Jízda

Bylo polojasné odpoledne a to byla ta pravá chvíle udělat si výlet. Marek vytáhl po zimě z garáže svoji nablejskanou "holku" a už se těšil jak překvapí svoji lásku a to nejen touhle motorkou, ale překvapením, co nachystal. Lenka nic netušila a protože dnes nešla do práce tak si užívala volné soboty. S Markem se měla vidět až zítra. Ještě celá rozespalá se protahovala v postýlce a dostala chuť se pomilovat. Jenže s Markem nebydlela tak si musela poradit sama. Jako po ránu chlapi bývají vzrušení tak i Lenka měla pěkně vlhkou mušličku. Zavřela oči a začala se prsty hladit. Zabloudila na prsa a prohnětla si bradavky, které už měla pěkně vzrušené. Druhou rukou sklouzla na svoji už pěkně mokrou šterbinku a pohrála si s klitorisem.

Začala se laskat uvnitř a pak si vzala k pomoci svého malého…, no malého…, 😛 prostě si vzala pomocníka… Zasunula si robertka hluboko do své kundičky a prohnula se v zádech. Zasouvala si ho tak hluboko, že stačil moment a byla u konce… pak si pro vyvrcholení zvolila jinou polohu, ocitla se na čtyřech jako když kočka přede a pěkně zezadu si to udělala. Pak se dostavil pocit slasti a krásného orgasmu a Lenka ještě slízala svoji sladkou šťávičku z robertka. Šla se osprchovat a připravila si snídani.

Najednou někdo zazvonil…

"Ahoj lásko…, koukej se oblíkat mám pro tebe překvapení, dobře se obleč vyrazíme na výlet…" Lenka ještě s ručníkem ověnčeným kolem těla koukala na Marka a nechápala… Pohled na její mokré tělo pěkně Marka rajcovalo a měl co dělat aby ji ještě v předsíni neojel… Tak tedy spolu posnídali Lenka na sebe hodila hadry a mohli vyrazit. Marek ji ještě ovázal oči černým šátkem, Lenka celá vzrušená nevěděla do čeho že jde… Ale v duchu se těšila, Marek tohle podnikal často a vždy to stálo za to… Když přišli před barák Marek ji konečně sundal šátek z očí a Lenka doslova vykřikla radostí, když viděla ten nádhernej stroj před barákem… "To mi budeš muset vysvětlit, jak a kde si k tomu přišel a jak to , že to nevím a kde vůbec…" no nebyla schopná slova. Marek ji umlčel polibkem. "Na nic se neptej a jedem…" Lence se tak splnil velký sen, motorky milovala a chtěla zažít pořádnou jízdu…

Rozjeli se, ale ne na dlouho, na parkovišti v jiném městě na ně už čekal Markovo kámoš Pavel se svoji přítelkou Simonou… "No to je dost, kdepak jste se zdrželi???" Chlapi domluvili trasu, jen totiž oni věděli, co chystají holkám za překvápko… Tak nasedli a vyrazili. Jeli celkem dlouho až najednou narazili na staré vrakoviště… "To je ono, to bude to správné místo…" řekl si Marek a pocítil lehké vzrušení. "A co tady jako???" zeptala se Simona, když Pavel zaparkoval motorku. Simona s Lenkou se na sebe nechápavě podívali. Chlapi zaparkovali motorky a ke svým slečnám přišli pěkně zezadu. Marek chytil Lenku a odvedl ji k polorozbořenýmu autu.

Už jim to docházelo. Hlavně tedy Lence. Ne že ji Marek splnil sen se svézt na motorce, ale touha po tom, jak to dělá s jiným párem se začla naplňovat. "Ty seš ale ošklivej takhle mě na to nepřipravit…" a sáhla mu do kalhot. Byl už pěkně vzrušenej… Marek začal Lenku zběsile líbat. Lenka stále třela jeho penis pod kalhotama, ale dlouho to nevydržela a kalhoty mu stáhla. Marek se opřel o auto a Lenka ho začala kouřit. I Simona s Pavlem se už plně věnovali hrátkám. Pavel se Simonou už byli nazí, Simona seděla na kapotě s nohama roztaženýma a s pěkně mokrou kundičkou a Pavel se jí plně věnoval se svým hbitým jazykem. Lenka si všimla Pavlova penisu až se ji na chvíli zatajil dech. Marek si toho všiml."

Ale ale kampak to koukáš…?" Lenka se věnovala naběhlému klacku a vysávala Marka jak jen to šlo… Pak se přesunula na Markovo rty a chvilku se líbali. Marek si Lenku otočil zezadu opřel ji pěkně o auto a když Lenka byla správně prohnutá v zádech Marek zajel se svým penisem dovnitř nečekaně a rychle. Začal ji rychle píchat a přitom sledoval druhý pár jak Simona se ústy věnovala Pavlovi… Ani oni to nevydrželi a už Pavel začal Simonu píchat pěkně na kapotě. Simi měla nohy zdvižené nahoru Pavel stál na zemi a svůj naběhlý žalud tam zajížděl jak po másle. Byl opravdu výborně vybavenej… Marek s Lenkou trochu povolili v tempu a začal si s ní hrát.

Vzal svůj penis do ruky a objížděl Lenčinu kundičku. Jen lehce vsunul žalud na ústí kundičky a zase ho vytáhl. To Lenku nesmírně rajcovalo. Prsty ji zezadu hnětl poštěváček tahal za něj a stiskával prsty. Opět jen s žaludem zajel na kraj dírky a zase ho vytáhl. Najednou a nečekaně zajel do kundičky celý. Lenka vykřikla slastí a po pár pohybech se udělala. Marek už to taky dlouho nevydržel vytáhl svůj obrovský nástroj z právě udělané kundičky a vsunul ho do teplé Lenčiny pusinky. Sperma jí teklo úplně všude nejvíc ho měla v pusince mlsně ho olízala a zbytky si otírala o prsa… mezitím Simona s Pavlem se už také blížili ke konci.

Zatímco Marek Lenku opíchal pěkně zezadu, Simi s Markem si to rozdávali na koníčka na kapotě Simona zády k Pavlovi. Simona se nadzvedávala a zase nasedávala na Pavlovo penis. Rajcovala ho, jak nasedávala pomalu. Pavel ji chytil za boky a teď si určoval tempo on. Už to nemohl dlouho vydržet. Najednou prudce přirazil a začal stříkat. Simona byla uvnitř plná spermatu a ještě olízala dočista Pavlův penis… Lenka se při pohledu na Pavla a Simonu prsty dráždila v teplé kundičce. Marek si také udržoval svůj penis v postoji.

Simona přišla k Lence a začaly se líbat. Ještě obě byly cítit spermatem… pohled na ty dvě kočičky chlapy pěkně dráždil… Chytli si svý ptáky a začali si je honit. Bylo jasný, že dojde na výměnu partnerek. A tak Marek přistoupil k Simoně zezadu a začal ji hladit půlky zadečku. Jak tam ty holky stály krásně rozkročený, Pavel přistoupil k Lence, klekl si pod její kundičku a začal ji lízat. Lenka ještě více roztáhla nohy, aby se Pavel do její už znova mokré a nadržené kundičky mohl lépe dostat. Simona s Lenkou se stále líbali. Marek se věnoval Simoně pěkně zezadu a penisem ji objížděl zadní dírku. Vzal si trochu šťávy z kundičky a prsty jí promazal dírku zadečku… tlačil svůj žalud na tuhle nepřípustnou dírku a pomalu ho zkoušel zasunout celý. Šlo to pravda ztuha, ale věděl, že se to podaří. Simona zabloudila do Lenčiny kundičky protáhla jí pěkně prsty a těmi pak zabloudila na svoji dírku, pomohla trochu Markovi ho tam zasunout…

Vzal Simoniny půlky pořádně je zmáčknul a vsunul svůj penis dovnitř do kakaové dírky. Konečně to povolilo a Marek mohl pomalu ale jistě se pohybovat uvnitř této dírky… Pavel si mezi tím svým penisem pohrával zezadu s Lenkou. Věděl jak na ně koukala, když ho Simona kouřila. Lenka se celá chvěla když ucítila kraj naběhlého žaludu na okraji své kundičky. Zatímco Marek už v zadní dírce pěkně přidával na intenzitě Pavel si s Lenkou pěkně hrál. Lenka už to nevydžela. "Prosím vraž mi ho tam prosím…, udělej mi to…, dělej … "Popros…" dráždil ji Pavel. "Prosím…" Pavel si ji pěkně připravil, projel ji prstem po páteři roztáhl ji půlky, prstama vyzkoušl vlhkost kundičky, vzal svůj penis do ruky a bez upozornění do ni zajel.

Lenka doslova vykřikla a podlomila se v kolenou. "Ale no tak, holčičko…, ještě jsme neskončili…" a začal ji zběsile šukat… "Jo jo voškukej mě, to je ono …joooo…" Vytáhl svůj penis a přitlačil na zadní dírku… Také bez upozornění do ní zajel měla ho v zadečku až po kořen. "Jo… to je ono…, jen mě pěkně ošukej…" "Tak takhle je to, ty mrcho, tak do zadečku bys to chtěla, tak tady to máš…" Pavel zajel do zadečku nejtvrději jak to jen šlo a Lenka spadla na kolena na trávu. Pěkně v té zběsilé jízdě pokračovali. Zasouval zárověň do zadečku a zároveň do kundičky… Simona s Markem už byli taky pěkně rozjetý. Šukal jí pěkně do zadečku… "Tobě se to líbí, viď…" zeptal se Marek Simony. Simona jen zavrněla. Dal ji další dávku zběsilejch přírazů. Simona pocítila, že za chvilku vyvrcholí a začala se zmítat v pohybech… Spolupracovala s Markem a zadečkem mu odpovídala na jeho přírazy. Najednou přišel u Simony orgasmus a z kundičky jí začala stříkat šťáva. Marek vytáhl svůj ztopořený úd a vrazil ho Simoně do pusinky…

Pavel s Lenkou už byli také na vrcholu stačilo pár přírazů v Lenčině kundičce a v zadečku, Lenka se prohnula, pocítila v kundičcce tlak a svědění a doslova vystříkla svoji šťávu… Zrovna tak i Pavel vytáhl svůj naběhlý úd a vsunul ho do Lenčiny pusy… Holky byly teď u sebe a měly ptáky kluků v ústech. Měly pusinky celé pocákané, ani nevěděly, jaký je čí sperma. Kluci zasouvali své naběhlé klacky do jejich pusinek a holky vrněly slastí. Měly pocákaný pusy prsa a navzájem se pak celé olízali. Bylo to něco neskutečného. Začalo se stmívat a byl čas nasednout na mašiny a jet domů. Ještě cestou zpátky Lenka obtěžovala při jízdě na motorce Marka, bylo neuvěřitelné jak mu furt stál. Když přijeli domů vtáhla ho do svého bytečku a museli si zašukat znova aby ten den řádně zakončili…


Jsem z tý povídky celá nadržená, co vy? Mám vlhý kalhotky a taky bych si to rozdala s dvouma chlapama… a motorky mě taky dost lákají, sex a motorky k sobě prostě patří… ach bože …budu si muset pustit nějaký péčko a udělat se, můj robertek ve skříni na mě už čeká…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 17 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář