Penzion

Před pár dny se Liz vydala sama do lesa poté, co se vrátila domů a našla svého přítele v posteli s jejich sousedkou. Práskla dveřmi a zmizela dřív, než stačili cokoli udělat. Pár hodin se jen tak toulala po lese a přemýšlela, co bude dělat teď. Nebyla přímo naštvaná – stejně si myslela, že Mike je debil (v posteli se staral hlavně o sebe a ona se pomalu začínala nudit) a chtěla to během pár dnů skončit – ale přesto ji to zaskočilo.

Náhle les skončil a Liz vyšla na silnici, u níž stál zvláštní penzion. Zvláštní jednak proto, že v této oblasti o žádném nevěděla, ale především kvůli vývěsnímu štítu, na němž stálo: „Nevstupujte, pokud chcete odejít!“

Liz po celých 23 let ignorovala každý příkaz, který jí kdokoli dal – a nebýt její sexy postavy, dlouhých blond vlasů, pevných trojek a vášni k téměř všem druhům sexu, jistě by ji tento zvyk velmi často dostal do problémů – ale na tomto místě bylo cosi, co ji přinutilo se zastavit. Vykročila a suverénně vešla dovnitř.

Prošla dlouhou chodbou s pokojovými rostlinami po stranách, až se zastavila před dvoukřídlými dveřmi na nichž byla cedulka s nápisem HLAVNÍ SÁL. Otevřela je a vešla dovnitř. To co spatřila, jí vyrazilo dech.

Ve velké, do červena laděné místnosti s nápojovým barem stály čtyři stoly a na každém z nich byla jedna nahá dívka, s kterou si užíval některý s přítomných mužů ve škraboškách.

Ani hlasité klapnutí s jakým se za Liz zavřely dveře, však nikoho z přítomných nepřinutilo ani zvednout oči, natož aby přerušili svou činnost. Zato ona na zdejších orgiích mohla nechat oči.

Na nejbližším stole ležela štíhlá brunetka – zhruba v Lizině věku – s jednou rukou na mušličce, druhou na prsou a hlavou zakloněnou přes okraj a do úst jí zasouval svůj penis chlápek s havraní maskou. Na druhém stole naopak ležel muž a mačkal prsa asi 18-ti leté černošce, která nad ním klečela a napichovala se na jeho klacek. Na třetím stole byla asi nejmladší dívka v místnosti. Byla to zrzka a mohlo jí být sotva patnáct, ale měla kolem sebe hned tři milence. V 69 si nechávala od muže s maskou lupiče lízat krásně vyholenou pičku a zatímco ho kouřila, pravou rukou honila ptáka vedle stojícímu chlápkovi a zadečkem přirážela proti ocasu muže – orla. Na posledním stole pak ležela asiatka s krátkými černými vlasy, kterou píchal a vášnivě líbal poslední chlap.

Liz se z té podívané začala podlamovat kolena a cítila, jak rychle vlhne. Sedla si na zem, opřela se o stěnu a začala se hladit přes kalhotky. A když k ní přišel neznámý muž bez masky, s vlnitými havraními vlasy po ramena, uhrančivým pohledem a začal si rozepínat beze slova kalhoty, ihned si před něj klekla na kolena a začala mu ho kouřit.

„Zdá se, že mezi nás skvěle zapadneš,“ řekl muž, postavil Liz na nohy a strhl z ní všechno oblečení jako by bylo z papíru. Poté ji chytil za zadek, zvedl ji, a zatímco ho obejmula nohama, bez zaváhání do ní vrazil svého ptáka až po koule. Liz milovala tvrdé šoustání a tohle bylo takové, že při něm náhle zapomněla na vše, co se jí přihodilo a ochotně začala přirážet.

Muž, který se během toho představil jako Drake, ji takto odnesl do jednoho z pokojů, kde ji hodil na postel a začal si ji brát zezadu. Když ji pak navíc chytil za kozy a začal je drtit v rukou, projela Liz silná vlna orgasmické slasti. O chvíli později se udělal i on a napumpoval do ní štědrou dávku semene. Poté ho z Liz vytáhl a beze slova odešel. Liz se vyčerpaně roztáhla na posteli a usnula dřív, než si to stihla uvědomit.

Když se probudila, zjistila, že je celá ulepená od potu a zaschlého sperma. Vstala, prohlídla si svůj pokoj, našla dveře do koupelny a vešla do sprchy. Vzala si mýdlo a nechala horkou vodu stékat po svém těle. Vypnula vodu a celá se namydlila, při tom znovu pocítila touho se sebe dotýkat, hladila si kozičky a klouzala prsty po své mušličce.

Znovu pustila vodu, smyla ze sebe pěnu, opřela se o stěnu a tryskou si přejížděla po těle a vnímala, jak ji proud vody mačká na kůži a pak stéká po těle. Roztáhla trochu nohy a přiložila si hlavici hadice k poštěváčku a nechala na něj stříkat silný proud vody. Druhou rukou si začala mačkat bradavku a při tom se jemně kousala do rtu a v hlavě si přehrávala předchozí zážitky s Drakem. Začínala mít pocit, že se během pár minut znova udělá, ale v tom uslyšela hlasité zaklepání na dveře, to ji vytrhlo z příjemných představ. Trochu rozladěně opustila sprchu, omotala si kolem sebe ručník a šla otevřít.

Chodba však byla prázdná až na opuštěný jídelní vozík před dveřmi. Zatáhla si ho tedy do pokoje a nandala si na talíř ještě teplé toasty, trochu šunky, nějakou tu zeleninu, pak si nalila kávu a pustila se do uspokojení další ze svých potřeb.

Jídlo bylo, výtečné… možná až příliš, Liz najednou měla pocit, že je to až příliš dokonalé a zrovna tak, že se cítí neobyčejně unaveně, až nepřirozeně. A dřív než mohla přijít na to co, svezla se ze židle omámeně k zemi.

Když se Liz probudila, ležela na zádech s rukama přivázanými k čelu postele a roztaženýma nohama, kde se Drake věnoval jazykem její mušličce. ,,Omlouvám se za to uspání, ale uvidíš, že si to takhle užiješ mnohem víc, než kdybych tě o to překvapení připravil,“ zašklebil se a dál pokračoval v práci.

Liz k vlastnímu překvapení zjistila, že mluví pravdu, nebyla nějak ulítlá na svazování a mučení, ale tohle bylo tak hezky vyvážené, až se přistihla, že si to opravdu začíná užívat. Když Drake poznal, že Liz nemá k orgasmu daleko, vstal a za jejího nesouhlasného pohledu a mručení odešel ke stolu, u něhož Liz jedla. Když se vrátil, nesl v ruce zapálenou svíčku.

,,Pro lepší atmosféru“ řekl. ,,Vykašli se na atmosféru a už ho do mě vraž!“ začala ho provokovat Liz.

Drake se nenechal dvakrát přemlouvat a hned jak Liz přitáhla kolena k hrudi, aby mu usnadnila přístup do své kundičky, vnikl do ní a začal ochotně plnit, její přání. Liz ho objala nohama, zavřela oči a pomalu se připravovala na orgasmus, o který ji před chvílí připravil. Místo šimravého potěšení však ucítila slabou palčivou bolest na levém prsu. Polekaně otevřela oči a spatřila Draka, jak nad ní drží tu pitomou svíčku a nechává horký vosk kapat na její nahé tělo.

Drake ji během toho nepřestával šukat a Liz – stejně překvapená jako před tím – zjistila, že se jí ta chvilková bolest začíná líbit. Zavřela tedy znovu oči a začala si to opravdu užívat, bylo to něco, co ještě nezažila a ona prostě milovala nové zážitky. Vnímala s povzdechem každou kapičku, která jí dopadla na vztyčenou bradavku a pak se spojila s další a pomalu stékaly po prsu dolů. S hlasitým vzdycháním uvítala krátký proud vosku, který ji pálil v pupíku a způsobil, že jí přejel mráz po zádech.

Byla tak vzrušená a plná očekávání, že když Drake rozmazával další vosk po jejím klíně, nedokázala se ovládnout a téměř vybuchla v záchvatu extáze. Drake se s uspokojením podíval na své dílo, vytáhl ho z ní, rozvázal jí ruce a začal si ho nad ní honit, zatímco ona jen hluboce oddychovala neschopna se pohnout. Po chvíli se i on udělal a postříkal jí celé tělo svým skoro stejně horkým spermatem. Pak stejně jako předchozí noc beze slova odešel a nechal Liz vyčerpanou na posteli.

Ranní paprsky slunce prolétly rudými závěsy na okně a zasvítily Liz do tváře. Ta se nejprve snažila schovat, ale samotné vědomí, že musí něco dělat, ji probudilo a tak se posadila na posteli a jen tak koukala do prázdna. Vzpomněla si na dnešní noc a chystala se jít do koupelny, aby se umyla, ale zjistila, že je úplně čistá a i postel je celá čerstvě povlečená.

,,Zvláštní místo“ řekla si pro sebe a nahá přešla k hlavním dveřím. Za nimi opět stál stolek, na kterém však kromě jídla byl i puget růží s krátkým vzkazem:

penzion

Že by omluva? No, myslím, že mu to za ten závěr můžu odpustit, pomyslela si s úsměvem Liz, přisunula si vozík ke stolku a nasnídala se. Přemýšlela, co do té doby bude dělat, prošla se po penzionu, ale když ani po půl hodině nepotkala jediného člověka, vrátila se na pokoj, napustila si vanu a nechala se hýčkat horkou vodou a vůní koupelové soli.

Určitě musela usnout, protože když se probudila, voda byla téměř studená. Vylezla tedy z vany, osušila se a znuděně se posadila na posteli.,,Doufám, že to překvapení bude opravdu stát za to…“ pomyslela si rozmrzele.

Naštěstí jí ta rozmrzelost nevydržela dlouho, protože vzápětí zaslechla ozvěnu kroků na chodbě a chvíli poté i zaklepání na dveře. Liz nadšeně vyskočila z postele tak rychle, že ručník skončil bezvládně na zemi a otevřela dveře. V nich stál nahý Drake, spolu s dalším nahým mužem, kterého nespíš, viděla v hale ten večer, co přišla.

,,Neříkal jsem ti Zode, že je perfektní?“ prohodil s úsměvem Drake k druhému muži. ,,Tak pojďte přece dovnitř hoši“ řekla Liz, oba je chytila za ruce a poslala je směrem k posteli. Tam si sedla mezi ně a začala si prohlížet toho cizince. Byl o něco menší než Drake, ale stejně svalnatý. Nejvíc jej odlišovaly krátké, světle hnědé vlasy a orlí nos.

,,Tak co kdybyste se mi už začali věnovat, když jste teď na mě dva, pánové?“ škádlila je s úsměvem a lehla si na postel. Oba je jako na povel k ní sklonili – Drake ji začal hladově líbat a rukama hladit její kozičky, Zod oproti tomu začal s jemnými polibky od kotníků přes kolena až po vnitřní straně stehen ke kundičce.

Liz uchopila Drakeův penis a druhou ruku hladila Zoda po vlasech. Dnešní večer začínal vypadat opravdu slibně. Oba se postavili k posteli a Liz si klekla mezi ně, oba je vzala do rukou a začala honit, pak vzala Zodův klacek do úst a jazykem mu začala ochutnávat žalud. Drake však neměl rád, když je opomíjen a tak, když ho Zod o kousek vysunul, jí tam strčil i ten svůj. Zod se do její pusinky vystříkal první a tak se začal věnovat sání Liziných bradavek a k tomu ji prstil.

Drake měl o něco větší výdrž, ale ani on nemohl dlouho odolávat Lizině pusince a za chvíli mu taky začalo cukat v ptákovi. On ho však předtím vytáhl a nechal Liz, aby ho udělala rukama. Ta si pak znovu sedla na postel, roztáhla nohy a prsty od Drakova semene si začala roztahovat pičku.

,,Tak kdopak z vás chlapáků mě ošuká jako první?“ usmála se provokativně. Zod se nenechal přemlouvat a hned přišel k posteli, tam si však lehl a přitáhl si Liz nad sebe, aby ji mohl opět začít vylizovat. Tentokrát se však nezdržel jen u její mušličky, ale začal zkoumat i její druhou dírku. Drake mezitím opět v plné síle vlezl k nim na postel a znovu ho strčil do Liziny vzdychající pusinky. Ta ho s nadšením přivítala a zasouvala si ho skoro až do krku. Zod zatím dole strkal prsty do obou jejích dírek zároveň a Liz začala pociťovat nekonečnou touhu mít už je oba v sobě.

Přestala tedy Draka kouřit, otočila se k Zodovi a prudce zasunula jeho meč do své pochvy. Drake ji hned chytil za boky, a pomalu začal zasouvat do její prdelky, a když si po pár přírazech zvykla a jeho velikost, mohl ji začít šoustat rychleji.

Liz se nejdřív musela hodně krotit, aby nekřičela rozkoší na celej barák, ale pak se na to vykašlala a začala sténat jak děvka. Dokonce, i když se do ní Zod vystříkal, až to z Liz teklo ven, nepřestávala na něm poskakovat, dokud se mu znova nepostavil.

Drake ji pevně sevřel prsa a mezi palcem a ukazováčkem jí mačkal bradavky a mrdal ji do prdelky stále silněji a rychleji. Zod ji jemně líbal a hladil po zádech, zatímco Drake ji sem tam silněji plácl přes zadek. A právě tato vyváženost mezi jemným a drsným sexem, přiměla Liz k asi největšímu orgasmu za život. Ta se najednou cítila plná energie a života. Zvedla se z postele a podívala se na oba vyčerpané chlapy, kteří se nebyli schopni ani pohnout, usmála se a beze slova vykročila z pokoje hledat další dobrodružství…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 50 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “Penzion” (celkem 2)

Napište komentář