Hančiny nápady

Stalo se to již velmi dávno někdy na počátku šedesátých let, kdy většina hravých sexuálních praktik byla odsuzována jako úchylky jenž je třeba léčit. Bylo to dobové pokrytectví. Jsem rád, že jsem nepodlehl těmto tlakům a nikdy jsem se jako úchylný při erotických hrátkách necítil. Horší to bývalo s děvčaty. Ale i mezi nimi byly výjimky. Jednou z nich byla nádherná dívčina jménem Hanka. Bylo mi tehdy 18 let a s partou kluků jsme se potloukali městem a vyhledávali jsme skupinky děvčat, které jsme pak provokovali. Hráli jsme si na světáky a pokud se nám povedlo je ukecat, tak bylo tehdy dobrým zvykem pozvat je do kina. Tam jsme se rozsadili podle vzájemného zájmu a v přítmí sálu v poslední řadě jsme už dále film nesledovali. Že se tomu jednou bude říkat petting jsme netušili. Tehdy jeden vtipný člen naší party vymyslel pro tuto příjemnou činnost krásný český název „vonip“.

S Hankou jsme si padli do oka ihned. Okamžitě mezi námi něco vzplálo. Hanka byla nevázaný typ prostý zábran, ale nebyla nijak sprostá a vyzývavá. Jen neskrývala svou vnitřní osobnost. Byla optimistická, plná smíchu a měla ráda dobrý vtip i takový, který byl namířen na ni. Nekazila to. Dělala to vše z radosti ze života. Byla v těle a v pase štíhlá, ale měla nádherně širokou kulatou rajcovní prdelku a krásná plná prsa. Byl jsem z ní úplně vedle. Když jsem ji poprvé v přítmí pusté ulice přitiskl k plotu, opřel jsem se o ta její tuhá prsa, nadzvedl sukni a zajel jí rukou zezadu do kalhotek, ten její horký zadek způsobil, že mi byly okamžitě kalhoty malé. Cítila to a začala třít svůj široký podbřišek o mého tvrdého "chlapce". Dívala se mi přitom přímo do očí s pooteřenou pusou a rajcovně vzdychala. Držela mě pevně v pase a dosáhla toho, že jsem si za chvíli "zmáčel textil porcelánem". Potvůrka jedna. Udělala to schválně a smála se mi jak jsem z mokrých kalhot bezradný.

Šli jsme večerním parkem domů. – Nezlobíš se viď?, řekla náhle. – Musím říci, že jsem měla co dělat abych si nestrhla hned kalhotky jak jsi mě rozdělal. Ta přímost byla na tehdejší dobu neobvyklá, ale ona byla taková. Nechci abys s těmi mokrými kalhotami zůstal sám. Vyskočila na parkovou lavičku sedla si na opěradlo zvedla sukni roztáhla do široka nohy a řekla: – Aby ti to nebylo líto tak koukej. Pod jejími tenoučkými bílými kalhotkami se rýsoval tmavý trojúhelník chlupů s její velkou širokou buchtičkou. Chvilku se nedělo nic jen jsem nechápavě zíral na ten krásný erotický obraz. Náhle se na kalhotkách začal rozlévat tmavý flek a kalhotky v tom místě zprůhledněly. Čůrala skrz kalhotky silně krásně a dlouho. Její moč stékala po laťkách lavičky a tvořila úchvatnou kaskádu. Držela si zvednutou sukni a nejprve se zálibně dívala jak se jí to tlačí skrze tenkou látku kalhotek a pak jen s rošťáckým úsměvem zvedla oči a dívala se na mne.

Aby mne co nejvíce dostala tak začala dělat -áááááách..úúúúúú..áááách a volnou rukou si ukazováčkem jezdila v tom proudu po své štěrbince dokud se zcela nevypotřebovala. – Čůrání mě rajcuje, řekla potom lakonicky. – Škoda, že jsem se při tom neudělala. Slezla z lavičky a já jsem byl v sedmém nebi. Dívčí čůrání je samo o sobě erotické, ale tak jak mi to předvedla tehdy ona to bylo dokonalé. Pak mi došlo, že to co předtím řekla, byla nenápadná výzva. Vzal jsem ji za ramena a pomalu ji donutil sednout si na lavičku. Klekl jsem si před ni, zajel pod sukni a začal jsem ji sundávat mokré kalhotky. Pochopila. Nezaváhala ani okamžik. Zvedla nohy na lavičku a kalhotky nechala jen nad koleny. Věděla, že to je dráždivější. Nastavila mi svou vzrušenou "holčičku". Byl jsem jak ve snu. Nemohl jsem se ovládnout. Nikdy jsem to dosud s žádnou takhle nedělal. Hladově jsem zabořil svoje rty a jazyk do jejího mokrého klína. Byl cítit čerstvou zdravou voňavou dívčí močí. To bylo dosud něco nepoznaného. Směs jemné vůně její moči a dívčího genitálního sekretu byla velmi silné afrodiziakum. Můj jazyk pracoval na jejím poštěváčku. Kvíkala vysokým hláskem.

Chtěl jsem jazykem i dovnitř, ale ucítil jsem, že dírka je malá. K mému překvapení byla ještě panna. Její vzrušení stoupalo a podle krátkých výkřiků slasti se blížil orgasmus. Náhle její nohy vylétly do výšky, rukama si je podržela pod koleny. Zadržela dech. Pak na okamžik její bříško ztvrdlo, zvrátila hlavu a do mých úst s hlasitým zasyčením vlétl prudký krátký a silný proud tekutiny, ale nebyla to moč. Tu už vypotřebovala. Byla to nasládlá teplá tekutina s příchutí vyčpělé minerálky. – Je..júú..jééééééé!!, zařvala náhle na celý park. Tak jsem se lekl, že jsem se zakuckal a všechno co mi z pusy nevyteklo jsem spolkl. Ten výstřik do úst byl nesmírně erotický. Zalechtal na patře a na jazyku a probudil ve mě silné pohnutí. Tehdy jsme oba ještě nic nevěděli o squirtu respektive o mokrém orgasmu. Tušili jsme ale, že jsme oba zažili právě jeden z nejkrásnějších pocitů ze sexu.

Co to bylo?, řekla udýchaně a vyjeveně Hanka když se vzpamatovala. – To bylo úžasné. – Ano, opětoval jsem. – To bylo. Chci abys mi to tak dělala pokaždé. – Já nevím, tohle jsem nikdy ještě nezažila. Rychle vstala sundala si kalhotky a klekla si přede mne do trávy. Strhla mi nedočkavě kalhoty a vysvobodila můj nástroj. Byl jsem, ale tak rozjetý, že stačil dotek jejích měkkých rtů a vystříkl jsem jí do tváře. Lekl jsem se, že jí to bude nepříjemné, ale druhý a třetí proud už zachytila do úst. Když jsme se pak oba uklidnili a dali se do pořádku zeptal jsem se opatrně, kde vzala ty zkušenosti, když je ještě panna. Přiznala se trochu stydlivě, že si s tím čůráním hrají občas s kamarádkama. Že se u toho dost nasmějí a nakonec si to vzájemně udělají. – Ale takhle silně jsem se ještě nikdy neudělala, dodala nakonec. S tím tvým stříkáním do pusy je to tak, že jsem tě nechtěla nechat, když jsem viděla jak jsi rozdělaný. A taky jsem byla zvědavá jaké to je. Holky říkaly, že se to taky dělá a že je to docela příjemné. Zkusila jsem to dnes poprvé a potvrzuji, že měly pravdu. Ale tamto ti ještě dopřát nemohu. Musíš mne nejdříve přesvědčit, že mne opravdu miluješ. Pak ti své panenství dám. Byl jsem z té holky úplně "na prach". Po této příhodě jsme pustili své pudy ze řetězu. Neměli jsme už nikdy pocit, že se chováme při sexu vůči sobě nějak nevhodně.

Po nějakém čase, když jsme se už lépe poznali a Hanka už nebyla panna, udělali jsme si malý výlet na kolech na nedaleký kopec se zbytky nějaké zříceniny. Nebyla zde živá duše a z kopce bylo vidět do širokého okolí. Nikdo by se sem nedostal námi nezpozorován. Hanka se rozhlédla a opět se dostavil jeden z jejích úžasných nápadů. Náhle se začala svlékat. Pozoroval jsem ji se zájmem a rozhodl jsem se ji následovat. Trvalo jen chvilku a stáli jsme uprostřed přírody na vysokém kopci svobodní, tak jak nás příroda stvořila. Byl to krásný pocit. Senzační nápad. Objali jsme se a skončili na malinké dece pod otevřeným modrým nebem v nádherném milování. Několikrát jsme změnili polohu a Hanka ukončila svůj prožitek krásným silným hlasitým a parádně mokrým orgasmem. Já jsem ji na oplátku na její přání zaplavil její bříško bujná prsa a trochu i obličej svým horkým "darem". Prskala, smála se a olizovala to.

Leželi jsme pak ještě asi hodinu na promáčené dece a tiše si povídali. – Musím se vyčůrat, řekl jsem a přerušil tak tu krásnou idylu. – Tak ukaž jakej jsi kluk, pošťuchovala. Hrdý na svůj nástroj jsem to zkusil a myslel si, že dosažených 1,5m po takové souloži je dost abych Hanku uspokojil. Hanka se na mne dívala pohrdavě a pak řekla: – Tohle je nějaké čůrání?? – No to je teda dobrý, vyštěkl jsem dotčeně, – když mi holka, která si čůrá pod nohy a ještě si při tom zmáčí zadek, dělá soudce. – Holka, která si čůrá pod nohy jo? – Tak koukej a dřepla si proti mě, rozhodila nohy, opřela se levou rukou za zády o zem pravou si dvěma prsty otevřela a nadzdvihla svoji "pussynu" a spustila. Nejprve jen pár kapek po zadku potom vzoreček asi na půl metru pak možná ještě o kousek dál. Ušklíbl jsem se pohrdavě. Ale v následujícím okamžiku jsem zkoprněl. Stál jsem před ní asi dva metry. Její proud mě náhle zasáhl přímo do podbřišku. Neměl jsem do té doby ani tušení, že ženy umí čůrat do takové dálky. Nevím jestli to byla náhoda, ale trefila se. Hanka to nejspíš sama ani nepředpokládala. Trochu jsem se předklonil abych se překvapeně podíval na mokré nohy. Zasmála se a nejspíše se přitom nadechla travního pylu a nečekaně prudce kýchla. Následek byl hrozný. Trefila mne prudkým silným proudem přímo mezi oči. Strašně se rozesmála a výbuchy smíchu způsobily, že se její čůrání do dálky proměnilo v jednotlivé výstřely, které šly až za hranice mé i její představivosti a já stál jako terč překvapen a neschopen pohybu. Chvíli to ještě ustála, ale pak se neudržela upadla na bok a válela se nahá po zemi a vřískala a řvala smíchy. Smál jsem se také, protíral si oči a utíral obličej. Takové jsme měli společné zážitky a byl jich později nespočet. S takovou holkou nebylo možno se nudit.

Po nějakém čase jsem si Hanku vzal. Stala se mou ženou a je jí dodnes. Je z ní starostlivá máma a hospodyně. Vychovali jsme spolu během let dvě skvělé dcery. Sex okořeněný milými hrátkami se nám stal potěšením i zábavou. Hanka tak navždy ovlivnila můj vztah k pissingu a squirtingu. Oba tyto praktiky považujeme za příjemné, vzrušující a hravé. Hanka je, jak se později ukázalo, navíc multiorgastická. Dokáže se dodnes vznášet na vlnách prodlouženého nevázaně hlasitého orgasmu třeba i hodinu a splachuje mne přitom s postele svým squirtem. Nikdy se své Hanky a jejich nápadů nenabažím. Možná proto jsme oba stále ještě schopní aktivního sexu i když je nám něco přes šedesát let. Teprve současná éra internetu nám otevřela naplno oči a my jsme náhle zjistili, že takových "hravých" párů i jednotlivců je velmi mnoho a to jsou jen ti, kteří jsou ochotni se o své zážitky i rady na tomto médiu podělit. Další a další zůstávají v anonymitě.


Zatím co dopisuji toto vyprávění, stojí mi Hanka za zády a čte mi přes rameno. Usmívá se lišácky a možná má zas nějaký neotřelý nápad pro dnešní večer.

Zdraví Vás Petr a Hanka.

PS: Vy nešťastníci, kteří považujete za sex jen stereotypní krátkou soulož z jedné polohy, natrénovaný orgasmus (pokud to vůbec je orgasmus), pak vyčůrat, umýt, napít a spát. Proboha, dělejte s tím něco ! Život rychle plyne tak se nestyďte a přidejte se k nám.

Konec

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 40 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Jeden komentář na téma “Hančiny nápady”

Napište komentář