erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Hračka

S Mirkou se nevídáme každý den. Rádi si spolu užíváme všechno pěkné, ale bydlíme každý zvlášť a navštěvujeme se. Oběma nám to tak vyhovuje. Nezevšedníme si, těšíme se na sebe, chystáme se na každé další setkání jako na první rande.

hracka-01 Snažím se na každou schůzku přinést nějaký malý dárek. Alespoň maličkost. Také dnes, když jsem večer zazvonil u dveří, měl jsem v tašce něco přichystáno.

hracka-02 „Copak to je?“ vyzvídala Mirka a zvědavě potěžkávala balíček. Byl z kategorie „tvrdých“, takže žádné sexy prádélko ani páska přes oči, jako nedávno. Nedočkavě rozvazovala mašli… Konečně! Bylo to malé, zelené, vroubkované… Anální kolík! Mirka se na mne podívala velkýma nevinnýma očima. Tedy… byly by bývaly nevinné, kdyby v nich bývaly nebývaly hořely ty zvláštní jiskřičky. Nemravné jiskřičky.
„A na co to je?“ Samozřejmě že velmi dobře věděla k čemu taková věc slouží. Ale ráda si hrála na malou nevinnou holčičku, které musím všechno dopodrobna vysvětlovat. Vysvětlovat a případně i ukazovat. Nejlépe obojí.

hracka-03 „Podívej se,“ vzal jsem ji kolem ramen. „víš přeci, že holčičky mají dole dvě dírky.“
„To vím.“ přikývla poslušně jako malá školačka.
„No… tu jednu dírku používají holčičky na šoustání…“ pokračoval jsem.
„…a tu druhou taky!“ dokončila Mirka se zářivým úsměvem.
„Ehm… no. Dobře. Ale protože mám jenom jeden penis, tak aby to té druhé dírce nebylo líto, tak proto jsem ti koupil tuhle věcičku.“ dokončil jsem poněkud kostrbatě výuku. Nevím jak vy, ale já jsem se ve škole o takových věcech nedozvěděl ani slovo. Všechno jsem se musel po večerech doučit sám.

hracka-04 Ale Mirka už měla teorie dost. Vyhrnula si šatičky a kroužila mi před obličejem svým zadečkem. Mirka má krásné oblé půlky, v tomhle okamžiku je měla rozdělené tenkým proužkem kalhotek. Ráda nosí tanga, která mají vzadu jen uzounkou šňůrku která začíná na kříži a mizí mezi těmi sladkými oblinami.

hracka-09 Když se předklonila, její půlky se roztáhly a odhalily ten krásný pohled na její dírky. Černou šňůrku kalhotek jsem odsunul stranou a přejel prstem po žlábku mezi pevnými hýžděmi. Když bříško mého ukazováčku míjelo sevřenou dírku zadečku, jakoby se její tělo neznatelně zachvělo. Ale pokračoval jsem prstem dál, až na její pomalu vlhnoucí mušličku.

Chopil jsem se lubrikačního gelu a kápnul jsem jej na její zadní dírku. Mirka ssebou maličko cukla jak ji to zastudilo. Přiložil jsem prst na ústí jejího zadečku a lehounce přitlačil. Zavrtěla boky a spokojeně zapředla. Pomalu jsem kroužil bříškem ukazováčku kolem jejího otvůrku.

hracka-10 Vychutnával jsem si ten začátek, dostával se postupně hloub a hloub…

Trochu jsem přitlačil… můj namazaný prst zajel způlky dovnitř. Trochu jsem s ním zavrtěl, cítil jsem stahy jejích svěračů a pomaloučku jsem se pohyboval. Kousek zpátky a pak zase dovnitř, přikápnul jsem trochu gelu… zase jsem se zasunul kousek dál… až po chvíli jsem mohl dovnitř celý! Vytlačil jsem lubrikační gel na špičku kolíku a namířil jej na zadeček.
„Hezky se uvolni, teď ti ho tam zasunu!“
Mirka jen souhlasně zamručela a prohnula se v kříži. Měla zadeček hezky promazaný a připravený, takže kolík do ní šel jako po másle. Jeden vroubek za druhým mizely v jejím zadečku.

hracka-16 „Mmm… to je zvláštní pocit…“ zapředla Mirka a otočila se ke mně.
„Pojď sem… ukaž!“ a začala se mi dobývat do kalhot.

Rozepnula je, sáhla dovnitř a vylovila můj tuhý kolík. Ta operace s kolíkem mne pořádně vzrušila! A teď mne Mirka začala dráždit ústy. Líbala mne po celé délce, políbila…

hracka-18 Vzala mne do úst, nadechla se, a já se zatajeným dechem sledoval jak můj úd mizí v jejích krásných ústech.
„Jaké to je?“ zeptal jsem se zvědavě.
„Mmm…“ zakuckala se Mirka. „Nemůžu se dočkat až tam budu mít živý maso!“
Něco na tom bude. Nedovedu si představit, že by její laskání mohl nahradit nějaký kus umělé hmoty. A naopak to bude určitě podobné.

„Pojď… vezmi si mne… šoupni mi ho tam!“ škemrala Mirka a vysunula si kolík ze zadečku. Ale já ji chtěl trochu potrápit a prodloužit to čekání na rozkoš. Svlékl jsem z ní poslední zbytky prádla a znovu jí dal ochutnat svůj roubík.

hracka-27 hracka-28 Stál jsem nad ní, zaražený do jejích úst. Šoustal jsem její pusinku a pozoroval její krásné tělo pod sebou. Měl moc ráda, když jsem se zarážel do jejích úst, vzrušovalo ji to. Teď se navíc sama hladila po těle, tiskla si ňadra a nakonec její ruce skončily v klíně, kde si začala hladit mušličku. Tomu pohledu jsem nedokázal odolat. Poklekl jsem mezi jejími doširoka roztaženými stehny, a přejel jazykem škvírku mezi stydkými pysky. Byla horká, krásně mokrá vzrušením.

hracka-31 Mirka měla kundičku hlaďounce vyholenou. Přejížděl jsem její štěrbinku jazykem a občas zajel hloub a hloub. Cítil jsem na jazyku chuť jejího vzrušení, její šťávičky z ní doslova prýštily.

Tiskla si vzrušeně ňadra, hnětla své krásné kozičky v dlaních a dívala se na mne jak si užívám.

hracka-34 Ani nevím jak jsme se ocitli v šedesátdevítce! Najednou ležela na mně, vychutnávala si kouření mého ztopořeného údu, a nabízela mým ústům svůj vlahý klín. Lačně jsem se k ní přisál a lízal její hlaďoučké pohlaví.

Ale to už jsem sám zatoužil proniknout do té mokré dírky svým nadrženým mužstvím.
„Pojď… vyskoč si hezky na koníčka a ukaž mi, jak umíš jezdit!“ vybídl jsem ji.

Tohle jsem nemusel říkat dvakrát. Mirka vyskočila a já se pohodlně usadil do křesla. Mirka se ještě ke mně sklonila a naposledy si mne pokouřila.

„Tak… hezky tady stůj a nikam nechoď!“ řekla učitelským tónem k mému vztyčenému údu. Pak si vyskočila na mne, a…. mmmm…. hezky se napíchla na mou žerď! Několikrát přirazila a pak mne políbila na ústa.
„Počkej, já se otočím!“ a udělala „čelem vzad“. „Jooo… to je ono!“ vzdychla slastně a začala se narážet na můj kolík. Chytil jsem ji za boky a pozoroval křivku jejích zad. Vlnila se a náruživě do sebe pojímala můj na kámen ztopořený pyj.

hracka-47 Její pohyby byly stále prudší a prudší a začala přerývavě drmolit:
„Ano… ano… takhle… ještě…“ Bylo vidět, že má svůj vrchol na dosah. Křečovitě roztáhla nohy a doslova se navlékla na můj penis. Cítil jsem jak se její svaly křečovitě stahují, a…

„Aaaah!!!“ vykřikla nahlas a její tělo se zkroutilo pod náporem orgasmu. Celá se roztřásla, musel jsem ji pevně držet aby neupadla. Nedokážu odhadnout jak dlouho to trvalo, než se trochu vzpamatovala. Po chvíli začala pravidelně dýchat a unaveně se sesunula na zem.

hracka-48 „Mmmm… teda… Tys mi dal!“ zašeptala s očima přivřenýma slastí. Sklonil jsem se k ní, začal ji líbat a hladit po celém těle. Přijímala mé laskání a stále se chvěla.

„Klekni si!“ přikázal jsem „Klekni si a vystrč na mne ten svůj zadeček!“
Poslušně se otočila, já si klekl za ni a přiložil penis k ústí jejího zadečku.

hracka-55 Stačilo přitlačit… její zadní dírka už byla připravená a já do ní zajel až po koule. Vrážel jsem své zduřelé mužství do její prdelky, a ona se s tichým sténáním poddávala mým útokům.
„Tohle je něco jiného než kus umělý hmoty, viď?“ drtil jsem mezi zuby. Mirka chtěla odpovědět, ale nedokázala ze sebe vypravit kloudnou větu. Jen zasténala a souhlasně přikývla hlavou. „Pojď ještě jednou na koníčka!“ rozhodl jsem. Sotva jsem se usadil, Mirka už byla na mně. Zavedla si můj vztyčený kolík do svého zadečku a pevně na něj nasedla.

hracka-54 Teď měla prdelku plnou mého údu a ještě si mohla pomáhat rukou. Cítil jsem jak její vzrušení znovu kulminuje, jak se její tělo napíná, a zprvu jemné a neznatelné chvění přechází v křečovité stahy.

„Ano… ano… dělej… dej mi to… ještě… oh… ano, ještě… ANOOO!!!“ a její tělo se opět začalo zmítat v divoké orgastické křeči.

Její zadeček se několikrát křečovitě stáhl kolem mého kolíku a posunul mé vzrušení za hranici, ze které není návratu.
„Já… já už budu…“ zasténal jsem Mirce do ouška. „Pojď… chci tě postříkat.. chci tě pocákat svým semenem!“ Mirka ze mne seskočila a nastavila ústa mému výstřiku. Páteří mi prošlehl blesk rozkoše a z úst se mi vydralo hlasité zasténání. Z penisu mi vystříkla sprška spermatu, Mirce přímo do otevřených úst. Nestačila ani polknout, a další hutná dávka přistála ne její bradě a za ní další a další.

hracka-62 Jedna dávka spermatu za druhou přistávaly na její tváři, ústech, ňadrech. Tiskl jsem v dlani svůj cukající úd který chrlil záplavu horkého lepkavého semene na její tělo.

Otevřel jsem oči zavřené slastí a pohlédl na její tělo pode mnou. Po bradě jí stékaly pramínky mého mlíčí, které si mlsně olizovala jazýčkem. Pramínky jí stékaly po bradě a kanuly na ňadra, kde si je vtírala do kůže.

Vyčerpaně jsem upadl do křesla a nespouštěl z ní oči. Dosyta jsem si vychutnával pohled na její ukojené tělo pokryté mým semenem a stále ještě popadající dech.

Náš společný večer teprve začínal.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 81 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář