erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Svatba jako řemen

Verča

Vdavky mi nikdy moc neříkaly. Ráda jsem si užívala života a když mi bylo někdy smutno, vždycky se rychle našel nějakej chlap, kterej mi osušil slzičky. Navíc většinou osušil slzičky, ale zároveň promočil kalhotky, takže rychle bylo zase všechno v nejlepším pořádku. Rovnováha byla zachována.

Pak jsem nějak začala zjišťovat, že nabídek typu suché oko – mokré kalhotky začíná ubývat. Podívala jsem se do zrcadla a zjistila, že i když na svůj věk vypadám dost dobře, byl tam jeden háček. teda spíš hák. Bylo to takové to „na svůj věk“. Prostě, kalendář neošálíš!

Takže i když zásnubní prsten nebyl něco, po čem bych nějak toužila, usoudila jsem, že je potřeba sehnat si chlapa tak nějak víc nastálo. Vybírala jsem dlouho – asi týden. Dřív jsem zvládla sbalit chlapa během dvou hodin, někdy i rychleji – pokud byl otevřený bar na rohu. Ale tentokrát jsem chtěla vybírat pečlivě, protože manželství, to je závazek na celý život!

Rudolf byl docela k světu. Měl pěknej barák, neopíjel se, nehrál na automatech, občas mi koupil i nějaký ten šperk, takže celkem super volba. Zorganizoval svatbu, ze které mi přecházel zrak. No, už během těch příprav mi došlo, že se rád předvádí. A do svatby se hrnul hlavně proto, aby sousedům a kamarádům ukázal, jakou má krásnou sexy ženušku. To jako mne. Moc mne to nenadchlo, ale co se dalo dělat. Řekla jsem si, že to s ním aspoň zkusím.

Svatba proběhla celkem v pohodně, jen mne postupně představoval všem svým kamarádům a každému ledabyle nadhazoval, že takhle krásnou a sexy manželku jen tak někdo nemá. Nu, když jsem tak poznávala ty jeho obstarožní kamarády a jejich paničky, tak měl celkem pravdu. Ale na druhou stranu, příjemné mi to nebylo. Koukala jsem se kolem, všude samej luxus, každej přijel v nablejskaným bouráku, ale jinak nuda.

svatebni-gangbang-008 „Bóže, do čeho sem to vlezla?“ říkala jsem si v duchu. Já se tady snad nudou ukoušu! Koukala jsem se bezmocně kolem, až… Najednou se tam obejvili tři kluci, kteří měli na starosti catering. Navařili jídlo, nazdobili chlebíčky, vychladili šampáňo, a teď v klidu pokuřovali ve stínu. Obsluhu už zajišťovaly hostesky, takže měli veget. Sympaticky se na mne usmívali takovým tím svlíkacím úsměvem, kterej říkal „jestlipak máš kalhotky, kotě?“. Docela mi to zalichotilo. Usmála jsem se na ně, a když přišlo už asi stopadesáté osmé focení, zamávala jsem na ně, ať se jdou vyfoti s náma.

„Ať mám taky nějakou památku na sexy chlapy co mi pomáhali s vdavkama!“ mrkla jsem na mne. Kluci byli jako velká voda, hned se k nám nahrnuli a gratulovali nám, teda hlavně mně, protože gratulace zahrnuje všelijaké to objímání a líbání a toho si fakt užívali. Občas jsem ucítila nějakou tu ruku na místě, kam obvykle gratulanti nesahají a cítila jsem, že mne nuda začíná opouštět.

svatebni-gangbang-011 „Sme si s chlapa řikali…“ začal jeden, „jestli prej máte podvazky! Dnes to holky strašně flákaj a jsou líný oblíkat si pořádný rajcovní prádlo“ nadhodil jeden.

Mrkla sem po svým novým manželovi, ale ten se zubil do objektivu úsměvem typu „jsem super a  moje manželka je taky super“. Takže nic. Ještě že mi nebe seslalo tyhle tři mládenečky. S těma se aspoň dá bavit.

Všichni byli tak o deset let mladší než já a vypadali docela nevybouřeně. Ještě před objektivem mi málem svlíkli sukni a pak si mne vzali stranou do altánku v rohu zahrady a nalévali šampaňským. Jestli jsem měla výčitky, že na svatbě flirtuju s mladejma klukama? Popravdě: zkusila jsem to. Ale pak jsem se podívala na svého zbrusu nového chotě, a přešlo mne to. Za chvilku se mi už začala motat hlava, tak jsem navrhla, abychom šli dovnitř do baráku. „Pojďte kluci, ukážu vám, jakej jsem vyvdala bejvák!“

svatebni-gangbang-028 svatebni-gangbang-031 Dva mi nabídli rámě, každej z jedný strany, a vesele jsme se dopotáceli do mé nové ložnice. „Věřili byste kluci, že mám každej vlastní ložnici?“ postěžovala jsem si. Oni jen soustrastně kroutili hlavama, jako že jsem chudinka, a moc nemluvili, protože se snažili svlíknout mi šaty. Moc jim to nešlo, ale nakonec jsme našli všechny zipy, háčky a knoflíčky, a než jsem se nadála, už jsem seděla mezi nima jen tak nalehko.

„A víte kluci, že jste docela… docela to… sympatický?“ usmála jsem se na ně mírně ovíněným úsměvem. „No ty seš taky nejvíc sexy nevěsta, jakou jsme potkali!“ vrátil mi to Jarda – sympatickej blonďák, kterej už rukou zajížděl do kalhotek. „Ty seš milej“ pohladila jsem ho po vlasech. „Ale musím tě… musím tě plesknout přes tu nene… ne… nechene… nenenehe… n-e-n-e-ch-a-vou ruku! Já jsem totiž to… vdaná pani. Jasný?“

svatebni-gangbang-044 „Jasný!“ zaburáceli všichni unisono. Až mi jich bylo líto. Byli takoví mladí… a nadržení. Vstala jsem, našla rovnováhu, přísně jsem si je změřila pohledem… ty jejich oči! Jako mladí nadržení hřebečci! Tohle po mně nemůže nikdo chtít, abych na ně byla takhle přísná. „Tak jo.“ rezignovala jsem. „Tak pojďte, já vás aspoň vykouřím!“

svatebni-gangbang-064 Podívali se po sobě, ale nes řekl „švec“, měli kalhoty dole a na mne se vyvalilo tolik krásnýho chlapskýho masa, že jsem až polkla. „Teda kluci… vy máte vybavení… mhmmmpfhm…“ víc jsem toho neřekla. Hned jsem měla plnou pusu pořádně tvrdýho ptáka. Dva jsem honila rukama, třetí mi šoustal pusinku, po chvilkách se střídali, průběžně se svlíkali a já byla v sedmým nebi. Tiskla jsem v dlaních ty nejúžasnější ptáky, které jsem kdy potkala a třetí se snažil zarazit mi mandle až do žaludku.

svatebni-gangbang-096 Zatáhli mne na postel, ten nejhezčí si lehl a nemusel ani nic říkat. Byla jsem tak nadržená, že jsem shodila kalhotky a skočila si na toho mladýho hřebečka.

„Oooh!!!“ zajel do mne až po koule… byla bych přísahala, že takhle hluboko ve mně ještě nikdo nebyl. Ale neměla jsem moc času o tom přemýšlet. Hned se mi nabízely další dva báječné exempláře a já nevěděla, kam dřív.

svatebni-gangbang-131 Po chvilce jsem seskočila, přeci jen mne už trochu bolely nohy, tak jsem se sklonila, že toho blonďáka pokouřím. Jak sem se předklonila, už jsem měla dírku zase plnou. Páni! Podávali si mne hezky divoce. Báječně jsem si to užívala a hlasitě přitom sténala. Zčásti jsem doufala, že kapela, která hrála v zahradě k tanci to přehluší a zčásti mi to bylo fuk. Tohleto šukání bylo něco nepředstavitelně živočišného, z těch kluků stříkal testosteron a měli jediný cíl – aby se pořádně vystříkali. „No dobrá, když do pekla, tak aspoň na pořádným koni!“ řekla jsem si tiše pro sebe. A stejně tiše jsem zašeptala do ouška tomu sympatickýmu blonďákovi: „Udělej mi to do zadečku!“

svatebni-gangbang-196 I když jsem to zašeptala docela tiše, poslechl jako na povel. Sesedla jsem ze sedla a nasedla… ale dost už slovních hříček. Prostě jsem si ho vrazila do análku! Musela jsem si párkrát plivnout do dlaně a trošku mu ten jeho nástroj promazat, protože… no, byl fakt dost velkej! Cítila jsem, jak si razí cestu, snažila jsem se co nejvíc uvolnit… už byl ve mně jeho nalitý žalud… znovu jsem ho trochu naslinila… a pak… pomalými opatrnými přírazy se dostával dál a dál, až… „Mmmm…, už jsem v tobě až po koule!“ slyšela jsem za sebou jeho slastný vzdech.

svatebni-gangbang-179 Jeho kámoši se hned přidali. „Tři chlapi na tři dírky – to máme tak akorát!“ blesklo mi hlavou. Jeden se totiž okamžitě zarazil do mé kundičky a třetí mi ojížděl pusinku. Takhle dokonale vytížená jsem už dlouho nebyla! Mohutný penis v zadečku mi roztahoval zadní dírku až na hranici bolesti, ale byla to bolest krásná a vzrušující. Chtěla jsem být jako loutka, se kterou si dělají co chtějí; jako bych byla poslední děvka na které si ukájejí své perverzní choutky, bez ohledu na to co chci, nebo nechci. svatebni-gangbang-268 svatebni-gangbang-302 Teda… ruku na srdce… já to chtěla. A moc! Perfektně vyplněný análek a v sousední druhé dírce stejně velký, pokud ne ještě větší macek… cítila jsem jak se téměř třou o sebe, odděleni jen tenounkou přepážkou mezi mými dírkami. A k tomu ten třetí samec, který mi vrážel svýho ptáka hluboko do krku, až jsem chvílemi lapala po dechu.

Ale všechno krásné má svůj konec. Blonďák, který mi právě ojížděl zadeček náhle několikrát tvrdě přirazil a… „AAAH…. JOOO“ zařičel rozkoší a já cítila jak se v mých útrobách rozlévá jeho horké sperma. Jeho penis sebou cukal, jak ze sebe vydával poslední kapičky drahocenného semene. Vysunul se ze mne a políbil. Klekla jsem si a všichni tři se postavili kolem mne.

svatebni-gangbang-332 „Tak, kdo se vystříká další? Mám na vás chuť!“ usmála jsem se na ty mládence, kteří mne ale nevnímali. Honili si svoje ptáky a bylo vidět, že mají taky na krajíčku. Jarda, který mi už vystříkal análek se držel stranou aby dal prostor těm dvěma, kteří se chtěli udělat na mně. Už ani nepotřebovali abych se jich dotkla. Začali stříkat jako na povel, téměř současně. Hladila jsem je, polykala, cítila jsem se jako pod horkou sprchou. A tahle sprška byla horká! Jenom trošku lepkavá…

Tak takhle probíhala moje svatební noc. Nebo spíš podvečer. Na svatební noc jsem se mému drahouškovi raději vymluvila, že mne bolí hlava. Ale hlava mne nebolela vůbec. Jenom kundička a análek. Není divu, dostaly co proto!


Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 185 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “Svatba jako řemen” (celkem 3)

Napište komentář