erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Voyeur

voyeur-001 To léto jsem si našel brigádu v hotelu. Dopoledne jsem uklízel pokoje a odpoledne dělal co bylo zrovna třeba. Jednou jsem opravoval kapající kohoutek v koupelně jednoho apartmá když se host nečekaně vrátil. Chtěl jsem nahlas zavolat že už jsem hotov, když jsem přivřenými dveřmi zjistil že jsem v pokoji blondýny kterou jsem zdálky obdivoval už včera když se u nás ubytovala. Byla jen v plavkách jak právě přišla z bazénu. Proplula kolem pootevřených dveří a zamířila k posteli. Měla dokonalou postavu, dlouhé štíhlé nohy modelky, pevné ploché bříško, jemné ruce a sametovou pleť.

Chvíli tiše ležela, a pak se začala hladit po celém těle. Ruce jí bloudily po bříšku, po ňadrech, a nakonec zamířily do jejího klína. Prudce je sevřela svými štíhlými stehny a začala zhluboka oddechovat. Pak se náhle posadila, a začala se postupně svlékat.

voyeur-005 Svlékla si podprsenku a odhalila překrásná ňadra. Chvíli si je zkoumavě prohlížela, zlehka se jich dotýkala prsty jako něžný milenec. Tmavé hroty bradavek jí čněly kupředu vzrušením, když si stahovala i spodní díl plavek. Klín měla vyholený až na uzounký proužek chloupků který jí mizel mezi sevřenými stehny.

Náhle se zvrátila naznak a doširoka roztáhla nohy, takže jsem viděl hladkou kundičku která se leskla vzrušením. Ležela před mýma očima nahá, krásná jako Venuše. Kromě zlatého řetízku na kotníku levé nohy na sobě neměla ani nitku.

voyeur-009 Vzrušeně jsem polkl když jsem viděl jak si začíná hrát se svým tělem. Ruce jí sklouzly do klína a její štíhlé prsty kroužily kolem jemných záhybů jejího pohlaví. Blížily se a zase se vzdalovaly od svého cíle, ale stále se vracely, jakoby přitahovány magnetickou silou. Zatímco se jednou rukou hladila po slabinách, prsty druhé ruky laskaly její sladkou kundičku. Chvílemi její hbité prsty zajely dovnitř, aby se vzápětí vynořily, lesknoucí se nektarem ženského vzrušení. Obkroužily vstup do horkého lůna, polaskaly poštěváček a znovu se zanořily do vlhkého a vzrušeného klína.

voyeur-013 Vzrušený přerývavý dech chvílemi přecházel v tlumené výkřiky. Zatímco prsty jedné ruky laskaly něžně vlhkou mušličku, druhá ruka jí vystřelila k ňadrům a surově tiskla ztopořené bradavky.

Její vzrušení kulminovalo. Kráska se obrátila na bříško a vystrčila svůj zadeček vstříc, jako by vyzývala neviditelného milence. „Pojď, vezmi si mne!“ říkalo její tělo. Ani v této poloze se nepřestala ukájet. Její pohyby byly stále prudší a prudší, a pak… sténání vyvrcholilo slastným výkřikem a její tělo se roztřáslo výbuchem rozkoše. Prsty se křečovitě zaryly do vlastního těla, které se pomalu sesunulo zpátky na lože.

Její dech se pomalu uklidňoval, a za chvíli přešel v pravidelné oddechování. Usnula. Teprve teď jsem se odvážil pohnout a neslyšně se vykradl ven.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 156 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Komentáře na téma “Voyeur” (celkem 2)

Napište komentář