Služební cesta

Pracovní cesty jsou fakt otrava. Kolikrát člověk jede na nějaké zajímavé místo, těší se, jak uvidí to nebo ono, ale nakonec vidí jen letiště, hotel, a nějakou tu restauraci, kam se zajde zapíjet uzavřená smlouva. Občas se ale taková služebka povede – jako vloni. Byli jsme s kolegou Mirkem dojednávat podmínky nového kontraktu, a všechno se stihlo nečekaně rychle, takže nám zbyly dva dny k dobru. Udělali jsme si tam prima dovolenou, zbyl čas i na koupání v moři a lenošení na terase našeho hotelového pokoje.

„To je ale dřina!“ vzdychl slastně Mirek, když s hlasitým zasyčením otevřel už několikátou orosenou plechovku piva a rozvalil se na lehátku. „Ještě nějakou ženskou, a nemělo by to chybu!“.

„Tos měl jet tenkrát do Kosamui, tam byla fakt luxusní erotická masáž!“ zavzpomínal jsem a Mirek, který byl u firmy teprve krátce, se ke mně zvědavě otočil a nastražil uši. Vypadal v tu chvíli jako surikata. „Jojo..“ pokračoval jsem světácky, „To jsme dělali něco pro firmu, které tam patřily hotely a taky ty další… no… turistické služby.“ Mirek si usrkl piva, ale doslova mi visel na rtech.

„Tam nás vzali do jednoho podniku… čertví, co to bylo zač. Prý masážní salón. Ale povím ti… v přízemí bar plnej chlastu, všude kolem se promenovaly krásné nahé masérky, luxusní pokoje, v každém vířivka…“ chvíli jsem vzpomínal a po očku sledoval Mirka, který jen občas nasucho polkl. „Je to fajn, dělat pro firmu, která pracuje v takovým byznysu.“ uzavřel jsem vzpomínání a protáhl se na lehátku.

Mirek zmizel v pokoji a něco tam štrachal. Dokonce se mi zdálo, že s někým mluví, nebo telefonuje… Vrátil se po chvíli, očividně vzrušený. „Hele… víš jak tady mají ty letáčky, kde nabízejí hostům jídlo na pokoj, žehlení a praní a takové ty nesmysly?“

„Jo“ pravil jsem a začínal tušit, kam to celé směřuje.

„No, tak jsem nám objednal masáž na pokoj!“ vítězně triumfoval Mirek. Slečna přijde za pět minut. Nu, na začínajícího spolupracovníka to nebyl tak špatný nápad. Jen bude potřeba dohlédnout, aby to hotel zahrnul do ceny pokoje bez otravných detailů, které by mohly vyvolat zbytečné diskuse s účtárnou.

eroticka-masaz-002 Masérka se dostavila v oslnivě bílém tričku a šortkách, zjevně naostro, bez podprsenky, a… když jsem se podíval níž, zapochyboval jsem i o přítomnosti kalhotek. Opravdu sympatická holka. Černé vlasy, krásně opálená, a perfektní vysportované tělo. Anglicky moc neuměla, takže jsem jí spíš rukama ukázal, že má začít Mirkem. Tak se chudák těšil, až jsem se bál, aby se jí pod rukama nevystříkal. Teď ležel na břiše, přes zadek cudně položený ručník a tetelil se blahem. Masérka mu rozlila po zádech voňavý olej, a pečlivě ho začala vtírat do pokožky. Mirek spokojeně mručel a černovláska se úslužně usmívala.

eroticka-masaz-018 Pak se obrátila ke mně. Měl jsem trochu podezření, co to ten Mirek vlastně objednal. To, co s ním prováděla, bylo spíš hlazení, než masírování. Že by…? Vyzkoušíme si ji. Zůstal jsem ležet na zádech, tedy v poloze, kde se toho moc masírovat nedá. A ona… nu… prostě mi začala roztírat olej po hrudníku.

„Slečno…“ začal jsem česky. „Že vy nejste jen tak normální masérka, že?“

Mirek mně začal poučovat, že ta dáma česky asi neumí, zatímco oslovená se jen usmívala a zaševelila něco jako „jes jes, veri najs“. Nojo, ale koneckonců, proč ne? Holka to byla jako lusk, a nikdy mi nevadí, když si v práci taky něco užiju. Přivřel jsem oči, a namísto masáže si užíval si jemného hlazení. Když se něžné ruce masérky dostaly na mé břicho, už mi stál jak svíce.

Šlehnul jsem po ní okem, ale vůbec ji to nevyvedlo z míry a vzala mne pevně do rukou. Stiskla mne oběma rukama a za důkladného mazání voňavým olejem střídavě stahovala předkožku dolů a zase zpátky. Podíval jsem se za jejími zády na Mirka. Ten zpočátku jen nevěřícně vyvaloval bulvy, až jsem měl strach, že mu oči vypadnou ven. Ale když jsem na něj mrkl, dodal si odvahy a plaše pohladil masérku zezadu po tričku.

eroticka-masaz-025 Nevěřícně jsem zakroutil očima nad jeho nesmělostí a to mu asi dodalo odvahu. Zajel jí rukama pod tričko a zezadu jí nahmatal prsa. Černovláska se jen usmála a nedala se vyrušovat v mém masírování.

Mirek se vzchopil a začal jí hladit prsa. Masérka se jen slastně prohnula a malinko si povytáhla tričko. Mirek jí hned ochotně vypomohl a vyhrnul jí bělostné triko až nad její krásně modelované prsy s růžovými bradavkami.

Holka byla světa znalá. Usmála se na mne, pak na Mirka, zaševelila „Jes, jes, veri gůd“ a vzala mne do úst. Páni, ta to ale uměla! S takovým nátiskem by mohla klidně hrát v dechovce na trubku. eroticka-masaz-044 Mirek nervózními prsty zbavoval tu krasavici šortek. Moc práce to nedalo a skutečně se ukázalo, že kalhotky tady nejsou v módě. To Mirka nebývale potěšilo a začal hladit krásně oblý pevný zadeček. A když se nasytil hlazení, roztáhl ty nádherné půlky od sebe a jazykem olízl mušličku, která se mu nabízela jako na talíři.

Já jsem si zatím spokojeně hověl na zádech a vychutnával si to báječné kouření. Ta holka byla fakt třída! Nevím jak to dělala, ale měl jsem pocit, jako bych měl penis v akváriu plném nenechavých rybiček.

eroticka-masaz-064 eroticka-masaz-058 Pohladil jsem tu šikulku po vlasech a naznačil jí, ať si vyskočí na koníčka. Na to, jak špatně ovládala angličtinu, to pochopila s obdivuhodnou rychlostí. Než jsem řekl „švec“, osedlala si mne jako zkušená žokejka.

Byl jsem v sedmém nebi. Tohle bylo šukání pro líné! Stačilo jen ležet, a ta holka mne ojížděla tak, že jsem slyšel zpívat andělíčky. A kdyby jenom to! Ona ještě zvládala kouřit Martina. Ten byl taky blahem bez sebe a lehounce přirážel proti jejím krásným ústům.

Bylo to fajn, ale šukání pro líny není pro mně. Potřeboval jsem pořádně zarazit ptáka do té promazané hladové kundičky. Shodil jsem černovlásku na stranu, abych si ji mohl vzít zezadu.

eroticka-masaz-077 eroticka-masaz-069 eroticka-masaz-074 Holka byla šikulka, ani na okamžik jsme neztratili kontakt. Nepřestávala zpracovávat Mirkův úd a já zůstal pevně zasazený v její úrodné brázdě.

Teď to bylo to pravé! Chytil jsem ji za boky a pořádně se do toho opřel. Vrazil jsem do ní svůj úd tak divoce, až zalapala po dechu. „To mrkáš na drát, co?“ zasyčel jsem spokojeně pokračoval v přirážení. Zarážel jsem svůj zduřelý klacek do její promočené svatyňky s pravidelností a tvrdostí parního bucharu. Po chvíli i ona podlehla mému divokému přirážení a začal slastně sténat. Sice se snažila nezanedbávat mého kolegu, ale bylo znát, že ji moje divoké tempo vyvádí z konceptu. A já přirážel jako o závod. Jo…jo… ještě! Cítil jsem, že moje slastná chvilka přichází a vysunul jsem se ven. Chtěl jsem si ještě jednou užít její perfektní kouření a vystříkat se do její smyslné pusinky.

Postavil jsem se, chytil ji za ramena, a posadil… na Martina. Ten už čekal celý natěšený se ztopořeným klackem, až si bude taky moct vrznout. Masérka si nasedla na jeho vzpřímený úd s takovou samozřejmostí, jako bych ji usazoval v restauraci ke slavnostní tabuli.

eroticka-masaz-091 eroticka-masaz-089 eroticka-masaz-095 Vzala mne do úst, ale Martin začal přirážet tak, že prostě neměla klid na práci. Zvedla oči nahoru ke mně, a měla v nich takový zčásti veselý, zčásti omluvný výraz, který jako by říkal „Pardon, ale nechci vám ho překousnout, pane. Počkáme, až se ten mladej bejček vyblbne, ano?“.

A taky jo. Za pár okamžiků Martin zařval a bylo vidět, že kundička naší masérky se plní až po okraj kvalitním českým semenem.

Tak jedem, pomyslel jsem si pro sebe a vzápětí jsem se začal vznášet díky těm kouzelným ústům. Zajel jsem prsty do těch lesklých černých vlasů a začal je hladit a cuchat a narážet si tu sladkou pusinku na svůj nástroj.

Tohle se fakticky nedalo dlouho vydržet. Za pár okamžiků jsem byl v nebi a řítil se nadzvukovou rychlostí k zemi, abych si vychutnal sonický třesk orgasmu, stříkajícího do lačných úst naší masérky.

Páni, to bylo něco! První křeče vyvrcholení byly tak silné, že byly až na prahu bolesti! Výstřiky následovaly jeden za druhým a nebraly konce, až jsem se sám divil, kde se to ve mně bere. Tím vzrušujícím vypětím se pode mnou až roztřásla kolena.

Večer jsme to s Mirkem zrekapitulovali jako prozatím nejvydařenější služební cestu. Mirek se sice trochu naivně domníval, že jsme počestnou masérku svedli a že podlehla mužnému kouzlu našich slovanských těl. Ale vrátil jsem ho zpět do reality. I já jsem totiž nahlédl do letáčku, který ležel na stole. Když někdo nabízí pánům „žhavou masáž“ kterou navíc provádí slečna pod jménem Lili, asi to s tou počestností nebude nutno brát příliš vážně.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 274 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář