znovu cítím každý sval v těle.

Namočí si prst v mojí pusince. Zakrouží na poštěváčku. Znovu si ho namočí v mých ústech, ale tentokrát se jeho prst přitiskne k mojí kakaové dírce. Zatlačí, a  když prst zmizí uvnitř začne s  ním kroužit a  připravovat prdelku na něco mnohem většího. Přitáhne si mě prdelkou k sobě a  žaludem mě zašimrá na zadečku.
Najde kýžený otvor a  přitlačí. Syknu. Trochu to zabolí. Jeho ruka se hned snaží rozehnat tu bolest na mém poštěváčku… a  daří se jí to ;-). Penis se ale bez přestání tlačí hloubš a  hloubš. Až ve mě zmizí až po koule. Sténá. Už je taky pořádně vzrušený.

Cítím jak v mém úzkém zadečku trčí ta obrovská kláda… je to ten nejúžasnější pocit. To překrásný naplnění. Začne mě šoustat… přiráží čím dál rychleji. Přijde na mne znovu orgasmus. Svírám jeho penis pevně ve svém zadečku… pulsuje mi celé tělo. Sténám. Snažím se na něj stále co nejvíc nabodávat. Cítím jak mi jeho penis pulsuje v zadečku. Vytáhne ho, postaví se vedle mě a  vystříká se mi do pusinky. Miluju to, slíbávám každičkou kapičku, zlehýnka laskám jeho žalud. Sténá, celý se chvěje. Vystříká na mě několik dávek. Pak se uvelebíme zpátky do houpačky a  jen vychutnávám dozvuky a  vůni milování.

zahrada-20 zahrada-21 Tahám ho za chloupky na podbřišku. a  během chvilky mu usnu v náručí.

Když se probudím je už skoro tma. Na pohovce ležím sama. Zahrada je posekaná jak bylo smluveno. Stalo se to vůbec nebo se mi to jen zdálo??? Zvednu se a  vracím se do domu a  pak si to uvědomím. Vždyť jdu a  jsem úplně nahá… ;-D

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 73 návštěvníků   Průměr: 3.2]

Napište komentář