K(o)ulečník

Nedávno jsem si otevřel takový malý, pánský klub. Ne, nic takového co vás určitě napadlo, žádný striptýz nebo „společnice“. Ne. Prostě jen takové příjemné místo setkání při kvalitním alkoholu, doutnících, pokru, kulečníku a dalších zábavách, při kterých nechceme být rušeni našimi drahými polovičkami. Mám pár zaměstnanců a jedním z nich je i Lenka. kulecnik2-001 Hezká holka, to se musí nechat, studentka, co si u nás trošku přivydělává. Na každého milá, úsměvy rozdává na všechny strany a podezřívám jí, že na spropitném si trhne víc, než kolik dostane ve výplatě. A právě proto, že se směje na všechny, mě nikdy nenapadlo, že úsměvy posílané na moji adresu mají jiný charakter. A i kdyby mě to napadlo asi bych s tím nic nedělal – vždyť je ještě celkem mladá a navíc můj zaměstnanec, sakra nějaká ta etika přece musí být, no ne? Jenže člověk míní…

Pracovala v klubu už několik měsíců, když mi jednou povídá: „Šéfe, není to ostuda, že se tady točím okolo kulečníku už jakou dobu a sama jsem ho v životě nehrála?“ „Fakt ne? A chceš si to po šichtě vyzkoušet? Když budeš chtít, naučím tě nějaké základy.“ Rozzářila se: „To by bylo super, takže dneska?“ „Proč ne, jestli nikam nespěcháš…“

Když jsme večer uklidili a ostatní zaměstnaci odešli domů, vybral jsem ji tágo a začal vysvětlovat pravidla. Na to, že si o lekci sama řekla se nezdála moc soustředěná. Stále mi skákala do řeči a na něco se vyptávala. Většinou na blbosti. „Prosím tě a kde má ten stůl díry“ „Vždyť ti to právě vysvětluju, tohle není pool ale karambol, ten žádný díry nemá.“ „Hm, a není to trochu nuda když se nemůžeš trefovat do žádný díry? Když už teda máš to tágo a koule a tak“.

kulecnik2-002 Holka nám nějak rozvázala. Zrovna jsem ji vysvětloval, čemu se říká „hrát o buzéra“ a chystal jsem se jí to předvést, když se zeptala „Ale ty žádnej buzér nejsi, že ne?“ a usadila se na rohu stolu. „To fakt nejsem“ odsekl jsem, „ale jestli ti to mám předvést, budeš muset zvednou tu svoji hezkou prdelku, protože mi sedíš přímo ve šťouchu“ „Jo tak ve šťouchu“ zakřenila se „ a vážně si myslíš, že mám hezkou prdelku?“ Ale přeci jen slezla.

kulecnik2-005 „Hele, já už bych si to taky chtěla zkusit“. No tak jdeme na to, doufám že to plátno přežije. Přejel jsem její tágo křídou a ukázal jak ho má správně podložit prsty. Pak jsem se postavil za ní a pomáhal ji upravit sklon a směr míření. Najedou jsem si zcela jasně uvědomil, že mě její zadeček tlačí do klína asi víc, než by daná situace vyžadovala. Já se dokážu v jistém směru poměrně slušně ovládat, klidně mě vysaďte na nudapláž plnou fotomodelek a když si nepustím fantazii z uzdy tak to se mnou ani nehne. Ale jak se mi přitiskne do klína pevný dívčí zadek, jsem totálně v prde… zkrátka můžu v tu chvíli usilovně myslet na Dědu Mráze v domově důchodců, stejně se mi postaví.

kulecnik2-007 Zrovna jako teď. Lenka si všimla že jsem se odmlčel a koutky se jí zvedly vědoucím úsměvem. Ještě trochu zesílila nátisk a pak, jako by se chystala zamířit, tou prdelkou zavrtěla. Do hajzlu s etikou a všemi zásadami, tohle se vydržet nedá. A ruka mi sama vyjela po jejím těle a zastavila se až na pevné kozičce a jemně ji stiskla.

Ohlédla se na mě a se smíchem se vyptává, jestli tahle technika do karambolu taky patří. A přitom se nepřestává třít pozadím o popředí. Proč musí furt žvatlat? Abych ji umlčel, otočil jsem ji k sobě a vášnivě políbil. Lenka mi polibek vděčně opětovala a jazyky nám cestovaly z úst do úst.

kulecnik2-009 Moje kulečníková žačka mi sáhla rukou do rozkroku a když ucítila co se tam děje, komentovala to „Zdá se že máš tágo i koule nachystané na další hru, tak bychom to neměli moc odkládat“. Svezla se na kolena a pustila už řádně ztuhlého ptáka na čerstvý vzduch. „Tak teď ti ukážu, co už jsem se naučila. Nejprve navoskujeme špičku“ a jazykem mi přejížděla po žaludu. „Potom tágo hezky uchopíme aby se nám nesmeklo a několikrát si na nečisto napřáhneme na šťouch“ pokračovala, pevně obemkla můj pyj svými štíhlými prsty a začala mě hezky honit.

kulecnik2-011 Občas ještě jazýčkem zakmitala po naběhlém žaludu a pak už jsem jen sledoval, jak mizí v její krásné pusince. Sála mě a kouřila až se ze mě málem kouřilo také. Občas mrkla nahoru aby zkontrolovala co tomu říkám a já tomu samozřejmě neříkal nic. Jen jsem se tvářil jako bych vyhrál ve sportce a občas trochu zafuněl. Najednou slast přestala : „Hele, já myslela, že kulečník se hraje na stole. A vsadím se o co chceš, že tentokrát tam nějakou dírku najdeš“ culila se.

Jsem to ale gentleman, nechám se tu obsluhovat jako…..no co, hned to napravím. Vysadil jsem ji na stůl, vykasal kraťounkou sukýnku a vykoukly na mě růžové kalhotky. Hladil jsem prsty tenkou látku, pod kterou jsem cítil horké teplo sálající z dívčí kundičky.

Z Lenčiných úst se vydraly první vzdechy vzrušení a roztáhla nohy široko od sebe. Odhrnul jsem růžový trojúhelníček stranou a objevila se hladce vyholená, svěží lasturka. Chvilku jsem se kochal překrásným pohledem a pak se sklonil a zabořil do té nádhery jazyk. kulecnik2-014 Lenka přivírala oči a přes semknuté rty se jí linulo jen slastné „mmmmm“. Mazlil jsem se s její prcinkou, jazykem ochutnával každý její záhyb a napájel se její šťávičkou, která se objevovala v čím dál větším množství“

„Ano, lízej mě, lízej, tááák, hezky…“ vydechovala její majitelka a když jsem olíznul drobný poštěváček, prohnula se v zádech, jednu nohu mi zahákla zezadu za krk a tlačila mi obličej do svého klína. Jenže můj věrný druh ve zbrani se už hlásil o svá práva a tak jsem se vyprostil ze sladké pasti, posunul si Lenku na kraj stolu a pak do ní pomalu zajel.

„Áááá, to je ale macek“ libovala si Léňa „a teď mi předveď pár dobrých šťouchů“ Nic jiného jsem ani neměl v úmyslu. Tvrdý kolík do ní pronikal znovu a znovu ve zrychlujícím se tempu a místnost naplnily vzdechy a steny dívčího vzrušení. Zvedl jsem si ty krásné, dlouhé, sametově hladké nohy na ramena a můj penis se tak ocitl v těsnějším sevření. Funěl jsem vzrušením a poctivě přirážel.

kulecnik2-018 kulecnik2-020 Jenže známý pocit v podbřišku mě zabrzdil, skoro jsem končil a to přece nemůžu připustit. Ne teď, když je Lenďa tak hezky rozdělaná. Urychleně jsem opustil útulnou jeskyňku, postavil si štíhlou krásku před sebe a stahoval ji sukýnku a kalhotky aby mi nepřekážely. Při tom jsem se hlavou zavrtal mezi její oblé půlky a pokračoval v mlsání.

Rozšukaná kundička chutnala ještě lépe než na začátku. Lence se to evidentně líbilo, střídavě si roztahovala rukama prdelku abych se dostal do nejhlouběji a střídavě mě rukou tlačila hlavu proti svým sladkým oblinám. Její dech se zrychloval a steny nabývaly na intenzitě. Asi se jí také ještě nechtělo končit, proto se mi v té chvíli vysmekla a zašeptala mi „tohle ti musím oplatit“ A tak jsem skončil na kulečníkovém stole já a Lenčiny ústa jsem měl opět přisátá v rozkroku.

kulecnik2-023 Tentokrát se do toho milá studentka opřela plnou silou. Žádné olizování a jemné škádlení, ale klacek mizel hluboko v jejím krku, sála ho tak silně div mi to nevtáhlo koule do břicha. Tvrdost mého ptáka se v tuto chvíli rovnala diamantu. Lenka ho pevně svírala a nevypadala to, že se ho v nejbližší chvíli hodlá vzdát. Nechtěl jsem holce kazit radost, ale přeci jen bych se něčím zaměstnal. Vytáhl jsem ji tedy na stůl za sebou a přitáhl si její zadeček k obličeji.

Vděčně přijala můj mlsný jazýček do své stěrbinky a pak, jako by mi šukala obličej, hezky přirážela proti mým ústům. Nepřestávala při tom honit mého zkamenělého ptáka , za chvíli se předklonila a pokračovala v úžasné kuřbě. Tahle sladká broskvička opravdu stála za hřích.

„Chci tě mít v sobě“ zaslechl jsem od svého rozkroku, „ale teď hraju já“ a využila mé pozice na zádech a sama se nabodla na čnící péro.

kulecnik2-029 „To je ono“ pochvalovala si a ladně se pohybovala nahoru a dolů. Po několika přírazech už v ní penis mizel úplně celý. Léňa si prsty roztahovala kundičku a drandila si poštěváček. Její vzdechy opět dostávaly grády „Jsi tak tvrdej…tak tvrdej…joo“ libovala si. Potom se otočila a když dosedala, opět si rukama doširoka roztáhla půlky aby mě dostala co nejhlouběji. „Jo..jo..úúú“ sténala a divoce přirážela. Za chvíli ji ale intenzivní tělocvik asi trochu unavil a ona mi klesla do náručí a zvolnila vražedné tempo.

kulecnik2-032 Ještě že tak, už jsem měl zase výstřik na krajíčku. Našla svým jazykem má ústa a něžně se s nimi mazlila a prcinkou se stále nabodávala na můj tuhý kolík. Už se děvče nadřelo dost, řekl jsem si a pozvolna jsem upravil naši polohu. Teď jsme leželi na boku vedle sebe a já opět cítil v klíně horko z její rozpálené prdelky.

kulecnik2-039 Můj pták vnikal do její kočičky hladce a neúnavně. Ústy jsem vyhledal její kůzlátka a olizoval brdavky. „Jsi tak krásná“ šeptal jsem jí do ouška „jako panenka. Ale šoustáš jako zkušená děvka“ „Máš tak tvrdýho čůráka“ odpověděla také šeptem „to se to šuká samo“ a vyšpulila ne mě prdelku ještě víc. Začínal jsem nabírat slušné tempo.

Lenka se pohodlně uvelebila a vychutnávala si tvrdé přírazy. Od šepotu přecházel do vášnivého křiku. „Táák, tak mi ho tam dávej, ještě, jooo…udělej mě…joo..zaraž ho tam tvrdě..joo“. Oba jsme se blížili k vyvrcholení.

Lenka si klekla na kolena a já do ní znovu zaútočil zezadu. Tentokrát tvrdě a nekompromisně. Při každém přirazu jsme hnuli celým stolem. Lenka řvala jako šílená „Ááá, úúúú, jo… jóóó!“ Vyrážela mi prdelkou naproti a setkávali jsme se s hlasitým pleskáním. Pak se Léňa prohnula v zádech a na chvíli ztuhla v přívalu vyvrcholení.

kulecnik2-044 kulecnik2-047 „Já… už… taky… bud!u“ hekal jsem přerývaně. Vyšukaná slečna se hbitě otočila a její ústa se opět zmocnila mého mužství. Zkušeně po něm přejížděla dlaní, vášnivě pracovala rty a jazykem. Pak ještě vsála k prasknutí nalité koule a trochu si s nimi pohrála. A pak už jen nastavila obličej a několika posledními tahy přivedla můj nástroj k explozi.

Bělavá tekutina stříkala v bohatých gejzírech a ta malá děvka ji zachytávala na jazyk a do úst. Bez dechu jsem sledoval, jak ji stéká po bradě, Lenka se při tom usmívá a mlsně olizuje poslední zbytky z horkého penisu i ze svých postříkaných prstíků. Vítězně poznamenala : „Vidíš, že s dírami je to větší zábava, kdy si zahrajeme znovu?“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 104 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Komentáře na téma “K(o)ulečník” (celkem 7)

Napište komentář