Bitva o kótu 7233

Na vojně se nikomu nelíbí, ale dobře se na ni vzpomíná. Člověk byl mladý, nevybouřený, a zážitky z vojny se vypráví ještě dlouho poté, co se staly.

Na jednom cvičení jsem byl vyslán jako hlídka na kótu 7233. Vypadalo to, že „nepřátelské“ jednotky operují někde úplně jinde než my, takže jsem se těšil na poklidnou službu. Sbalil jsem si věci, k tomu jsem dostal proviant na dva dny a za chvíli jsem už mával odjíždějícímu džípu.

Udělal jsem si pohodlí a lehl si na sluníčko. Bylo krásné počasí a já začal za chvilku podřimovat, když vtom jsem zaslechl zvuk motoru. Po cestě ke mně si to hasil džíp. Že by se pro mne vrátili? Sáhl jsem po dalekohledu. Ne, to nebyli naši! Schoval jsem se do křoví, a čekal co se z toho vyvine.

Zvuk motoru sílil, a za chvíli zastavilo auto na mýtince, doslova pár kroků ode mne. Ozval se zvuk zatahované ruční brzdy, a z džípu vyskočila blonýdka v polní uniformě. Podle hvězdiček měla hodnost praporčíka, podle červené pásky na rukávě byla nepřítel, a podle postavy to byla prima samička. Byla sice o pár let starší než já, ale i přes uniformu bylo vidět že má pěkné, vypracované tělo. Takového zajatce mi budou kamarádi závidět!

„STŮJ!“ houkl jsem na nepřátelského praporčíka. Blondýnka se ani nepolekala, jenom se klidně otočila mým směrem, a konverzačním tónem prohodila: „Nojo, to jsem si mohla myslet že sem taky někoho pošlete!“ Sedla si do husté trávy, opřela se zády o strom a zalovila rukou v kapse: „Dáš si čouda?“ nabídla mi cigaretu.

Od nepřítele jsem sice očekával větší odpor, ale cigaretu jsem neodmítl. „Taky vás vyslali na hlídku?“ sondoval jsem opatrně.
„No, řekněme že jsem se vyslala sama.“ zazubila se na mne a dodala: „Já jsem Dita.“
„Mně říkají kamarádi Mario.“ představil jsem se a nabídl Ditě na revanš polní láhev.
„Co máš dobrýho?“ přičichla opatrně k hrdlu a pak si rázně lokla. „Hmmm… tohle asi není fasovaný proviant! Kolik má?“
Přisedl jsem si k ní, a upřesnil: „Strejda pálí na pětapadesát stupňů. Říká, že slivovice pod padesát se hodí jenom do ostřikovačů.“

Dita byla prostě zkušená vojanda. Byla u armády už pět let a všechny výcvikové prostory znala jako své boty. Většinu času trávila sice na štábu, ale dnes ji krásné počasí zlákalo k opalování. Tak se prostě sebrala a vyjela si trochu do přírody.

Když to řekla, okamžitě jsem si začal představovat jak asi vypadá bez uniformy. A neudržel jsem, abych na to téma opatrně nezavedl řeč: „U nás jsme měli na štábu jednu písařku, a ta nosila dokonce maskovací spodní prádlo!“ Dita se zasmála a přejela mne zkoumavým pohledem. Všimla si té rostoucí boule v mém rozkroku? Dělala jakoby nic a nezávazně konverzovala: „Já si na prádlo potrpím. To že mám zelenou uniformu ještě neznamená, že mi zarostla!“

army-02 army-01 „A jaké prádlo máš na sobě dneska?“ zeptal jsem se zvědavě.
„Hádej, vojíne!“ zasmála se nahlas.
„Nooo… to já radši vyrazím na průzkum!“ opáčil jsem a opatrně zajel dlaní pod její uniformu. Dita roztála jako jarní sníh. Přivřela oči a potichoučku předla, když jsem pod hrubým mantlem zkoumal dlaní její tvary. Netrvalo dlouho, a mohl jsem potvrdit že Dita nelhala. Alespoň co se týká spodního prádla. Pod uniformou na sobě měla docela luxusně vyhlížející podprsenku, a když jsem začal zkoumat její ústroj od pasu dolů, narazil jsem ke svému uspokojení na perfektně padnoucí tanga.
Svlékali jsme se vzájemně, a kolem nás se kupily součásti uniforem. Dita také nezahálela. Opřela si mne o svůj džíp, rozepnula mi kalhoty a vylovila z nich můj penis.

army-04 Chvíli si ho prohlížela jak se ztopořený tyčil před jejím obličejem, pak jej vzala do dlaní a políbila na špičku.

Lehce ho stiskla, a pomaličku přetáhla předkožku přes žalud. Očima sledovala jak se jemná kůžička stahuje a odhaluje naběhlý lesklý žalud, k prasknutí nalitý krví.

army-05 Polaskala jej jazykem, a zasunula hluboko do úst.
„Oooh…“ vydechl jsem vzrušením. „Tohle jsem neměl už pěkně dlouho!“

Dita měla plná ústa práce a jenom něco mumlala. Lehnul jsem si na kapotu, udělal si pohodlí, a užíval si té parádní kuřby. Sledoval jsem jak můj úd mizí v Ditiných ústech, dokázala si ho strčit do krku pěkně hluboko. Když jej vysunula, začala ho líbat po celé jeho délce. Pěkně od špičky ke kořeni, políbila mne na slabiny a jazykem polaskala i varlata.

army-06 „Mhmmm… to je paráda!“ zasténal jsem. Cítil jsem jak mé vzrušení začíná nebezpečně kulminovat. Musím ještě chvíli vydržet! Seskočil jsem z kapoty, chytil Ditu za boky a vysadil nahoru místo sebe. Kdybych řekl, že jsem ji svlékal, asi by to nebyl přesný výraz. Toužil jsem se dostat co nejrychleji k její kundičce, a kalhoty jsem z ní spíš strhl než svlékl. Zůstaly na ní jenom ty perfektně padnoucí tanga. Když jsem chtěl Ditu zbavit i toho posledního zbytečného kousku látky, naoko se bránila.

„Co to děláš?“ ptala se s nevinným pohledem v očích. Co se na to dá odpovědět? Nic. Pokračoval jsem jenom v boji o ten uzounký proužek látky, který ukrýval její mušličku. Dita pokračovala v předstírání úporné obrany, až jsme se oba octli na zemi, v měkoučké trávě.

Roztáhl jsem Ditě nohy, a vrhl se na její klín. Kalhotky měla už pěkně mokré, a marně předstírala, že se jí to nelíbí. Odsunul jsem kalhotky ke straně a přisál se ústy k její mušličce. Dita vykřikla vzrušením. Chytila mne za vlasy, a začala mi tisknout hlavu pevně do svého klína.

„Jooo… to je ono… vylízej mi kundičku… pěkně hluboko… dělej…“ vyrážela ze sebe a přitom sebou divoce házela. Když jsem viděl jaký účinek to na ni má, zabořil jsem hlavu do jejího promočeného klína a vylizoval důkladně kousek po kousku. Jak sebo Dita házela, musel jsem ji pevně sevřít, aby mi nevyklouzla a o to vášnivěji jsem pokračoval v lízání. Bylo to pěkně divoké, protože najednou jsem zjistil že držím její tanga mezi zuby. Trhl jsem hlavou, tenká látka udělala „ric“ a kalhotky byly vejpůl.

Vzrušená žena se pozná podle toho, že vám nevyčítá poškození oděvu. A tohle byl učebnicový příklad. Dita snad ani nezpozorovala jakým způsobem přišla o kalhotky. Jenom doširoka roztahovala svá vypracovaná stehna a nastavovala tekoucí lasturku mému laskání. Objížděl jsem jazykem okraje její kundičky a pomaličku se blížil ke středu. army-14 army-12 Zajel jsem jazykem hluboko dovnitř a divoce vylizoval její milostné šťávičky. Tuhle hru jsme několikrát opakovali, až Dita doslova řičela rozkoší. Měla kundičku perfektně vyholenou, jenom vepředu si nechala uzounký proužek chloupků. Můj jazyk s rozkoší klouzal po její hlaďoučké broskvičce, a místy zajel až hluboko k zadní dírce.

Byli jsme oba už pěkně vyrajcovaní. Dita dala hlasitým výkřikem několikrát najevo své vyvrcholení a já zatoužil pořádně ji ošukat. Zvedl jsem ji, otočil si ji k sobě zády a nasměroval svůj nástroj přímo na ústí její svatyňky. Dita protáhla ruku mezi nohama aby mi kázala cestu, ale nebylo to zapotřebí. Pronikl jsem do ní jediným přírazem, až na dno!

army-16 Bral jsem si ji pěkně zezadu. Dita měla co dělat, abych ji nepovalil. Jednou rukou se vepředu opírala, a druhou si masírovala poštěváček. Však taky netrvalo dlouho, a podle tvrdého přirážení jsem poznal že se blíží dalšímu vyvrcholení. Pevně se rozkročila a prudce se nabodla na můj pyj.

„Pojď do mne… nepřestávej! Hluboko… ještě… JEŠTĚÉÉÉ!“
Vrážel jsem do ní svůj klacek, která byl tou dobou už tvrdý jako kámen. Hnětl jsem oblý zadeček, roztahoval od sebe hlaďoučké půlky a občas je plácl otevřenou dlaní, až to mlasklo.

„Ty bejku… oooh!“ zasténala Dita vzrušením. Když jsem viděl jak jí to dělá dobře, přitlačil jsem, a za chvíli měla zadeček červený od mého plácání. Očividně ji to vzrušovalo stejně jako mne.

Vysadil jsem Ditu opět na kapotu džípu, postavil se před ni a zajel špičkou žaludu mezi její lesknoucí se pysky. Dita jenom zvrátila hlavu a ruce jí samy sjely do klína. Chvíli hladila můj dřík, a pak – snad aby naznačila že mám jít hlouběji – si sama roztáhla závojíčky.

Sotva jsem párkrát přirazil, Dita vykřikla a její tělo se prohnulo do oblouku jako luk. Rukama marně tápala kolem sebe ve snaze najít nějakou oporu. army-19 Ale svíral jsem ji pevně, nabodnutou jako trofej na svém kopí. Vrážel jsem svůj klacek dovnitř tvrdě, s železnou pravidelností, bez ohledu na její výkřiky. Už jsem sám cítil že mám vyvrcholení na krajíčku.

„Já… už… už… BUDU!“ zasténal jsem mezi jednotlivými přírazy. Dita ožila, vyvlékla se z mého sevření a klekla si přede mne. Ještě trochu mne pohonila rukou, a pak mne vzala do úst. Dokázala mne pojmout tak hluboko, že jsem přirážel pánví proti ní, stejně tvrdě jako když jsem před chvílí šukal její pičku. Bylo báječné pozorovat jak můj nateklý pyj mizí v jejích ústech, a zajíždí nazpět, hluboko, až po kořen.

Stačilo pár okamžiků, a cítil jsem jak to na mne jde. Vysunul jsem se z těch horkých úst, sevřel penis v ruce, a před očima se mi zatmělo. Prošlehla mnou vlna rozkoše a v ten okamžik jsem myslel jen na jediné: pořádně si ho vyhonit a naplnit spermatem ta hladová ústa! Dita statečně polykala náklad semene řinoucí se z mého údu. Několik kapek jí ulpělo na tváři, ale zbytek lačně spolykala. Když jsem se podíval na ni, seděla přede mnou, čistila jazykem můj nástroj a ve tváři měla výraz naprostého uspokojení.

Týden po skončení cvičení jsem dostal rozkaz hlásit se na marodce. „Co mi mohou chtít?“ přemítal jsem marně. Až před ošetřovnou se mi rozjasnilo. Stála tam Dita a už zdálky se na mne usmívala.
„Běž na osmičku, přijdu hned za tebou.“ řekla a podala mi klíče. Inu, měla prostě vojnu pěkně zmáknutou!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 61 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář