Kráska bez kalhotek

Bylo horké pozdní odpoledne. V ulicích města se tetelil vzduch, lidé odpočívali  u fontán, kdo mohl, schoval se do stínu.

Pospíchal jsem z práce, vstoupil do hlubiny metra a stihnul vlak. Usadil se na sedadle, a když už se dveře zavíraly, vběhla dovnitř dívka. Krátké žluté minišaty, vysoké podpatky, blondýnka, krásně modré oči. Vlak se s  trhnutím rozjel, zapotácela se a sedla mi na klín.

„Promiňte,“ zašeptala, postavila se a poodešla na druhou stranu vagonu.

Sklopil jsem oči. Na mých kalhotech kam si dívka sedla byl mokrý flek. Přejel jsem přes něj prstem a  čichl k němu. Voněl sušeným jetelem, pižmem…líznul jsem si. Jemně slaná chuť …krásná. Zavřel jsem oči. Ta dívka byla naostro!

V kalhotách se mi udělala boule. Vlak zastavil, dívka vystoupila. Vystoupil jsem za ní. Pohupovala boky, jak šla na vysokých podpatcích, pocítil jsem šílenou touhu.

Zašla do podchodu. Zrychlil jsem krok a dostihnul ji – nikde nikdo – chytil jsem ji za ruku a přirazil ke zdi. Usmála se a vzala mne kolem krku. Začal jsem ji líbat na její nádherné rty. Naše jazyky se dotkly a já pocítil žár mezi nohama. Proplétaly se jako dva hadi, horoucí, mokré, hroty jejích ňader mne tlačily a bičovaly moji touhu do neskutečných výšek. Věděl jsem, že je naostro, a tak udělal to po čem jsem toužil – sáhnul jí mezi krásné štíhlé nohy. Nebyla oholená, a to mně tak vyrajcovalo! Mezi jemnými chlupy jsem našel skulinu. Měla ji mokrou, horkou, tak nádherně klouzala, zajel jsem prsty do horka a našel hrbolek, zmáčknul a cítil, jak dívka vyjekla a skousla mi jazyk, až to bolelo. Rozčílilo mně to.

Rozepnul jsem kalhoty, zvedl její nohu do výšky mého pasu a zajel jí svým napruženým kolíkem do čekající roztoužené mokré kundy. Přibil jsem ji na zeď jediným pohybem, vykřikla ozvěnou do celého prázdného podchodu a to bylo pro mě znamení.

Začal jsem přirážet, nejdřív mučivě pomalu. Klouzal tam hladce a plynule po koberci ze šťáv vášně a pak jsem přitvrdil. Začal jsem ji mrdat opravdu tvrdě, doslova jsem ji přibíjel na zeď toho podchodu a ona neměla kam uhnout, křičela, kousala mně do jazyku a zarývala nehty do mých zad, cítil jsem, jak ji divoce stahuje, svírá tak mohutně, až jsem křičel taky. Trvalo to mučivě dlouho.

Pak mně začal brnět a tak jsem jí postupně vykropil celou tu její jeskyni svým mohutným proudem spermatu, teklo jí to po nohách a na zemi pochodu se udělala bílá loužička.

Přirážel jsem dál, nemoh jsem přestat, až jsem cítil jak ochabuje, vyklouznul jsem z ní tedy i když se mi vůbec nechtělo…rozklepaná se postavila, beze slova vytáhla papírový kapesníky a podala mi je. Otřel jsem si ho, ona otírala sebe.

Pak zvedla hlavu, usmála se a políbila mne na nos. Rozesmál jsem se. Byl krásný den a mně bylo tak lehko.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 128 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář