Paní z naší ulice má ráda sex

Lasslo

Chodil jsem tenkrát do devítky, a už se mi začínaly líbit holky. Pokukoval jsem po spolužačkách i po některých starších slečnách. Ale jenom jsem se na ně zdálky díval, samozřejmě jsem nebyl ještě ničeho schopen. Pokukoval jsem taky po jedné paní z naší ulice. Bývala často sama, její manžel pracoval někde v zahraničí na montážích. Mohla mít tak třicet, možná pětatřicet. Byla brunetka a krásně se smála. A pak se to stalo.

Šel jsem ze školy, když jsem zaslechl jak na mne někdo volá „Péťo!“ Otočil jsem se, a… stála tam ona. Měla na sobě krátké letní šaty na knoflíčky, lodičky na podpatku a krásně se na mne smála.

„Jdeš ze školy? Nechceš mne doprovodit, když máme společnou cestu?“ usmála se se na mne tak, že se mi až orosilo čelo. Jednom jsem přikývl a nasucho polkl. Sám bych se ji neodvážil oslovit, ale když začala ona…

Šli jsme kolem cukrárny a ona navrhla dát si něco sladkého. To už jsem se trochu vzpamatoval a ke kývnutí přidal něco jako „Jasně…“ nebo tak něco. Dal jsem si Colu, ona si objednala víno, posadila se těsně ke mně a povídali jsme si. Po chvíli jsem ucítil lehký dotek na levé noze, který ale pokračoval dál. Všiml jsem si že má povyhrnuté šaty a její krásná štíhlá stehna byla tak nějak až neobvykle roztažená. Takhle holky normálně nesedí, blesklo mi hlavou. Vzápětí si rozepnula horní knoflíček u šatů. Mrknul jsem tam a ve výstřihu uviděl její nádherně tvarovaná ňadra. Krásně voněla, hezky se usmívala a mně polévaly návaly horka. Nevěděl jsem jak mám reagovat, ale hrozně se mi to líbilo. Když vstala, že půjdeme domů, málem jsem smutně povzdechl. Ale naše setkání ještě nemělo skončit.

Když jsme přicházeli k jejímu domu, pozvala mne, jestli ještě nechci zajít dovnitř podívat se jak bydlí. A zase se usmála tím svým krásným úsměvem, za který bych šel ochotně kamkoli.

Usadila mne v obyváku, nalila nám oběma víno, ale sama si jenom usrkla. Se slovy „Počkej vteřinu“ odešla a dlouho se nevracela. Až po chvíli jsem uslyšel její hlas: ”Péťo, můžeš přijít za mnou?”

Vešel jsem do vedlejší místnosti, byla to ložnice. Ležela na posteli, na sobě měla jenom krátkou košilku, kalhotky, kolem krku měla krásné korále a hezky voněla. „Pojď, posaď se ke mně“ ukázala na postel.

Sednul jsem si na okraj postele a hltal ji očima. Chytila mě za ruku, a zeptala se mě zdá se jí chci dotýkat. Nevěděl jsem jak mám začít. Poznala to, vzala mě za ruku a sunula ji pomalu na bříško a z bříška směrem nahoru tam kde má prsa. Poprvé jsem se dotýkal ženských prsou, bylo to nádherné. Myslím že se jí to líbilo také, měla už přivřené oči a zhluboka dýchala. Za chvíli mi ruku posunula směrem dolů až ke kalhotkám. Přitiskla si mou dlaň na svůj klín a s přivřenýma očima hlasitě vydechla.

Přitom doširoka roztáhla nohy. Cítil jsem na své dlani teplé vlhko a zase mě oblévaly návaly horka. „Dotýkej se mě prosím… můžeš se mě dotýkat kde chceš… chci abys mě hladil všude. Dej mi ruku pod kalhotky… ano tam… prosím… tam to mám nejraděj. Neboj se pojď… pojď až dolů…, ano… tam… do štěrbinky… dej mi tam prst… anooo… hezky hluboko…“ Navigovala mne zastřeným hlasem a hladila mou ruku, kterou jsem propátrával zákoutí jejího klína.

Poslušně jsem plnil její přání, jeden prst jsem pomalu zasouval do její hladce vyholené mušličky. Muselo se jí to líbit, protože zaklonila hlavu, roztahovala široce nohy a začala u toho vzdychat: „Aaaah… mhmmm… to je ono, dobře to děláš. Pokračuj prosím, prosím! Tak se mi to líbí, jsi šikovný, ještě, ještě, rychleji, rychleji, tak to je ono! AAAH!!!

Náhle se prohnula jako luk. Hlasitě vykřikla a zůstala ležet nehybně na posteli. Po chvilce pootevřela oči, usmála se na mne a její zrak sjel dolů na bouli v mém rozkroku. Přitáhla si mne blíž a pomalu mi začala rozepínat kalhoty, až se mi můj tvrdej čurák vyhoupl ven. Vzala mi ho do ruky a stiskla.

„Koukám že se ti to taky líbilo! Máš ho krásného, tvrdého. Takové ptáky mám ráda. Pojď sem!”

Horečnatými pohyby jsem se zbavil kalhot i trenýrek. Nebylo to úplně jednoduché, protože mne stále tiskla a já pravdu nechtěl, aby mne pustila. Jednou rukou mě držela za čuráka, druhou mě chytila dole za koule. Začala mi po něm jezdit pomalu nahoru a dolů, celou dobu se na mě dívala. Nevěděl jsem kam s očima, ale za chvíli mi to bylo jedno… byl jsem jako omámený. Cítil jsem jak vlny slasti ve mně sílí a  a potřebují se vybít. Kousl jsem se do rtu a sledoval jak se ke mně sklání. Snad mne chtěla vzít do úst, ale už to nestihla. Můj čurák se napnul, zacukalo to v něm a začal stříkat! Na její obličej, do vlasů i na krk. Celou dobu mi ho hezky držela a čekala až dostříkám poslední kapku.

„Hezky jsi mě postříkal!“ pochválila mne. „Ale příště mi musíš nastříkat všechno do pusy. Chutná mi to a ráda to polykám. Hlavně to mladičké semeno miluju! Musíš mi to slíbit!”

Pečlivě mi z mého ochabujícího kolíku olízala zbytky semene a stáhla ze mne zbytky oblečení. Chvíli jsme leželi vedle sebe, cítil jsem blízkost jejího těla. Začala mě hladit ve vlasech a po celém těle. Líbala mne, ale ne tak obyčejně. Jazy mi strkala hluboko do pusy a já přitom cítil chuť svého semene, které se mne olízala. Vůbec mi to ale nevadilo, spíš naopak. Po chvíli mi sáhla rukou do klína a spokojeně se usmála.

„Tak, tak, už ho máš zase hezky tvrdýho, tak to mám ráda! Pojď, já si stáhnu kalhotky roztáhnu ti hezky nohy. Ty si lehneš na mne a hezky mi to uděláš. Chceš?“

Hrozně mě vzrušovalo všechno to co mi říkala, a moc se mi to líbilo. Lehl jsem si na ni a vzápětí ucítil jak mi rukou stiskla můj nadržený kolík. Sama si ho navedla dovnitř, cítil jsem jak zajíždím do její mokré a horké mušličky. Vítězně zasténala „Taaak… to je ono… tak to mám ráda! Můžeš to se mnou dělat jak budeš chtít! Můžeš to se mnou dělat jako s děvkou. Jestli se ti to líbí budu ti tak držet. Budu tvoje kurva. Chci aby jsi mě pořádně mrdal, dlouho jsem to nedělala, dělej si se mnou co chceš můžeš mě klidně napustit semenem, vystříkat jako kurvu!“

To už bylo na mne moc. Když jsem viděl jak se pode mnou prohýbá, hluboce vzdychá a vede ty oplzlé řeči, už jsem to neudržel. Poznala to, stiskla mne stehny a pevně si mne zarazila dovnitř. Vykřikl jsem a  začal do ní pumpovat své horké semeno.

„Aaaah… to ono, to jo ono… stříkej… stříkej… STŘÍKEJ!!!. Chci být plná tvýho semene! Udělej to! vystříkej mě jako kurvu! Tak to mám ráda.“

Když jsem dostříkal, čurák mi maličko ochabl, ale stále byl hezky velký. Zůstal jsem v ní a užíval si tu slast. Po chvíli mi zašeptala, abych se pomalu vysunul ven. Pod pipinu si dala dlaň a snažila se zachytit všechno semeno které z ní vytékalo do dlaně. Pak to s labužnickým výrazem slízala.

Už byl večer a já musel domů. Měl jsem v hlavě úplný chaos. Ke dveřím mne vyprovodila úplně nahá a na rozloučenou mne políbila na tvář. Z dechu jí zavanula vůně mého semene, když mi spiklenecky zašeptala do ucha: „Stav se za mnou až půjdeš zítra ráno do školy. Ale nikomu ani muk!“ Nevěděl jsem jak zareagovat, měl jsem toho plnou hlavu. To už je ale další příběh.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 122 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář