Voják

Konečně je tady zase ten den. Už jen hodinka v práci. Pak domů pro auto a pak už si jen pro něj dojet. Pro koho? No pro mýho miláčka. Můj přítel je totiž profesionální voják. Už jsme spolu neuvěřitelně dlouho. Milujeme se. Jen to odloučení je někdy nekonečný. Většinou odjede na 2-3 měsíční mise kamsi do Iráku a vrací se zhruba na 14-ti denní dovolenou. Mám si ho dneska vyzvednout na letišti. Ještě zaskočím domů pro auto a vyrážím směr Praha. Neskutečně se těším. Oblékla jsem se celá do bílé, bílé tílko, bílá sukně. Přijdu domů a spěšně se snažím posbírat pár věcí. Když mě najednou někdo v předsíni zezadu obejme. Neskutečně se vyděsím a pořádně zaječím. Snažím se uvolnit sevření, ale ten kdo je teď v mém bytě má pořádnou sílu. Otočí se přitiskne ke zdi, rukou mi zakryje ústa … a pak… rozsvítí…

vojak-02 „Miláčku, nekřič, to jsem já. Promiň, netušil jsem, že tě tak vyděsím. Pojď ke mě, maličká.“ V tu chvíli mě obejmou jeho silné paže. „Co tě to napadlo? Myslela jsem, že jsem tu vyrušila nějakýho zloděje. Málem jsem umřela strachy!! a co tu vůbec děláš, měl jsi přiletět až za 4 hodiny?“ „Dostali jsme povolenku na dřívější let. Už jsem byl dokonce i u našich. Přijel jsem dneska hodně brzo ráno. Jakpak se měla moje kočička?“ „Šlo to… musím ti toho tolik vyprávět.“ Pohladí mě po tváři a jemně mě políbí. Přitiskne na mé svoje krásné horké tělo. Má na sobě černý tílko a džíny. Vezme mě do náruče a donese mě na pohovku. Sedíme a povídáme a povídáme. Dívá se mi do očí a já vyprávím všechny novinky, který se udály během poslední doby. Najednou si všimnu, že mě poslouchá jen tak napůl a pořád se dívá na moje rty. Pohladí mě po tváři,

vojak-01 pak se přiblíží a vtiskne mi lehký polibek. Jeho horká ústa se přitisknou k mým. Pomalu je ochutnává. Nespěchá, čekal tak dlouho a teď si dává načas. Nevím koho trápí víc. Jestli mě nebo sebe. Začne mě lehce hladit po obnažených zádech, přetáhne mi tílko přes hlavu a pomalu mě začne líbat na krku. Jeho ruce hladí moje stehna, bříško, přejede přes bradavky. Zlehka políbí jednu a pak druhou. Nasaje bradavku, lehce do ní kousne. Zamručím blahem a prohnu se v zádech. Jeho ústa pomalu postupují po mém bříšku až se ocitnu jen v kalhotkách.. hladí mě po zadečku. Provokativně ho na něj vystrčím. Nehty mu pomalu přejedu přes tričko po páteři.

Poplácám ho po zadku. Vím jak ho to provokuje. Ale neprojde mi to jen tak. Poté co ho hlazení na zadku začnu přivádět do varu mi oplatí stejnou mincí. Jeho prst zabloudí mezi moje nohy, rovnou do mojí jeskyňky. Zasténám. Rejdí jazykem po mém zadečku a jeho prsty zatím odvádějí tu nádhernou práci. Cítím jak jimi zajíždí dovnitř a zase ven. Chvěju se po celém těle. Laskám si rukama bradavky. a během chvilky mě přivede ke krásnému orgasmu. Mravenčí mě v podbřišku, chvějí se mi svaly na celém těle. Hlasitě sténám. Stáhne si mě do náruče a líbá mě na obličeji.

vojak-06 vojak-07 Na nos, na víčka, na rty. Po chvilce se mi zklidní dech a začne se mi vracet vnímání ;-). Odpočívám na jeho hrudi a začnu ho opět zlehka škrábat. Moje ruka kopíruje jeho svaly na prsou, lechtá ho okolo bradavek. Pak zajedu rukou mezi tričko a džíny. Moje prsty se lehce prodírají chmýřím chloupků okolo pupíku a stoupají výš. Z hrdla se mu ozve tichý sten. Sundám mu tričko a  přitom se naše rty opět spojí v krásný něžný polibek. Přitiskne si mě lačně ke svému tělo. Přes kalhoty cítím jak je vzrušený. Jeho dech se zrychluje stejně jako můj. Začne si rozepínat kalhoty. Pevně ho chytím za zápěstí a  zastavím ho. Ne já sama…. pomalu rozepínám knoflík za knoflíkem. Jazýčkem rejdím v jeho pupku.

vojak-09 vojak-08 Sundám džíny i boxerky a hladově se přisaji k jeho penisu. Ochutnám ho, pak mu ho začnu pořádně kouřit. Přejíždím po celé délce, jazykem dráždím varlata. Jeho ruka se mi mezitím snaží dostat do kalhotek. Jeho tělo se propíná jako luk. Hraje na něm každý sval. Několikrát labužnicky zpomalím tempo. Zakmitám jazykem na uzdičce a znovu ho celý vsaju do úst.

vojak-10 vojak-11 Po očku se mu dívám do tváře, přivírá oči, zatíná zuby. Jeho ruka se opět dostane do mého rozkroku začne si hrát s mým poštěváčkem… z jedné strany hladí mojí jeskyňku a zadeček rukou a zepředu si jeho jazyk mlsně pochutnává na poštěváčku. Zasténám a opět se k němu otočím zadečkem a vystrčím mu ho proti obličeji.

vojak-13 vojak-12 Dostanu na svoje půlky horký polibek při kterém mi jeho jazyk zajede mezi ně. Zasténám, ruku mu zatnu do ramene. Lehá si za mě. Chvilku mi líže bradavku a pak mi zasune do pusy jazyk a snaží se ke hře vyprovokovat ten můj. Nenechám se dlouze pobízet. Přitom cítím jak mi roztahuje nohy a jeho žalud se pomalu tlačí do mého rozkroku. Nadzvedne mi koleno a zajede do mě až po kořen. Zasténám.

vojak-14 vojak-15 Chvíli se od něj nechám brát takhle zezadu, ale pak dostanu chuť si vyskočit na koníčka. Oba jsme vzrušení, jsme skoro u cíle. On se chvěje, já se chvěji, sténáme jeden druhému do úst. Vychutnám si nasednutí na jeho hřebce. Pomalu, aby se mohl pořádně kochat. Už už dosedám a zase se trošku nadzdvihnu.

vojak-17 vojak-16 Dráždím ho každým pohybem, nikdy ho neudělám plynule. Miláčku sedni se ke mě čelem…. chci laskat tvoje prsíčka, dej mi je pěkně do pusy. Bez námitek poslechnu a nasednu si čelem k němu. Jeho modré oči jsou zbarvené do temně modré, dotyky žádostivé a dychtivé. Chytne mě za boky a tlakem mě přinutí pravidelně přirážet.

vojak-18 Zběsile se milujeme, ani jeden z nás už nevnímá okolní svět. Existujeme jen my dva. Mým tělem projede další vlna orgasmu. Sténám mu do ucha, třesu se vzrušením, zašeptám jeho jméno…. ohhhh už budu miláčku slyším v odpověď. Sesednu a lehnu si hlavou pod něj. Stačí jeden polibek na jeho penis a moje prsa a obličej zalije jeho horké sperma. Stříká ho na mě neuvěřitelně dlouho. Pak poslední kapičku nabere na prst a ten zamíří do mojí pusinky. Hladově kapičku slíznu. Jako odměnu dostanu nádherný něžný polibek, lehne si vedle mě a zašeptá: „Miluju tě, maličká!“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 78 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář