Anál u kopírky

Každá firma má své svérázné figurky. Tahle se jmenovala Beata. Byla to zralá a zkušená žena, i když ona sama by se takovému označení bránila. Asi by se raději charakterizovala jako „mladá a půvabná“, takže jediný problém zřejmě spočívá ve způsobu vnímání času. V každém případě se jednalo o ženu která pečuje o svůj zevnějšek a vyzná se. Pomlouvačné kolegyně o ní tvrdily, že její kolena se vzájemně neznají, protože se málokdy setkají. Muži byli v tomto ohledu zdrženlivější, protože věděli, že kdyby jim někdy v práci chyběl sex, je to právě Beata, která jim může pomoci.

Rozhodně však není pravda, že Beata svedly všechny muže ve firmě. Když nepočítáme důchodce Vaňka, který si přivydělával jako noční hlídač a proto se s Beátou vlastně nepotkával, nepochybně by se našla řada dalších mužů, kteří dokázali jejím svodům vzdorovat. Příkladem může být Robin z marketingu, který nastoupil teprve před týdnem. Beata okamžitě lokalizovala nového muže na patře. Jeho mladé statné tělo bylo příslibem mnoha slastí a proto není divu, že se jednoho dne vytvořila v kamrlíku s kopírkou svérázná fronta. U kopírky stála Beata, která jakoby zapomněla na ty tuny kopií, které za svou mnohaletou praxi pořídila. Úspěšně předstírala, že se ji kopírka ne- a ne- a neposlouchá. Bojovala s tlačítky i podavači papíru a bezradně se nakláněla nad ubohý přístroj, odhalujíc tak svá stehna až do míst, kde přecházejí v podstatně měkčí a oblejší partie.

Robin stál trpělivě ve frontě, protože se měl na co dívat. Beata to skutečně s muži uměla a její chování vyvolalo v Robinovi přesně ty pocity, které zamýšlela. „Můžu vám nějak pomoci?“ ptal se ten naivní muž, který se v tom okamžiku cítil jako ochránce žen, které marně bojují s technikou a který současně věřil, že by možná snad někdy v budoucnu mohla jeho galantnost dojít zasloužené odměny. Jak se ten ubožák mýlil! Beata chtěla potěšit především sebe. A hned!

„Auva Jauva… pomož mi… ty… no…“ zakvílela Beata, která předstírala, že se jí vlasy zapletly do mechanismu zákeřného stroje.

„Robin… se jmenuju…“ vydechl nadšeně když si uvědomil, že si za prvé tykají, a za druhé, že je volán do akce. „Ty dnešní kopírky jsou na… dvě věci“. Přistoupil blíž aby Beatě pomohl ale vtom se stala zvláštní (alespoň pro Robina), prazvláštní věc. V okamžiku kdy přistoupil blíž, Beatě se jakoby náhodou povyhrnula sukně směrem vzhůru. Nutno říci, že už předtím toho nezahalovala mnoho a nyní dávala nahlédnout až příliš hluboko do intimních zákoutí ženského těla.

Robin byl sice v práci nový, byl také mladší než Beata, ale nebyl takový mladý zajíc, jak by to mohlo na první pohled vypadat. Zadíval se na oblý zadeček a zamyšleně ho pohladil. Beata se zatetelila radostí. „Prosím pomoz mi… teď už tady nikdo není“ zaškemrala a současně sdělila důležitou informaci: nebudou rušeni! Robinovi se rozsvítilo. Došlo mu, odkud vítr fouká a proč nezbedně nadzvedl právě tuto sukénku. Jo, kdepak větříček!

Napřáhl ruku a plácl ten svůdný zadeček až to plesklo. „Takhle se dodržují pravidla bezpečnosti práce? Co?“ zahartusil tak přísným hlasem, že to i Beatu na okamžik zmátlo. Brzy však pochopila, že Robin už také pochopil a  pokračovala ve hře.

„Pomoc!“ zavrkala sladce. „Násilí na pracovišti! Silný muž bije slabou ženu!“

„No tak pardóóón“ zabručel Robin omluvně. Sehnul se a políbil Beatu na vrtící se zadeček. Pak si klekl a začal její zadní partie laskat ústy i prsty. Zajel jazykem do vlhké mušličky, projel i odzdola až nahoru a zastavil se až na sevřeném otvůrku jejího zadečku. Hladově se zabořil obličejem mezi její půlky a Beata jen slastně vrněla.

„Pomoc, jsem zde uvězněna… nemohu se bránit!“ vzdychala roztouženě. Robin se mezitím svlékal a za okamžik už Beata cítila, jak se dere do její svatyňky.

„To je… a… Aaah“ sykla a vyšla mu vstříc. Cítila jak do ní proniká jeho velký a tvrdý penis. „To je… krásný…“ dokončila nakonec přerývavým hlasem. Přestala předstírat, že se jí vlasy zapletly do kopírky a opřela se o stroj, aby mohla lépe přirážet.

„Ty seš ale pěkná čubka“ zasípal jí do ucha Robin a stiskl ji pod krkem. „Tak takhle se ti to líbí?“

Beata téměř nemohla mluvit. Jen horlivě zakývala hlavou. Nepřestávej, hlavně nepřestávej… pokračuj… takhle mi to dělej… pořád! říkala si v duchu. Ale Robina nebyl třeba pobízet. Byl hodně nadržený a když viděl jak se mu Beata nabízí, byl v sedmém nebi.

„Vykuř mi ho!“ poručil přísně a přinutil ji aby si klekla. Nebránila se. Konečně spatřila jeho úd, lesknoucí se jejími šťávičkami. Olízla jej a pomaloučku ho zasouvala do úst. Milimetr po milimetru, jako by si chtěl vychutnat každý kousíček toho tvrdého chlapského masa.

„Pořádně!“ houkl Robin, chytil ji za vlasy a narazil si její hlavu na svůj pyj až se zakuckala. Vsunula mu obě ruce mezi stehna a chytila ho zezadu za zadek. Spokojeně si uvědomila jak je pevný a svalnatý. Hnětla mu rukama zadek a nechala si vrážet penis do úst. Rukama se nemohla nijak bránit když se chtěl zasunout příliš hluboko takže často lapala po dechu. Ale přesně takhle se jí to líbilo.

„Lehni si“ poručil Robin. Vedle byl stoleček na odkládání a třídění kopií. Byl malý a vratký, nikdy by ji nenapadlo použít jej k milostným hrátkám, ale poslechla.

Jen ulehla na záda, už měla u hlavy jeho tvrdý nástroj. Vložila si jej do úst, zvrátila hlavu a on se do ní automaticky zasunul. Vzápětí ucítila ve svém klíně jako horkou dlaň. Jeho prsty zapluly do její jeskyňky a jejím tělem jakoby projel elektrický proud. Roztáhla nohy a její lačný klín vzlínal k jeho hbitým prstům.

Náhle doteky prstů přestaly. Robin se naklonil nad žhavé ženské tělo a začal ji uspokojovat svými ústy. Beata by řičela rozkoší – nebýt toho, že měla ústa plná jeho mužství. Takhle vydávala jen nesrozumitelné huhlání prokládané lapáním po dechu.

Po chvíli si ji Robin přetočil na bok. Stoleček zaskřípal, ale vydržel. Vzal si její hlavu do dlaní, políbil ji na ústa a zašeptal: „Tak ty sis chtěla zašukat?“ Beata se opět nezmohla na nic, než na poslušné zakývání hlavou. Přitom cítila, jak se do ní pomalu tlačí jeho nadržený penis. Ale ne tam, kam správně patřil! Myslela si že se spletl a vzala ho do ruky, aby mu pomohla najít správnou cestu. Ale Robin ji odstrčil a vrátil žalud zpět na ústí jejího análku. Nasliněnou rukou si navlhčil úd a přitlačil.

„Aaah…“ zasténala Beata. V jejím stenu se mísilo překvapení i radost, bolest i rozkoš. Svůj análek si nechávala jen pro své stálé milence, jako odměnu. Ale teď se cítila podmaněná, zotročená a podřízená tomu muži, kterého původně chtěla sama lapit. A neskutečně ji vzrušoval ten pocit podřízenosti. On si bral co chtěl, a ona se nebránila. Naopak! Sama se mu s radostí odevzdala. Uvolnila se a cítila jak do ní proniká, jak jeho mocný úd roztahuje její zadeček a proniká stále dál a dál, hluboko do ní. Konečně byl v ní. Robinův úd byl v zadečku až po koule a Beata cítila, jak mu v něm pulzuje krev. Povysunul se kousek ven, pak dovnitř… to těsné a neřestné spojení je oba vydráždilo. Robin se zasunul zpět a fascinovaně hleděl své partnerce do tváře, ve které se zrcadlilo smyslné vzrušení.

Robin začal tvrdě přirážet a malou místností se nesly zvuky pravidelných nárazů dvou nahých těl, přerušované jen občasnými výkřiky slasti. Nedokázali se nasytit jeden druhého. Beata s překvapením zjistila, že jí šoustání do zadečku přináší stejnou rozkoš, jako její mušlička. A když na to dostala chuť, pomohla si rukou. Brzy mohla s uspokojením konstatovat, že přestala svá vyvrcholení počítat. Všechno se slilo do jednoho nádherného smyslného zážitku, prosyceného vlhkem potu a tělesných šťáv.

Robin byl neúnavný milenec s neuvěřitelnou výdrží. Střídali polohy jednu za druhou a on stále neměl dost. Posadil se na židli a ona, s nohama u sebe jako slušně vychovaná dáma, mu usedla na klín. Samozřejmě tak, že se svým zadečkem narazila na jeho nezkrotný penis.

Cítila jak jí proniká, jak jí roztahuje uzounkou prdelku a plní její análek. Malinko se zavrtěla jako by si dělala pohodlí a zkusila stisknout a povolit svěrače. Na Robina to mělo elektrizující účinek. Slastně vydechl a začal se pod ní pohybovat. Pokračovala ve svém dráždění a spokojeně vnímala jak se jeho dech zrychluje a jeho pokusy o přirážení jsou silnější a silnější. chytil ji zezadu za ňadro a stiskl. Vášnivě, pevně a křečovitě. Tohle znala. Takhle se chovají muži když ztrácí kontrolu a blíží se jejich vyvrcholení. Posedla ji touha ochutnat ho, vysát jeho výstřik až do poslední kapičky.

Vyskočila, klekla si na zem a chopila se jeho údu. Nemýlila se. Sotva stiskla jeho mužství, už cítila jak to v něm cuká. „Pojď… udělej se… postříkej mne, prosííím!“ zaprosila a přitiskla rty na jeho žalud. Robin ji chytil za vlasy a nechal se dovést k vrcholu.

„Aaaah!!!“ zařičel rozkoší a vystříkl Beatě do obličeje první dávku horkého semene. Beata se spokojeně usmála a vzala jeho mužství do úst, aby ho také ochutnala. Další výstřik přijala zase na tvář, pak na prsa… nemohla se toho nabažit.

Beata si utřela bradu po které jí stékalo voňavé chlapské mlíčí a usmála se na svého partnera. „Pojď, v třetím patře mají sprchy a pak ti ukážu, kde je tady nejlepší automat na kafe“.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 90 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář