erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Žhavá trojka s tchyní

Hned v osmnácti letech jsem se bláznivě zamiloval do mé mladé, kozaté Milušky. Oba dva jsme byli narozeni ve stejný rok a stejný měsíc – v květnu, byli jsme ve znamení býka. Dokonce jsme měli oba dva hnědé vlasy, hnědé oči a v sexu jsme si náramně rozuměli. To víte mládí. Jmenuji se Simon a tento příběh se mi stal hned měsíc po svatbě, kterou jsme měli právě v květnu, kdy jsme oba dva slavili dvacet let.

LIVE SEX ZDARMA Svatba byla okázalá a velká, jen z mé strany přišlo 35 lidí a od Milušky asi 50. Jako ženich jsem měl černý smoking a Miluška si vzala bílé korzetové šaty s pěkně pompézním výstřihem. Na slavnostní oběd jsem si vyžádal, že bych chtěl svíčkovou s houskovým knedlíkem, šlehačkou a brusinkami a samozřejmě nechyběla játrová knedlíčková polévka. A na večerní hostinu byl raut, kde bylo přichystáno několik jídel, například bramboráčky a katův šleh, smažené kuřecí řízečky „kuřízky“ s chlebem a zeleninou a spoustu jiných dobrot. A samozřejmě nechyběla půlka pečeného prasete a dva naražené sudy. To prostě ke svatbě patří. Řekli jsme kamarádům, ať nám nekupují žádné blbosti, a raději přispějí každý pětistovkou, kterou dáme do jídla a pořádně se pomějeme.

Moje Miluška měla už jen maminku, která ji vedla k oltáři. Maminka se jmenovala Eliška a už nějaký pátek před svatbou jsme žili u ní, pod jednou střechou. Dvoupatrový dům jsme si rozdělili tak, že dole bude maminka a my nahoře. Moc jsme se nepotkávali. Tchyně byla super, do ničeho nám nekecala, naopak si vždy vyslechla naše názory a my ji brali jako nejlepší kamarádku, které se se vším můžeme svěřit. Tchyně Eliška byla přesně o 18 let starší než já s Miluškou. Sourozence Miluška neměla, takže jsme docela často chodili na návštěvy ke známým a nebo k mé sestře. Docela si padly do oka.

Pár týdnů po svatbě jsme dostali i nějaké peníze od Elišky, abychom si zajeli někam na dovolenou autem, které by nám půjčila, a prý jí stačí, když jí pošleme jen pohlednici z dovolené. Moje Miluška dostala nápad, že když už jsme dostali tolik peněz, tak proč nevyrazit na dovču všichni tři. Další den jsme to navrhli Elišce. Mohla by jet s námi, pronajali by jsme si dva spojené apartmány s dvěma manželskými postelemi, jedna kuchyňka a jedna koupelna s wc. K moři by jsme to měli jen několik schůdků a bylo by tam absolutní soukromí. Ela s tím nadšeně souhlasila, a že nás vůbec nebude kontrolovat a bude si jen tak někde ležet na karimatce, někde schovaná ve skaliscích, nebo na vybetonovaném plácku a ani o ní nebudeme vědět. Já věděl, že Milušky mamka je náruživá naturistka, takže asi bude vystavovat před námi její krásné nahé tělo. A vlastně by mi to vůbec nevadilo, ba naopak, rád bych se na ni tajně očkem podíval.

Za pár dní jsme objednali přes Booking dovolenou na čtrnáct nocí v Černé Hoře. Pár týdnů před odjezdem si šly holky koupit nějaké oblečení. Šaty, sukně a hlavně plavky. A prý ty plavky budou překvapení, že jsou děsně sexy, tak ať jsem trochu naladěný na společnou dovolenou s její mamkou. Těsně před odjezdem nám přišel email od majitele apartmánového domu, že sebou nemusíme vozit slunečníky, karimatky, nafukovací lehátka. Všechno má majitel v garáži a dokonce tam má na půjčení několik horských kol, jak dámské, tak pánské. Paráda! Zabalili jsme a vyrazili.

Moje Miluška jela v takové bílé krátké mini sukénce, která jí končila hned pod zadkem. Při pohledu na ni bych ji nejraději ošukal někde na kapotě na autě, protože takhle sexy jsem ji dlouho neviděl. No a tchyně Eliška měla červenou sukni, která jí sice nekončila přímo pod zadkem, ale tak deset čásel nad koleny, k tomu bílé průhledné tričko, takže jsem nevěděl kam dřív s očima. Jediný rozdíl mezi nimi byl, že Miluška měla trojky-čtyřky prsa a Ela spíš větší pětky. A ty dvě čísla byly znát! Já byl vlastně moc rád, že jsem si Milušku vzal za ženu. Protože na Elišce bylo jasně vidět, jak bude její dcera za dvacet let vypadat. Prostě bude stále krásná a s pevným poprsím.

Cesta autem byla dlouhá, Chorvatskou hranici jsme překročili po půlnoci. Moje Miluška spala na zadním sedadle a na chvilku si zdřímla i Ela. Pak už jsem dělal co 200 kilometrů pauzy. Někde ve čtvrtce Chorvatska mi najednou Ela pohladila koleno a stehno, a já se až lekl. Usmála se na mě a jen mi tiše špitla: „Dobře řídíš, Símo. Jsem ráda, že jsem s Vámi mohla jet.“ Otočila hlavu a znovu usnula. A mně to v hlavě začalo šrotovat. Úplně mě to odrovnalo, to jak mi zajela pod šortky, projela ve mně taková zvláštní elektřina, až mi naskočila husí kůže.

Konečně jsme dorazili na místo! Přivítala nás paní domácí, Černohorka. Příjemná dáma, okolo čtyřiceti let, věkem si myslím stejný jako Ela. Ubytovali jsme se ve druhém patře, z balkónu byl přes borovice neskutečný výhled na moře a hlavně tam bylo soukromí. Další domy byly několik desítek metrů od nás a my si jen seběhli po schodech na soukromou písčitou pláž. Takhle úžasnou a útulnou plážičku jsem si vysnil v mém snu. První den jsem šel hned spát, pak se připojila i Ela, a moje odpočatá Miluška si šla lehnout pod slunečník na lehátko. My s Elou se probudili, až druhý den ráno. Sedli jsme všichni do auta a jeli nakoupit do sousedního města naše první potraviny. Asi za hodinu a půl jsme přijeli zpět, najedli se a šli společně na pláž.

Holky se převlékly do těch nových plavek a já oněměl úžasem. Obě dvě měly erotické tělové bikinové plavky, takže jsem jim viděl ty jejich nádherné kulaté české kozičky s velkými prsními dvorci a špičatými bradavkami. Kundičku měly obě dvě stejně vyholenou, s takovým hubeným proužkem a já nevěděl kam s očima. Holky se na sebe podívaly, pak na mě a začaly se tomu smát. A jen řekly „No coóó!? Tady na pláži nikdo není krom tebe, kdo by nás okukoval, tak proč ne?“ Já jen řekl, že to mohly jít už na ostro a začal se také smát“. Miluška mně odpověděla „že i to mají v plánu“. Koukl jsem z novu na Elu i Milušku a musel jsem hodně maskovat plavky, aby neviděly, jak se mi vzdouvá mé mladistvé péro. V mozku se mi honilo, že bych oprcal jak Milušku tak tchyni Elišku.

Popadli jsme olej, osušky do ruky, do plátěné tašky limonády a hurá k moři. Všichni jsme skočili natěšení do moře, no a jak jsme po sobě cákali vodou, holkám se ty plavky tak promočily, že už bylo vidět téměř všechno. Ani nevím jestli to měly od začátku v plánu, když si vybíraly takhle průsvitnou látku plavek, ale já opravdu nevěděl, co mám říkat a kam s očima. Po chvilce jsme vylezli z vody, Miluška mě poprosila, zda bych jí namazal tělo, že budu její dvorní olejový masér. Nasadila si sluneční brýle a nechala se ode mě namazat. Pak se přihlásila i Ela, abych i jí namazal. To už na mě bylo moc, v péru mi cukalo jak studentovi střední školy. Pak jsem ji natíral i stehna a když je mírně rozevřela od sebe, viděl jsem její okvětní lístky. Ty její sexy dlouhé stydké pysky jsem si přál olíznout.

Vrátil jsem se na své lehátko a začal luštit sudoku. Miluška mi pak pošeptala, že ty plavky co má na sobě jí dodaly nějak moc erotického chtíče, že má chuť si zaprcat. Jen jsem na ni mrkl a zašeptal „Za pět minut nahoře v apartmánu“. Nechali jsem tam Elu, řekli jí, že si jdeme udělat něco na jídlo a za půl hodiny se vrátíme. Jak jsme za sebou v apartmánu zaklapli dveře, odhrnul jsem Milušce košíčky plavek na stranu, spodek plavek z její buchtičky taky, přisál jsem se jí na bradavku a druhou rukou jí prozkoumával její lahodnou vlhkou broskvičku. Čuráka jsem měl postaveného jako kameník z kamenolomu, otočil jsem ji a začal ji šíleně mrdat zezadu. Opřená o kuchyňskou linku se nabodávala na mého fialového čuráka, držel jsem jí za boky, hladil její vztyčené bradavky a mačkal a hrál si jejími kozičkami.

Uf, to byla taková letní erotická pohoda, že jsme se nechali unést sexem a ani nezjistili, že za námi přišla i Ela. Najednou stála ve dveřích a když viděla jak tam beru její dceru, nezmohla se na slovo. Začala se omlouvat, že si chtěla s námi dát něco malého na zub a k tomu kafe na balkóně. Už se nedalo couvat nebo vymlouvat, ze mě jen vypadlo „Eliško, vyšpul zadek a stoupni si vedle Milušky“. Miluška nic neříkala, roztažená a opřená o stůl čekala, co udělá její mamka.

Ta si stáhla na stranu plavky, úplně stejně jako její dcera a stoupla si vedle. Opřená a zadkem vystrčená se zavřenýma očima čekala, co udělám. Milušce jsem řekl, že je omrdám na střídačku, ta jen mlsně koukla na mě a já se přesunul s tvrdým vrtákem za zadek Elišky. Ela měla postavu jako ze žurnálu, luxusní mladá milfka co ráda píchá. Zajel jsem jí dvěma prsty do vyholené buchty, Ela začala téct jako lesní vodopád. Oproti její dceři, měla kundu širší a hlubší, docela jsem se v ní ztrácel. Začal jsem ji fistovat celou rukou a moje Miluška mi zároveň honila ptáka. Pak mi jej přivedla do svatyně její nadržené maminky. A já se do ní poprvé v životě zabořil svým zdatným čuráčkem. Ela hekala, jak kdyby to roky neměla.

Asi po pěti minutách jsem otočil Milušku a tu začal tvrdě mrdat. Ela se na nás dva dívala a pak si rukou zajela do kundy a začala se sama masturbovat, to mě ještě více rozpálilo a znovu jsem se vrhl na tchyni, kterou jsem už bral zepředu, koukal jsem jí na cecky, jak jí hopsaly, pak do tváře, ona do mé, vedle Miluška. Bože, já ani nevnímal, že je to máma od Milušky. V koulích se mi dělal neskutečný přetlak a horké sperma chtělo ven. Jenže já nevěděl, jak se rozhodnout. Do které kundičky to mám nastříkat, aby si jedna či druhá o mně nemyslela, že jsem na tu druhou zapomněl? Rozhodl jsem, aby si holky vedle mě klekly a postříkal bych jim kozy, tvář a něco málo do pusy. Obě dvě poslechly a dřeply si na zem. Chytly mě ptáka a začaly ho střídavě honit a žužlat. Miluška mě vzala za čuráka, Eliška za koule a namířily si to na kozičky a já je celé pomaloval bílou smetanovou odměnou.

Ela si ho strčila do pusy a ty poslední štávy mi vyždímala a vysála do poslední kapky. Miluška si roztírala moje semeno po prsou a já před nimi stál jak nadržený kanec. Jenže co čert nechtěl, byl jsem fakt nadržený jako prase. Znovu jsem je opřel o stůl a pěkně si to s nimi zopakoval! Tentokrát jsem si dal víc záležet, pytel jsem měl už prázdný, takže to další mrdání se protáhlo o hodinu déle.

FREE SEX WEBCAMS Tchyně Eliška si pak nahatá sedla do křesla, roztáhla si nohy od sebe a koukala na svoji dceru jak se krásně pomamila. Já šel do ložnice, kde byla zapnutá klimatizace, prasknul jsem sebou do postele a pomalu se z toho zážitku chladil. Potom za mnou přišla Miluška a řekla mi „že tenhle plán s mamkou krásně vyšel, už dlouho se spolu bavily, že by mě chtěly oprcat společně, ale bály se mi to říct.“

Dalších dvanáct dní jsme společně šukali ráno, podruhé odpoledne a večer potřetí. Po návratu do Čech se nic na našem společném šukání nezměnilo. Trojka je holt trojka, a já jsem nejštastnější chlap pod sluncem. Neměnil bych.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje porno povídky?
A už jste někdy navštívili MILF FREE XXX CAMS webstránky?

Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek.

Rsk

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 201 návštěvníků   Průměr: 3.4]

Napište komentář