Když kouká provázek…

Tak tohle je další pokračování mého románku s Péťou. Vídali jsme se většinou jednou týdně, a bývala to krásná odpoledne. Po obědě jsem se v práci sbalil, dal sekretářce pokyny pro případ, že by se stalo něco mimořádného, sedl do auta a úderem druhé jsme s Péťou vcházeli do hotelového pokoje. Nevím, jestli to byla láska… byli jsme spolu hlavně kvůli sexu. Ale na druhé straně to nebylo jenom o sexu. Měli jsme si o čem povídat a kdybychom z nějakého důvodu nemohli dovádět v posteli, ani by mi to moc nevadilo.

To, že jsme se vídali jen jednou týdně, mělo samosebou i svá úskalí. Péťa, jako každá správná dívka měla jednou za měsíc „své období“. Když to mělo přijít poprvé, Péťa mne na to připravila. Leželi jsme spolu v hotelovém pokoji a vychutnávali si tu chvíli blaženosti po báječném milování, když se ke mně přitulila a strojeně bezstarostným hlasem mi oznámila: „Uvidíme se příští týden? Víš, já… to…“

Samosebou mi napadlo, co přijde, ale dělal jsem hloupého „Co?“. A její odpověď byla přesně podle očekávání: „No… budu mít TO!“. Nechápu, proč holky nemůžou jednoduše říct, že budou mít menzes. „To nevadí“ řekl jsem, „Můžeme jet třeba někam na výlet… nebo si můžeme jen tak povídat.“

„No to JO! Ale… není to škoda?“ podívala se na mne takovým lišáckým pohledem. „Teda jestli ti nevadí, že budu mít provázek…“ Inu tak. Abyste rozuměli, Péťa měla sex ráda. A to tak, že moc. A nerada by přišla o svou týdenní dávku erotiky jen kvůli tomu, že bude mít měsíčky. Takže prohlásila, že bude mít tampon (takže z ní bude vykukovat ten zmíněný provázek) a že jí stejně zbude ještě dost dírek na to, aby si užila.

Sám jsem nevěděl, co si o tom myslet. Sex při menstruaci jsem už zažil, ale nebylo to nic, po čem bych toužil. Když jsem po týdnu Péťu objal, opět se jí trochu podlomila kolena, ale tentokrát ještě zašeptala „Dneska opatrně, mám provázek…“ A když jsem vklouzli do postele, nechala si kalhotky.

Ten den byla aktivnější než jindy. Převrátila mne na záda a začala vášnivě líbat na ústa, na krk, pak na prsa, na břicho… a níž… Cítil jsem, jak se moje mužství nalévá krví, roste a mohutní. Přivřel jsem oči a cítil jak se její horké rty dotýkají mého údu, hrají si s ním, obnažují žalud… mhmmm… Péťa uměla krásně kouřit. Zabořil jsem ruce do jejích lesklých vlasů, hrál jsem si s nimi, proplétal je mezi prsty, zatímco ona hladově hltala mé přirození. Vtom přišel ten krásný známý pocit, kdy se ve mně zvedá vlna vzrušení, kdy už nechci jen tak ležet, ale toužím zmocnit se ženského těla, proniknout do něj a…

Překulil jsem to vášnivé tělo pod sebe a pokryl je polibky. Pohladil jsem ji po bříšku, pak níž… dotkl jsem se tenké látky kalhotek na jejím klíně. Zajel jsem prsy dál, mezi stehna… páni! Péťa tam byla úplně mokrá, stejně jako vždycky. Dokonce možná o něco víc. Stáhl jsem z ní kalhotky a naskytl se mi pohled na její hladce vyholený klín lesknoucí se šťávičkami vzrušení. Jedinou neobvyklou věcí byl… provázek, vycházející z její mušličky. Ležela na zádech a dívala se na mne… pohladila mne, a já jí nabídl k ústům svůj penis. Vzala ho poslušně do úst a začala ho sát. Lehl jsem si na ni do šedesát devítky, a opatrně políbil na okraj lasturky. Byla voňavá a čistá a… a hlavně vzrušená. Lehounce jsem ji laskal jazykem, líbal na vnitřní strany stehen… přeskočil jsem štěrbinku ze které vykukoval ten prokletý provázek, který znamenal ZÁKAZ VSTUPU a lehounce ji políbil na hráz.

Neviděl jsem jí do tváře, ale cítil jsem jak Péťa strnula. Cítil jsem, že jsem na správné cestě. Lehounce jsem ji líbal a špičkou jazyka se propracovával dál a dál… až k růžovému otvůrku jejího análku. Když jsem se ho poprvé dotkl jazykem, ucítil jsem, jak se její svaly křečovitě stáhly vzrušením. Sevřel jsem v rukách kulaté obliny jejího zadečku, roztáhl je od sebe a zaútočil znovu na sevřenou rozetu její zadní dírky.

sex-anal-1

Nevím, co mne vzrušovalo víc. Jestli ten pocit, že líbám tu krásnou sexy holku na zakázané místo, nebo její steny a škubání, které jí probíhalo tělem po každém útoku mého jazyka na její análek. Už nezvládala laskat ústy můj penis, nebyla pánem svého těla. Veškerou moc nad ní jsem převzal já. Lehkými doteky jazyka na ústí jejího zadečku jsem ji doslova přiváděl k šílenství. Její prsty se zaryly do mých stehen a z úst jí vycházelo jen tlumené sténání.

Na okamžik jsem se vrátil k jejímu poštěváčku. Napřed jazykem, pak špičkou prstu, který jsem smočil v jejích šťávičkách. Doslova tekla, lesklé pramínky jí stékaly mezi stehny a to byl pro mne ten nejkrásnější pohled na světě. Moje doteky na knoflíčku lásky vyvolaly opět bouřlivou odezvu. Její tělo se pode mnou vlnilo jako rozbouřené moře a z úst jí vycházely neartikulované výkřiky. Trochu jsem se zvedl a nacpal svůj vztyčený úd do jejích úst. Poslušně ho polkla až se málem začala dusit. Několikrát jsem přirazil dovnitř, ale bylo to spíš jen pro ten pocit dobyvatele… Péťa byla jako v komatu, dokázala se jen oddávat mému dobývání a laskání.

Znovu jsem zanořil hlavu mezi její pevná stehna a lehounce ji kousl do zadečku. Pak jsem ji políbil, a… můj jazyk se vydal znovu na dobrodružnou cestu k análku. Odezva byla ohromující. Rejdil jsem jazykem po okraji řitního otvůrku a měl jsem co dělat, abych udržel to krásné tělo, které se pode mnou zmítalo v křečích rozkoše. Naslinil jsem si palec a přiložil ho na ústí toho uzounkého otvůrku. Přitlačil jsem, a… z bezprostřední blízkosti sledoval, jak pomaloučku mizí uvnitř.

Péťa na okamžik znehybněla… a pak se její tělo prohnulo v rozkošnickém oblouku. „Mhmmm….“ Déle jsem to už nevydržel. „Klekni si!“ poručil jsem a sáhl do aktovky pro lubrikační gel.

Přiložil jsem nagelovaný žalud na ústí zadečku, který měl vzápětí poznat podstatně větší nástroj, než jazyk nebo prst. Přitlačil jsem, možná o něco víc, než bych chtěl, ale byl jsem tak vzrušený, že jsem se špatně ovládal. Ale tenhle problém jsme měli oba. Péťa statečně tlačila proti, a než jsem se nadál, už jsem cítil ono známé těsné sevření jejího zadečku. Tiskla můj žalud, který se dral dál a hloub do jejích útrob. Bože, to byla krása. Péťa vzlykala rozkoší a a vzrušením, když jsem zarážel svůj úd dál a dál… až po samotný kořen. Na chvíli znehybněla a já cítil stisk, jak zapracovaly její svěrače… a to mi stačilo.

sex-anal-2

Rozjel jsem se jako sbíječka… jako parní buchar. Rozmáchl jsem se, a… oooh… vrazil plnou silou své mužství do toho těsného zadečku. A znovu… aah… a ještě… mmmm…! Už jsem se neovládal, toužil jsem jen vyšukat tu uzounkou prdelku nabodnutou na můj klacek, pořádně ji vymrdat a vystříkat! Bušil jsem do ní plnou silou, až se neudržela na čtyřech a postupně jsem ji dotlačil až ležela na břiše, jen zadeček měla slastně vystrčený trochu nahoru, abych do ní lépe mohl.

Klekl jsem si na ni obkročmo a pozoroval, jak můj penis zajíždí do jejího zadečku. Roztáhl jsem jí půlky od sebe, aby to mohl lépe sledovat a nedokázal jsem se té vzrušující podívané nabažit!

Lehl jsem si na ni. „Máš krásně uzounkej zadeček…“ pošeptal jsem jí zezadu do ouška. Usmála se. „Pořádně mi ho vyšukej, ty Darebáku!“ zašeptala. Občas jsme při sexu takhle mluvili a dělalo nám to moc dobře. „Jen počkej!“ zasyčel jsem, „Vymrdám tě jako děvku!“ a rozjel jsem další kolo divokého přirážení. Líbal jsem ji zezadu na krk… pak jsem neodolal a lehce jsem se zakousl do její sametové kůže. Ten dotek, ta chuť… všechno mne úžasně vzrušovalo. I Péťa vykřikla bolestí a vzrušením.

Vztyčil jsem se a pleskl Péťu po zadečku. „Otoč se na záda!“. Poslechla okamžitě. Klekl jsem si před ni, roztáhl jí nohy a zajel do jejího análku. Z její mokré kundičky stále vykukoval ten provázek, ale teď mne to už vůbec netrápilo. Můj penis zajížděl do těsného sevření zadní dírky, občas jsem se vysunul ven, ale jen proto, abych si užil to vzrušující pronikání do uzounkého zadečku. Péťa si tiskla prsy, a po chvilce se jedna ruka jakoby váhavě spustila dolů, do jejího klína a začala si masírovat poštěváček.

sex-anal-3

Držel jsem její roztažené nohy za kotníky a v pravidelných intervalech vrážel svůj úd do jejího zadečku. Péťa se mi podívala do očí a já viděl, že za chvíli už zase bude. A i já jsem cítil to známé lechtání v páteři. Vysunul jsem se téměř ven… zůstal jsem v její prdelce jen žaludem a drobnými pohyby se vybičoval na samotný okraj vyvrcholení, na hranu ostrou jako nabroušený nůž. Ale nebyl jsem v tom sám. Péťa zaťala zuby a její tělo se roztřáslo. Vrazil jsem penis prudce do jejích útrob až zalapala po dechu. Její ruce tápaly kolem, zaryla je do prostěradla a hlasitě vykřikla.

Cítil jsem jak mnou projíždí tisíce voltů. Ještě jednou jsem zabodl svůj kolík do hlubin zadečku a vystříkal tam svou první dávku. Aaaah! A ještě jednu… a pak… oooh… jsem se vysunul a stříkal jsem na to chvějící se bříško pode mnou… To byla krása! Stiskl jsem penis v ruce a stříkal jednu dávku horkého semene za druhou.

sex-anal-4

Když jsem otevřel oči, měla Péťa na bříšku několik loužiček, které si s blaženým výrazem ve tváři roztírala po těle. Čichla si k ruce a usmála se. „Mmmm… to je vůně!“ a pokračovala v nanášení toho zvláštního mejkapu.

Vzhledem k tomu, že jsme se vídali téměř pravidelně, každý týden, tak každé čtvrté setkání probíhalo v podobném duchu. Anální sex přinášel Péťe stejné uspokojení, jako jiné, obvyklejší způsoby a ani já jsem si neměl na co stěžovat. Byly to krásné časy a rád na ně vzpomínám.

Pokračování příště

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 139 návštěvníků   Průměr: 3.4]

Napište komentář