Šoustací tréning

Trénování gymnastiky mám jako koníček. Trénuju lidi, kteří chtějí být v kondici a nehoní se za tituly. Nevím jestli bych zvládal vrcholové sportovce, ale vím určitě, že by mně to nebavilo. Lámat malé holčičky, které umí chodit po rukou dřív, než se naučí číst… to bych dělat nechtěl.

Díky tomu trénuju pohodové lidi, kteří to mají v hlavě srovnané. I když… paradoxně mi to někdy dokážou v té hlavě pěkně rozházet. To je případ Jitky. Když přišla poprvé na tréning, mohl jsem na ní nechat oči. Jsem zvyklý na štíhlá vysportovaná těla, ale ona měla v sobě ještě něco navíc. Prostě NĚCO s velkým „Ň“. Nějakou dobu jsem ji pozoroval a pak jsem neodolal. Pozval jsem ji na večeři, příjemně jsme si poklábosili a bylo to moc fajn. Dovezl jsem jí k ní domů, tam jsme se rozloučili. Když jsem se pak doma svlékal, našel jsem na mobilu SMS: „DIKY ZA VECERI I ZA ODVOZ. SKODA ZE JSEM SI NETROUFLA POZVAT TE DAL… 🙁 “ Takže všechno probíhá dobře. Usmál jsem se. Nerad „tlačím na pilu“ a většinou se mi to vyplácí. Honem jsem naťukal odpověď: „V SOBOTU TE VEZMU DO RÁJE“ a na příští víkend jsem naplánoval výlet do Českého ráje.

soustaci-trening-019 Hotel byl pěkný, bylo v něm i fitko, takže jsem hned navrhl, že bychom tam mohli před večeří ještě zajít. „Nechceš se protáhnout a trochu si zkusit rozsahy?“ nadhodil jsem. „Myslíš, že je mám špatný?“ zvedla Jitka obočí a jen tak mimochodem mi položila nohu na rameno.

Miluju když se mně holky snaží svádět. Je to sice zbytečná práce 🙂 ale člověka to potěší. Jenom škoda, že se mi to nestává častěji. „No dobře“ řekl jsem smířlivě. „Můžeme si dát tréning tady.“

soustaci-trening-025 V hotelovém pokoji bylo jediná věc, které se dala k tréningu použít, a tou věcí byla postel. Jitka okamžitě pochopila že dosáhla svého a začala dělat překvapenou: „A co konkrétně budeme trénovat?“ Obrátila se ke mně zády ale zároveň se na mně přimáčkla. Ucítil jsem vůni jejích vlasů, objal jsem ji a zašeptal: „To už nechej na mně!“

Zajel jsem jí rukama pod tričko. Měla krásná „sportovní“ prsa. Drobná ale pevná a nádherně tvarovaná. A jak jsem brzy zjistil, také pěkně citlivá. Sotva jsem se dotkl bradavek, hlasitě vydechla a přimáčkla se na mne ještě víc. Dokonce jsem měl pocit, že se jí trochu podlomily nohy. Stáhl jsem z ní tričko a rozepnul kraťoučké šortky které měla na sobě.

soustaci-trening-051 Za chvilku stála Jitka přede mnou nahá jak ji Pánbu stvořil. Neměla na sobě ani gram zbytečného tuku. Jenom svaly a šlachy! Ale takhle nadržené svaly jsem už neviděl hodně dlouho! Stáhla mi kraťasy a nedočkavě se zmocnila mého údu.

Klekla si přede mne, stáhla předkožku a usmála se mi do očí. Laškovně mi ho olízla, ale pak už neodolala a zasunula si ho až někam po mandle. Mmmm… to byla nádhera!

Zvedl jsem ji, vzal do náruče a pak si ji přetočil do šedesát devítky. Ale vestoje! Byla lehoučká jako pírko. A hned věděla, co má dělat! Nemusel jsem jí nic říkat a už jsem cítil jak pokračuje v tom úžasném kouření.

soustaci-trening-064 „Tak a teď udělej most!“ poručil jsem za chvilku. „Ale ne na zemi… tady, na posteli!“ ukázal jsem a Jitka poslušně prohnula své krásné tělo do oblouku. Přiskočil jsem k ní a zasunul penis do jejích otevřených úst. Ale jen jsem párkrát přirazil, Jitka se smíchem povolila a žuchla na záda.

Lehl jsem si vedle ní a objal ji. „Jsi úžasná!“ políbil jsem ji na ústa. Moje rty pak sjely níž, cestou polaskaly vrcholky drobných prsů, bříško a zamířily do klína.

soustaci-trening-067 Sevřel jsem v rukách její nádherná štíhlá stehna a rozevřel je jako knížku. Páni! V takovouhle krásnou knížkou jsem už pěkně dlouho nelistoval! Jitka propnula špičky a dala nohy do ukázkového rozštěpu. Vystavila mi svou mušličku tak necudně, až jsem polkl.

soustaci-trening-072 Přejel jsem jazykem po té krásné štěrbince… pěkně po celé délce. U poštěváčku jsem se zastavil a maličko jej poškádlil špičkou jazyka. Jitka slabounce zasténala. Rozhrnul jsem jazykem její růžovou mušličku a zajel co nejdál. Na jazyku jsem ucítil vzrušující chuť roztouženého dívčího lůna. Mmmm…. to byla lahoda!

Zajížděl jsem jazykem dál a dál a má touha rostla. Cítil jsem jak můj úd tvrdne na kámen. Dál to už nemůžu odkládat… musím do ní!

soustaci-trening-075 Rozkročil jsem se nad Jitkou, vzal své mužství do ruky, nasměroval a zajel do ní! Aaah! Oba jsme vykřikli téměř současně. V téhle akrobatické pozici jsem zasouval svůj nástroj do úzké ale pořádně mokré kundičky. Oooh… ještě… ještě!

Řeknu vám, že šoustat holku která je jako z gumy je náročné, ale taky báječné. Jitka si dala jednu nohu za krk a já ji hned napíchl na svůj rožeň. soustaci-trening-093 Prostě… s holkou, která si sedne „na koníčka“ a přitom udělá rozštěp, s takovou holkou to prostě není jen tak obyčejné šoustání.

Vyzkoušeli jsem to i ono, oba jsme se nedokázali nasytit té krásně vzrušující akrobacie.

Poprvé jsem zajel do jejího análku „Dej si ještě nohy za hlavu!“ poručil jsem. Jitka poslechla a já si lehl za ni. Zajel jsem do kundičky, ale hned jsem byl venku a takhle navlhčeným údem jsem přitlačil na její zadní dírku.

„Co to…“ začala Jitka, ale otázku nedokončila. Přemohlo ji vzrušení. „Aaah… to… je… JOOO!“ zařičela na celý pokoj, když jsem se dostal dovnitř.

soustaci-trening-125 Její úzká prdelka sevřela můj úd. Opatrně jsem se v ní pohyboval, ale s rostoucím vzrušením jsem se přestal ovládat. Ještě jsem si jej naslinil a pak už jsem přirážel do jejího zadečku jako o život. Při každém průniku Jitka slastně zasténala. Plácl jsem ji po zadečku, sevřel jej v dlaních a narazil si ji ještě pevněji na svůj klacek. soustaci-trening-144 Položil jsem Jitku na břicho, roztáhl jí nohy a zajel do jejího roztaženého zadečku. To byla krása! Jitka hlasitě sténala, bylo vidět, že i ona si tohle cvičení náležitě užívá.

Cítil jsem že už to mám na krajíčku. Dál jsem to nemohl protahovat, to bych snad praskl! Páteří mi prošlehlo několik tisíc voltů, vykřikl jsem a zarazil svůj pyj to Jitčina análku až po koule. Z hrdla se mi vydral zvířecí skřek a já cítil jak stříkám do sevřeného zadečku svou první dávku. „Oooh… prosím… pokrop mně… postříkej mně!“ žadonila Jitka, jakoby odněkud z velké dálky. Vysunul jsem se a další výstřiky už šly na její zadeček.

soustaci-trening-150 Stiskl jsem v roce svého pulzujícího ptáka a skrápěl to krásné smyslné tělo svým horkým semenem. Jitka se blaženě vlnila pod tou lepkavou sprškou a blaženě se usmívala.

Vyčerpaně jsem si lehl vedle ní a políbil ji. Tenhle víkend začal opravdu krásně. A ještě ani zdaleka nekončil!

 

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 116 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “Šoustací tréning” (celkem 8)

Napište komentář