erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Seznámení se sousedkou

Konečně mám všechny věci vybalený a můžu se zabývat příjemnějšíma věcma. Od rozchodu s Mirkou jsem se moc nehnal do dalších dobrodružství a teď jsem to chtěl změnit. Jako objekt zájmu jsem si vybral děvče od vedle. Sexy kočička který přímo tryskal sex z očí. Kdykoli jsme se jen potkali na chodbě, podívala se na mě a v tu chvíli jsem měl ocas jako kámen, vyblekotal jsem pozdrav a už si představoval jaký by to s ní asi bylo. sousedka-01 Ale dneska se to změní, říkal jsem si že nemám co ztratit, naopak velmi získat. Přeci jen jsem chtěl alespoň trošku zapůsobit a tak jsem se ještě vysprchoval a vzal si čistý oblečení. Posílen panákem na cestu a následován oparem vůně co vím že se ženám líbí, zaťukal jsem u jejích dveří se jmenovkou Leona Z. Už jen to jméno ve spojení s ní mi způsobilo odliv krve z mozku. Otevřela mi v domácích šatičkách které jen podtrhovaly její překrásný kozy, navíc s jemným rozparkem na stehnu.

„Ahoj, vy jste tady ten nový že?“ velmi mile se usmála a já v tu chvíli nemyslel na nic jiného než že se s ní chci hned pomilovat.
„Ano a potřeboval bych pomoct, máte chvilku?“ řekl jsem a čekal co bude následovat.

“ Jestli myslíš tu bouli v kalhotách, tak s tím ti pomůžu ráda“ řekla šibalsky a já zapomněl dýchat.

sousedka-04 Faktem je že už mi zase stál jako sloup, ale takhle lehký jsem to vážně neměl ani v nejdivočejších snech. A tohle byla veliká divočina. Vtáhla mě dovnitř a sotva se za námi zabouchly dveře, už na mě byla nalepená.

Objal jsem ji a začli jsme se líbat. Nebo spíš bych řekl prostě mi šoupla jazyk do pusy a začla mi v ústech dělat neskutečný věci. Konečně jsem měl možnost polaskat její překrásný melounky a hned jsem toho také využil.

Přejel jsem dlaní přes kozičku a když mi řekla „Mačkej je, hezky si s nima pohraj“ neváhal jsem a rychle začal hrnout šaty nahoru aby si to snad nerozmyslela. Na katastrofu kterou by to způsobilo jsem raději ani nemyslel. Vykoukla na mě sametová podprsenka, sice byla velmi jemná, ale chtěl jsem do ruky něco ještě sametovějšího. Jak se zdálo, Leona byla stejně nedočkavá jako já a tak mě najednou lehce odstrčila a začla mi hladit ptáka přes kalhoty.

„Hmm tak takový je ten tvůj těšitel“ promnula mi ocas a sama si přetáhla šaty přes hlavu, „ještě tohle“ a přejel jsem rukou přes podprsenku. Rychle se zbavila toho zbytečného oblečení a tak jsem měl její melounky už jen pro sebe.Činil jsem se podle jejího přání a ty krásný kozičky hladil, mačkal a dráždil vzdouvající se bradavky co mi jazyk stačil. Nevěřil bych jak některý ženský dokážou být na prsou citlivý a tak jsem zažil další překvapení když se její vzdychání začlo najednou zrychlovat a ona mi svírala hlavu stále silněji a za výkřiků „cucej je honem, drť je“ se mi udělala v náruči. „Ty tvoje melounky jsou poklad“ řekl jsem a nyní už jemně pokračoval v mazlení. Se slovy „Teď se podíváme co máš za poklad ty“

sousedka-10 mi sundala triko a pomalu se začla sunout na kolena. Cestou mi olízla každý kousek mého těla kam dosáhla a jak už jsem říkal, měla velmi šikovný jazýček. Za chvíli byly dole i kalhoty a jakmile padly i trenky, vystřelil můj ocas vzhůru k jejím rtům.

sousedka-11 „Je nedočkavý“ usmála se a ještě chvilku to protahovala než se ho konečně ujmula. Vsunula si penis do úst a jemně jej sevřela mezi rty. Jazýčkem obkroužila žalud a pomalu pohybovala hlavou. Přestal jsem vnímat čas i svět kolem sebe a soustředil se jen na její výkon. Byla velmi šikovná a když po chvíli přestala, otevřel jsem oči a podíval se dolů co se děje. Chtěla mě vydráždit mrška jedna a když zaznamenala můj pohled, otevřela pusinku dokořán a nacpala si penis hluboko do krku. Zrychlila tempo kouření a přitom mě honila. Začly se mi z té rozkoše podlamovat kolena a tak jsem si raději lehl na postel. Ani neprotestovala a jen se přisunula blíže aby mohla pokračovat v načatém díle.

Chtěl jsem konečně pocítit i teplo její jeskyňky a tak jsem jí chytl za hlavu a táhl k sobě nahoru. Třela se mi kundičkou o ocas a přitom jsme se líbali.

sousedka-14 sousedka-16 Při každém jejím nahnutí jsem se snažil do ní zasunout, ale ona prodlužovala ten okamžik až k zešílení. Když se konečně rozhodla že je čas a dovolila mi se do ní ponořit, na nic jsme nečekal a rozjel pořádnou jízdu.

Houpala se na mně, vrtěla zadečkem každé dosednutí si vychutnávala až na doraz. Chytal jsem její kozy do rukou a drtil je jako při předehře, bradavky dráždil mezi prsty a snažil se jí přivést k dalšímu orgasmu. Najednou ze mě spadla, klekla na kolena, zapřela se rukama a zakřičela „honem, opíchej mě zezadu“.

Neváhal jsem a v mžiku jí nabodával dle jejího přání. Sama se začla dráždit a netrvalo dlouho, přišlo to na co jsem čekal. Svírala mě kundičkou a při tom vydávala vzdechy které mi říkaly že už je.

sousedka-19 Ještě chvíli jsem jí jemně šoustal. Pak jsem vyklouzl z její lasturky a plácl ji přes zadek. „Už budu“ věděla co chci a tak se přetočila na záda. Rozkročmo jsem si klekl až k její tvářičce a za chvíli už jsem jí stříkal semeno do pusinky. Ocucala mě do sucha a chvilku jsme se ještě mazlili. Přitočila se a hladila mi ocas:
„S čím si to chtěl vlastně pomoct?“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 120 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “Seznámení se sousedkou” (celkem 2)

    1. I have never seen such a beautiful and curvy slut like her…?, She has a huge and beautiful titts??. Love the way she was sucking and riding that cock??❤❤❤❤❤..

Napište komentář