erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Karolína

Mr. K

Karolína prudce otevřela oči! Sen, ze kterého se právě probrala, si nevybavovala, ale ten pocit! Ten pocit přetrvával i po probuzení. Horkost a příjemné pocity rozlévající se z klína směrem nahoru, dělalo to v podbřišku mihotavý, lehce svírající pocit. Levou ruku vsoukala pod tričko pyžama a přejela prsty přes naběhlou bradavku, vzrušením skousla spodní ret, promnula jí mezi prsty a s těžkým oddechnutím vyndala ruku ven na peřinu, věděla, že jí dnes čeká něco krásnějšího, než obyčejná ranní masturbace a nechtěla snižovat své vzrušení tím, že by si hrála sama se sebou.

Promnula si oči a po dlouhém zívnutí se posadila na postel, protáhla si krční svaly a nejistým krokem se vydala do koupelny. Vyčistila si zuby, u čehož se trochu probrala a když lezla do sprchy, myšlenky jí sklouzly k Davidovi a k tomu, co jí napsal včera před spaním: „Přijď zítra v osm ke mně, potřebuju tě!“. Cítila, jak při té vzpomínce vlhne. Neviděli se už celý týden a ona si tvrdohlavě usmyslela, že si se sebou nebude hrát dřív, než si s ní pohraje on. Myslela si, že se uvidí dřív, ale nečekaná událost způsobila, že David musel na týden odjet a ona ho tak nemohla vidět, objímat ho, tulit se k němu a… Zakňourala…

Nanesla si sprchový gel do dlaně a začala si mýt ramena, pak ruce a přes hrudník se dostala na svá prsa, se zálibou je láskyplně mydlila, možná déle, než bylo třeba, ale to se jí při sprchování stávalo často. Milovala své tělo, svá pevná prsa, tak akorát do ruky, do Davidovi velké ruky… vyklouzl jí lehký úsměv, při té myšlence. Svůj pevný zadeček, který pečlivě formovala domácím cvičením s pravidelnou rutinou, každý den hodinu dopoledne. Přejela po něm namydlenou rukou.

“Musím se oholit!” blesklo jí hlavou, “nemohu vidět Davida neoholená, zvlášť po tom, co mi včera napsal!” S touto myšlenkou si rozetřela pěnu na holení po nohách, přirození a všude tam, kde byly nežádoucí chloupky a začala se holit. Jakmile ze sebe oholila relativně malé ochlupení, přece jenom holí se celkem pravidelně a od posledního holení neuběhla nijak závratně dlouhá doba, vzala sprchovou hlavici, nastavila příjemně teplou vodu a začala si oplachovat tělo. Při oplachování klína si párkrát přejela rukou přes kundičku, každé přejetí rukou bylo pomalejší, než to předchozí, až se pohyb ruky zastavil úplně a zůstala jen sprchová hlavice, jejíž tryskající voda zuřivě masírovala poštěváček. Začala zhluboka oddechovat. „NE!“ Probrala se z propadající se spirály do pocitu, který tak důvěrně znala a často ho navštěvovala. „To nesmím! Celý bych to zkazila!“

Vypnula vodu, osušila se a vylezla ze sprchy. Byl červen, takže už od rána bylo krásné teplo, oblékla si jen kalhotky a šla si dát snídani. Ráda chodila téměř nahá, bylo to příjemné, navíc se jí líbilo, když otevřeným oknem foukl letní vánek a pohladil jí po kůži. Posnídala míchaná vajíčka, napila se a po krátkém odpočinku si šla zacvičit. “Ten krásný pevný zadeček se musí udržovat”, řekla si v duchu a plácla se přes pravou půlku. V tu chvíli jí projela příjemná, nečekaná vlna vzrušení. Překvapilo jí to, občas myslela na hrubější sex s Davidem, ale nikdy o tom nemluvili. Byli spíš na romantické milování a něžné laskání, než na nějaké divočiny, ale po tomhle nečekaném pocitu si přála jen, aby tu David byl a plácl jí ještě jednou přes zadeček. Při té myšlence se jí rozklepaly nohy. “Celý týden, bez Davida a dokonce bez toho, abych si se sebou aspoň hrála, to je na mě moc dlouho, kór během téhle části měsíce! V horší dobu to přijít nemohlo, normálně, když nastane tenhle cyklus, tak si se sebou hraju dvakrát denně, a když to jde, tak z Davidova ptáka vůbec neslezu. …Nebo z obličeje”, zavzpomínala. Další příjemná vlna, která Karolíně rozklepala nohy, až se musela posadit na podlahu, “Já se snad udělám vlastníma myšlenkama?! Takhle do večera nevydržím, bože, jsem tak nadržená, že se mnou David nebude mít moc práce“, zasmála se, „dá mi pusu na čelo a já se udělám mezi dveřma“.

Další, tentokrát pronikavější zasmání. Chytila se za hlavu a zatřesením se snažila vyhnat myšlenky na Davida a na to, jak moc si na něj chce sednout a rytmicky se pohybovat tam a zase zpátky, dovnitř a skoro ven… „ááááhhhhh“, znovu zatřásla hlavou, teď trochu silněji a vztekleji, vydýchávala se a snažila se uklidnit, upravila si své do půl zad dlouhé zrzavé vlasy a zhluboka vydechla. “Dobrá, půjdu si zacvičit, potom zaběhat, dám si rychlou sprchu, naobědvám se a kouknu na nějaký film, snad ten den rychle uteče.”

Den opravdu docela rychle utekl a když zazvonil budík na mobilu, šla se upravit, obléct a nedočkavě vyrazila za Davidem. Cesta netrvala dlouho ale zdálo se jí, jako by to trvalo déle, než obvykle, snad s každým ušlým metrem cítila, jak jí čím dál víc stoupalo horko do tváří, musela být červená jako rajče, ale to jí v tu chvíli netrápilo, její mysl se upírala jen k Davidovi a k tomu okamžiku, kdy se na něj vrhne.

Konečně to bylo tady, stála před jeho dveřmi, nedočkavě zaklepala a vzala za kliku. „Davide? Ahoj, tak jsem tady. Ta zpráva zněla naléhavě, děje se něco?“ Zeptala se s lehkým zájmem, i když přesně věděla, co se děje a co přesně potřebuje, Věděla to, protože ona to potřebovala taky a to víc, než kdykoliv dřív. „Davide?“ Prošla až do obýváku, aby se ujistila, že jí jen nepřeslechl. „Davide?“

Náhle Karolínu čísi velká, silná ruka chytila zezadu pod krkem, levou rukou jí zkřížil ruce za zády a silně Karolínu přitlačil ke zdi, silně, důrazně ale tak aby jí neublížil, nebo aspoň ne víc, než si přál. Malinko jí to zabolelo, ale hezky. Tohle by do něj nikdy neřekla, o téhle jeho stránce neměla ani tušení. Vycítil snad, že přesně po tomhle dnes touží, nebo je to jeho divoká stránka, kterou před ní celou dobu tajil? Nad tím ale může přemýšlet jindy, na tom teď nezáleží, teď nezáleží na ničem, jen na téhle chvíli.

Zaklonil jí hlavu na své rameno, druhou ruku vsunul pod kalhoty a přes kalhotky jí projel prstem po celé délce kundičky. Ve stejném okamžiku jí přerývaně vydechl na krk, zamrazilo jí, jak z toho horkého třesoucího se dechu byla cítit nekonečná touha a chtíč, ta zvířecí síla, kterou by možná nedokázala zastavit ani kdyby chtěla. Přiblížil své rty a lehce mezi zuby skousl Karolíně ušní lalůček. Celý se chvěl a přerývaně oddechoval, uvolnil čelist a olízl jí od lalůčku přes okraj ucha až nahoru. Políbil jí do vlasů a zajel prostředníčkem pod kalhotky. To už na Karolínu bylo moc. Sotva se David dotkl poštěváčku, explodovala. Ten nekonečný týden odříkání, nenápadných letmých doteků, kterými si ta muka dělala jenom horší, ta ohromná nahromaděná energie najednou vytryskla, jako gejzír. Nohy se jí podlomily a přestaly úplně fungovat, bezvládně visela Davidovi v náručí, který jí podpíral a trpělivě čekal, až Karolíně odezní její orgasmus. Byl tak silný, že hezkou chvíli nevěděla o světě, všechno zmizelo a zůstaly jen pocity.

Když znovu nabyla vědomí zjistila, že jí David pevně drží, a že takový pocit bezpečí a lásky, už dlouho necítila, vzhlédla vzhůru a uviděla, jak se na ní David směje, usmála se taky, ale takřka okamžitě se její pohled změnil. Teď na něho hleděla hladově, divoce a byla odhodlaná mu způsobit minimálně stejnou rozkoš, jakou před okamžikem způsobil on jí.

Vymanila se z jeho objetí a za ruku ho odvedla do ložnice. Strčila do něj, až zavrávoral a prudce dopadl na postel. Důrazně mu poručila, aby si svlékl triko, dal ruce za záda, chytl se za předloktí a lehl si na ně. “Ty ruce nesmíš za žádnou cenu vytáhnout!” Naklonila se k jeho uchu a šeptem dodala „ani, kdyby se to už nedalo snést a já pořád pokračovala. Rozumíš?“ Překvapeně přikývl. „Teď jsi v mých rukou a já rozhodnu, kdy tě propustím“ Ďábelský úsměv jí přejel po tváři a ona zahlédla, jak se mu zaleskly oči. Pomalu se odtáhla a klouzajíc níž a níž postupně líbala jeho tělo, od krku, přes pravou bradavku, kterou obkroužila jazykem a bolestivě stiskla mezi zuby. Sykl. Pokračovala dolu přes břišní svaly, poslední polibek dopadl na podbřišek. Karolína odtáhla hlavu a začala rozepínat opasek, stáhla z něj kalhoty a boxerky. Políbila ho na pravé koleno a postupovala v líbání a občasném olíznutí po vnitřní straně stehna dál, až k sílící erekci, která se přibližovala a tvrdla s každým polibkem.

Karolína se zastavila obličejem těsně před tvrdým ptákem a zhluboka a dlouze na něj vydechla. Davidem projelo mrazení od penisu až po konečky vlasů, stáhly se mu břišní svaly, prohnul se, a vydal tiché zasténání. Karolína vzala jeho koule do dlaně a začala po nich lehounce jezdit nehty s jemným foukáním na špičku penisu. David se svíjel a cukal v přívalu elektrizujících impulzů proudících jeho tělem. „KÁJO PROSÍM“ zaúpěl. Karolína ještě chvíli pokračovala, ale pak se nad ním slitovala, chytla pravou rukou Davidova ptáka u kořene a postupovala ke špičce, u žaludu se zastavila a palcem chvíli mnula uzdičku. Nahnula se blíž a palec vystřídal jazyk.

David se zavřenýma očima zhluboka oddechoval. Karolína sjela rukou zpátky ke kořenu a s jazykem stále jezdícím kolem žaludu si ptáka vsunula do úst, začala sát a pohybovat ve stejném rytmu hlavou i pravou rukou, levou pořád ještě hladila koule. David se prohnul a přestal dýchat, s křečovitě sevřenýma očima otevřel pusu, rozklepal se a vydal ze sebe hluboký hrdelní zvuk, zatímco Karolíně plnil pusu horkou tekutinou, kterou poctivě polykala a sála dokud se jí nepřestal v puse cukat.

Když se konečně nadechl, začal se nekontrolovatelně smát, smál se, protože byl šťastný, neměl žádné starosti, žádné povinnosti, jen svojí milovanou Karolínku. Zvedl hlavu a podíval se na ní. Karolína vyndala penis z pusy a usmála se na něho. „Už můžeš vyndat ruce“ řekla něžně. Postavila se a lehla si na něho, David jí obejmul, políbil a jen tak leželi, a užívali si jeden druhého.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 85 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář