Je můj!

sexshop Růžový slon Ostraha v recepci nebyla problém. Postarší chlapík sledoval na malé obrazovce fotbal a nenechal se rušit. Byl rád když jsem mu řekla, že jdu uklízet a nemusí vstávat. A kódový zámek na konci chodby může být problém jen pro ty, kdo neznají kód. Nesnažila jsem se tlumit kroky, podpatky hlasitě klapaly opuštěnou chodbou. Tady jsou ty dveře, tady, za nimi sedí. Nadechla jsem se a pomaloučku otevřela.

anal-v-kanclu-005 Byl tam! Seděl za stolem a ani si nevšiml, že někdo vstoupil. Trhl sebou, až když jsem promluvila: „Přišla jsem si pro tebe!“
„Fuj… to sem se lek!“ škubnul sebou. „Promiň, lásko, mám tady ještě práci…“.
„To nevadí… s tím jsem počítala.“ řekla jsem tiše. „Ty máš totiž pořád práci!“
Začal něco drmolit o tom kde pracuje a co tam dělá a celé to mělo nějak omluvit tu jeho neomluvitelnou zaneprázdněnost. Mlčky jsem vytáhla z kapsy dvě punčochy a přivázala ho k židli.

anal-v-kanclu-020„Tak ty máš moc práce? Tak se podívej, kdo na tebe musí pořád čekat!“ postavila jsem se před něj a shodila ze sebe plášť. Nebyla jsem naostro. Tedy… ne úplně. Už jsem zažila divočejší věci, než jít do práce za chlapem v plášti, pod kterým jsem měla jenom černé prádlo.

Rozkročila jsem se před ním a zavlnila se v bocích. „Nemáš pocit, že by sis měl dát někdy přestávku?“ Přejela jsem si dlaněmi po těle. Bože… já jsem tak nadržená… ale nahlas to říct nemůžu… Zajela jsem si rukama do klína, který mne tak svrběl a pohladila jsem svou ubohou žíznící mušličku přes kalhotky.

Párkrát jsem se před ním prošla. Nasucho polkl. Obrátil jsem se k němu zády a vystrčila na něj zadeček. Trošku jsem s ním zakroutila a stáhla si kalhotky. anal-v-kanclu-062 anal-v-kanclu-069 „Takhle se ti líbí víc?“ zeptala jsem se a vyšpulila na něj zadeček ještě jednou. Otázka to byla skutečně řečnická. Jeho zafunění bylo opravdu hodně hlasité.

Využila jsem toho, že k němu stojím zády, a usmála jsem se. Ale dost řečí, je čas k práci! Poklekla jsem před ním a rozepnula mu kalhoty. Zalovila jsem tam a vytáhla na světlo boží jeho krásný úd. Byl velký, teplý, a… krásně ztopořený. Když jsem ho brala do úst, bleskla mi hlavou otázka, proč to vlastně dělám? Vždyť už mu přece stojí! Ale odpověď jsem nemusela dlouho vymýšlet. Protože… protože se mi to tak líbí! Miluju ten pocit, když mám plnou pusu tvrdého chlapského údu, který je nadržený, tepe životem, a který mi do mne nejraději zajel všemi otvory, které mám!

anal-v-kanclu-070 Ale dost už! Předehra je fajn, ale už jsem to opravdu potřebovala! Rozkročila jsem se nad ním, nasměrovala si jej do sebe a… Aaah! pomaloučku nasedla. Cítila jsem jak do mne zajíždí, jak mne vyplňuje… mmm…

anal-v-kanclu-076 anal-v-kanclu-075 Dosedla jsem a cítila nevýslovnou slast. Ne tenhle okamžik jsem se těšila už pár hodin. Začala jsem si to dělat, jako by on byl moje mechanická hračka. Ale mnohem lepší hračka, něž ta na baterky, kterou koupíte v každém sexshopu. Při každém průniku slabě zasténal a sám se snažil přirážet proti mně. Ale já to nepotřebovala. Chtěla jsem si to udělat sama… sama se nabodnout na jeho penis, a udělat si to až do konce!

Má štěrbinka se vzrušením roztáhla a cítila jsem, jak ze mne vytéká ne pramínek, ale přímo potok šťáviček. Zaryla jsem nehty do jeho hrudi a… Aaaah! Joooo… přesně… tohle… jsem… potřebovala!

anal-v-kanclu-082 anal-v-kanclu-084 Sundala jsem si podprsenku a políbila ho na ústa. „Když tě teď rozvážu… budeš zase pracovat?“
„Ne… když mně rozvážeš, tak tě pořádně ošukám!“ prohlásil pevně. Bingo!

Obrátila jsem se a nasedla si na něj zezadu. Chtěla jsem pokračovat, ale můj miláček byl asi opravdu pořádně nabuzený. Několikrát přirazil, ale brzy zjistil, že takhle může jenom pasivně sedět a to pro něj nebylo. Chytil mne za boky a přinutil mne kleknout si na křeslo. Konečně! Miluju, když je chlap opravdu chlap a nemusím si to dělat sama. A on to věděl… a taky to uměl!

anal-v-kanclu-095 Postavil se za mne a zarazil do mne své mužství, až se mi zatmělo před očima. Teď to byl on, kdo udával tempo, a bylo to tempo opravdu divoké. Vrážel do mne svůj nalitý úd a já cítila, že se opět blíží můj vrchol. Ještě… ano… tak… Ooooh!

Zatmělo se mi před očima. Když jsem se vzpamatovala, ucítila jsem že se mne dotýká… ach bože… vždycky, když mi takhle masíruje prstem mou zadní dírku, pak… oooh. Nejprve jsem cítila, jak špička nasliněného prstu proniká mým análkem, zatímco jeho úd nepřestává dráždit mou kočičku. Pak náhle moje dírky osiřely, ale já věděla, že je to jen příprava na závěrečný útok.

anal-v-kanclu-103 anal-v-kanclu-098 anal-v-kanclu-102 „Pomalu, lásko moje…“ zašeptala jsem vzrušeně, i když jsem toužila, aby byl ve mně… aby si mne vzal a naplnil mou prdelku. Ucítila jsem známý tlak na análku… tak nemravný a vzrušující… musela jsem se kousnout do rtu… soustředila jsem se… trochu povolila… a… oooh… cítila jsem jak do mne proniká… kousek po kousku… bože…. oooh…

To už se nedalo vydržet. Začal přirážet… napřed pomalu a opatrně, ale to už jsem sama začala přirážet proti němu, stále prudčeji a prudčeji. „Pojď… udělej mi to! Ošukej mně! Ojeď mi zadek!“ křičela jsem a nabodávala se na jeho penis.

Náhle přestal a zaryl mi prsty do boků. Obrátila jsem hlavu a sledovala jak se ze mne vysouvá, bere penis do ruky, několikrát křečovitě stahuje předkožku a… stříká několika mohutnými hustými dávkami své semeno na můj zadeček.

Otočila jsem se k němu, objal mne a políbil. „Děkuju, miláčku“ usmála jsem se na něj. „Já vím, že máš moc práce… ale já taky občas něco potřebuju. Přijď až budeš mít hotovo. Já zatím udělám něco dobrého, ano?“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 176 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “Je můj!” (celkem 5)

Napište komentář