Výlet do hor

Čas od času si s kamarády vyrazíme na „pánskou jízdu“. Tehdy na podzim jsme se vydali do hor. Plánovali jsme trochu večer posedět a poklábosit, a druhý den vyrazit na tůru. Ubytovali jsme se v jednom menším penziónu a sešli do restarace v přízemí na večeři.

O změně programu jsem začal uvažovat v okamžiku, kdy se objevila servírka a recepční v jedné osobě. Byla to drobná štíhlá blondýna v přiléhavých červených šatech. Pod jejich tenounkou látkou bylo vidět snad každičký záhyb její hladké kůže. A bylo se věru na co dívat.

vylet-01 „Vidím že máte hlad!“ řekla když viděla jak jsem několikrát naprázdno polkl a s úsměvem nám podala jídelní lístky. Hned se dala s námi do řeči a bylo vidět, že není vůbec ostýchavá. Protože bylo už po sezóně a my byli jediní hosté, po večeři si k nám přisedla a popíjela chvíli s námi. Seděl jsem vedle ní, a po očku si ji prohlížel. Byla přesně ten typ, který se mi líbí. Krásně štíhlá, a přitom na hrudníku se jí jemně pohupovaly poctivé trojky. Jmenovala se Jitka, a pracovala tady jako servírka, recepční i účetní v jedné osobě.

„Tak pánové, je mi s vámi fajn, ale budeme zavírat!“ prohlásila Jitka znenadání. „Musím ještě nachystat věci na zítřek a udělat závěrku. Mám fůru práce.“
„Nechci se chlubit, ale účetní knihy přede mnou nemají žádné tajemství!“ prohlásil jsem suverénně. „Jestli chceš, můžu ti píchnout.“
„To by bylo prima.“ řekla Jitka „Ale upozorňuju tě, že na to moje účetnictní budeš potřebovat pořádně ostrou tužku!“
„Bez starosti!“ řekl jsem a zahnal pochechtávající se kamarády do pokojů. „Běžte nahoru, já přijdu za chvíli!“

vylet-03 vylet-02 Šli jsme s Jitkou k barovému pultu, a sotva utichlo dupání po schodech, vzal jsem ji za ruce. „Tak co? Opravdu máš toho účtování tolik?“

„Strašně moc!“ zakroutila bezmocně hlavou. „Mám obrovské resty, už ani nepamatuju kdy jsem účtovala naposled!“ A abych nebyl na pochybách, co myslí tím účtováním, vtiskla mi takového francouzáka, až se mi zatočila hlava. Tiskli jsme se k sobě a já cítil jak mi začíná růst boule v rozkroku. Jitka to postřehla ve stejný okamžik jako já a její ruka hned zamířila do mých kalhot.

vylet-04 „Tak nasliníme tužku, a jdeme na to!“ řekl jsem. Ale Jitka žádné pobízení nepotřebovala. Hned osvobodila můj nástroj ze zajetí kalhot, a začala ho kouřit. Chvíli si ho zálibně prohlížela, a pak si ho začala zasouvat do úst. Cítil jsem její horký dech na svém žaludu a za chvíli jsem byl v sedmém nebi. Bylo vidět jak si to vychutnává, dělalo jí to dobře stejně jako mně.

Čas od času zvedla oči a usmála se na mne. Hladil jsem ji po vlasech, a jemně přirážel do jejích úst. Zasouval jsem jí svůj klacek do úst hloub a hloub. Čekal jsem kdy mi naznačí že už to stačí, že jsem už dost hluboko, ale ona statečně polykala dál a dál. Už jsem musel být snad na mandlích a ona jen lačně sála a laskala můj nástroj.

vylet-05 vylet-06 Dostal jsem chuť Jitku taky pořádně vylízat! Naznačil jsem jí aby se postavila. Přehnula se přes barový pult a nastavila mi svůj zadeček. Zvedla okraj šatů a já jsem teprve teď zjistil, že pod nimi nemá žádné kalhotky. Zavrtěla zadečkem a očividně čekala že si ji vezmu zezadu. Ale já měl jiné plány!

Sklonil jsem se k ní, a přejel jí jazykem štěrbinku po celé délce. Na konci jsem se ale nezastavil a pokračoval jsem mezi půlkami jejiho zadečku až k její druhé dírce. Cítil jsem jak se zachvěla když jsem se špičkou jazyka dotkl toho vzrušujícího terčíku její prdelky. Křečovitě se chytila okraje pultu a z její štěrbinky začal vytékat pramínek vzrušení.

Když jsem viděl jak se jí to líbí, zaútočil jsem na její zadní dírku plnou parou. Chvíli jsem ji líbal okolo, a blížil se stále blíž a blíž. Jitka jenom strnule čekala, a když jsem vsunul špičku jazyka do její řiťky, vzrušeně vykřikla. Položil jsem si ji na bar, navlhčil si prsty ve šťávičce která prýštila z její kundičky a opatrně jsem zasunul dva prsty do jejího konečníku.

Chytila mne za vlasy se kterými si do té doby jenom jemně hrála a zasténala“ „Dělej… strč mi ho tam!“

Pomohl jsem Jitce slézt a postavil si ji zády k sobě. Pevně se rozkročila, opřela se o barovou židličku, a očekávala můj útok. Zajel jsem jí ptákem do kundičky až vyjekla překvapením. Ale jakmile jsem cítil že mám nástroj pěkně hladký jejím kundím mlíčkem, vysunul jsem se ven a nasadil svůj klacek na ústí její prdelky. Byla už tak vzrušená, že jsem se do ní dostal úplně hladce.

vylet-13 vylet-11 vylet-12 Cítil jsem těsné sevření jejího zadečku kolem svého ptáka. Opatrně jsem se začal zavrtávat hloub a hloub, ale Jitka začala přirážet. A pěkně tvrdě.

„Hezky mi ji ošukej, tu moji prdelku!“ cedila mezi zuby když se napichovala na můj pyj. „Rajcuje tě jak tě pěkně svírám?“
„Máš ji krásně těsnou!“ liboval jsem si.

Užívali jsme si takhle pěkně dlouho a vystřídali jsme všechny možné pozice. Snažil jsem se nedělat velký rámus, ale Jitka naprosto nebrala ohledy na to, že o patro výš je na pokoji banda mých kamarádů, kteří dnešní večer určitě nenechají bez komentáře.

vylet-19 „Dělej… dělej… šukej mi prdelku.. jo… jo.. JOOO!“ zařičela snad už po desáté, vymanila se z mého objetí a postavila se čelem ke mne. Rozkročila se přede mnou a já se vrhnul na její střepeček. Jitce se roztřásla vzrušením stehna. Olizoval jsem její milostné šťávičky které se z ní řinuly proudem. Jitka jenom slastně přivírala oči.

„Ano… takhle… přesně takhle… to je ono…“ pochvalovala si, a začala si sama dráždit zadní dírku. Netrvalo dlouho a já viděl jak přichází další vyvrcholení. Bylo vidět že ji tento orgasmus zcela pohltil. Její pánev se zazmítala tak, že jsem ji musel pevně přidržet aby mi nevyrazila zuby.

„Ahhhh… AAAAAA!!!“ vyrazila ze sebe a já cítil na jazyku zesílený přísun kundího mlíčka.

Jitka se ale brzy vzpamatovala a její ruka automaticky sjela na můj kolík. „Mmmm… ten je krásně tuhej!“ pochválila mi ho. „Tak co s tím uděláme?“ usmála se mlsně.

„Pojď ke mně!“ poručil jsem. „Ještě jednou ti ošukám tu tvoji prdelku!“ Posadil jsem se, a Jitka si mne obkročmo osedlala. Chytil jsem ji za zadeček a opatrně si ji napíchl zadní dírkou zpátky na svůj kolík. Šlo to jako po másle.

vylet-21 Zajel jsem do ní a začal přirážet. Jitka se taky nedala zahanbit a tak jsme za chvilku šukali jako o závod. Svíral jsem v rukách její zadeček a penisem pronikal do její uzounké dírky. Jitka si na mne nasedala a já s každým hlubokým proniknutím cítil jak se blížím svému vyvrcholení. Bylo blíž a blíž, až…

„Počkej… vyměníme si to!“ zavelel jsem. Položil jsem Jitku zády na barovou židličku. Chvíli se bála že spadne, ale potom na mne statčně vyšpulila prdelku a doširoka roztáhla nohy. Pronikl jsem do ní jednou, dvakrát, a… už jsem cítil že budu.

Vysunul jsem se z těsného sevření její řiťky a vyhonil si ho na její zadeček. Svíral jsem pevně v ruce svého ptáka a díval se jak stříká semeno na její dírku.

Tu noc jsem se na pokoj vůbec nedostal, přespali jsme u Jitky. Tedy… přespali je možná trochu nepřesné. Tu noc jsem toho moc nenaspal. Ale co! Stálo to za to!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 94 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář