Vítězná remíza

„Vážně hraješ šachy?“ zeptal jsem se překvapeně, i když tento večer jsem si už na překvapení zvykl. Byl jsem na večeři s holkou, která mne překvapovala každou chvilku. Poprvé mne překvapila hned tím, jak rychle a mile přijala moje pozvání na večeři. Podruhé tím, že do domluvené restaurace dorazila na vteřinu přesně. A když jsme si začali povídat, bylo to asi překvapení největší. Že totiž krásná holka může být i chytrá, milá a vtipná. Tahle kombinace se tak často nevidí. Takže to že hraje šachy, mne už vlastně ani moc nepřekvapilo.

Daniela měla prostě postavu modelky a mozek jaderného fyzika. Nebezpečná kombinace. Když jsme z restaurace vyšli ven na chladný večerní vzduch, nabídl jsem jí rámě a ona se do mne s nádhernou samozřejmostí zavěsila.
„Můžu tě odvézt domů?“ nabídl jsem, a ona přikývla. Nasedli jsme do auta, a já dostal nápad:
„Můžeme jít ještě ke mně. Zahrajeme si svlékací šachy, chceš?“
Podívala se na mne, a v očích jí bleskla jiskřička. Usmála se, a přikývla znovu.

viteznar-02 Doma jsem Daniele nabídl víno a bílé figurky. To první přijala, ale o barvu chtěla losovat. Po pár tazích se zarazila, jako by jí teprve teď něco došlo:
„Jak se vlastně hrají svlékací šachy?“
Usmál jsem se: „Podobně jako svlékací prší.“
„V tom případě nabízím remízu.“

Položil jsem jí ruku na stehno. Cítil jsem na dlani teplo její kůže.
„Remíza se přijímá.“ usmál jsem se „V takovém případě jsme vyhráli oba.“
„Ale boty mi musíš rozepnout sám.“ vymínila si a položila mi nohu do klína. „Mně se totiž strašně špatně rozepínají.“ zasmála se.
„Tomu říkáš boty?“ zeptal jsem se při pohledu na tu odvážnou konstrukci s jehlovým podpatkem. „To jsou spíš sandály, ne?“ a dal jsem se do práce.

Moje poznámka Danielu rozesmála. Její smích utichl v okamžiku, kdy jsem ji políbil na kotník. Měla krásně modelované nohy. Přejížděl jsem po nich konečky prstů a cítil příjemné mrazení.

Přitáhl jsem si Danielu k sobě a políbili jsme se. Měla báječně vlahé rty, které jsem ohmatával špičkou jazyka. Cítil jsem na těle její ruce, které mne rozpalovaly stále víc a víc. Sevřel jsem rukou její ňadro zahalené jen tenkou látkou jejích šatů. Lehounce vydechla a nebránila se když jsem stahoval nejprve jedno a pak i druhé ramínko. Měla krásná ňadra. Pevná a svěží, přímo vybízela k hlazení, laskání a líbání. Postupně jsem z toho krásného těla stahoval večerní šaty, pod kterými neměla kromě kalhotek už nic.

viteznar-09 Políbil jsem ji na malý trojúhelníček látky který ukrýval tajemství jejího klína. Cítil jsem jak je horký vzrušením. Shrnul jsem na stranu ten tenký proužek a odhalil její rozkošnou mušličku. Políbil jsem ji na horkou kůži a špičkou jazyka se dotkl vzrušené štěrbinky.

Daniela mi zajela rukou do vlasů a její tělo se zavlnilo. Přejel jsem špičkou jazyka po celé délce její skulinky. Byla krásně vyholená, hlaďoučká a voňavá. Projížděl jsem ji jazykem a zajížděl stále hloub. Na jazyku jsem cítil vzrušující chuť jejího těla.

viteznar-14 viteznar-13 Jazykem jsem nahmatal její klitoris a přisál se k němu ústy. Lehounce jsem jej vsál mezi rty a laskal ho jazykem. Daniela jen slastně předla jako spokojená kočka.

Stáhl jsem z ní kalhotky, a ona zůstala úplně nahá. Nemohl jsem se dosyta vynadívat na její krásné tělo. Byla teď ještě krásnější, protože trochu zrůžověla vzrušením.

„Ty si neodložíš?“ zeptala se a zajela mi rukou do klína. Rozepnula mi kalhoty a vysvobodila můj vzrušený penis. Stiskla ho v dlani a políbila na špičku. Chvatně jsem ze sebe shodil kalhoty a oddal se jejímu laskání.

viteznar-15 Vzala si mne do úst a s přivřenýma očima si mne vychutnávala. Stiskla mne oběma rukama a pomaloučku stahovala předkožku. Sledovala jak se postupně objevuje lesklý, krví nalitý žalud. Mlsně ho oblízla ze všech stran a pak… zasunula si můj úd hluboko do krku. Cítil jsem slastné teplo jejích úst i doteky jejího jazyka.

viteznar-16 viteznar-17 Když si mne trochu udýchaná vysunula ven, pokryla mne polibky od špičky až po kořen. Hladila mne po slabinách a ústy si pohrávala s mým šourkem.

Měla krásně hebké a měkké ruce, kterými mne přiváděla do extáze.
„Miláčku… pojď!“ zašeptal jsem. „Chci tě. Moc tě chci!“ a přitáhl jsem si ji k sobě. Přitiskla se ke mně zadečkem a lehounce zasténala:
„Tak pojď… pojď už do mne… prosííím!“

Pomaloučku jsem do ní vnikal. Cítil jsem jak pronikám do její mušličky, krásně vlhké vzrušením. Oba jsme současně zasténali tou slastí.

viteznar-23 Objal jsem Danielu zezadu, stiskl její krásná ňadra a prudce do ní vnikl. Vnímal jsem vůni jejích vlasů i teplo jejího těla, které jsem k sobě tiskl. Hladil jsem její křivky a vychutnával těsné proniknutí do její kundičky. Daniela jen lehounce sténala. Její prsty chvílemi zabloudily do jejího klína, pohladily poštěváček, a pak zajely dál, až tam, kde můj penis mizel v její mušličce.
Po chvíli jsme však oba zatoužili po změně. Daniela vstala a postavila se přede mne. Posadil jsem se, a chvíli jsme se dívali do očí. Hrály jí v nich jiskřičky vášně.

viteznar-27 viteznar-26 Políbila mne na ústa a posadila se na mne obkročmo. Nasadila si špičku mého ztopořeného údu na okraj své studánky, a přivřela oči.

Sledoval jsem slastný výraz v její tváři, když pomalu nasedala na můj pyj. Konečně byl v ní celý. Tiše vydechla.
„Mmmm… cítím ho až v krku!“ a začala se rytmicky nabodávat na můj zduřený kolík. Pohybovala se stále rychleji a rychleji a z úst se jí dralo slastné vzdychání. Narážela se na mne stále rychleji a rychleji, bylo vidět že její vyvrcholení se blíží.

„Oh… oooh… OOOH!“ zasténala náhle a prohnula se pod náporem rozkoše. Držel jsem ji za boky a pozoroval jak se její tělo svíjí v bouřlivém orgasmu. Chvíli zůstala bez pohnutí, cítil jsem jen jak se lehounce chvěje. Pak mne políbila horkými rty. Otočila se, a osedlala si mne zády ke mně. Ale už mne nebavilo jen pasivně sedět. Zvedl jsem se, a postavil se za ni. Daniela si poslušně klekla na divan, jako bychom byli sehraní. Vnikl jsem do její kundičky zezadu vášnivě a plnou silou. Tvrdými přírazy jsem zarážel jsem svůj kolík do její mušličky. Daniela přirážela stále víc a víc, její pohyby byly stále prudší a divočejší. Bylo vidět že se postupně propracovává k dalšímu vyvrcholení. Vztyčila se a prsty zaryla do polstrovaného opěradla. „Ještě miláčku… nepřestávej… ještě… ještě… AAAH!!!“ vykřikla a plnou silou se narazila na můj úd.

viteznar-38 viteznar-39 Její tělo se rozechvělo, jak jím probíhaly bouřlivé vlny orgasmu. Ale tentokrát jsem ji nenechal vydechnout. Mé vzrušení již také kulminovalo.

Položil jsem ji na záda a pronikl do ní zepředu. Daniela hledala rukama oporu a její sténání nepolevovalo. Vypadalo to, jako když prožívá jeden vrchol za druhým, a každý následující je silnější a intenzivnější než ten předchozí. Její vzrušení mne posunulo na samou hranici. Strnul jsem na okamžik bez hnutí, hluboko v ní, a vnímal tu neodvratnou krásu která se blížila. Daniela náhle otevřela oči a zpozorovala, že i mé vyvrcholení se blíží. Vyskočila, klekla si přede mne a široce otevřela svá krásná ústa.

viteznar-43 viteznar-44 „Pojď… vystříkej se mi do pusy… chci tě ochutnat! Pojď, lásko moje!“ šeptala tiše a horkými dlaněmi mne hladila ve slabinách. Vtom jsem ucítil jak mou páteří prošlehl blesk rozkoše a rozpoltil mne ve dví.

„Já už… já… OOOH!“ vykřikl jsem. Cítil jsem jak chrlím jednu dávku spermatu za druhou. Do těch krásných otevřených úst, na tvář, na ladně se vlnící ňadra, na bříško. Unaveně jsem se posadil, Daniela mne lačným jazýčkem očistila a posadila se vedle mne. Podívali jsme se na sebe.

„Tak co?“ řekl jsem a natáhl se po šachovnici která ležela na zemi. „Dáme si ještě jednu partičku?“
„Opravdu chceš? Moc ráda!“ usmála se na mne Daniela a vzala do úst můj penis.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 49 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář