První nevěra

To co tady budu vyprávět možná není hodné následování a rozhodně to nemá sloužit jako vzor pro děti a mládež. Ale na tomhle serveru nemají děti co dělat.

Asi každý manželský pár zažívá občas nějakou krizi. Ta naše – nebo možní spíš pouze moje – přišla po několika letech společného soužití. Prvotní vášeň se změnila na zamilovanost, zamilovanost na přátelství a přátelství na zvyk. V té době jsem měl pocit, že mi něco uniká, a to něco je mimo nás dva. A začal jsem to hledat. Nechtěl jsem se rozejít, doufal jsem, že se někde stranou vydovádím a bude zase dobře. Odborníci na mezilidské vztahy mohou nesouhlasit, ale u mne to skutečně zafungovalo.

Přes internet jsem našel podobně postižený protějšek. Holku, která byla vdaná, stejně jako já se nechtěla rozvádět, ale měla potřebu užít si občas pořádného sexu s někým jiným. Zpočátku jsme si chatovali a psali maily o tom, co máme a nemáme rádi, co nás baví, co děláme rádi. Za pár dní byla naše vzájemná korespondence tak žhavá, že jsem od počítače vstával pořádně vzrušený. Možná už to trochu napravilo naše manželské soužití, ale chtěl jsem víc.

nepraktaAsi po týdnu čilé korespondence jsme se odhodlali ke schůzce. Sešli jsme se v kavárně a já byl příjemně překvapen. Šárka byla… jako postavička od Neprakty. Velký nos, ale krásná štíhlá postava s dlouhýma nohama a oblými boky. Byla o něco vyšší než já, ale to nám nevadilo ani jednomu.

Ukázalo se, že jsme si oba padli do oka a během pár chvilek jsme se dohodli. Oba chceme sex a to s ochranou, nechceme se rozvádět, a… Šárka bude mít manžela příští víkend na služební cestě. Domluveno! Dole v průjezdu jsme se rozhlédli jako spiklenci a na rozloučenou se políbili. Takhle začal můj první románek, který pak s přestávkami trval ještě několik let.

První společná noc byla… úžasná. Šárka udělala něco dobrého k večeři, a pak mne zavedla do ložnice. Vrhli jsme se na sebe, jako vyhladovělí tygři na uzenou šunku. Políbili jsme se… tedy chtěli jsme se políbit, ale byl z toho několikaminutový francouzák, který by si zasloužil označení „orální sex“ – kdyby tenhle pojem už nebyl zabrán pro jiné aktivity. Do úst mi zajel jazyk, mrštný a dlouhý jako anakonda. Chvíli jsem ho nasával a doslova ho pil… pak se maličko stáhl a dal mi prostor pro reciproční návštěvu.

Strhl jsem ze Šárky průhledné negližé, kterým mne celý večer trápila a odhalil jsem krásná pevná ňadra, která se tak slastně laskala v ústech. Šárka jen zavrněla rozkoší a zajela mi prsty do vlasů. jazykem a ústy jsem si pohrával nejprve s jednou bradavkou, pak s druhou… a nakonec jsem se vydal směrem dolů, přes bříško k pupíku a pak ještě níž.

Měla vzorně upravený klín, hlaďoučce vyholený s tenkým proužkem uprostřed. Jazykem jsem se napřed lehoučce dotkl okraje štěrbinky, ale pak jsem se na ni vrhl jako hladový bernardýn. Šárka roztáhla svá krásná štíhlá stehna daleko od sebe a já jsem lízal tu sladkou mušličku, která začala ronit potůčky milostných šťáviček. Zasunul jsem jazyk dovnitř a cítil její ruce, kterými si mne nastavila do nejvhodnější polohy. Obličej jsem měl celý mokrý a pokojem se neslo vzrušené sténání mé první milenky.

Šárka si to užívala plnými doušky. Ale i ona chtěla po chvíli víc. Položil jsem se na záda a ona objela svým silným jazykem můj žalud. Zatím co mne laskala ústy, už jsem šátral v tašce, kterou jsem si odložil u postele. Nahmatal jsem známou krabičku a vyndal prezervativ. Chtěl jsem si ho nasadit, ale Šárka mi ukázala malé kouzlo. Už jsem dřív zažil, že mi partnerka nasazovala ochranu, ale tohle jsem viděl poprvé, a prozatím naposled. Šárka si totiž dala srolovaný kondom mezi rty, a jediným zručným pohybem mi ho nasadila. Úžasné!

To byla poslední kapka. Položil… vlastně spíš povalil jsem Šárku na záda a jediným prudkým pohybem jsem vrazil svůj nadržený dřík do jejího klína. Zvrátila hlavu a z úst se jí vydral výkřik rozkoše. Prudce jsem přirážel jako smyslů zbavený, zatímco ona se zmítala v bouřlivém orgasmu. Když jsem přišel k sobě, pot se z nás jen lil a oba jsme popadali dech.

„To bylo… nádherný…“ vyrazila ze sebe Šárka a přitiskla se ke mně. Objala mne rukama i nohama a vtiskla si mne ještě hloub do svého klína.

Šárka si klekla na všechny čtyři a vyzývavě zakroutila zadečkem. Chytil jsem ji za oblé boky a vzal si ji zezadu. Přirážela mi vstříc a jako v tranzu ze sebe vyrážela „jo… dělej mi to… pořádně mne vyšoustej… vymrdej mi tu mou kundu!“. To mne dostalo! Posledním tvrdým přírazem jsem ji povalil na bříško a začal stříkat. Ležela pode mnou, zatímco já jsem s každým výstřikem vrážel svůj penis hluboko do její mušličky.

Chvíli jsme leželi vedle sebe a dotýkali se konečky prstů. Jako bychom se chtěli ubezpečit, že se nám to jenom nezdálo. Pak se přidaly doteky jazykem, a než jsem se nadál, už jsme leželi v šedesát devítce. Před očima se mi jako studánka rozevřela stále mokrá lasturka, kterou jsem okamžitě zahrnul polibky. Myslel jsem, že po takové divoké jízdě budu aspoň na nějakou dobu vyřazený z provozu, ale Šárka si na opačném konci vedla tak zdatně, že jsem po chvíli cítil, že jsem opět tvrdý jako skála.

Tentokrát se Šárka sama vyhoupla do sedla. Podal jsem jí na prstu další ochranu a ona ji opět zručně nasadila ústy. A než jsem ji stačil pochválit, už si nasedla na můj penis. Dívala se mi do očí a přitom se zavlnila v bocích tak, že jsem jenom blaženě vydechl. „Líbí?“ zeptala se nevinně. „Náramně“ přikývl jsem. „Šoustáš jako bohyně!“.

sex-prvni-nevera

Položil jsem ruce na její krásná pevná ňadra a stiskl je v dlaních. S přivřenýma očima si vychutnávala tu slast a přitom se krásně vlnila v bocích. Naše vzrušení se stupňovalo víc a víc… po chvilce se opět přestala ovládat. Namísto vzdechů se jí z úst začaly drát výkřiky a oplzlosti typu: „vymrdej mně… ošukej mně… vystříkej mi tu mou kundu!“. Přitáhl jsem si ji k sobě, stiskl ji v náruči a začal pořádně přirážet. Nepřestávala křičet a dožadovat se dalšího a tvrdšího milování. „Přefikni mně jako děvku… ještě… jooo!“.

Cítil jsem jak moje vzrušení kulminuje. Vrazil jsem svůj pyj hluboko do jejího rozmočeného klína a s hlasitým zaržáním začal stříkat „Jooo… jooo… tumáš, ty děvko moje… aaah!“

Takhle jsme promilovali celou noc. Vyzkoušeli jsme všechny možné polohy a spotřebovali několik kondomů. Když jsem druhý den ráno odjížděl, klepala se mi únavou kolena, ale byl jsem šťastný jako blecha. Šárka se mi později přiznala, že to první proniknutí byl pro ni tak silný zážitek, že se skutečně okamžitě udělala. A na tuhle noc jsme později ještě mnohokrát vzpomínali.

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 83 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář