erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Předehra přes SMS

Nejsem zvyklá trávit večery sama, ale tentokrát jsem se s tím už v duchu smířila. Manžel odjel na služební cestu, a obě dcery vyrazily na diskotéku. Využily toho že já jsem k nim povolnější, a připravily mne na to, že se vrátí až po půlnoci. „Přej druhým, a bude ti přáno“, řekla jsem si a hodlala strávit večer sama u televize. Kdyby tak aspoň zavolal Jirka! Jirka je můj přítel, se kterým se občas scházíme. Jeho manželka má k sexu stejně vlažný vztah jako můj manžel, takže řešíme společný problém. A většinou úspěšně. Vůbec nechápu proč si to neprohodíme. Ten můj to zvládne tak jednou za týden, a to by Jirkově drahé polovičce bohatě stačilo. Normálně by byl tenhle večer ideální pro společnou návštěvu nějakého hotýlku v okolí, ale tentokrát musel Jirka plnit manželské povinnosti, což v jeho podání znamenalo návštěvu u příbuzných.

sms-02 Jakáž pomoc. Nalila jsem si aspoň do skleničky trochu vína, pustila si televizi a uvelebila se v křesle. Už si ani nepamatuju na co jsem se dívala, když se z mé kabelky ozvalo pípání mobilu. Ha! Dorazila SMSka. Hrábnu pro mobil, a koukám, vzkaz od Jirky: JSEM U TCHYNE. MYSLIM NA TEBE. J.

Nojo. Je milej. Ale to mi teď moc nepomůže, řekla jsem si a usrkla vína. Co já mu odepíšu? Ale než jsem stačila něco vymyslet, zapípala další zpráva: CO DELAS? TAKY SE TAK NUDIS?

Smutně jsem pokývala hlavou a vyťukala: PROBODNI TCHYNI A PRIJED. JSEM SAMA!!!

Odpověď přišla za chvilku: TCHYNI PROPICHAM A TEBE OPICHAM! :o)

Usmála jsem se a dolila si víno. Tohle je mu podobné. Takové řeči vede pořád. Ale na druhou stranu musím uznat že nevede jen řeči. Jirka je i muž činu. Ne, že by probodl tchyni, ale ten druhý skutek byl schopen realizovat kdykoli a za jakýchkoli okolností. Škoda že nemáme na sebe víc času! A zatímco jsem takhle meditovala, ozval se mobil znovu: ZAPNI SI VIBRACE A DEJ SI MNE DO KALHOTEK AT Z TOHO ASPON NĚCO MAS!

Co si ten chlap vůbec myslí? Už takhle jsem nadržená, a on mne ještě takhle rajcuje. Natáhla jsem se pro skleničku, a mrkla přitom na obrazovku. No ještě tohle! Zrovna začínal nějaký erotický film. Ne, že by v televizi dávali nějaké porno, ale už jsem to pár dní neměla, do toho začne provokovat Jirka, a tohle mne dorazí už úplně! Tak to tedy ne! Stáhla jsem si kalhotky a uvelebila se pohodlně v křesle. Když to nejde jinak, tak si aspoň trošku ulevím sama. A Jirkovi to spočítám! Pohladila jsem si mušličku a vyťukala zprávu: KALHOTKY NEMAM A HADEJ CO DELAM?

sms-03 Odložila jsem mobil, a ruce mi samy sklouzly do klína. Víno mi asi už trošku stouplo do hlavy, na obrazovce právě objímal dost dobře udělanej mužskej blondýnu s výstavním poprsím a zjevně se tam schylovalo k „akci“. Vtom se zase ozval Jirka: AT DELAS COKOLI, URCITE BYCH TI TO JA UDELAL LIP! MUSLICCE POSILAM PUSINKU

No, to tedy udeřil hřebík na hlavičku. Začínala jsem být už pěkně rozpálená. Cítila jsem jak mi z klína prýští vlhkost, a tenounký pramínek mi stéká po stehně dolů. Chopila jsem se mobilu: STAHNI SI KUZICKU, POLECHTAM TI HO JAZYCKEM

Tak. Ale teď se už musím pořádně dodělat, nebo neusnu! Připsala jsem ještě dovětek: A TED MNE NERUS, MAM PLNE RUCE PRÁCE!!!

Odhodila jsem mobil a začala se hladit. Pomalu si zasunula jeden prst dovnitř, druhou rukou si lehce masírovala poštěváček, když… další SMS. No dobře, tak naposledy. Copak píše ten neřád? mrknu se na displej: PRCHAM, SEJDEME SE U MNE VE FIRME, ZA 15 MIN TE CEKA PŘED DOMEM TAXI.

Cože? Polkla jsem. Co tak najednou? Podívala jsem se na hodinky: vždyť bude půlnoc! To nemohl říct dřív? Stihnu to? Sakra sakra sakra! Kdybych nebyla tak nadržená tak se na něj vybodnu. Vyrazila jsem jak střela. Honem pod sprchu, trochu make-upu, rtěnka, fofry fofry… manžel volal před hodinou, ten je v pohodě… ještě děti! Vytočila jsem číslo, sláva! Dcera to vzala hned! Všechno jsem si už v hlavě srovnala, a tak jsem na ni jenom vypálila: „Jsem teď na kus řeči s holkama z práce, asi se zdržím, přijďte domů včas nebo uvidíte!“ Sotva jsem počkala až se ozve „Jasně mami!“ a už jsem pádila ze schodů. Dcerky jsou v pohodě, určitě nebudou tátovi vyprávět o tom jak byly dlouho na diskotéce, a tím pádem nepřijde řeč ani na to, co dělala v noci maminka. Jo, péče o děti se vždycky vyplatí!

Taxi před domem už čekal, vyšlo mi to nachlup. Sedla jsem si dozadu a spokojeně vydechla. Cestou jsem ještě rekapitulovala časový plán a alibi. Vše je ok!

sms-01 Jirka si říká podnikatel, což znamená že má kancelář kde úřaduje, a dílnu kde opravuje auta. Nic moc, ale na živobytí to stačí. Z taxíku jsem pro jistotu vystoupila ve vedlejší ulici, počkala až taxík odjede, a pak jsem vyrazila. Bylo už po půlnoci, všude tma. V kanceláři bylo zhasnuto, jenom v dílně se svítilo. Vzala jsem za kliku – bylo odemčeno. Nakoukla jsem dovnitř a opatrně vstoupila. Našlapovala jsem tiše, jako zloděj, a prohlížela auťáky které tam měl Jirka na opravu. Zastavila jsem se, když vtom jsem ucítila dotek. Jirka stál za mnou, a hned mi zajel pod sukni. Celý on!

Otočila jsem se: „Kde jsi? Už jsem se bála že jsem tady sama!“. „To víš, mám tady ještě nějaké papírování, tak jsem musel nechat manželku u tchýně a jet to vyřídit!“ zazubil se na mne Jirka, a pohrával si s propiskou. „Aha, tak proto máš v ruce to péro“ řekla jsem zlomyslně.

sms-06 sms-05 Ale už jsem o tom moc nepřemýšlela, protože jsem cítila jak jeho ruce bloudí po mém těle. Přivřela jsem oči a vnímala jeho doteky. Stál za mnou, přimklnul se ke mně celým tělem, vzal má ňadra do rukou a lehounce stiskl. Slabě jsem zavrněla a zavrtěla zadečkem. Sice bylo mezi námi několik vrstev látky, ale cítila jsem docela zřetelně, že i Jirka se na mne musel hodně těšit. Však to taky dlouho nevydržel, a už mi přetahoval šaty přes hlavu.

Zalovila jsem rukou za svými zády. Jirka si rozepnul kalhoty a moje ruka vklouzla dovnitř. Nahmatala jsem něco. NĚCO! Něco velkého, horkého, ale hlavně pěkně tvrdého.

„Hmmm… ukaž se mi…“ zašeptala jsem. Otočila jsem se a strhala z něj šaty. Vzala jsem si ho do dlaní a stiskla. Chvíli jsem se dívala na ten jeho výstavní nástroj a pak mu jemně shrnula předkožku. Objevil se temně rudý žalud. Byl nalitý krví a krásně se leskl. Vzala jsem ho do úst a lehce pokouřila.

sms-08 sms-09 Cítila jsem jak se mu napínají svaly. Proboha… ještě ne! Jestli se mi teď udělá tak to nepřežiju! Já potřebuju pořádně pomilovat. I kdybych ho potom měla znásilnit ještě jednou. Jirka se naštěstí včas ovládl. Vysunul se z mých úst a posadil si mne na kapotu rozebraného kabrioletu. Postavil se přede mne a zlehka se dotýkal penisem mého pohlaví.

„Chceš ho tam? Pověz! Mám ti ho tam zasunout?“ ptal se provokativně. Jako by čvachtání které se při tom ozývalo nebylo dostatčně výmluvné!

Ale rozhodl se mne ještě trochu potrápit. „Drž se pevně!“ houkl na mne, a stiskl nějaký vypínač. Trochu to škublo, a já cítila jak stoupám i s celým autem vzhůru. Jirka si mne na plošině zdvihl i s autem tak vysoko… prostě tak akorát, aby můj klín byl pěkně ve výši jeho úst!

sms-12 sms-11 Nedočkavě jsem rotáhla nohy: „Tak pojď už ty bejku! Pojď mi ji vylízat, už to potřebuju!“ zavolala jsem na něj. Ale nemusela jsem ho moc pobízet. Vrhl se hladově mezi má stehna a začal divoce plenit mou mušličku.

„Ano… ano… to jsem potřebovala… Vylízej tu mou kundu… aaahhhh!“ křičela jsem. Udělala jsem se skoro okamžitě a vykřikla až se okna zatřásly. Ale Jirka nepřestával.

„Ty kanče! Ty… ty mne uděláš zno… znovu!“ sípala jsem přerývavě a přitom ho držela za vlasy, jako bych se bála že mi uteče. Druhý orgasmus přišel za chviličku. V křeči jsem si přitiskla Jirkovu hlavu proti své kundičce, až zalapal po dechu.

sms-10 Po chvíli jsem se vzpamatovala a pustila ho ze svého sevření. Jirka měl tvář celou mokrou od mé šťávičky. Seskočila jsem na zem a políbila ho na tvář: „Ukaž jak chutnám…“. Usmál se, objal mne, přitiskl k sobě, a už jsem zase cítila ten jeho tvrdý klacek mezi nohama!

Vzala jsem ho do rukou a jemně masírovala. Jezdila jsem s ním na všechny strany, kousek si ho zasunula do sebe, prostě jsem si s ním hrála jako s vibrátorem. Ale tohle byla jiná káva. Takový robertek, na jehož konci je pořádný chlap, tomu se nic nevyrovná!

Ale to už jsem měla dost hraní. „Pojď už, vraž mi ho tam pořádně!“ zašeptala jsem mu do ucha.

Jirka jako by čekal až mu to řeknu. Hladce do mne vnikl, až se mi zatočila hlava. Párkrát prudce přirazil, a právě ve chvíli kdy jsem cítila že už už zase budu, najednou přestal. „Pusť mne, já si sednu.“ Posadil se, a já si ho pěkně osedlala. Nasedla jsem na jeho pyj, nabodla se na něj, a dodělala se prakticky okamžitě.

Jirka chviličku počkal až otevřu oči, a pak zašeptal: „Už tě chci… teď hned… chci tě… chci tě…“ Sevřel mne v objetí a začal do mne tvrdě vrážet ten ztopořený klacek. Vjížděl do mne, prudce, vášnivě… a já jenom sténala rozkoší. Cítila jsem pod nohama rozlitý olej, moje ruce klouzaly po mastné konstrukci, ale to jsem skoro nevnímala. To hlavní byl ON. Jirka, můj chlap, který mne miloval, šukal mne jako smyslů zbavený, napichoval mne na svého ptáka jako o závod a přitom ze sebe vyrážel hlasité výkřiky.

Náhle se jeho prsty křečovitě sevřely. Vyklouzl ze mne, položil mne na zem a postavil se nade mne. Viděla jsem že už bude. Stiskl si ptáka rukou a začal si ho nade mnou divoce honit. Pozorovala jsem jak mu hrají svaly, jak se celý napíná, až nakonec…

Nakonec prudce vykřikl, a začal na mne stříkat záplavu semene. Cákal mi ho po těle, a já cítila každý dotek těch horkých kapek. Bylo to báječné.

Chvíli jsme hlasitě vydechovali. Bylo mi krásně. Jirka pustil potichu rádio a snažil se mne trochu očistit. Byla jsem celá od oleje, potu, semene, benzínu i vlastních milostných šťáviček. Prostě hrůza! Umazaná, ale šťastná. Když jsem se zbavila toho nejhoršího nánosy špíny, nasoukala jsem se do šatů, které naštěstí přestály tu smršť bez úhony. Jirka mi zavolal taxi, a než přijel, lehli jsme si na široké zadní sedadlo jednoho z aut a povídali si.

„Líbilo se ti to?“ zeptal se Jirka. Nevím proč se na to chlapi pořád ptají. Ale já tu hru nikdy nezkazím. Usmála jsem se na něj a políbila ho. „Bylo to nádherný.“ řekla jsem a přitiskla se k němu.

Domů jsem se dostala před pátou ráno. Řidič taxíku se na nic nevyptával, ale musel na mně vidět úplně všechno. Měla jsem pocit jako bych seděla v loužičce, snad jsem mu to tam moc nezmáčela. Dcery už způsobně spaly, na stole jsem našla lísteček: „Domů jsme přišly v jednu. Dobrou noc.“

V koupelně jsem se podívala do zrcadla a nevěděla jsem jestli se mám smát nebo plakat. Byla jsem zmazaná, rozcuchaná, a na tváři výraz, který by přečetlo i malé děcko. Naložila jsem se do vany. Utahaná jako kotě, ale blažená a šťastná. Večer, který začal tak beznadějně nakonec skončil až druhý den ráno. A skončil moc dobře.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 108 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář