Den hojnosti 1. část – kamarádka a opravář

Jak ví každý sportovní fanda, televize se vždy rozbije, když probíhá olympiáda nebo nějaké mistrovství. Smolné pražské semifinále s Finskem a vítězný boj o bronzovou medaili se Švýcarskem museli Eva s Tomášem sledovat u známých. Po více jak týdnu měl dnes konečně dorazit televizní opravář.

Přestože tento den začal jako každý jiný, tak přece jen Eva cítila takové zvláštní napětí. Důvodem mohla být právě návštěva opraváře nebo i to, že večer opět neproběhl manželský sex dle jejích tužeb. Jako kdyby milování po více než deseti letech manželství ztrácelo vášeň a náboj. Vzpomínala na časy plné nevázanosti a experimentů, kterým se s manželem oddávali na různých mejdanech a pařbách. Začala poklízet byt, který to sice nepotřeboval, ale Eva potřebovala nějak zabít čas. V tom se ozval zvonek. Pomyslela si, že opravář jde nějak brzo. U zrcadla si zkontrolovala zrzavé vlasy spletené do copu a otevřela dveře.

„Ahoj Petro,“ překvapeně zírala na svou kamarádku, kterou už pár let neviděla. „Co ty tady?“ Hlavou jí bleskly vzpomínky na to, jak zrovna s ní společně odhalovaly tajemství lesbického milování.

„Jen podrbat co je nového. Máš chvíli čas?“

„Jasně, pojď dál. Dáš si kafe?“

Chvíli si povídaly o svých radostech i starostech. Petra si stěžovala na chlapy, nedostatek sexu a těžký život samoživitelky, ale všimla si, že Eva je myšlenkami někde jinde a moc jí nevnímá.

„Evi, víš co je horší než chlap?“ Po nechápavém Evině zavrtění hlavou jí odpověděla: „Nadržená ženská.“

„Jak jsi to poznala?“ zeptala se udiveně Eva.

„Vždyť tě znám a navíc jsem taky ženská. Rozvedená, ale stále obstojná. A hlavně taky nadržená,“ dodala rozverně.

A měla pravdu. Atraktivní, černovlasá třicítka s velkými ňadry, plná živočišné energie a se spoustou zkušeností. Žádná vychrtlina, ale holka „krev a mlíko“ s patřičnými oblinami na správných místech.

„Já tě chci,“ zašeptala a objala Evu.

„To je ale let, co jsme si spolu naposled zašukaly viď?“ zavrkala Eva a vlepila jí vášnivého francouzáka.

Chytla jí za ruku a vedla do ložnice. Sedly si na postel. Znovu se začaly líbat a vzájemně hladit. Eva přejela Petře rukou po boku až na stehno a při cestě zpátky vsunula ruku pod minisukni své přítelkyně. Ta si už svlékla blůzku a teď rozpínala halenku Evě, která hladila rukou Petřin rozkrok. Druhou rukou jí povalila do postele a zručně stáhla krajkové kalhotky. Odhalila černě ochlupenou vlhnoucí kundičku. Rukou jí laskala a pomalu se sklonila hlavou k roztaženým nohám. Líbala jí na stehně a postupně se přibližovala k té žádostivé jeskyňce. Rozevřela od sebe vlhké pysky a přejela ji celou jazykem po růžovém vnitřku. Reakcí na to bylo slastné vzdychnutí. Pokračovala v lízání závojíčků. Vnímala každé Petřino zachvění. Zvídavý jazyk zkoumal vstup do vagíny a Evin nos se třel o naběhlý poštěváček.

Po chvíli se Petra zvedla a stáhla Evě úplně mokré kalhotky. Přitáhla jí na postel, otočila se a nalehla na ní tak, aby se mohly laskat vzájemně. Prsty rozhrnula zrzavé houští, zabořila hlavu do rozkroku a začala splácet předchozí péči. Obě si dávaly záležet, aby ta druhá nestrádala. Oba jazyky něžně lízaly naběhlé pysky, rty se občas přisály na poštěváčcích, se kterými si pohrávaly. Ústa se občas polibky vydaly přes slabiny na stehno a hned zase zpátky. Jejich ruce hnětly zadky, přejížděly po bocích nebo masírovaly prsa. Petra vsunula jeden prst do roztoužené Eviny kundy. Ta slastně zasténala a horlivě oplácela jazykem. Chtivě slízávala vláhu, prýštící z pochvy.

Náhle Petra vstala a na tázavý pohled odpověděla: „Hned jsem zpátky, něco ti ukážu, “ slíbila tajemně.

Vrátila se z kuchyně s kabelkou a z ní vylovila robertka pro lesby, dlouhého bílého hada.

„Kde jsi to vzala?“ vytřeštila oči Eva a nepřítomně si prsty pročesávala chlupatý klín.

„No ze sámošky ne. Ze sexshopu,“ zazněla odpověď.

„Ty jsi šla najisto, ty potvoro! Dorazila jsi sem připravená,“ zasmála se Eva. „Tak už pojď, nenech mě čekat,“ žadonila roztouženě.

Petra si přisedla na postel. Krouživým pohybem pomalu zasunula jeden konec Evě do kundičky a chvíli jí protahovala. Potom se uvelebila tak, aby se mohla napíchnout na druhý konec. Teď se obě vlnily v bocích, kroutily celým tělem a přirážely. Z úst se jim draly vzdechy plné rozkoše. Chlupaté podbřišky se nadouvaly, a když umělák zajel hlouběji, tak se ozvalo i vášnivé vyjeknutí. Vyklouznutí při jednom divokém pohybu vyvolalo několik kňouravých vzdechů, ale ty hned zmizeli po opětovném zasunutí robertka. Evino sténání došlo k vrcholu. Ztichla a jen spokojeně ležela. Užívala si pokračující kamarádčino vrtění, která se brzo taky udělala. Černovláska vytáhla robertka a labužnicky ho olízla.

V tom se ozvalo nepříjemné zadrnčení zvonku, které rozbilo tu něžnou atmosféru v ložnici.

„Ježiši, vždyť já úplně zapomněla, že přijde ten opravář,“ zděsila se Eva.

„Uklidni se. Jestli má v pořádku nářadí, tak jde akorát,“ řekla Petra a otočila šidítko, aby mohla olízat i druhý konec, který předtím oblažoval ohnivě zrzavý klín.

Eva nechápavě koukala na mlaskající Petru. Znovu se ozvalo zvonění. Do Evina přemýšlení se místo mozku zapojila kundička a bylo rozhodnuto. Vzala si na sebe bílý, zcela průsvitný župánek, který spíše zvýrazňoval, než zakrýval její půvaby. Než se ozval zvonek potřetí, tak otevřela dveře. Opravář byl přesně takový, aby vyhovoval potřebám dvou roztoužených žen. Mladý s vysportovanou postavou, veselým pohledem a mužnou hranatou bradou. Překvapením mu selhal hlas a jen očima těkal po polonahém těle. Župánek, který nedokázal zakrýt tmavé bradavky a rudě chlupatý klín mu napověděl, že tahle oprava bude asi pořádná fuška. Eva ho hbitě vtáhla do bytu. Zabouchla dveře a táhla ho k ložnici. Nenechal se moc pobízet. Zarazil se jen, když uviděl na posteli rozvalenou černovlásku. Obě se však na něho vrhly a nedaly mu čas na rozmýšlení. Během chvilky ležel nahý na posteli.

Z jeho ptáka si ty dračice udělaly parádní lízátko. Se zájmem si prohlížel Petřiny maxikozy, ale i zrzavý cop Evy. Petra se už nabažila kouření a začala se štelovat tak, aby si ho mohla osedlat. Zrzka nezůstala pozadu a přitiskla mu rozkrok na obličej. On jí chytil za boky a olizoval úplně mokrou, zrzavou chlupatici. Petra pevně usazená v sedle rytmicky přirážela. Její velká prsa se houpala v rychlém rytmu její jízdy. Pavel tiskl Evin klitoris rty, sál ho, jazykem olizoval růžové pysky a občas špičkou prolízl roztaženou lasturku. Eva díky tomu tekla jako potůček a chvěla se vzrušením. Mezitím Petra dojela k orgasmu. Znavená, ale spokojená se nadzvedla a nechala vyklouznout Pavlův ocas ze svého zajetí. Uchopila ho štíhlými prsty a několika rychlými tahy způsobila, že se po Pavlově břiše rozstříkla horká mrdka. První výstřik zasáhl i Evin zadek. Obě se hned na ní vrhly, což sice Pavla dost překvapilo, ale i mocně vzrušilo. Během chvilky zmizelo semeno v jejich ústech.

Pavel se zvedl, postavil Evu na čtyři a zezadu vjel do vyšpulené kundy. Zrzka se prohnula v zádech jako kočka a zasténala. Byla tak rozdělaná, že okolo ptáka vytryskly slabé praménky jejího mazu. Z počátku Pavel musel vyčkat, až jeho chlouba nabude potřebné tvrdosti. Netrvalo to však dlouho a už tvrdě přirážel. Petra hladila Evu po houpajících ňadrech. Lehla si k ní a hlavou se přisunula co nejblíže ke kmitajícímu ohonu. Toho využil Pavel a přemístil ptáka z pičky do její pusy. Mlsně ho pokouřila, přelízla slzící lasturku a zase ho do ní vrátila. Tenhle postup se ještě několikrát opakoval, než se znovu holky prostřídaly.

Ležící Petra široce roztáhla své štíhlé nožky. Jednu zvedla Pavlovi na rameno a mezi naběhlé pysky se jí zanořil kluzký úd. Jedna mužská ruka dráždila prsty poštěváček a druhá jí držela za stehno. Mnula si kozy a třela bradavky. Znavený opravář si lehl a nastalo další střídání. Nyní si ho osedlala Eva. Vzrušujícím zakroužením pánve se nasunula na mohutný pyj. Rukama se opřela o svalnatý hrudník a divoce poskakovala. Švihala svým copem okolo sebe jako bičem. Petra si sedla na bobek nad Pavlův obličej a rozhrnula svojí černou houštinu chlupů, strčila dva prsty do vagíny a onanovala. Přirážející Pavel uchváceně zblízka sledoval tu nádhernou podívanou, ale nezapomínal šukat Evu. Rukama si přitáhl Petřin klín a jazykem rejdil v rozkroku. Cítil její chvění, ale taky to, že už dlouho nevydrží Evinu jízdu. Nechtěl ale ještě vycáknout tak brzo podruhé, protože chtěl vidět jejich postříkané obličeje a to, jak se dělí znovu o jeho semeno.

Odstrčil Petru a trochu nešetrně svalil Evu. Aby jí to vynahradil, tak zasunul dva prsty do osiřelé dírky. Přidal další prst a po chvíli i čtvrtý. Petra se zájmem pozorovala jeho práci a i divoce se házející Evu. Škubala sebou tolik, že Pavel prsty vytáhl z obavy, aby jí neublížil. Ona však žalostně zanaříkala. Silné mužské prsty hbitě nahradila štíhlá ženská ručka, která zmizela v roztáhlé kundě jako v kapse u kožichu. Kroutila se v ní a její prsty osahávaly vnitřek mokré jeskyně. Když Petra ruku vytáhla, tak to krásně mlasklo. Lehce párkrát přejela po poštěváčku. Znovu zasunula ruku a šukala rozjetou přítelkyni. Hlasité hekání a sténaní došlo k vrcholu. Při dalším vytažení se z Eviny rozevřené pochvy vyvalil proud její vláhy a škubající stehna pevně sevřela Petru, která prsty dál dráždila poštěváček. Eva se zmítala v několikanásobném orgasmu.

„Teda Evi, fakt by mě nenapadlo, že ti tam nacpu celou ruku. Jsi tam heboučká a teploučká,“ vrkala Petra.

„No mě nikdy nic podobného zkoušet taky nenapadlo, ale bylo to neskutečný. Když jsem dostala orgáč, tak jsem měla pocit, že mi to ustřelí hlavu.“ svěřovala se nadšeně zrzka.

Mlčící Pavel olizoval Petřinu zmáčenou ruku a ona si pohrávala s jeho ptákem. Klekla si před něj a kouřila ten ukázkový kolík. Cítila naběhlé žilky, a když ho sála, tak Pavel slastně hekal. Strkala si ho do pusy nebo polykala jeho koule a hrála si s nimi jazykem. To už se probrala Eva z předchozího opojení a přidala se k laskání penisu. Pavlovi bylo jasné, že už dlouho neodolá. Soustředil mysl na osvobozující výstřik. Jazyky přejíždějící po žaludu čekaly na spermie. Jeden polaskal napnutou uzdičku a za hlasitého sténání začal Pavel pumpovat teplé sperma z natlakovaných koulí přímo na dívčí obličeje. Některé cákance pokryly tváře jako pleťová maska a jiné mířili do otevřených úst. Spokojeně sledoval, jak se třpytí bílá mrdka v černých loknách a jak ozdobila zrzavou kštici. A hlavně, jak si obě slízávají spermie za svých upatlaných tváří.

První se vzpamatovala z milostného opojení Petra. Zkontrolovala hodinky a zaklela: „Sakra, to už je tolik hodin? Vždyť já musím pro holku do školky.“ Spěšně se opláchla, nalíčila, oblékla, rozloučila a zmizela z bytu.

Dokončení

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 45 návštěvníků   Průměr: 3.3]

Napište komentář