erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Lea

Lea prošla kolem hotelové recepce a přinutila se k úsměvu na portýra. Blin! Chlapík, který teď spokojeně oddechuje nahoře v pokoji se dvakrát nevyznamenal. Platil sice dobře, ale celou noc si vystačil s obdivováním. Suki syn! Ne, že by jí obdiv mužů nedělal dobře, ale on zůstal jen u toho obdivu. Postupně ji svlékal, ke každému kousku prádla si přivoněl a pozorně ho odložil na židli. Když byla úplně nahá, chodil kolem ní, dotýkal se jí, hladil, chválil její tělo, její postavu, lichotil jejím prsům, líbal obliny jejího zadečku, dotýkal se zákoutí jejího vyholeného klína, a… a to bylo všechno.
Každý by měl chápat, že i lehká holka má svoje potřeby. Lea si byla vědoma své ceny a nešla jen tak s každým. Vždy si vybrala jednoho, nejvýše dva „klienty“ a i ona měla své nároky. A nejen finanční. Ale u tohohle prostáka asi udělala chybu. Peněz měl dost, ale jeho choutky ji vždycky rozpálily doběla, načež on usnul a ona si mohla jenom hladit neukojenou kundičku.

lea-009Pavel se probudil a mohutně zívl. Je sobota, to je dobrý. Žádný budík, žádná práce, pohoda. Míša ještě spí, včera přišla z práce utahaná jako kotě. Pavel sice měl večer choutky, ale nic s ní nebylo. Dokonce jí podstrčil „veselé koláčky“, které dostal od kamaráda na vyzkoušení, ale kýžený efekt se nedostavil. Namísto nadržené tygřice (jak sliboval kamarád) měl v posteli spokojeně odfukující kotě. Jakáž pomoc, asi na ni konopí nefunguje. Však až se prospí, ona mu to vynahradí. Nerad, ale vstal, protože… čůrat se prostě musí. Potichu se šoural do koupelny. Tedy koupelny… koupelna byla v tomhle bytě stejně velká, jako obývák v jejich minulém bytě v paneláku. Tenhle nájem byl stejně klika! Paní domácí byla štíhlá blondýna zjevně ruského původu a s omračujícím tělem, kterým by se mohla živit. Pavel měl dokonce podezření, že se tak dokonce doopravdy živí. A ona mu to podezření brzy potvrdila. Řekla, že je modelka a hodně cestuje po světě, proto se jí nevyplatí držet tenhle byt. Domluva s ní byla rychlá a dokonce slevila na výši nájmu výměnou za to, že jeden pokoj bude příležitostně používat k přespání, když bude náhodou v Praze.

Ne, tohohle duraka ať vezme čert. Vrátí se ke svému stálému milenci, který má v pořádku nejen peněženku, ale i to chlapské nádobíčko. S ním si ji nebude muset honit sama! Ale teď za ním nemůže, když řekla že jede na dva dny ke kamarádce. Lea prohrábla kabelku – Sláva! Má s sebou klíče od svého „stálého“ bytu. Tam si odpočine a spláchne pachuť z toho…

lea-001Lea potichu vstoupila do svého bytu. Je víkend, nájemníci budou asi dohánět spánkový deficit z pracovního týdne. Potichu vklouzne do svého pokoje a prospí se.

Napřed by se ale měla odlíčit. Postavila se v koupelně před velké zrcadlo a podívala se na svůj nadržený obraz. Cože? Skutečně řekla nadržený? Zamyslela se. Zkoumavě se dívala sama sobě do očí. Ta noc plná doteků a vzrušení vzrušení bez ukojení jí dvakrát neprospěla.

lea-026 Hlavou se jí honily představy mužských těl… mohutných a žádostivých, kteří toužili se jí zmocnit, strhat z ní šaty a nabodnout ji na své údy zduřelé touhou. Mohla by se bránit, křičet, škrábat a kousat, ale stejně by jí to nepomohlo. Brali by si ji postupně, jeden za druhým, vnikali by to jejího klína promočeného touhou a plnili by její lůno horkými výstřiky. Oči se jí zamlžily touhou. Cítila blízkost mužského těla… počkat… Opravdu někoho cítila!

lea-037 Probrala se ze snění a uvědomila si, že v koupelně není sama. Za zástěnou vedle umyvadla někdo byl! Nepolekala se. Jednak proto, že měla pro strach uděláno, a za druhé si celkem rychle spočítala, že to bude asi její nájemník, kterého tady vyrušila. Než stačila jakkoli zareagovat, sny se jí propojily se skutečností. Nájemník sice nebyl žádný Herkules ani Adonis, ale byl to příjemný moloděc, který není k zahození. Zvláště teď a tady!

Díky svému věku i povolání dobře věděla, že na muže se nesmí zhurta. Proto se znovu pozorně zadívala do zrcadla a hlasitě vzdychla. Přejela si dlaní po těle a postupně se začala svlékat.

lea-056 Teď už jasně cítila přítomnost nájemníka, kterého překvapila při ranní toaletě. Pavel promeškal ten správný okamžik, kdy měl diskrétně zakašlat a s omluvou se vzdálit. Nesměle vykoukl, ale pohled na tělo, o kterém se mu občas zdávalo v nemravných snech mu vyrazil dech. Lea byla sice starší než on, ale měla krásné tělo, ze kterého navíc sálala dravá živočišnost. Věděl, že má na ruce tetování, ale teprve teď zjistil, že sahá i na místa, která stojí za zhlédnutí i bez tetování.

Lea stále čekala, jak se Pavel projeví. Občas zahlédla koutkem oka jeho hlavu, ale předstírala, že si ničeho nevšimla. Když viděla, že se k ničem nemá, sáhla po silnějším kalibru. Tajná zbraň: tělové mléko!

lea-076 Nevím, co na tom chlapi vidí! říkala si potměšile sama pro sebe, když si vtírala do kůže voňavou emulzi. A účinek se dostavil. Ať už ze zoufalství nebo z neopatrnosti… prostě Pavel strčil do mopu opřeného o stěnu, ten se svezl, a hlasitým úderem o dlaždice odstartoval další jednání.

Lea celkem věrohodně předvedla scénu „nevinná dívka přepadena Satyrem“, na což Pavel reagoval jak nejlépe uměl. Jeho omluva „P-p-promiňte, já-já promiňte prosím… sem-to-tady-já… sem čůral sem a-a-a promiňte“ byla přijata vlídněji, než čekal.

lea-105 „Pávka! Dobrý den!“ usmála se naň Lea, i když jí už došlo, že znásilnění se od svého nájemníka nedočká. Ale byla v situaci, kdy i malý ptáček v hrsti byl lepší než urostlý svalovec s mohutným žilnatým penisem na střeše. „To vás ráda vidím. Promiňte, že jsem vás vyrušila.“ omlouvala se a jako by to patřilo k omluvě, starostlivě ho pohladila. Její ruka skončila v Pavlově rozkroku, kde ke své úlevě nahmatala řádnou bouli. Ura! S tímhle materiálem se už dá nějak pracovat.

lea-113 Než se Pavel stačil znovu zakoktat, už měl stažené slipy a jeho penis pomalu mizel v lačných ústech paní domácí. Jeho první myšlenka byla, že se mu to zdá, že se prostě ještě neprobudil. Druhá myšlenka již byla praktičtější. Zněla: „ještě nestříkej! Ještě NE! VYDRŽ!“

A Lea věděla, jak na to. Její plné, smyslné rty obemkly pevně mohutnějící mužství a laskaly jej něžně, jako drahocenný klenot.

lea-136 Zkušenosti jí říkaly, kdy může přidat a kdy je lépe ubrat. Když cítila, jak se břicho jejího samečka začíná nebezpečně napínat, zvolnila. Políbila ho na ústa a posadila se na umyvadlo. Stačil ponoukavý úsměv a Pavel jí sám roztáhl její krásná dlouhá stehna a hladově se vrhl na její kundičku.

Lea slastně zvrátila hlavu a vychutnávala si tu slast, kdy ji konečně obdělává chlap. Cítila lačný, nedočkavý jazyk svého nájemníka, který se poctivě činil, aby jí udělal dobře. A ona si to dokázala užít! Její zrychlený dech přecházel ve stále hlasitější sténání. Možná až příliš hlasité, jak si uvědomila, když do koupelny vstoupila Míša.

lea-152 lea-162 „Doprdele!“ pomyslel si Pavel, zatímco Lea reagovala společensky daleko přijatelnějším „Zdravstvuj, Míša!“. Pavel čekal se zatajeným dechem, co bude dál. Byl připravený na vše, ale reakce Míši ho překvapila. „Nazdar děcka!“ usmála se trochu nepřítomně. „Copak tu děláte? Že vy tady šukáte?!“

A Pavel si uvědomil dvě věci. Především to, že Míša je v otázce sexu hodně otevřená. A za druhé mu došlo, že koláčky neúčinkují tak rychle, jak si původně myslel. Ovšem když se to vezme tak kolem a kolem, možná začaly účinkovat v ten správný čas. I velmi svobodomyslná dívka by v podobné situaci reagovala poněkud příkřeji. Pavel si olízl rty, na kterých stále cítil chuť mušličky paní domácí. Ale než stačil cokoli říct, ujala se slova Lea. Neviděla poprvé člověka zkouřeného konopím a rychle jí došlo, že Míša teď není nepřítel, ale… možná dokonce naopak.

lea-186 „Ty myslíš, že si Pavka zaslouží mít dvě holky?“ zeptala se sugestivně Míši. „Uděláme mu radost?“ vemlouvala se a už je oba táhla do ložnice. Míša něco vesele brebentila, ale rozumět jí nebylo. Pavel měl v hlavě chaos, ale nakonec byl rád, že situace vzala takový obrat. Nejen že mu Míša nevyškrábala oči, ale třeba si ještě zašuká.

A vše k tomu nezadržitelně spělo. Lea i Míša ho společenými silami povalily na postel a stáhly z něj slipy. „Hezky mu ho vykuř!“ zavelela Lea. „To se mu určitě bude líbit!“. Míša se jen široce zazubila „Mhmmm…. jooo! Hihi“ a pojala Pavlovo mužství do svých úst.

lea-214 „Právilno“ pochválila ji Lea a sama přiložila ruku k dílu. Nebo přesněji svůj jazyk k Pavlovu šourku. Lízala mu nádobíčko i slabiny a přitom nepřestávala chválit Míšu: „Podívej se, jak jsi mu ho krásně postavila!“. A Míše se ta hra líbila. „Počkej jak tě ojedem, ty bejku!“ smála se vesele a přitom laskala Pavlovi nádobíčko. Lea už si byla jistá, že Míša bude ochotně spolupracovat a už se nemohla dočkat, až ten vztyčený úd bude mít v sobě.
„Odlož si a ukaž nám ty tvoje krásné kozičky!“ ponoukla Míšu. Ta chvíli zápolila s tričkem a Lea tím získala čas dostat se nerušeně do sedla.

Klekla si obkročmo nad Pavla a nabodla se na jeho naběhlý penis. „Oooh!“ zasténala hlasitě. Přesně tohle potřebovala. Pavel vjel do její nadržené kundičky až po koule. Míša, které se konečně svlékla nadšeně sledovala, jak se Lea vozí na jejím příteli. „To je bejček, co?“ chválila Pavla. „Jen jí to nandej!“ povzbuzovala Pavla, který byl v sedmém nebi. Míša rozzářenýma očima sledovala divoce kopulují dvojici. Cítila jak ji vzrušuje pohled na přítele, který vášnivě obdělává cizí ženu. Díky veselým koláčkům, které večer snědla, necítila ani sebemenší kousek žárlivosti. Jen vzrušení a touhu. Pohladila Pavla po slabinách a stiskla jeho úd u kořene. Byl celý vlhký od tekoucí kundičky. Přivřela oči a cítila jak se napíná pokaždé, když na něj Lea nasedla a zabodla si jej do sebe. Sledovala její velká ňadra, která se při každém průniku svůdně vlnila a neodolala. Políbila je… nejprve lehce a nesměle. Lea se na ni usmála. lea-247 Bylo jí blaze. Míšu ten polibek také vzrušil. Nikdy se s ženou nemazlila ale zmocnila se jí jakási radost z té perverzní situace, kdy cizí žena dovádí s jejím miláčkem a ona jí ještě pomáhá k vyvrcholení. Stiskla mezi rty ženskou bradavku a volnou rukou začala hladit vlhký klín, který se lačně nabodával na Pavlův kolík. Lea na okamžik strnula a pak se její štíhlé tělo roztřáslo v křečích rozkoše. Míša cítila záchvěvy toho krásného těla a toužila prožít také ten slastný vrchol. Políbila Leu na ústa a zašeptala „Já chci taky…“

lea-249 Lea věděla, co se sluší, a ostatně se už zbavila toho největšího napětí. Ochotně sesedla z Pavla, který se té jízdy očividně nemohl nasytit. Pohladila ho po tváři. „Děkuji!“ usmála se a ukázala očima na Míšu. Ta už klečela na všech čtyřech a nedočkavě nastavovala zadeček.

lea-252 lea-280 Pavel se postavil za ni, a Lea ho sama navedla do růžové mušličky jeho přítelkyně. Ta se jen sladce usmála. „Ošukej mně taky tak hezky… vraž mi ho tam… mmm…ano prosííím!“

Pavla ale nebylo třeba pobízet. Pocit nadsamce, který má v posteli dvě krásné ženy mu dával křídla. Lea sama pociťovala vzrušení, když pozorovala s jakou vášní vráží své kopí do Míšiny kundičky.

„Mrdej mně! Šukej mně! Ještě… ještě… ještě!“ Míša křičela jako smyslů zbavená a dožadovala se tvrdších a hlubších přírazů. Její vrchol přišel náhle a přinesl jí na jazyk snůšku perverzních slůvek, za které by se nemusela stydět ani přístavní prostitutka v penzi.

lea-271 Lea usoudila, že je čas na vystřídání. Chopila se Pavlova údu a olízla z něj Míšiny šťávičky. Lehla si na záda a jednoduše roztáhla nohy. Pavel, rozříjený jako nikdy předtím, se jí zmocnil jediným přírazem.

Míša nelenila a když viděla, že Pavlův penis je již obsazený, přitulila se k horkému ženskému tělu, které ji podivně vábilo. Chvíli se mazlily a nakonec skončila rozkročená nad těmi smyslnými ústy, které automaticky začaly laskat její mušličku s podivuhodnou zručností. Bylo to dlouhé a vášnivé sobotní dopoledne. Pavel se ukázal v tom nejlepším světle jako řádně nadržený samec s obrovskou výdrží. Zatímco přiváděl do nebeských výšin jednu, druhá mezitím sbírala síly. Nutno doplnit, že obě ženy na sebe ani v nejmenším nežárlily. Lea byla profesionálka a celá tahle záležitost pro ni byla pouze vítaným uvolněním po noci plné nenaplněného vzrušení. Míša sice žárlivá byla, ale večeře řádně okořeněná konopím vykonala své. Takže si to užívaly obě, i když každá to brala trochu jinak. Když Pavel přišpendlil svým penisem Leu zezadu na zeď, Míša to vše se zalíbením pozorovala. Chvíli si hladila vlastní kundičku a pak si lehla přímo pod milující se pár a začala je oba hladit. Pavel poctivě obdělával cizí pozemek, a pak si odpočinul v ochotných ústech vlastní partnerky. Pavel toho dne předvedl skutečně mimořádný výkon. Dokázal poctivě zpracovávat dvě lačná ženská těla téměř dvě hodiny. Ale i jeho výdrž měla své hranice. Cítil, že má na výběr – buď se vystříká, nebo vybuchne. lea-377 lea-366 Zvolil první možnost. Cítil jakousi galantní povinnost obdařit svým semenem svou partnerku. Pronikal do ní zezadu, zatímco již ukojená Lea ho rukou hladila v rozkroku. Přestal se ovládat, a vrážel do Míši svůj pyj tak vášnivě, až začala hlasitě hekat. I Lea vycítila, že se blíží Pavlovo vyvrcholení.“Jen jí dej, děvočce… pořádně ji vyšukej, potřebuje to!“ šeptala mu tiše do ucha a masírovala mu přitom kořen penisu.

„Aaah!“ zařičel Pavel a jeho tělo se zachvělo ve slastné křeči. Prudce vnikl do rozšukané kundičky a vystříkl do ní první mohutnou dávku. Následovaly dvě další, provázené slastným vzdycháním. Poté se vysunul a zbytek si vyhonil rukou na rozpálenou mušličku. Téměř se divil, že neuslyšel zasyčení, jako když vystříkne voda na horká kamna.

Lea využila toho, že mladý pár téměř vzápětí usnul slastným spánkem a tiše se vytratila. Usoudila, že až se probudí, bude lépe, když u toho nebude. Ostatně – své problémy si vyřešila a do problémů jejích nájemníků jí nic není.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 165 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Komentáře na téma “Lea” (celkem 3)

  1. Fakt nevim, kterou bych bral radši. Ta blondyna je super trida, ale ta druha je zase mladsi… obe zaroven je asi fakt nejlepsi reseni 😀

Napište komentář