Aktinidie lahodná

Pamela

Udělám další tempo a nechám tak proudit křišťálovou vodu v bazénu kolem svého těla. Taková dovolená po letech je velmi příjemná. Po letech nabitých životními změnami. Vlastně by se tomu dalo říkat i dovolená po dětech. A taky zároveň první pořádná dovolená s dětmi. Zrovna spí a já si užívám pár okamžiků klidu.

Odrazím se nohama od druhé strany bazénu a se šplouchnutím se vydávám zpět. Musím přivírat oči, silné jižní slunce mě oslepuje. Bazén není velký a jsem v něm sama. Doplavu opět na druhý konec a najdu pod nohama dno. Musím si upravit plavky. Jsou staré a moc mi nesedí. Stáhnu si je tak, aby mi kozičky vykukovaly vrchem a ne spodem. Nemám je moc velké, ale po dvou dětech ve skvělém stavu. Kulaté a pevné. Přejedu si ještě rukou po zadečku, abych se ujistila, že je dole vše na svém místě.

Můj pohled zaujme strom obalený dozrávajícími plody kiwi, rostoucí u vily, kde jsme ubytovaní. Napadne mě, jak se vlastně ten strom jmenuje. Kiwovník? Kiwiovník? Nevím.

Začnu opět plavat a přemýšlet o jiných věcech. Třeba včerejší večer byl plný událostí hodných vzpomínek. Skvělá místní ryba na grilu, lahodné místní víno, přátelský rozhovor s místním panem domácím, jeho občasné nemístné sexuální narážky a pak … parádní sex s nemístním – mým manželem Davidem. Jsme spolu spoustu let, už jsem ani nevěřila, že se necháme někdy takhle divoce strhnout.

Slunce opravdu pálí. Obracím se naznak s divokým šplouchnutím.

Včera to byla fakt divočina. Byli jsme přiopilí, uspali děti a pak skončili v posteli pod otevřeným oknem, ze kterého proudil vlahý noční vzduch vonící mořem. Začala jsem ochutnávat jeho rty, napřed svými rtíky, pak jazykem. Cítila jsem chuť vína spolu s jeho nádhernou vůní. Váleli jsme se po sobě přitisknutí tak těsně, že mi bylo horko. Ale to se nedalo srovnat s mou vnitřní rozpáleností. Moje lasturka začínala silně vlhnout a pulsovat touhou. Dávno už jsem odložila svou noční košilku. K čemu, když bylo tak krásně teplo?

Cítím při té vzpomínce, že jsem zase vlhká. Teda ono v bazénu jsem mokrá celá, ale ten pocit, že to není jen vodou, přece poznám. Moje tělo míří vpřed v osvěžující vodě bazénu a moje myšlenky opět zpět ke včerejšímu večeru.

David byl nádherně tvrdý. Řekla bych, že víc než jindy. Když jsem ho vzala do pusy, napřed se mi tam nemohl ani vejít. Ale vím, jak to udělat, abych ho pojmula celého. Stisknu ho rtíky, víc otevřu pusu, lehce zakloním hlavu. David zasténal rozkoší, když můj nos narazil do kůže v jeho podbřišku. Má tohle hluboké kouření rád. Když lehce pohybuji hlavou až na doraz. Je to náročné, ale rajcuje mě to. Dost. Pak jsem přešla na jemnější techniku. Nechala si v pusince jeho žalud, lehce kolem něho kmitala rtíky a zbytek jeho mužství vzala do ruky a začala na něm pracovat.

Když doplavu na konec bazénu, opět se zadívám na strom s kiwi. Úroda tu bude opravdu veliká. Ještě jsou však tvrdé. Hmm, tvrdé. Jsou věci, u kterých mi to nevadí.

Pak mě povalil na postel na šedesátdevítku. Jeho tvrdá věc mi opět zaplnila pusu. S varlaty na nose se mi vždy špatně dýchá. Ale ta rozkoš, když zároveň svým jazykem laskal moji mušličku, je nepopsatelná. Cítila jsem, jak ze mě tekly moje štávičky, ale on je hned slízal. Najednou jsem k tomu ucítila jeho prsty ve své studánce. Taková dvojitá dávka rozkoše se už dala jen těžko vydržet. Odtáhla jsem se od jeho klína, abych se mohla nadechnout a hlasitě zasténat. Stejně jsem se už nedokázala soustředit na svoji činnost. Moje vzdechy se začaly šířit otevřeným oknem na terasu, přes bazén, zahradu, k pláží a snad až na moře.

Vidím pana domácího, jak odjíždí společně s dalšími hosty ve vile. Domluvili se, že jim ukáže památky ve městě. Ne, že bychom byli kulturní barbaři, ale s dětmi bychom to asi nepřežili, tak jsme tuhle nabídku odmítli. Teď jsme tu zůstali úplně sami. Já, David a naši spící potomci.

Zatímco odezníval můj první orgasmus, začali jsme se opět líbat. Držela jsem při tom jeho péro a pomalu ho hnětla. Pak se opět sklonil k mému klínu. Přitiskl zase rty k mým závojíčkům. Zároveň prsty začal plenit moji svatyňku. A přitom dalším prstem tlačil a hladil moji zadní dírku. Tak to ne. Taková trojitá dávka rozkoše se opravdu nedala vydržet. Můj výkřik musel být slyšet až u majáku na skalnatém ostrůvku.

Vylézám z bazénu. Rodí se mi v hlavě šílený plán. Ale musím nepřítomnosti majitele využít. Crčí ze mě voda. David sedí pod stromem s kiwi a hledí do mobilu. Jako obyčejně. Ovšem včera večer mě překvapil. To milování opravdu obyčejné nebylo.

Zasténala jsem, když do mě pronikl. Chvíli jsem myslela, že mi ho strčí do zadečku, který si krásně prstem připravil, ale zvolil klasiku. A stálo to za to. V hlavě jsem cítila alkoholovou lehkost zatímco jsme v těsném splynutí se společně řítili do dalšího víru rozkoše. Moje nenasytná kundička pulzovala svou touhou. Stahovala se kolem jeho pevného klacku, který mi ji plynulými rytmickými pohyby plenil. Bylo to tak nádherné. Bylo docela teplo, cítila jsem odér Davidova potu, zatímco zalapal po dechu a zasténal. To mě vystřelilo na vrchol. Potřetí. Za chvíli ze mě vyklouzl a já cítila, jak mi stéká jeho semeno z mušličky přes závojíčky na stehna.

Voda mi stéká z vlasů přes ňadra na břicho. Vcházím do apartmánu a beru mobil. Strejda Google to bude vědět. Aha, aktinidie lahodná. Strom, na kterém roste kiwi, se jmenuje aktinidie lahodná. To zní docela eroticky. Tak už to vím.

A teď můj šílený nápad. Odkládám plavky. Jsem naturisticky vychovaná a ráda se koupu nahá. Zbožňuji, když mi voda může proudit a hladit mě po nahé kůži. Všude.

Vracím se do bazénu. Je to nádhera, když můžu s vodním živlem jenom tak splynout bez zbytečných textilií. Prošla jsem kolem Davida. Zdá se, že si mě dokonce i všiml, když jsem se kolem něj provokativně promenádovala po kraji bazénu. Jeho pohled spočinul na mém nahém těle. Pěkně kulatém zadečku, pevných nohách a malém trojúhelníčku chloupků v mém klínu.

Začínám plavat a cítím se nádherně. Ani jsem si nevšimla, že David zmizel uvnitř. Teď je kupodivu stejně oblečený jako já. Nebo spíš není oblečený. A je na něm vidět, že si mého těla opravdu všiml. Jde za mnou do vody. Ovšem brání mi v plavání. Tiskne se ke mně pod vodou a zašeptá mi do ucha: „Jsi pěkně nemravná.“ Cítím jeho polibky na šíji. „Jen jsem si chtěla zaplavat bez plavek,“ bráním se. A mluvím pravdu. Ovšem tím nepopírám jeho sdělení.

Dělá mi dobře, když vidím, co s ním pohled na mě udělal. Vyjdu mu zadečkem vstříc a otírám se o něj. Je pod vodou dokonale tvrdý. Přidržím se okraje bazénu, roztáhnu trochu víc nohy. Nechám ho do sebe zaplout. Je to trochu zvláštní. V té vodě to jde hůř. Ale jde to. Jsem pěkně vzrušená. Chvilku se po něm vozím. Ale nepřijde mi to úplně vhodné. Tak ho vezmu jemně za penis a odvedu do apartmánu.

Bez okolků mě ohne v kuchyni, chytne za prsa a hladce do mě zajede. Je to divoké, vášnivé a rychlé. Podlomí se mi nohy při vyvrcholení, ale naštěstí mě David má pevně zapřenou o svou chloubu. Taky mu to netrvá dlouho. Tohle je opravdu nádherná dovolená.

Ve sprše smyji sperma ze svého opáleného zadečku. Obleču si raději opět plavky a jdu si ještě zaplavat.

Skočím do vody. Když si vytřu kapky z očí, můj pohled opět spočine na aktinidii lahodné. Nějak mě magicky přitahuje. Ovšem teď jsem v jejích větvích na stěně domu spatřila něco, čeho jsem si předtím nevšimla. Kamera! A směřuje přímo na bazén. Začínám v duchu panikařit. Jdu to říct manželovi, ovšem on to s klidem zhodnotí: „Buď stejně nenahrává a i kdyby, domácí nemá důvod se na to koukat. A i kdyby, tak bude mít pěkný večer. Nedalo se odolat tomu, jak jsi krásná a vzrušující.“ Usměje se.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 73 návštěvníků   Průměr: 3.3]

Napište komentář