Omluva za pozdní příchod

Ležel na posteli, tiše oddychoval, oči měl zavřené a asi zrovna usnul. Usnul znaven čekáním na ni. Měla tu být, čekal, nepřišla. Hledal slova, výmluvy, kterými by její nepřítomnost vysvětlil. Nedokázal je najít. Byl velmi zklamaný. Těšil se na ni, na milování s ní.

V zámku zachrastily klíče, dveře se otevřela a vešla ONA. Ta na kterou tak moc čekal. Věděla,že jde pozdě, moc jí to mrzelo. Zdržela ji kamarádka, která potřebovala s něčím pomoct. Tušila, že se na ni bude asi zlobit a přemýšlela, jak mu své zpoždění vynahradit.
Dlouho už spolu nebyli v kině, na obyčejném rande. Chybělo jí to.

Potichu se proplížila do koupelny, svlékla se a nahá vstoupila do vany. Konečně voda, proběhlo jí hlavou. Kapky horké vody jí probouzely k životu. Měla pocit, jako by se znovu narodila. Do dlaní jí vklouznul sprchový gel a nechala ho provonět její tělo. Vzala to od obličeje, přes plnější ňadra, bříško, boky, stehna až úplně dolů. Pustila si trošku studenější vodu, to aby se osvěžila a spláchla ze sebe tu vůni, co měl ON tak rád. Vystoupila z vany, natáhla se pro ručník a začala utírat celé své tělo do sucha. Nezbyla na něm ani lesknoucí se kapička, která by zvýraznila křivky jejího těla. Neoblékla se a nahá vystoupila z koupelny.

Šla na jisto – do ložnice. Venku byla tma a na jejich postel mířil jen paprsek světla z měsíce a on spal. Ležel na zádech, tiše se k němu přiblížila a  začala si ho prohlížet. Byl krásný, znali se už tak moc dlouho, tak moc dlouho vedle ní usínal a stále jí byl vším. Milovala ho, uvědomovala si to.

Měl krásné rty, modrohnědé oči, hnědé vlasy, jeho hrudník byl porostlý chloupky které se zužovaly a směřovaly do jeho klína. Pohladila ho po tváři, její rty se dotkly jeho. Vše bylo tak něžné, jakoby se jen pírko sneslo na zem. Stále ještě spal, nechtěla ho probudit.
Polštářky jejích prstů sklouzávaly pomalinku od jeho rtů, přes jeho krk a šíji, hrudník, až k jeho bříšku. Něžně vzala do rtů jeho bradavky a jazykem je pošimrala. Vzrušovalo ji to. Moc.
Tiše zasténal, podívala se do jeho klína a tam spatřila pomalu se probouzející penis. Polehounku svými rty od jeho hrudníku sjela níž až k bříšku,kde mu vtiskla pár něžných polibků a její ústa sklouzla ještě níž, k jeho penisu. Sevřely se mu rty, procitl a nebránil se. Měl to od ní moc rád. Ty její hrátky s pusinkou, dováděla ho s ní do extáze.
Nepřestávala, nechávala ho pomalu vklouzávat do svých úst. Dlaněmi hladila jeho stehna a bříško. Hrála si s ním, líbilo se jí to. Zvlášť , když zaslechla jeho tiché vzdychání – to jí ještě víc nutilo k tomu nepřestávat. Jazykem ho laskala, rukou mu dráždila jaždé místo jeho penisu. Byl nádherně naběhlý a vlhký. Na jeho vrcholku se objevila kapička touhyy – to byla známka toho,že to dělala dobře. Strašně moc jí vzrušuje, když si s ním může takhle pohrávat, takhle ho dráždit a vzrušovat a přitom pozorovat to ,co to s ním dělá.Najednou se rychle posadil – „Lásko – prosím zvolni tempo na chviličku, chci se s Tebou milovat“

Položil jí na záda, Přitiskl se k ní a začal jí něžně líbat. Hladil ji ve vlasech, šeptal sladká slůvka – chtěl jí tím dát najevo,jak moc mu chyběla, jak moc se na ni těšil. Věděla to. Jeho doteky mu oplácela dvojnásobně. Pomalu se nadzvedl, to proto aby do ní mohl vklouznout. Pohladil ji po tváři a jeho penis se ponořil do té mokré štěrbinky. Začal něžně přirážet a nepřestával ji líbat a laskat.

Najednou,jakoby to chtěla mít ve své režii všechno jen ona. Převalili se a najednou byla ona tou, která udávala tempo jejich milování. Seděla na něm a něžně ho líbala. On ji nenechával jen tak se pohybovat. Jeho ruce putovaly po jejím těle. Hladil ji po zádech, jeho ústa líbala její krk a šíji, do ouška jí šeptal malé nemravnosti. Moc ji to vzrušovalo, strašně moc. Hrál si s jejími prsy, jeho rty je líbaly a jazýček něžně kroužil kolem bradavek. Sál je a malinko mačkal. Druhou rukou jí držel za zadeček. Nepřestávala se napichovat na jeho penis, jejich vzrušení se stále zvyšovalo. Zanedlouho se k němu přitiskla a  svým sténáním a stahy ve štěrbince mu dala najevo – že to na ni přichází. Krásný a silný orgasmus. Z jeho úst se vydralo: „ Nepřestávej, pojď … prosím“ … a jeho ústa se spojila s jejími a orgasmus probíhal v plném proudu. Zachvěla se v jeho náruči a nepřestávala se hýbat. Najednou ji položil na záda, líbal ji a hladil. Něžně začal zrychlovat tempo jejich milování. Na jeho očích, v tom lesku poznala, že jeho orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Zvedla své nohy tak, aby jimi objala jeho pas a on tak mohl hlouběji pronikat do její studánky. Zasténal, políbil ji a přitisknul se. V tom okamžiku ucítila jeho orgasmus v sobě, to teplo – bylo to nádherné.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 19 návštěvníků   Průměr: 2.1]

Napište komentář