Anální první pomoc

Přeskočím pár let a pár žen. Rozvedl jsem se a zůstal sám. S Janou, se kterou jsem se seznámil ještě během rozvodového řízení, jsme se rozešli. Přesněji: nechala mne. Na prázdninové brigádě si našla přítele, vzali se, založili rodinu. A začalo mé hledání nové partnerky. Nejsem společenský typ a neseznamuji se snadno. Podle toho to taky vypadalo. Zhruba řečeno jsem jednou za rok našel partnerku, se kterou nám to vydrželo několik měsíců. A tak to šlo pořád dokola. Na některé vzpomínám rád, na jiné méně, jak to tak chodí.

Párkrát jsem se sešel se Šárkou. Ano, s tou, se kterou jsem byl poprvé nevěrný své (dnes už bývalé) manželce. Občas jsem ji pozval na oběd nebo na večeři, trochu jsme si zaflirtovali, ale nic víc. Šárka byla už také rozvedená, měla nového přítele, za kterým jezdila každý víkend. Během týdne tedy zůstávala v Praze sama, ale na naše erotické schůzky z minulosti navazovat zjevně nechtěla. Tak byla zamilovaná.

Zůstali jsme tedy kamarádi a já se rozhlížel po nějaké krásné, štíhlé, chytré, pracovité… no, znáte to. A tak jsem poznal Kristýnu. Byla milá, sympatická, a vypadalo to nadějně. Pak přišel první sex, a… zklamání. Alespoň na mé straně. Bylo to takové… nijaké. Vypadalo to, že má nějaký problém, byla celá sevřená, nemohl jsem se dostat dovnitř… a jak jsem také zjistil, byla to jedna z mála partnerek, které odmítaly orální sex. Největší odvaz byl pro ni sex zezadu. No ale partnerství není jen o sexu. Měla byt na opačném konci Prahy, a obvykle jsme spolu trávili víkendy. Někdy ona u mne, ale většinou já u ní.

A pak mi přišel mail od Šárky. Uplakaný mail. Její miláček jí někde zahnul a její svět se zhroutil. Nojo. Bylo mi jí líto. Zvedl jsem telefon a domluvili jsme se, že v sobotu vyrazíme na výlet. Kristýna měla nějakou rodinnou akci, a Šárka jako stará známost pro mne byl docela důležitá.

Přiznávám, že jsem ve skrytu duše doufal, že si se Šárkou zavzpomínáme na staré časy, kdy jsme spolu šoustali jako divoké veverky. Ale v tomhle ohledu byla moje očekávání nereálná. Šárku to hodně sebralo a jediné co potřebovala, bylo rameno, na kterém by se mohla vyplakat. A to rameno bylo moje. Co se dá dělat. Ale užili jsme si pěkný sobotní výlet, zajeli na prohlídku zámku, prošli se parkem, dali si dobrý oběd, a když jsme se večer loučili, zdálo se, že se jí začíná vracet barva do tváří.

Uběhlo pár týdnů. Se Šárkou jsme si občas psali, nebo si zavolali. Její miláček asi jenom někde „ulítl“ a pak přišel s prosíkem a to jí zvedlo náladu. Já jsem byl stále s Kristýnou a snažil se nějak rozšířit její sexuální praxi. Trochu se to zlepšilo, ale pořád to nebylo to pravé. Znáte to. Nějak to funguje, ale cítíte, že to není ono. Rozejít se, nebo ne?

Bylo léto, a s Kristýnou jsme si užívali nedělní odpoledne. Po obědě jsme si pustili nějaký film a přitom se váleli v posteli. Prostě válecí odpoledne. Kristýna se ke mně přitiskla a začala mne hladit. Objal jsem ji, políbil… lehl si na ni a líbal na tváře, na ústa, na krk… Měla jednu nohu pokrčenou a já se svým klínem třel o její stehno, až jsem měl pocit, že mi prasknou kalhoty. Zajela mi rukama pod tričko a hladila mne po zádech a já jenom spokojeně předl. Ale když jsem se pokusil stáhnout jí kalhoty a „jít na věc“, nekompromisně mne zastavila. „Dnes to nejde. Ale ještě se se mnou takhle hezky pomazli…“.

Já vím, že holky nemůžou za to, že „mají své dny“. Ale mohly by se podle toho taky chovat. A nakocen, od čeho mají pusu a dvě zdravé ruce?! A se slzou v oku jsem si vzpomněl na Petru, která se ani v kritických dnech nemínila vzdát své dávky sexu a nabízela mi alespoň svůj zadeček.

Tlačit Kristýnu do jiných erotických aktivit než klasický misionář nemělo smysl. Snažil jsem se zachovat nadhled, ale připouštím, že ten den jsem odjel domů o něco dřív a ve špatné náladě. A protože jsem si potřeboval někomu postěžovat, napsal jsem aspoň SMS Šárce. A ukázalo se, že to byl šťastný nápad. Zrovna seděla ve vlaku, byl na cestě od svého přítele, který začal „sekat latinu“ takže už byla zase „na koni“.

„To ti to nemůže udělat pusou?“ zašeptala mi do sluchátka. „Proč tak šeptáš?“ zajímalo mne. „Sedím v plným kupé, ty rošťáku!“ zachichotala se. Rošťáku… tak mi říkala dřív, když jsme spolu… rošťačili. Sluníčko se pomaloučku sunulo za obzor, ale byl pořád krásný teplý podvečer. A když jsem se nabídl, že Šárku vyzvednu na nádraží a zajdeme někam na večeři, vůbec se nebránila.

Nakonec jsme skončili u ní. „Dáš si víno?“ nabídla mi. „Dám, ale mám tady auto. Necháš mne tady přespat?“ zeptal jsem se. „Jo, jasně.“ řekla a nalila mi skleničku. Už si nepamatuju, kolik jsme toho vypili, ale myslím, že víc než tu jednu skleničku jsme nestihli. Položil jsem Šárce ruku na stehno a než jsem se nadál, už jsem měl v ústech její rejdivý jazyk. Zvláštní, už to bylo několik let, co jsme se spolu líbali, ale její jazyk se mi rázem připomněl. Byl dlouhý a mrštný a měl jsem ho rázem plná ústa. Spojeni svými rty a jazyky, jsme poslepu odložili skleničky na stůl a začali se vzájemně svlékat.

Ucítil jsem známou vůni těla, se kterým jsem zažil tolik krásných chvil. Z podprsenky na mne vykoukla krásná pevná ňadra, ke kterým jsem se lačně přisál. Za chvíli jsme byli oba nazí a v objetí potácivě klopýtali do sousedního pokoje, kde jsme se svalili na postel. Šárka si klekla a jazykem udělala vlhkou čáru od mé brady po krku, přes prsa a břicho až k mému rozkroku.

Sklonila se, a já cítil to vlhké teplo, jak se její ústa zmocnila mého údu. Zajel jsem rukou do jejích hustých vlasů a stiskl. „Kuř! Pořádně mi ho pokuř!“ a trochu drsně si narazil její hlavu na svůj penis. Páni… to bylo něco!

Překulil jsem se na Šárku a zabořil hlavu do jejího klína. Tam už bylo pořádně mokro! Dali jsme si poctivou šedesát devítku, Šárka nepřestávala sát můj úd a já jsem jazykem laskal její promočenou štěrbinku. Ty tvary… ta vůně… Všechno se mi ve vzpomínkách vracelo, i když to bylo už hodně dávno. Naše první políbení, klíče, které mi házela z okna, abych se dostal do domu, a nejrůznější polohy, při kterých jsme ukájeli náš chtíč.

Otřel jsem si tvář zmáčenou potem a ženským vzrušením a obrátil jsem se k Šárce. „Jsi pořád strašná kočka. Moc ti to sluší.“ Usmála se a políbila mne. „A já tě teď pořádně ošukám!“ dokončil jsem a zalehl to krásné štíhlé tělo, které se mi otevřelo a nastavilo úzký smyslný vstup, před okamžikem vzrušený mým jazykem. Šárka mne vzala do ruky a nasměrovala dovnitř, do sebe. „Jo… pojď… udělej mi to!“

Zajel jsem do ní a hlava se mi zatočila. Bylo to tak krásné a osvobozující… Zajížděl jsem do nadržené mušličky a přitom šeptal nestydatá slova o tom, co ji dnes večer čeká. Šárka nezůstávala pozadu, hlasitě sténala a dožadovala se stále tvrdšího a hlubšího přirážení.

Po chvíli jsme se překulili a Šárka si mne osedlala. Vztyčila se nade mnou, v pokoji bylo pološero, oknem prosvítalo pouliční osvětlení a v tomto magickém osvětlení jsem sledoval, jak si s široce roztaženým nohama dřepá níž a níž… ucítil jsem první dotek, byl trochu jiný než jsem čekal… a pak mi to došlo.

„Ty to chceš do zadečku?“ namísto odpovědi jsem uslyšel dlouhý vzdech a na penisu jsem ucítil tlak, jak se Šárka nabodávala análkem na můj nástroj. Fascinovaně jsem sledoval, jak si dřepá níž a níž a zavádí si můj penis do svých útrob.

„Ty seš tak velkej… oooch“ zasténala slastí. „Já už na to skoro zapomněla…“ Byla to nádherná chvíle. Ležel jsem na zádech a vychutnával si ten pocit, když se krásné, štíhlé a vysoké tělo napichuje úzkou dírkou na můj vztyčený pyj.

Začala se na mně pomalu a opatrně pohybovat. Podepřel jsem ji zespodu, abych jí trochu odlehčil. Její steny přešly v hlasité přerývavé výkřiky. Široce roztáhla nohy a začala si divoce honit klitoris. Tak vzrušující podívanou jsem dlouho neměl. Začal jsem přirážet víc a víc, dostávali jsme se do varu.

Posadil jsem se a povalil Šárku na záda. Roztáhl jsem jí nohy, klekl si mezi ně a zajel zpět do jejího análku. „Teď tě ošukám jako poslední děvku!“ a tvrdě přirazil. Šárka zalapala po dechu. „Ano… ano prosím… vymrdej mi prdel, pořádně mi ji vystříkej! Ano.. ano!“.

Vzrušeně jsem sledoval, jak můj vztyčený pyj mizí v zadečku mé přítelkyně. Z mušličky jí vytékaly pramínky vzrušení a staraly se o hladký chod našeho šoustání. Jako třešničku na dortu téhle vzrušující podívané přidaly její štíhlé prstíky masírování poštěváčku. Tohle se už nedalo déle vydržet.

„Já už… už… AAAH!“ vykřikl jsem a začal pumpovat záplavy horkého semene do útrob své partnerky. „Jo! JO! AAAH!“ stále jsem neměl dost. S každým orgastickým stahem jsem tvrdě přirazil proti těsnému sevření análku, znovu a znovu.

Pustil jsem krásné štíhlé kotníky a položil se na zpocené tělo pode mnou. Oba jsme lapali po dechu. „To bylo… “ zasípal jsem… „Úžasný!“ dokončila Šárka. „Jo!“

Můj úd v těsném sevření zadečku pomalu ochaboval, pomalu jsem přicházel k sobě. Bylo mi nádherně.


S Kristýnou jsme se po nějaké době rozešli. Sex nebyl jediným důvodem, bylo jich víc a nemá smysl je rozebírat. Ale nezůstal jsem ani se Šárkou. Sice v posteli jsme byli jedinečná dvojka, ale jinak by nám to asi neklapalo. To jsme věděli oba. Vyjasnili jsme si to už tehdy před lety a bylo tak správně. Druhý den jsem zavezl Šárku do práce a když jsem doma mrknul na mobil, našel jsem tam SMS. Od Šárky: ZDENECKA MILUJU, ALE V POSTELI JSI NEJLEPSI TY! DIKY ROSTAKU :*

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 62 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář