Vrchol na dně

Znáte Jessicu? Tak tohle je ona. Nevypadá na to, ale je to dobrá samička, která je ochotná rozdat si to kdykoli a kdekoli. Když jsem ji pozval na projížďku po moři, první na co se zeptala bylo, jestli ta loďka má dostatečnou stabilitu. Zřejmě si myslela, že si chci zopakovat naši nedávnou plavbu, kdy jsme se málem potopili, protože přirážela příliš divoce, takže jsme málem nabrali vodu. Ale tentokrát jsem pro ni přichystal překvapení. Když uviděla že mám s sebou výstroj pro potápění, chvíli se na mne dívala přimhouřenýma očima a potom řekla: „Vždyť se utopíme, ty bejku!“ Nechystali jsme se spolu pod vodu poprvé, ale poprvé jsme měli v úmyslu vyzkoušet si sex pod hladinou. Není to snadné dorozumívat se jenom posunky, ale už se s Jessicou nějakou dobu známe, a vždycky jsme se nějak domluvili. Vybrali jsme si krásně prosluněnou zátoku, a za chvíli jsme byli pod hladinou.

Základní problém: zbavit se zbytečného ošacení, a nezbavit se přitom nechtěně nezbytné výstroje. Nakonec se nám společnými silami podařilo stáhnout plavky, které jsme si nahoře zapomněli sundat.

A řeknu vám, že takové parádní poprsí když se majestátně nadnáší ve vodě, získá okamžitě další půvab. Je to paráda, vzít to pořádně do ruky. Ale líbání, to chce opatrně, aby se člověk nenapil.

nadne-06 Takže: žeňme ho tam! Jessica na mne vyšpulila zadeček, a já do ní zajel jako po másle. Nebylo to sice tak hladké jako na suchu, ale bylo znát, že se už taky hodně těšila.

Měla kundičku tak promazanou, že ani voda neodplavila všechny ty šťávičky. Voda nám sice bránila v pohybu, ale na druhé straně nás krásně nadnášela. Vznášeli jsme se kousek nad písčitým dnem, já jsem Jessicu popadl za boky, a narážel si ji na svůj kolík. A podle mraku bublin který se vznesl k hladině jí k vyvrcholení stačilo jenom pár přírazů.

nadne-07 Jessica nerada zůstává pasivní. Jakmile se trochu uklidnila, hned se drala nahoru. Otočil jsem se na záda a se zájmem sledoval, jak si s tím poradí.

Nasměrovala si můj žalud na ústí své jeskyňky a pomaličku se na něj nasouvala. Nebylo to tak snadné jako na jindy: na souši si na mne prostě nasedla, a než jsem se vzpamatoval, dvakrát nebo třikrát se udělala. Tady musela doslova bojovat o každý centimetr. Ale to ji ještě víc vzrušilo! Jakmile jsem byl v ní na doraz, křečovitě do mne zaryla prsty, a mrak bublin signalizoval dosažení dalšího vrcholu.

nadne-10 nadne-08 Teď už byla řada na mně. Cítil jsem že vyvrcholení na sebe nedá dlouho čekat, a měl jsem tisíc chutí napumpovat svou dávku do té skvělé mušličky. Ale Jessica se ode mne odpoutala a začala můj penis zpracovávat ústy. Vyplivla náůstek a místo něj polkla můj nástroj. Byl jsem už tak vzrušený, že jsem ji ani nedokázal obdivovat jak dlouho vydrží bez kyslíku. Vtom jsem ucítil to známé lechtání v podbřišku které signalizovalo že mé mužství za pár okamžiků exploduje jako podmořská sopka. Jessica to také poznala a využila toho okamžiku aby si lokla trochu kyslíku do zásoby. A pak to přišlo! Ještě dnes cítím zvláštní vzrušení když si vzpomenu na orgasmus prožitý několik metrů pod hladinou! Z mého penisu tryskaly chuchvalce spermatu, které se pomaličku rozptylovaly po okolí. Naše ruce se potkaly na mém údu, a společnými silami z něj vymačkávaly i poslední kapičky semene. Bylo ho tolik, že se po návratu Jessica provokativně vyptávala rybářů, jestli se jim nezdá, že moře nějak stouplo. Inu, milování v nezvyklém prostření prostě dělá divy!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 70 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář