Sex v hudební škole

Na počátku byla tma. Vlastně ne… začalo to jinak!

Na počátku byl tón. Milovala jsem muziku. Odmalička. A když jsem dospěla, toužila jsem mít vlastní hudební školu. Ale to znamenalo hodně peněz do začátku. Pronájem prostor, které by byly pro podobné účely vhodné, není žádná legrace. Michal, můj přítel, to se mnou probíral a radil, ať si raději nějaký dům koupím. Ale to už bylo úplně mimo moje možnosti.

A pak přišla ta tma. Jednou mi cestou z práce zavolal a požádal mne, abych na něj čekala před domem a vzala si s sebou housle. Přijel autem, usmíval se, a… sundal si kravatu a  zavázal mi oči. Nevěděla jsem co chystá a on se pořád jenom uculoval. Netušila jsem kam jedeme, ale po chvíli jsme zastavili. Někam mne vedl… schody… chodba… zase schody… a pak… Zvuk se v té místnosti zvláštně odrážel… musela to být nějaká větší hala. Škvírkami pod kravatou jsem viděla, že je tam plno letního sluníčka… ale jinak nic.

Stála jsem tam nahá, s houslemi A pak doteky jeho rukou na mém těle. Laskal mne, hladil… a začal svlékat. Za chvíli jsem byla nahá a… hodně vzrušená. „Tos mohl říct rovnou, že se chceš milovat!“ usmála jsem se.

„Ale já nemyslím jen na sex!“ řekl Michal a do ruky mi vtiskl něco pevného, tvrdého. Instinktivně jsem to stiskla… byly to moje housle! „Zahraj mi něco… prosím“ poprosil.

Michala hudba vzrušovala Usmála jsem se… často jsme si při milování pouštěli hudbu. Věděla jsem, že ho to dokáže vzrušit, je prostě takový. Naladila jsem a přitom přemýšlela, co si to zase vymyslel. „Hele… jsme tady sami!?“ napadlo mne najednou.

„Neboj se… to přeci slyšíš, ne?“ Měl pravdu… zvuk se nesl, jako bychom byli opravdu v úplně prázdné místnosti. A ostatně – Michal nebyl z těch, kteří by se chtěli o přítelkyni dělit s někým jiným. Uklidnila jsem se a začala hrát. Zvuk se nesl… krásně. Na chvíli jsem zapomněla, že hraju nahá bůhvíkde… vnímala jsem jenom tóny, které se linuly tím prázdným velkým prostorem.

hudebni-sex-019 Když jsem skončila, Michal zatleskal, přišel ke mně a políbil mne. „Tak povíš mi, co to má znamenat?“ zeptala jsem se už asi po devadesáté šesté. „A kde to jsme? Je tady docela dobrá akustika!“ Michal se usmál a sundal mi kravatu z očí. Zamžourala jsem do sluníčka, které velkými okny osvětlovalo velkou místnost s klenutým stropem.

„To je dobře, že se ti zdejší akustika líbí,“ pronesl slavnostně Michal, „protože jsme ve tvé budoucí hudební škole!“ A vysvětlil, že tenhleten dům koupil, založíme v něm hudební školu, on bude mít na starosti technické věci, reklamu a ostatní věci, a já zajistím to hlavní – výuku a odbornou kvalitu.

„Ale ze všeho nejdřív…“ prohlásil významně, „Ze všeho nejdřív se tady pomilujeme, protože na tebe mám chuť už od té doby, co jsem ti volal!“

Posadila jsem se mu na klín a nabízela mu své tělo k laskání a líbání Klekla jsem na zem mezi jeho nohy a pomaloučku mu rozepnula kalhoty „No to jsi teda pěkný chudáček!“ politovala jsem ho ironicky. „A proč si myslíš, že mi tedy stéká ten čůrek po stehně?“ a zavázala jsem oči pro změnu já jemu, aby viděl jaké to je! Posadila jsem se mu na klín a nabízela mu své tělo k laskání a líbání. Lačně lapal svými rty po mých ňadrech, která jsem mu nastavovala. A když konečně našel ústy mou bradavku, přisál se k ní tak lačně, až… jsem přivřela slastí oči. Laskal mne svými ústy a rukama hladil má záda, sjížděl dlaněmi až k oblinám mého zadečku, hladil ho, tiskl a svíral ze všech sil.

Klekla jsem na zem mezi jeho nohy a pomaloučku mu rozepnula kalhoty. Maličko si poposedl, aby mi usnadnil práci, když jsem tahala na světlo boží jeho krásný úd. Miluju jeho penis… je krásně tvarovaný, velký… pro mne je součástí Jeho. A teď byl ztopořený a nalitý krví, jako by chtěl ukázat, jak moc se na tuhle chvíli těšil!

Vzala jsem ho do dlaní, stáhla předkožku a obnažila lesklý žalud. Políbila jsem ho na špičku a pomalu, pomaloučku ho vložila do úst. Opět jsem na jazyku ucítila tu známou chuť jeho mužství. Sevřela jsem rty a vychutnávala si ten pocit. Byl pevný a přitom hedvábně jemný, cítila jsem jak v mých ústech tepe životem. Polkla jsem s plnými ústy toho krásného mužství. Michal jen slastně vydechl.

Na vrcholku jsem se zastavila a špičkou jazyka ho pošimrala na uzdičce Křečovitě se držel židle, když jsem přejížděla jazykem tu ztopořenou krásu… od kořene až po žalud. Na vrcholku jsem se zastavila a špičkou jazyka ho pošimrala na uzdičce… a ještě jednou… Mazlila jsem se s ním, hrála si s ním… Vždycky když vidím, jak ho moje doteky vzrušují, nádherně mne to nabudí. Už teď, když jsem se ho dotýkala, cítila jsem jak sama vlhnu. Chtěla jsem ten nádherný úd cítit v sobě!

Vnímala jsem jen ten vztyčený úd který byl ve mně a měla jsem pocit že ještě dál roste a mohutní Začala jsem se divoce narážet na jeho penis Vstala jsem, rozkročila se nad jeho klínem a pomaloučku nasedla. Mmm… byla jsem tak vzrušená, že do mne zajel bez sebemenšího odporu. Chvíli jsme zůstali bez pohybu… vnímala jsem ten vztyčený úd který byl ve mně a měla jsem pocit že ještě dál roste a mohutní. Michal mne pohladil po zádech, jeho ruce sjely po mé páteři a zastavily se na zadečku. Bylo to, jako by mnou projel elektrický proud! Chtěla jsem ho mít ještě víc a hloub!

Začala jsem se divoce narážet na jeho dřík. Nabodávala jsem se jako dobrovolná oběť na to mohutné vztyčené kopí a slastně vnímala jak mnou proniká. Michal mne svíral rukama, hladil a laskal, a naše šeptání pomalu přecházelo ve sténání a supění.

Cítila jsem, jak si jeho penis razí cestu okvětními plátky mého pohlaví „Klekni si!“ rozkázal náhle. Poslechla jsem jako malá školačka a poslušně si klekla na židli místo něj. Židle byla tvrdá, dřevěná, ale já v tu chvíli vůbec nevnímala bolest. Cítila jsem jen Jeho… jak se mne dotýká… jak jeho prsty hladí můj mokrý klín… jak si jeho penis razí cestu okvětními plátky mého pohlaví a zrývá se do mne… zezadu… oooch! Bylo to nádherné! Bral si mne zezadu a přitom se svlékal… až zůstal úplně nahý.

Položil mne na zem, a tam si mne vzal... prudce a divoce Nasedla jsem si na jeho penis Položil mne na zem, a tam si mne vzal… prudce a divoce. Jeho mohutný píst do mne zajížděl s tvrdostí a prudkostí stroje. Ano… ano… ANO! Už jsem nesténala, křičela z plna hrdla, až téměř do ochraptění. Svíjela jsem rozkoší se pod jeho přírazy a jeden slastný vrchol přicházel za druhým.

Obrátila jsem ho na záda a nasedla si na něj. Chtěla jsem si ho pěkně osedlat, protože v téhle poloze jsem ho vždycky udělala během chvilky. A netoužila jsem po ničem jiném, než mu oplatit všechnu tu rozkoš, kterou mi právě poskytl. Ale Michal si mne přitáhl k sobě, takže jsem ležela zády na něm a tiskl mne tak, že jsem se nemohla ani pohnout. Jeho ruka se vplížila mezi má stehna a zmocnila se mého knoflíčku lásky.

Svíjela jsem se v orgasmu Nabodla jsem se na jeho penis Slyšela jsem za sebou tiché  vzdechy slasti Když mi začal opatrnými doteky laskat poštěváček, zatočila se mi rozkoší hlava. A aby toho nebylo málo, dral se divokými přírazy svým údem stále hloub a hloub do mého promočeného klína. Ležela jsem na něm… vydaná na pospas jeho milostným útokům. Cítila jsem jak se na mne valí vlny rozkoše a tělo se mi svíralo ve slastné křeči. Ztratila jsem pojem o čase, nedokážu odhadnout, jak dlouho to vášnivé milování trvalo. Když jsem začala opět trochu vnímat, ležela jsem stála nabodnutá na jeho mocný úd a pot se ze mne jen řinul.

„To bylo… nádherný…“ vydechla jsem. Posadila jsem se, naše těla zůstala stále pevně spojena… začala jsem se zpočátku jen lehce kolébat v bocích. Tohle jemné dráždění stačilo… slyšela jsem za sebou tiché vzdechy slasti. Trochu jsem zrychlila a začala se vozit na Michalově vztyčeném údu nahoru a dolů. Při pohybu nahoru jsem se dostala na samotnou hranici, kdy s dalším milimetrem hrozilo, že ze mne vyjede ven… a pak jsem naopak tvrdě nasedla… zajel do mne až po kořen… cítila jsem ho až někde v žaludku.

To bylo krásné, lásko moje Netrvalo dlouho a Michalovy steny přešly v přerývavé výkřiky „Ještě… zaber! Jo! Jo! Aaaah!!!“ Cítila jsem jak jeho úd pulzuje a pumpuje horké sperma do mého klína. Projela mnou vlna slasti když jsem ještě pevněji nasedla na jeho úd.

„To bylo krásné, lásko moje!“ políbila jsem ho na ústa. Pohladil mne. „Pojď, ukážu ti, kde budeš mít kancelář. A je tam i krásně zařízená koupelna!“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 167 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář