erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Letní dovolená

0303 0301 I po několika letech manželství mě můj muž dokáže pořád překvapovat. K narozeninám mi koupil opravdu netradiční dárek. Čtrnáctidenní pobyt u moře. Už jsem se nemohla dočkat až za mnou zapadnou dveře kanceláře, nasednu do letadla a potom se budu nerušeně dva týdny oddávat nic nedělání a hřejivým paprskům slunce. Miluji, když se můžu vyhřívat jako kočička. Své štíhlé tělo nechat spalovat dotyky slunečních paprsků, vnímat jeho horkost na svých bradavkách, nechat jím vysušit pár mořských kapek, které uvízly na chloupcích mé lasturky…

Opět jsem prožívala se zavřenýma očima dnešní horký den. Ležela jsem jen tak v hedvábném župánku na verandě našeho apartmá. Mé ruce se lehce dotýkaly mého krásně opáleného těla.

Přivřela jsem oči a ruce mi jakoby samy sjely do klína. Ani jsem si nevšimla, že manžel stojí ve dveřích pokoje, vedoucích na verandu a pozoruje mě. Čeho jsem si ale všimla, byly jeho ruce, které společně s mými mě začaly pěkně rozpalovat. Kundička mi začala pěkně vlhnout. Pomalu jsem roztáhla stehna, aby mě moje drahá polovička mohla hezky laskat jazykem. Dokáže si mě opravdu vychutnat.

0302 Pomalu laská mého poštěváčka, objede ho jazykem a vychutnává si přitom všechnu šťávičku, která vytéká z mé nažhavené kundičky. Jemně do ní strčí svůj jazyk. Zasunuje ho hloub a hloub, cítím ho v sobě, Vzdychám rozkoší a mé tělo se chvěje touhou. Chci, aby mě hezky ošoustal!

Hmmm. . . nádhera, jeho prsty se zabořily do mé kundičky. Jak jsou krásně mokré od mé šťávy. Zjišťuji, že jeho ocas je taky pěkně tvrdý a to jsem ho ho ani nepolaskala svou lačnou pusinkou, stačil mu pohled na mě. Pevně jsem ho stiskla. Ouu, akorát připravený. Už ve svých představách vidím jak do mne vniká, jak si razí cestu mým pohlavím. Chtěla jsem,aby do mě pronikal něžně, pěkně pomalu. A jak to nejlépe zařídit? Přeci nasednout si na něj a dělat si to sama. Dráždila jsem ho tím, že jsem klečela nad jeho nažhaveným ocasem, lehce se dotýkala pyskama jeho žaluda.

„No tak dělej už, vraž ho tam“ zaúpěl vzrušením. A tak jsem na tu jeho kládu nasedla, zabořila si ho tam až po koule. Vychutnávala si jak do mě klouže… 0313

Koukala jsem se na něj pěkně ze zhora. Opravdu pěkný pohled, jak ho moje lačná kundička pohlcuje. Jo, to mi opravdu dělalo dobře. Jeho ocas byl stále pěkně tvrdý, cítila jsem jak ve mně roste.

To se nedalo vydržet. Lezlo to na mě ze všech stran. Nasedala jsem na něj takovým zběsilým tempem, jako bych to měla mít dnes naposledy. Cítila jsem jak se na mne valí vlna orgasmu. Jooo… už… chci to… ááách… teču. Moje šťávička byla všechna jeho.

0315 Abych si nemyslela, že toho bylo málo, vyměnili jsme si pozice. Obrátil si mě na záda a jediným mocným přírazem mě nabodl na ten svůj kůl. Pronikl do mne tvrdě a pěkně hluboko. Zařvala jsem slastnou bolestí. Hezky mě vyšoustával. Jeho klacek byl pěkně dlouhý a dával si záležet aby mne protahoval celou jeho délkou. Občas ho ze mne vysunul úplně, takže jsem viděla jeho obrovský temně rudý žalud.

Zatoužila jsem po něm zezadu. Postavila jsem se k němu zády, prohnula se v kříži a nastavila mu svou mušličku.

Chytil mne za boky, pevně stiskl, a já ucítila ve svém klíně lehké doteky jeho penisu který nasměroval přímo proti mé škvírce. Jediným trhnutím paží si mne narazil na sebe a šoustal jak o život. Přidržela jsem se jednou rukou lehátka, ale bylo to zbytečné. Držel mne pevně a já byla nabodnutá na jeho klacku, takže bych neupadla ani kdyby pode mnou náhle zmizela podlaha.

Vůbec mě nešetřil, choval se jako zvíře. Přirážel a přirážel, věděl že to chci pěkně tvrdě. Řvala jsem ať mě už nechá, ale on ve svém zběsilém tempu ještě přidal. Občas mne plácl rukou přes zadeček. Janom jsem vyjekla a začala přirážet proti němu.

0319 „Oooh, ano, ještě mě mrdej, chci to, vyšoustej mi jí… “ Můj druhý orgasmus byl tady. Byl opravdu nádherný. Chvíli počkal, hluboko zabořený vé mušličce, a když se mi přestaly klepat nohy, pomalu se ze mne vysunul. Jeho ocas se krásně lesknul jak byl mokrý od mé šťávičky.

Chtěla jsem tu svojí šťávičku také ochutnat a tak jsem mu ho začala jemně olizovat. špičkou jazyka laskat jeho žalud a vychutnávat si tak jeho hebkost. Stáhla jsem opatrně kůžičku a odhalila jeho žalud. Byl tak krásně lesklý a hladký že jsem neodolala a musela ho vzít do úst.

Svými rty jsem ho jemně objala a polkla pomalu až na mandle. Byl tak obrovský, úplně mě dusil. Zasouvala jsem si ho hluboko do krku, stále znovu a znovu, nedokázala jsem se toho nabažit. Chytila jsem si ho u kořene a stiskla. Chvíli jsem jej pozorovala, jak v něm pulzuje tep a potom ho olízla… jako lízátko. Malinko jsem mu polaskala koule, jen je olízla, a začala ho líbat a lízat mezi stehny, stále dál a dál. Hlasitě vydechl a rozkročil se, abych mohla dostat ještě dál.

0321 Můj jazyk si razil cestu mezi jeho chloupky, až k jeho zadečku. Dělalo mi dobře poslouchat jeho vzdechy, které se měnily ve sténání. Cítila jsem, jak je vzrušený. Když jsem se vrátila zpět k jeho ocasu, stál krásně ztopořený, s obnaženým žaludem, a na jeho vrcholku se leskla kapička touhy.

Slízla jsem ji jediným polibkem a pokračovala v laskání toho nástroje, který mi před chvílí připravil tak krásné vyvrcholení. Sála jsem ho čím dál rychleji, nechala jeho ocas klouzat do pusinky. Chtěl se udělat a moc, sténal rozkoší.

„Jooo, dělej, kuř mi ho! Chci ti to pěkně vycákat do pusy.“ Cítila jsem jak jeho těla rázem jakoby ztuhlo. Na okamžik znehybněl, a z jeho úst se vydralo hlasité zasténání. Namířila jsem jeho penis do svých úst právě v okamžiku, kdy z něj vytryskl první proud spermatu. Vystříkl ohromným tryskem. Jeho semeno jsem lačně polykala, ale bylo ho tolik, že mi stékalo kolem pusy po bradě dolů a tak jsem ho nechala cákat i na moje kozy, jejichž bradavky byly naběhlé vzrušením a cítily horkost jeho semene. Byl můj, do poslední kapičky!

Takových krásných vlahých večerů jsme té dovolené prožili ještě několik a zdaleka ne všechny na verandě. Ale o nich až zase někdy příště…
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 96 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář