Pozvání na kávu

Páteční den se pomalu překlenul přes poledne, za nedlouho končila v práci. Přišlo jí, že se minutová ručička na hodinách posunuje nějak pomalu. Byla za to skoro i ráda. Blížila se hodina jejího setkání s novými známými. Byla lehce nervózní. Ráno, když si vybírala co si na sebe obleče, dlouho váhala. Nakonec zvítězila černá minisukně, tričko s výstřihem. Na nohy obula kozačky a přes sebe přehodila lehký kabátek nad kolena. Tajně doufala, že zapůsobí.

Z práce si to zamířila rovnou na náměstí, po 10 minutách svižné chůze byla nedaleko domluvené kavárny, kde se měli sejít. Měla ještě chvilku čas, tak se prošla po obchodech. Po pár minutách vyťukala SMSku : „Už jste tam?“ Odpověď přišla rychle: „Ano, pijeme už asi osmou kávu a čekáme na Tebe!“ Otočila se tedy a vydala se pomalými kroky ke vchodu do kavárny. Otevřela dveře a po schodech dolů vstoupila dovnitř. Poznala je hned ode dveří. Milá usměvavá svůdná žena a on hnědooký sympaťák s milým úsměvem. Pozdravili se, podali si ruce a on jí předal zakoupenou květinu.

U číšnice si objednala kávu, vodu a čas v milé společnosti začal rychle plynout. Rozebírali snad úplně všechno na co si vzpomněli. Jejich zaměstnání, rodinu, koníčky, zážitky. Po necelých dvou hodinách musela Míša na záchod. Omluvila se a odebrala se z restaurace po schodech na záchod. Když z něj ale později vycházela potkala tam ji. Zamrazilo ji v zádech, znervózněla. Prohodily tam opět pár vět, bylo vidět, že by se jedna druhé chtěla alespoň letmo dotknout. Ale ani Míša ani ona k tomu nenašly odvahu, tak se tedy odebraly zpět do restaurace. Tam se i s Pavlem domluvili, že Míšu zavezou domů a oni sami pak také pojedou, protože je čekaly doma nějaké povinnosti.

Míša si spolu s ní sedla dozadu do auta a Pavel řídil. Míša lehce položila ruku vedle sebe na sedačku a vyčkávala, jestli jí ona alespoň lehce nedotkne. Nedotkla. Zastavili před domem, kde Míša bydlela a obě z auta vystoupily. Popřály si hezký zbytek dne, podaly se ruce a v tu chvíli si ji Míša přitáhla k sobě a políbila ji na rty. Tělem jí proběhlo zvláštní chvění. Polibek trval vteřinu, ale bylo to vzrušující. Zamávala Pavlovi i jí a vstoupila do dveří. Auto se rozjelo, zatroubilo a zmizelo v dáli. Za necelou půl hodinu jí zapípal telefon, byla tam zpráva od nich. Usmála se nad jejím obsahem a bylo jí jasné, že se neviděli naposledy.

Mnoho dalších pozdních večerů strávila s nimi v příjemných rozhovorech na internu, v příjemných představách o příští schůzce. Vždy ji to alespoň lehce vzrušilo, takže mnohokrát večer si v posteli způsobené vzrušení užívala s vibrátorem. Fantazie u nich všech fungovala na plno. Nastalo plánování další schůzky. Bohužel byli ale všichni hodně pracovně vytíženi a také Pavlova práce a jejich děti je oba plně zaměstnávaly.

Další víkend se Míša vydala na výlet do Prahy a po cestě zpět z Prahy se měla zastavit na kávu. Že tam za ní také přijedou. Popovídají a naplánují další větší setkání. Mohlo by to být fajn, prolítlo jí hlavou – tak tedy souhlasila.

Hodiny ukazovaly deset minut před dvanáctou dopoledne, vlak se blížil k cíli. Začala být lehce nervozní. Měli ji čekat před nádražní halou, pospíšila si při vystupování, aby tam na ni dlouho nečekali, protože měli přibližně dvě hodiny než jel Míše další vlak domů. Stáli tam, usmívali se a drželi se za ruce. Přišla k nim, pozdravili se a vydali se k parkovišti, kde měli zaparkované auto. Ony dvě se opět posadily dozadu, Pavel řídil. Vydali se přes město do kavárny. Tam se posadili k zadnímu stolu. Míša seděla naproti Pavlovi a vedle ní se posadila ona. Čas začal opět plynout. Míša se jí chtěla dotknout, alespoň náznakem, jemně nohou o nohu. Po chvilce se jí to povedlo. Vzrušilo ji to, protože ona jí její doteky oplatila. Jejich ruce sklouzly pod stůl a spojily se. Lehce Míše přejížděla prsty po dlani. Vzrušovalo je to obě. Pomalu dopíjeli kávu a probrali i trochu lechtivější témata. Bylo na nich vidět, že po sobě touží. Ona se potom zeptala, jestli Míša nepotřebuje na záchod než se vydají zpět na nádraží. Neznatelně kývla a zvedla se. Její kroky zamířily do chodbičky, kde byly dveře na záchod.

Vklouzla do nich a pak ještě do dalších dveří. Když vycházela z wc do malé místnůstky s umyvadlem tak ona už tam stála. Z úst se jí vydralo: „Počkej tu na mě, neuteč mi!“ Tak tedy Míša čekala. Po chvilince tam byly v té malé místnůstce obě. Umyly si ruce a nejednou ji ona natlačila na dveře a jejich rty se spojily. Čas se zastavil. Míša lehce pootevřela rty a ona jí tam vklouzla jazykem. Její ruce ji pohladily po prsou a do jejich líbání vstoupila vášeň. Odstoupily od sebe, usmály se na sebe a vydaly se zpět do kavárny. Pavel už zaplatil, tak se rozloučili s personálem a odebrali se do auta.

V autě se sebe lehce dotýkaly, ona držela Míšu za ruku a hladila ji. Bylo na ní vidět, že po ní touží. Hodiny ukazovaly 13.15. Nádraží bylo nedaleko. Měli ještě skoro celých 45 minut do odjezdu vlaku. Při příjezdu k nádraží Pavel promluvil : „Holky, mám zahnout doprava k nádraží nebo pojedu rovně a tam zastavíme na chvíli v nějaké uličce?“ Ticho jako v hrobě a on už měl sotva pár metrů na to, aby stihl zatočit k nádraží. Míše vykřikla: “Rovně!“ Pavel se pousmál a neodbočil, pokračoval dál. Na další křižovatce odbočil a jejich auto se ztratilo z hlavního tahu městem. Přijeli k takovému opuštěnému domu a u něj zastavili.

Ona si k sobě přitáhla Míšu a opět ji políbila. Líbaly se dlouze, jejich vzrušení stoupalo. Pavel jen koukal a oči mu jiskřily vzrušením. Tohle chtěl a nedoufal ani v nejtajnějším snu, že by se mu to mohlo splnit. Vystoupil tedy z auta a přisedl si k nim dozadu. Ona byla uprostřed a Míšu a Pavla měla z každé strany. Míša jen koukala, jak bylo na Pavlovi znát vzrušení, měl totiž na kalhotách obrovskou bouli. Políbil JI a začal jí hladit kozičky přes tričko. Na Míšu šel pěkný stud, nevěděla si rady. Přišla si tam nějak omylem, když ti dva si sami sebe tak krásně užívali. Najednou rozepnul Pavel svojí ženě podprsenku, vyhrnul tričko a na Míšu vykoukly nádherný kozičky. Bože! Ty byly, stojící bradavky lákaly k pomazlení a ochutnání. Pavel vzal Míšinu ruku a položil ji na ňadro Zuzky. Pohladila ji lehce, bradavka se jí ještě více vztyčila. Koutkem oka pohlídla Míša na Pavla a ten už měl Zuzčinu bradavku v puse. Nelenila a napodobila ho. Vsála mezi své rty její bradavku, lehce si s ní pohrávala a ochutnávala ji. Přejížděla kolem ní jazykem, moc je to obě vzrušovalo.

Najednou Pavel otočil Zuzku k oběma čelem, takže oni seděli v sedačkách a Zuzka se opřela zadečkem o přední sedačky a jazykem opět našla Míšiny ústa. Její ruka jí vjela do vlasů a přitáhla si ji ještě blíž. To už Míša cítila jak vlhne. Bylo to tak strašně rychlé a nečekané… vždyť měli jít jenom na kafe!!! Prolítlo jí hlavou. Zuzka se jí dobývala do výstřihu a v tom vzal Pavel opět Míšinu ruku a tentokrát ji nasměroval poněkud níž. Míša si totiž ani nevšimla, že při líbání se Zuzkou Pavel stihnul Zuzce rozepnout kalhoty a stáhnout jí je do půlky stehen spolu s kalhotkami. Ruku jí přiložil na Zuzčinu kundičku. Mokrou a vzrušenou. Velmi rychle tam Míša našla naběhlý poštěváček, lehce se jej dotkla a Zuzka zavrněla. Pavel nepřestával dráždit Zuzce bradavky, bylo to pro všechny moc rajcovní. Míša laskala Zuzce poštěváček a zaslechla takové zvláštní zvuky. Pavel si ho vyndal z kalhot a začal si ho honit a koukal jak se obě líbají a Míša jí honí poštěváček. pozvani-na-kavu Hledala… a našla, její prst vklouznul Zuzce do štěrbinky a začal jí tam nejdřív pomalu, pak rychleji projíždět. Pavel se přidal a zezadu vklouznul Zuzce svými prsty do kundičky, Míša jí dráždila poštěváček a Zuzka se mermomocí snažila Míše dostat do džín. Moc totiž chtěla poznat její vyholenou mokrou jeskyňku. Kalhoty se podařilo rozepnout, nadzvedla okraj kalhotek, dotkla se jí tam a obě zasténaly. Nadržení byli všichni a to neskutečně. Ale oni dva měli plné ruce práce se Zuzkou. Ta už sténala nahlas vzrušením a povídala jim tam samé hambárny — „ať nepřestávají, že se za chvilku udělá“ nebo „nevím kdo… ale strašně mě rajcujete, nepřestávejte já už budu.“ Tak to byla voda na jejich mlýn a jejich pohyby se zrytmizovaly. Zuzka vykřikla a Míšina ruka byla rázem plná její šťávy. Zuzka prožila nádherný orgasmus díky Míše a Pavlovi, a jen se slastně usmívala, byla spokojená.

Míše a Pavlovi bylo naopak šílené horko a jejich vzrušení bylo chvilku před výbuchem. Bohužel se ale jejich čas naplnil a zbývalo 5 minut do odjezdu vlaku. Takže jediný kdo to odpoledne prožil orgasmus byla Zuzka.

Vyprovodili Míšu na nádraží, oba ji políbili a domluvili se, že na další víkend objednají slíbené privátní wellness centrum, kde si to konečně užijí všichni tři… Takže nezbývalo nic jiného než se těšit na příští víkend… Míša jim z vlaku zamávala a ještě v dálce viděla, jak se oba dva líbají…. Posadila se a cítila jak moc má mokré kalhotky…

Bylo to moc krásné a brzy si to zopakují, tohle jí totiž přišlo jen jako ochutnávka něčeho… co by mohlo být opravdu nádherné!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 33 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář